05 Najlepsze narzędzia Mozilla do nagrywania i pobierania strumieniowych filmów z dowolnych stron internetowych

Internet bardzo ewoluował w ciągu ostatnich kilku lat, podobnie jak styl życia ludzi. Dawno minęły czasy, kiedy internet był dostępny tylko dla kilku grup społecznych. Telefony komórkowe sprawiły, że niezwykle łatwe było przekazanie obiektu internetowego także małym grupom społeczeństwa. Wraz z tą ewolucją Internetu pojawił się nowy trend strumieniowego przesyłania filmów. Ludzie uwielbiają oglądać filmy w Internecie, dzięki czemu korzystanie z Internetu jest szersze. W tym artykule chodzi o pobieranie filmów ze stron internetowych Mozilli przy użyciu narzędzi, a my będziemy omawiać downloader wideo Mozilli.

Obecnie większość ruchu internetowego pochodzi z transmisji strumieniowej wideo. Od czasu ewolucji YouTube a ludzie uzyskujący lepszy dostęp do strumieniowego przesyłania wideo stały się trendem. Według raportu przesyłanych jest około 400 godzin treści wideo YouTube za minutę. Teraz możesz sobie wyobrazić, jak popularne stają się obecnie treści wideo.

Niezależnie od tego, czy są to wiadomości, piosenka czy cokolwiek innego, ludzie wolą ją oglądać niż czytać lub słuchać. Właśnie dostarczyliśmy ci pomysł, biorąc YouTube na przykład istnieje wiele takich stron internetowych, takich jak Dailymotion, twitch i tak dalej. Ogromna ilość treści wideo jest dostępna w Internecie.

Bez wątpienia przesyłanie strumieniowe filmów jest świetną opcją, ale co, jeśli Twój dostawca usług internetowych ustawił limit wykorzystania danych, w takim przypadku oglądanie filmów online może Cię bardzo kosztować, więc jaką masz opcję? Pobierasz te filmy? Dokładnie; pobierasz te filmy i zachowujesz je na przyszłość.

Pobieranie filmów z Internetu to świetna opcja, ale tutaj jest haczyk, YouTube i inne podobne platformy nie dają Ci możliwości pobierania filmów bezpośrednio na komputer. Co powinieneś zrobić? Firefox, który jest jedną z najpopularniejszych przeglądarek internetowych na świecie, udostępnia pewne narzędzia, które pomogą Ci w pobieraniu filmów z różnych stron internetowych w całym Internecie.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o programie do pobierania wideo Mozilla i jak pobierać filmy strumieniowe? Poniżej wymieniliśmy pięć najlepszych programów do pobierania wideo dla Firefoksa, które pozwolą Ci łatwo pobierać filmy ze stron internetowych i możesz je później oglądać. Więc bez żadnych opóźnień, zacznijmy od naszego pierwszego narzędzia; Pomocnik do pobierania plików wideo.

Jak pobierać filmy z witryn internetowych transmisji strumieniowych wideo

Pomocnik pobierania wideo

Pobieranie wideoHelper

Jest to najbardziej kompletne narzędzie do pobierania wideo Mozilla, które pomoże Ci pobrać filmy ze stron internetowych na dysk twardy w najwygodniejszy sposób. Musisz surfować po Internecie i za każdym razem, gdy złapie on film do pobrania, ikona podświetli się i możesz łatwo pobierać filmy.

Czy to jest YouTube, Dailymotion, Facebook a co więcej, możesz łatwo pobierać filmy na dysk twardy za pomocą tego narzędzia.

Możesz pobrać tę wtyczkę z poniższego linku;

Pomocnik pobierania wideo

Ant Video Downloader

Ant Video Downloader

Ta wtyczka jest dostępna dla Windows tylko użytkownicy, podczas gdy Ant R ma również dodatkową aplikację, aby zwiększyć wygodę swoich użytkowników.

Możesz pobrać dowolne filmy z Internetu za pomocą tego narzędzia, po prostu zainstaluj je w przeglądarce Firefox i zlokalizuj filmy w Internecie, a to doprowadzi cię do łącza pobierania tych filmów.

Użytkownicy systemów MacOS i Linux mogą wkrótce spodziewać się tej wtyczki do swojej platformy. Pobierz firefox strumieniowego przesyłania wideo za pomocą tej wtyczki i zapomnij o obawach związanych z ciągłym używaniem danych internetowych do strumieniowego przesyłania tego samego wideo.

Link do pobrania jest następujący;

Ant Video Downloader

Chwyć dowolne media

Chwyć dowolne media

Opracowany przez Leonarda Ciaccio, jest to najlepszy program do pobierania wideo Mozilla, biorąc pod uwagę jego segment. Możesz nawet odfiltrować żądanie pobierania filmów z różnych stron internetowych w całym Internecie. Ta wtyczka ma wbudowaną funkcję skanowania, z której można korzystać, gdy nie jest ona w stanie automatycznie zlokalizować treści wideo na stronie internetowej.

Możesz także udostępniać swoje linki multimedialne, które nie są indeksowane przez wyszukiwarki, uczestnicząc w OpenDB. Jeśli chcesz pobierać filmy na Firefoxa lub inną podobną treść, to jedna z najlepszych opcji dla Ciebie.

Możesz pobrać go z następującego linku;

Chwyć dowolne media

iMacros

iMacros

Ta wtyczka firefox służy nie tylko do pobierania strumieniowych filmów wideo z Internetu, ale umożliwia także wykonywanie zadań, które często powtarzasz, takich jak wypełnianie formularzy i tak dalej.

Jedną z najlepszych cech tej wtyczki jest to, że możesz nawet odtwarzać te same dane na podobnej wtyczce różnych przeglądarek, takich jak Chrome, IE itd. Bez żadnych opłat. Ten program do pobierania wideo Mozilla ułatwi ci pobieranie i będziesz mógł pobierać filmy ze stron internetowych w najwygodniejszy sposób.

Link do pobrania;

iMacros

Flash Video Downloader

Flash Video Downloader

Chociaż ten program do pobierania filmów z Mozilli znajduje się na ostatnim z naszej listy, ale to nie znaczy, że nie jest godny, a raczej jest jedną z najlepszych wtyczek do pobierania wideo z Mozilli. Możesz pobierać filmy z dowolnej witryny w całym Internecie, korzystając z tego narzędzia bez żadnych problemów.

Najlepszą funkcją tego programu do pobierania wideo Mozilla jest to, że oprócz filmów, zdjęć i muzyki możesz nawet znaleźć linki do pobierania plików w różnych formatach, takich jak .exe, .swf i tak dalej.

Możesz wybrać jakość, w jakiej chcesz pobierać filmy, takie jak HD, MP4, FLV i tak dalej. Jest to jedno z najlepszych narzędzi dla tych, którzy chcą pobierać filmy z Internetu w różnych formatach wyświetlania.

Pobierz to narzędzie firefox z następującego linku –

Flash Video Downloader

Były to najlepsze narzędzia Mozilli do pobierania filmów z różnych stron internetowych w całym Internecie. Możesz ich użyć, aby ułatwić proces pobierania wideo z Internetu.

Ostatnie słowa

Internet rośnie z dnia na dzień, stąd popularność treści wideo na nim. Wraz ze wzrostem prędkości Internetu ludzie lubią pobierać treści, niezależnie od tego, czy chodzi o muzykę, filmy, gry i tym podobne. Pobieranie jest oczywiście bezbolesne w obecnej epoce. Biorąc pod uwagę fakt, że oprócz przesyłania strumieniowego tego samego wideo, można go po prostu pobrać, aby uniknąć utraty danych w Internecie, korzystanie z wyżej wymienionych narzędzi do pobierania filmów z Internetu staje się bardziej potrzebne.

Wyżej wymienione narzędzia ułatwią Ci proces pobierania wideo i możesz na nich całkowicie polegać. Zalecamy pobranie tych narzędzi z linków wymienionych w ich opisie, ponieważ w Internecie dostępne są podrobione narzędzia. Zainstaluj te narzędzia w przeglądarce Firefox i pobierz dowolne treści wideo z Internetu jednym kliknięciem bezpłatnie.