08 Najlepszy emulator Xbox One dla Windows PC (aktualizacja 2019)

Najlepszy emulator Xbox One na PC: Kto nie lubi grać w gry na Xbox? Ale nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić, dlatego istnieją emulatory Xbox One do uruchamiania gier Xbox na komputerze. W tym artykule zapewnimy ci górę 8 najlepsze emulatory Xbox One na PC.

Xbox zyskał wielką popularność w ostatnich latach, ponieważ zapewnia najwyższą jakość grania. Po prostu wciąga cię w ten świat i kusi, by zanurzać się coraz głębiej. Jeśli spotkasz jakiegoś miłośnika gier, powiedzą ci, że jest to najlepsza platforma do grania w gry, i tam możesz zdecydować się na Xboxa, ale czy to nie w ramach twojego budżetu? Jeśli nie, to nie musisz się martwić, możesz cieszyć się dokładnymi grami na komputerze za pomocą emulatorów Xbox One. Rozumiemy to teraz trochę bardziej:

Najlepsze emulatory Xbox One dla Windows PC

Co to jest emulator Xbox One?

Aplikacje są uruchamiane na jednej platformie, a jeśli chcesz ich używać na innej platformie, musisz użyć Emulatora. Rozumiemy je trochę bardziej. Emulatory, które mogą być sprzętem lub oprogramowaniem, służą do tego, aby jeden system zachowywał się jak inny. Tutaj pierwszy z nich nazywa się gospodarzem, a drugi gościem dzwoniącym. Emulator zasadniczo konfiguruje i środowisko do uruchamiania oprogramowania na platformie. Najczęstszym przykładem emulatora jest BlueStacks, który służy do uruchamiania aplikacji na Androida na PC.

Emulator Xbox One robi to samo, oszukuje komputer, aby zachowywał się jak Xbox i uruchamiał gry kompatybilne tylko z Xbox.

Kilka najlepszych rzeczy na temat emulatorów Xbox One znajduje się poniżej;

Nie obniżają jakości grania na komputerze zarówno pod względem grafiki, jak i dźwięku. Możesz uruchomić wszystkie gry Xbox na komputerze bez żadnych dodatkowych kosztów.

Najlepszy emulator Xbox One na PC – Graj w gry Xbox na PC

Jeśli szukasz najlepszego emulatora Xbox One na PC windows w Google otrzymasz szereg wyników, które są wystarczające, aby Cię zdezorientować, dlatego tutaj zapewniamy Ci najlepsze 8 najlepszy emulator Xbox One na PC windows na którym możesz polegać:

#1. Emulator Xeon

Emulator Xeon

Jest to bardzo popularny emulator Xbox One na PC, który może uruchamiać wszystkie gry Xbox jak urok. Podczas korzystania z tego emulatora nie zauważysz zniekształconej grafiki ani niskiej jakości gier. Możesz zapisać swoje postępy w tym emulatorze, który jest prawdopodobnie jedną z najważniejszych funkcji tego emulatora.

Jeśli martwisz się także, jak grać w gry Xbox 360 na PC, ten emulator jest jedną z najlepszych odpowiedzi na twoje pytanie, ponieważ może również uruchamiać gry Xbox 360 na twoim komputerze. Choć programiści przestali nad nim pracować, jest on jednak bardzo stabilny i zapewnia najlepsze wrażenia.

(otw_shortcode_button href = ”http://www.emulator-zone.com/doc.php/xbox/xeon.html” size = ”medium” icon_type = ”general foundicon-right-arrow” icon_position = ”left” shape = ” round ”target =” _ blank ”) Pobierz emulator Xeon (/ otw_shortcode_button)

#2. Emulator CXBX

Emulator CXBX

CXBX jest obecnie bardzo popularnym emulatorem wśród graczy. Ludzie kochają to ze względu na jego cechy. Jeśli Twój komputer ma specyfikację, Twoje gry i tak nie będą się opóźniać. Ten emulator jest bardzo łatwy w obsłudze i ma również przyjazny interfejs, co oznacza, że ​​jeśli jesteś początkującym, możesz cieszyć się grami w najlepszym wydaniu.

Jedyną pamięcią podręczną jest to, że obsługuje ograniczone (5) gry – Samshing Drive, Turok, Battle Cry, Whacked i Futurama.

(otw_shortcode_button href = ”https://github.com/Cxbx-Reloaded/Cxbx-Reloaded” size = ”medium” icon_type = ”general foundicon-right-arrow” icon_position = „left” shape = ”round” target = ”_ blank ”) Pobierz emulator CXBX (/ otw_shortcode_button)

#3. Emulator Xenia

Pobierz Xenia Emulator na PC

Głównym powodem popularności tego emulatora jest to, że obsługuje on 50 gier Xbox, a programiści regularnie aktualizują ten emulator, aby usunąć problem, jeśli taki istnieje.

Ten emulator jest powszechnie używany przez ludzi na całym świecie. Emulator czasami się opóźnia, ponieważ obsługuje wiele gier zarówno na Xbox One, jak i na Xbox 360. Ten emulator jest bardzo stabilny, a regularne aktualizacje zapewniają, że w emulatorze nie ma żadnych błędów.

#4. EX360E Emulator Xbox 360

EX360E Emulator Xbox 360

Nie wybieraj nazwy, ten emulator może również płynnie uruchamiać gry na Xbox One. Ten emulator uruchamia gry Xbox, konwertując pliki Xbox na pliki wykonywalne, dzięki czemu uzyskujesz optymalne wrażenia.

Ten emulator ma ograniczenia, jeśli pracujesz na 32-bitowym systemie operacyjnym, nie będziesz mógł go używać, ponieważ obsługuje on tylko 64-bitowy system operacyjny.

(otw_shortcode_button href = ”https://github.com/NuclearC/ex360e” size = ”medium” icon_type = ”general foundicon-right-arrow” icon_position = „left” shape = ”round” target = ”_ blank”) Pobierz EX360E Emulator (/ otw_shortcode_button)

#5. Emulator skrzynki

Jeśli chodzi o grafikę twoich gier, te emulatory naprawdę to przykuwają. W porównaniu do kilku innych emulatorów ten działa naprawdę dobrze. Emulator Xbox One jest łatwy w użyciu i może płynnie uruchamiać tysiące gier Xbox przy wysokich ustawieniach fps.

Dzięki temu emulatorowi Xbox One nie będziesz mógł cieszyć się grami Pirated i grami na żywo.

#6. Emulator HackiNations

Pobierz Emulator HackiNations

Jeśli masz komputer o wysokiej specyfikacji, możesz użyć tego emulatora, aby uzyskać najlepszą jakość gry na komputerze. Może to uruchamiać wiele popularnych gier Xbox, takich jak Forza Horizon 3, Kolekcja Halo itp. Z łatwością. Powodem popularności jest to, że podczas korzystania z niego nie przegapisz Xbox w żadnym momencie., Ten emulator jest zbyt dobry, aby zapewnić wspaniałe wrażenia z gry.

Możesz podłączyć dowolny kontroler USB do komputera i używać go, ponieważ ten emulator obsługuje również kontrolery USB.

(otw_shortcode_button href = ”Emulator Xbox One HackiNations” rozmiar = „średni” icon_type = ”general foundicon-prawa strzałka” icon_position = „left” shape = ”round” target = ”_ blank”) Pobierz Emulator Xbox One One HackiNations (/ przycisk

#7. PCSX2

Pobieranie emulatora Xbox One PCSX2

Ten emulator open source może płynnie uruchamiać wiele gier Xbox na komputerze. Możesz także korzystać z zewnętrznych wtyczek i grać w sieci, ponieważ obsługuje oba. Możesz używać kontrolerów na tym emulatorze.

Ten emulator może działać płynnie zarówno w systemie Linux, jak i Windows system operacyjny, który jest kolejną istotną funkcją tego emulatora. W pewnym momencie możesz zauważyć zniekształconą i nieregularną grafikę, ale na pewno będziesz cieszyć się grą na tym emulatorze.

(otw_shortcode_button href = ”https://pcsx2.net/download.html” size = ”medium” icon_type = ”general foundicon-right-arrow” icon_position = „left” shape = „round” target = ”_ blank”) Pobierz PCSX2 Emulator (/ otw_shortcode_button)

#8. Emulator VR Xbox 360

Pobierz emulator VR Xbox 360

Jest to potężny emulator Xbox 360 na PC, który jest całkowicie wolny od błędów i jest kompatybilny ze wszystkimi windows system operacyjny; windows xp /7/8/ 10. Chociaż ten emulator jest nowością na rynku, jego wydajność jest bardzo płynna.

Emulator ma wiele wspaniałych funkcji, które poprawiają ogólne wrażenia z gry. Zgodność tego emulatora przyciąga uwagę gracza. Obsługuje tylko gry Xbox 360.

(otw_shortcode_button href = ”https://www.xbox360pcemulator.com/download.html” size = ”medium” icon_type = ”general foundicon-right-arrow” icon_position = „left” shape = ”round” target = ”_ blank”) Pobierz VR Xbox 360 Emulator (/ otw_shortcode_button)

Najlepszy emulator Xbox One na PC

To były najlepsze 8 najlepsze emulatory Xbox One do grania w gry na PC. Te emulatory są całkowicie bezpłatne i nie ma również ukrytych opłat. Jedyną rzeczą, o której musisz pamiętać, która sprawia, że ​​Twój komputer jest wystarczająco mocny, jeśli chcesz uzyskać najlepszą jakość gry. Mam nadzieję, że podoba Ci się ten przewodnik, życzymy udanej gry.