1 daySieci społecznościoweJak zrobić retrospektywę Instagram najbardziej lubianych zdjęć

Każdego roku użytkownicy sieci społecznościowych zwykle robią retrospektywa najbardziej lubianych zdjęć w Instagram. Dokładniej, najlepsza dziewiątka (lub pierwsza dziewiątka) najpopularniejszych obrazów w Twoim profilu.

Chociaż Instagram nie udostępniaj do tego własnego narzędzia, istnieją strony, które budują mozaikę zawierającą zdjęcia z największą liczbą polubień w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Dowiedz się z poniższego samouczka, jak stworzyć najlepszą dziewiątkę z najbardziej lubianymi postami Instagram przez rok.

Jak zrobić najlepszą dziewiątkę? Instagram

Najlepsza dziewiątka to angielskie wyrażenie, które można przetłumaczyć jako „najlepsza dziewiątka”. Numer odnosi się do dziewięciu najbardziej lubianych zdjęć Instagram. Termin ten jest również znany jako Top Nine i zyskuje na sile głównie pod koniec roku, służąc jako retrospektywa niektórych postów na Instagram.

Jednak żadne z tych dwóch wyrażeń nie stanowi oficjalnego zasobu Instagram. Oba zostały stworzone przez samych użytkowników, którzy pod koniec roku zaczęli korzystać z zewnętrznych usług analizujących posty w sieci społecznościowej, aby stworzyć karuzelę zdjęć z największą liczbą polubień.

Należy pamiętać, że witryny i aplikacje innych firm, które tworzą Best Nine, działają tylko wtedy, gdy Twój profil jest włączony Instagram jest publiczne. Konta prywatne (zablokowane) nie są obsługiwane. W tym samouczku będziemy korzystać ze strony internetowej Best Nine, która nie wymaga logowania na swoje konto. Instagram. Ponieważ ilość kolaży jest duża, strona informuje, że montaż może potrwać do 10 minut.

Możesz uzyskać dostęp do strony internetowej z przeglądarki internetowej na komputerze lub telefonie komórkowym, ponieważ procedura jest taka sama:

    Odwiedź witrynę Best Nine (bestnine.net). Wpisz swoją nazwę użytkownika w polu “Instagram ID” i kliknij „POBIERZ”. Poczekaj, aż witryna załaduje karuzelę dziewięciu najbardziej lubianych zdjęć Twojego Instagram. Zapisz plik i udostępnij wynik w swoim profilu. Instagram.

    1 daySieci społecznościoweJak zrobić retrospektywę Instagram najbardziej lubianych zdjęć 1

Jeśli chcesz jeszcze bardziej zwiększyć publikację najlepszych zdjęć roku w retrospekcji Instagram, użyj hashtagów „bestnine”, „#best9” lub „bestnine + bieżący rok”.

Podobał Ci się ten artykuł?

Zarejestruj się na swój e-mail w Canaltech, aby otrzymywać codzienne aktualizacje z najnowszymi wiadomościami ze świata technologii.