1 Dzień Internetu Jak stworzyć listę prezentów sekretnego przyjaciela online

Niezliczone strony internetowe pozwalają tworzyć listy prezentów sekretnych przyjaciół online nawet z daleka. Jedną z opcji jest strona Amigo Secreto, która zawiera wszystkie niezbędne kroki, od organizowania uczestników po rysowanie ich imion.

Witryna oferuje również funkcję tworzenia list prezentów, w których użytkownicy mogą kategoryzować sugestie, co podarować, wymieniać produkty według przedziału cenowego, wyróżniać najbardziej pożądane pozycje i inne możliwości. Oto jak stworzyć listę prezentów na Secret Friend. Samouczek działa zarówno na komputerze, jak i w przeglądarce mobilnej.

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowany w Amigo Secreto, wykonaj poniższe czynności. Teraz, jeśli jesteś już subskrybentem serwisu, przejdź do następnego tematu.

  Przejdź do amigosecreto.com.br i kliknij „Zarejestruj się tutaj”; Wprowadź dane takie jak imię i nazwisko, adres e-mail, telefon i adres; Sprawdź swoje dane. Przewiń w dół, zaakceptuj warunki użytkowania i kliknij „Zarejestruj się”; Otwórz skrzynkę odbiorczą z informowanym e-mailem i kliknij link wysłany przez Tajnego Przyjaciela, aby aktywować swoje konto.

  1 Dzień Internetu Jak stworzyć listę prezentów sekretnego przyjaciela online 1

Zanim przejdziesz dalej, upewnij się, że jesteś już częścią tajnej grupy przyjaciół. Możesz wyszukać te informacje w menu „Moje grupy” u góry ekranu.

  Kliknij „Gift Showcase” w menu u góry ekranu;

  1 Dzień Internetu Jak stworzyć listę prezentów sekretnego przyjaciela online 2

  Poszukaj prezentów, które chcesz dodać do swoich grup na stronie internetowej. Możesz wyszukiwać przedmioty według ceny lub słów kluczowych; Kliknij „Chcę wygrać” przy każdej propozycji prezentu, którą chcesz otrzymać;

  1 Dzień Internetu Jak stworzyć listę prezentów sekretnego przyjaciela online 3

  Sprawdź nazwę grupy, aby dodać prezent. Kliknij „Zamknij”; Aby wyświetlić zapisane produkty, kliknij „Lista życzeń” u góry ekranu; Jeśli nie znalazłeś produktu w Prezentacji, kliknij „Dodaj prezent, którego nie znalazłeś w Prezentacji”, aby dodać go ręcznie.

1 Dzień Internetu Jak stworzyć listę prezentów sekretnego przyjaciela online 4

Ponieważ Secret Friend umożliwia tworzenie wielu grup, możesz powtórzyć ten sam proces i dodać różne prezenty do każdej grupy. W ten sposób uczestnikom każdej grupy będzie łatwiej wiedzieć, co chcesz wygrać w ukrytym przyjacielu.

Podobał Ci się ten artykuł?

Zarejestruj się na swój e-mail w Canaltech, aby otrzymywać codzienne aktualizacje z najnowszymi wiadomościami ze świata technologii.