1 dzień Sieci społecznościowe Jak umieścić dwa zdjęcia w tym samym Stories zrobić Instagram

TEN Instagram posiada własne środki do umieść dwa zdjęcia w tych samych historiach. Jednym z nich jest narzędzie Układ, które wcześniej było dostępne jako osobna aplikacja, ale teraz jest zintegrowane z własnym edytorem aplikacji sieci społecznościowej. Układ umożliwia dołączenie do czterech obrazów z aparatu lub galerii w tej samej opowieści, dzieląc przestrzeń ekranu równomiernie dla każdej treści.

Jeśli chcesz utworzyć kolaż z jednym obrazem mniejszym od drugiego, możesz użyć naklejki fotograficznej Stories. Wreszcie, aby generować kompozycje z ramkami, alternatywą są aplikacje innych firm, takie jak StoryChic. Zapoznaj się z poniższymi krokami, aby połączyć dwa zdjęcia w tych samych relacjach w każdej aplikacji.

Po pierwsze, używając Instagram Układ do łączenia dwóch zdjęć w tych samych relacjach:

  otworzyć Instagram (Android | iOS) i przesuń ekran w lewo, aby uzyskać dostęp do twórcy Stories; W lewym rogu ekranu dotknij ikony „Układ”; Następnie dotknij ikony ramki, aby wybrać spośród różnych opcji, w tym szablonów dla dwóch zdjęć;

  1 dzień Sieci społecznościowe Jak umieścić dwa zdjęcia w tym samym Stories zrobić Instagram 1

  Naciśnij ikonę migawki, aby robić zdjęcia aparatem telefonu lub wybierz zdjęcie z galerii za pomocą ikony „+” u dołu ekranu; Wypełniając historię dwoma obrazami, dotknij ikony na dole i przejdź do opublikowania jej na swoim profilu.

  1 dzień Sieci społecznościowe Jak umieścić dwa zdjęcia w tym samym Stories zrobić Instagram 2

Teraz użyj naklejki, aby umieścić dwa obrazy w Stories do Instagram:

  Otwórz edytor Stories i wstaw zdjęcie lub wideo. Następnie dotknij ikony naklejek, aby otworzyć bibliotekę; Poszukaj ikony z symbolem „+”, aby wstawić nowe zdjęcie;

  1 dzień Sieci społecznościowe Jak umieścić dwa zdjęcia w tym samym Stories zrobić Instagram 3

  Aplikacja wyświetli Twoje najnowsze obrazy. Stuknij w jeden z nich, aby dodać go do Story; Ustaw i zmień rozmiar zdjęcia według własnego uznania. Aby zmienić ramkę, wystarczy dotknąć obraz.

  1 dzień Sieci społecznościowe Jak umieścić dwa zdjęcia w tym samym Stories zrobić Instagram 4

Aby stworzyć Stories z dwoma zdjęciami i ramkami, konieczne jest użycie aplikacji opracowanych przez inne firmy, takich jak StoryChic (Android | iOS). Aplikacja zapewnia obszerny katalog szablonów, które można dostosować do różnych motywów. Zobacz, jak zamontować obrazy w aplikacji i wyeksportować je do Instagram!

  Pobierz StoryChic, otwórz aplikację i wybierz jeden z szablonów na ekranie głównym. Modele oznaczone ikoną korony są ograniczone do wersji płatnej; Otwórz ekran edycji jednego z szablonów i dotknij ramek, aby dodać swoje zdjęcia;

  1 dzień Sieci społecznościowe Jak umieścić dwa zdjęcia w tym samym Stories zrobić Instagram 5

  Po wstawieniu zdjęć dotknij ikony strzałki w dół, aby pobrać lub wyeksportować obraz; Wybierz opcję „Udostępnij historię Instagram”, aby udostępnić swój obraz w edytorze Stories w sieci społecznościowej.

Możesz także uzyskać dostęp do innych funkcji edycji Stories przed publikacją, takich jak użycie filtrów, tekstu, pędzli i naklejek.

Podobał Ci się ten artykuł?

Zarejestruj się na swój e-mail w Canaltech, aby otrzymywać codzienne aktualizacje z najnowszymi wiadomościami ze świata technologii.