1 timeSieci społecznościoweJak zrobić retrospektywę Stories Instagram

Grudzień to miesiąc, w którym wielu rezerwuje sobie wspomnienia najbardziej pamiętnych chwil w roku. Pewnie zauważyłeś, że Twoi znajomi, a nawet celebryci, już zaczęli robić Historie retrospektywa Instagram, dzieląc się swoimi najważniejszymi historiami z 2021 r.

Pomimo tymczasowego charakteru tego typu postów, Stories mogą być dobrym środowiskiem do ponownego odwiedzenia zabawnych i interesujących momentów roku, który się kończy. A najlepsze jest to, że nie musisz korzystać z aplikacji innych firm, aby je znaleźć, ponieważ są one przechowywane w samej sieci społecznościowej. Sprawdź poniżej, jak stworzyć swoją retrospektywę w Stories do Instagram (Android | iOS | Internet)!

    Uzyskaj dostęp do zakładki swojego profilu na Instagram; Stuknij ikonę „Trzy linie” w prawym górnym rogu; W menu, które się otworzy, wybierz „Zarchiwizowane elementy”; Będziesz wtedy mógł zobaczyć wszystkie opublikowane artykuły, więc znajdź te, które chcesz ponownie opublikować. Skorzystaj również z zakładek „Kalendarz” lub „Lokalizacja”, aby znaleźć najlepsze; Gdy historia jest otwarta, po prostu kliknij „Udostępnij”. TEN Instagram doda datę, a także ramkę informującą, że post jest przerabiany; Sfinalizuj nową historię i dotknij „Udostępnij w”, aby ją opublikować. Ciekawą wskazówką jest to, że wraz z tym możesz zrobić ogólną retrospektywę, jedną na każdy miesiąc lub na wycieczkę — możliwości są ogromne.
1 timeSieci społecznościoweJak zrobić retrospektywę Stories Instagram 1

Gotowe! Teraz możesz zrobić retrospektywę Stories Instagram szybko i wygodnie, bez konieczności korzystania z aplikacji innych firm.

Podobał Ci się ten artykuł?

Zarejestruj się na swój e-mail w Canaltech, aby otrzymywać codzienne aktualizacje z najnowszymi wiadomościami ze świata technologii.