1-tonowa antena wewnętrzna / zewnętrzna 4K teraz 15% zniżki

Kuszące jest korzystanie z przesyłania strumieniowego multimediów, ale główną wadą rezygnacji z usług telewizji kablowej lub satelitarnej jest to, że tracisz lokalne programy, przesyłając tylko strumieniowo swoje treści. Jeśli jednak kupisz antenę, na przykład antenę wewnętrzną / zewnętrzną 1byone 4K, możesz mieć to, co najlepsze z obu światów, z lokalnymi wiadomościami, sportem, pogodą i programami dla dzieci, a także tanią transmisją strumieniową.

Oprócz tego, że jest tańszą opcją, antena 1byone oferuje również kilka wspaniałych funkcji. Jest powlekany anty-UV i odporny na warunki atmosferyczne, ma mocny odbiór z dołączonym wzmacniaczem, a także jest dostarczany z 26.5 kabel koncentryczny RG6U zgodny ze stopą do obrazowania 4K i bardzo łatwy montaż.

Zajmij się instrukcją anteny 1byone

Wzmacniacz zapewni najbardziej wyrafinowany wzmacniacz sygnału, który wykorzystuje technologię filtrowania RF CleanPeakTM. Odfiltruje potencjalne zakłócenia z sygnałów komórkowych i FM. Zapewni to krystalicznie czysty obraz, który jest rzeczywiście lepszy niż dostawców telewizji kablowej i satelitarnej.

Konfiguracja plug-and-play nie może być łatwiejsza, bez konieczności montażu. Będziesz oglądać swoje sieci lokalne w ciągu zaledwie dwóch minut. Ale jeśli nie jesteś zadowolony, możesz otrzymać pełny zwrot pieniędzy w ciągu 90 dni lub 24 miesiące obsługi klienta.

Kliknij tutaj aby zaoszczędzić 15 procent i zdobyć antenę 1byone za jedyne 27,19 USD do grudnia 1. Jeśli przegapisz tę ofertę, możesz użyć kodu rabatowego 1579AHX1 od grudnia 2 aby uzyskać tę ofertę przez resztę miesiąca. Jeśli jesteś zainteresowany antena dwupanelowa, jest to również oferowane za 15 procent zniżki.

Uczyń Tech łatwiejszym może otrzymywać prowizję od produktów zakupionych za pośrednictwem naszych łączy, co wspiera pracę, którą wykonujemy dla naszych czytelników.

Czy ten artykuł jest przydatny?