10 alternatyw Pushbullet, aby przeciwdziałać ograniczeniom darmowej wersji

Pushbullet to jedno z najlepszych narzędzi, za pomocą którego możesz szybko i wygodnie przesyłać pliki między urządzeniem z Androidem a komputerem, wysyłać wiadomości SMS z komputera, ustawiać przypomnienia i nie tylko. Darmowa wersja Pushbullet jest jednak nieco sparaliżowana w porównaniu z wersją „Pro”, co może powodować, że niektórzy użytkownicy tego nie zrobią. Oto niektóre funkcje, za którymi będziesz tęsknić w darmowej wersji Pushbullets:

 • Aktywne powiadomienia
 • Odbite powiadomienia
 • Uniwersalne kopiowanie i udostępnianie linków
 • Ograniczenie 100 / miesiąc
 • Wysyłaj pliki tylko do 25 MB i ograniczenie przestrzeni do 2 GB
 • Pushbullet Pro kosztuje 39,99 USD rocznie lub $4.99 / miesiąc, co dla niektórych może nie być dostępne. Użytkownicy Pushbullet będą musieli zapłacić za subskrypcję Pro lub znaleźć alternatywę. Jeśli nie planujesz płacić za Pushbullet Pro, są to najlepsze dostępne alternatywy Pushbullet.

  Najlepsze alternatywy PushBullet w 2020 roku

  1. AirDroid

  AirDroid to bez wątpienia najlepsza alternatywa PushBullet. Dzięki AirDroid możesz udostępniać pliki, instalować aplikacje, sprawdzać powiadomienia, odbierać i wykonywać połączenia, synchronizuj SMS-y i kontakty oraz odpowiadaj na wiadomości WhatsApp. Co więcej, umożliwia także dublowanie interfejsu urządzeń z Androidem do komputera, co oznacza, że ​​możesz sterować smartfonem lub tabletem z Androidem bezpośrednio z komputera.

  Powiedziawszy to, AirDroid ma swoje własne ograniczenia. AirDroid nie ma takich funkcji, jak uniwersalne kopiowanie i wklejanie oraz możliwość udostępniania linków. Jest to także narzędzie wymagające dużych zasobów, więc czasami może być nieco powolne. AirDroid ma również abonament Premium w ceniePS1,99 / miesiąc lub 19,99 USD / rok. Jest to jednak bardziej opłacalne niż płatne plany Pushbullets.

  Ogólnie AirDroid jest jedną z najlepszych alternatyw dla Pushbullet Zapewnia większość ważnych funkcji Pushbullet oraz niektóre dodatkowe funkcje.

  Dostępność:Android, iOS, Windows, macOS, AirDroid Web

  Pobierz: AirDroid (Darmowe)

  2. Chrono

  Crono to prawdopodobnie najlepsza alternatywa Pushbullet, nawet lepsza niż AirDroid, jeśli chcesz mieć najlepszą jakość powielania powiadomień na swoim komputerze. Oferuje wszystko, co robi Pushbullet i ma znacznie lepszy interfejs. Podobnie jak Pushbullet, otrzymujesz wszystkie powiadomienia na swoim komputerze i Możesz także odpowiadać na wiadomości WhatsApp i „lubić” Instagram powiadomienia Istnieje również obsługa powiadomień o połączeniu, ale nie można odebrać połączenia. W najlepszym wypadku możesz odrzucić powiadomienia o połączeniach za pomocą natychmiastowych odpowiedzi SMS. Nie wspominając o tym, że jeśli odrzucisz powiadomienie na swoim komputerze, Crono odrzuci również powiadomienia ze smartfona.

  2. Chrono

  Ponadto Crono obsługuje jedną z najlepszych funkcji Pushbullet i jest to uniwersalne udostępnianie schowka. Możesz udostępnić schowek ze smartfona na komputerze za pomocą jednego kliknięcia. Powiedziawszy to wszystko, najlepszą częścią Crono jest to jest w pełni zaszyfrowany tak jak Pushbullet, i jest natywnie aktywowany. Dlatego cała komunikacja między smartfonem a komputerem jest zawsze bezpieczna i nikt nie może przechwytywać pakietów danych. W przeciwieństwie do Pushbullet, który oferuje zaledwie 100 powiadomień miesięcznie, Crono oferuje saldo 2400 powiadomień w ramach bezpłatnego abonamentu. To jest niesamowite, prawda? Więc jeśli chcesz najlepszy zamiennik Pushbullet, po prostu idź z Chrono. Posiada dedykowane aplikacje dla macOS i Windows także.

  Dostępność:Android, Windows, macOS, sieć

  Pobierz Chrono (Darmowe, Abonament premium zaczyna się od $1/ miesiąc)

  3. Snapdrop

  Jeśli szukasz alternatywy Pushbullet do udostępniania plików, powinieneś sprawdzić Snapdrop. Jest to najszybszy i najłatwiejszy sposób udostępniania plików na różnych platformach bez pobierania aplikacji, tworzenia konta lub skanowania kodu QR. Snapdrop to internetowa platforma open source, która działa na wszystkich platformach. Wszystko czego potrzebujesz to wspólny punkt dostępu WiFi. Jeśli komputer i smartfon są podłączone do tej samej sieci Wi-Fi, po prostu otwórz snapdrop.net na obu urządzeniach i zacznij udostępniać pliki. Możesz także udostępniać linki, klikając urządzenie prawym przyciskiem myszy. Najlepszą częścią Snapdrop jest toto jest bardzo szybkieMożesz udostępniać wiele plików jednocześnie i nie ma żadnych reklam. Nie wspominając o tym, że wszystkie przesyłane pliki są szyfrowane przy użyciu protokołu TLS, podobnie jak Pushbullet. Podsumowując, jeśli używasz Pushbulleta głównie do przesyłania plików, Snapdrop jest najlepszym alternatywnym paskiem, żaden na tej liście.

  snapdrop

  Dostępność:Android, iOS, Windows, Mac OS, Chrome OS, Linux, Chrome, Firefox, Safari, Internet

  Odwiedź stronę (Darmowe)

  4. Mój telefon – Windows Towarzysz

  Jak sama nazwa wskazuje, Mój telefon to Windows aplikacja uzupełniająca Opracowany przez Microsoft W przeciwieństwie do AirDroid, Mój telefon nie jest w pełni menedżerem urządzeń, przynajmniej jeszcze nie. Jednak Microsoft twierdzi, że pracują nad dodaniem nowych funkcji do aplikacji.

  4. Mój telefon Windows Towarzysz

  Na razie mój telefon może służyć do odbierania wiadomości tekstowychsprawdź Skype powiadomienia, przeglądanie i przesyłanie zdjęć itp. Tak, nie ma tak wielu funkcji, jak niektóre inne narzędzia, ale możesz oczekiwać, że ta aplikacja będzie otrzymywać więcej aktualizacji w przyszłości. Warto również zauważyć, że ten konkretny towarzysz będzie działał tylko z Windows i Android Więc jeśli jesteś użytkownikiem telefonu z Androidem, który jest właścicielem Windows laptop, to warto sprawdzić mój telefon.

  Dostępność: Android, Windows

  Pobierz mój telefon: Windows (Darmowe), Android (Darmowe)

  5. EasyJoin

  EasyJoin to stosunkowo nowa aplikacja w ekosystemie Androida, ale wśród maniaków szybko zyskała popularność. Głównym USP EasyJoin jest to, że jest głównie bezpłatny i możesz zrobić wiele ważnych rzeczy, które są ogólnie dostępne w ramach płatnego planu. Na wiele sposobów EasyJoin jest jedną z najlepszych alternatyw dla Pushbullet, ponieważ oferuje tak wiele nowych funkcji, że nawet Pushbullet nie ma. Na początek możesz podłączyć smartfon do komputera i otrzymywać wszelkiego rodzaju powiadomienia. Możesz także odpowiadać na wiadomości i wykonywać czynności, takie jak „oznacz jako przeczytane”, „odłóż” itp.

  5. EasyJoin

  Ponadto możesz odbierać i inicjować połączenia na swoim komputerze dzięki dedykowanej integracji EasyJoin Windows aplikacja, ale ta funkcja jest dostępna tylko w abonamencie płatnym. Poza tym możesz wysyłać pliki z jednego urządzenia do drugiego, tworzyć alarmy, uzyskiwać dostęp do uniwersalnego schowka i kontroluj głośność innych urządzeń. Wszystkie te funkcje są dostępne bezpłatnie i nie musisz płacić ani grosza. Ale jeszcze nie skończyliśmy. Wszystkie połączenia głosowe, wiadomości, powiadomienia i przesyłanie plików są domyślnie szyfrowane od końca do końca. Biorąc wszystko pod uwagę, EasyJoin wydaje się solidną alternatywą dla Pushbullet i zdecydowanie powinieneś spróbować.

  Dostępność: Android, Windows, macOS, Linux, sieć

  Pobierz EasyJoin (DarmoweWersja Pro jest dostępna za jednorazową opłatą 15 USD)

  6. MightyText

  MightyText jest jedną z najlepszych dostępnych alternatyw PushBullet. Podobnie jak Pushbullet, Mighty Text synchronizuje wiadomości tekstowe i może odpowiadać na wiadomości bezpośrednio z komputera.odzwierciedla Twoje powiadomienia i umożliwia wykonywanie połączeń, Telefon dzwoni, umożliwia odinstalowanie aplikacji, wysyłanie zdjęć i filmów, sprawdzanie stanu baterii itp. – wszystko z poziomu aplikacji MightyText.

  6. MightyText

  Darmowa wersja Mighty Texts ma limit500 wiadomości tekstowychmiesiąc, który jest 5 razy więcej niż oferuje bezpłatna wersja Pushbullets. Mighty Text ma również wersję płatną, która pozwala planować wiadomości, usuwać limit wiadomości, usuwać reklamy, umożliwia synchronizację 100 GB zdjęć i filmów itp. Wersja Pro MightyText jest w ceniePS9,99 / miesiąc lub 79,99 USD / rok.Mighty Text powinien działać poprawnie, jeśli zgadzasz się na limit 500 wiadomości miesięcznie w wersji darmowej, ale jeśli nie, możesz sprawdzić inne alternatywy.

  Dostępność:Android, Windows

  Pobierz MightyText: Android (Darmowe), Windows (Darmowe)

  7. Dołącz

  Join jest skuteczną alternatywą dla Pushbullet, ale nie ma najlepszego interfejsu użytkownika. Jeśli więc chcesz mieć niezawodną aplikację i nie zależy ci na interfejsie użytkownika, zalecamy dołączenie do programu Join. Ich super czyste, bez reklam i bez śledzenia, a to bardzo szybko po powiadomieniu użytkownika o powiadomieniach ze smartfona. Umożliwia udostępnianie plików, linków i lokalizacji wielu urządzeniom. Odzwierciedla również powiadomienia, wiadomości i może odpowiadać na wiadomości oraz wykonywać inne czynności, które można wykonać bezpośrednio z komputera. Ponadto, jeśli jesteś użytkownikiem Tasker, docenisz głęboką integrację Tasker z aplikacją. Oprócz tego możesz także udostępniać swój schowek wielu urządzeniom. Nie wspominając o tym, że Join jest w pełni szyfrowany od końca do końca, jeśli zdecydujesz się ustawić hasło, tak jak Pushbullet. Aby to wyjaśnić, jeśli masz doświadczenie w korzystaniu z Androida, skorzystaj z opcji Dołącz.

  Alternatywy AirDroid spotykają się

  Dostępność:Android, WindowsWeb

  Pobierz Dołącz (Darmowe, Pełna wersja za $1.49)

  8. KDE Connect

  Jeśli jesteś użytkownikiem Linuksa, KDE Connect jest znacznie lepszą propozycją niż Pushbullet. Ich całkowicie darmowy i open source Możesz go użyć do bezproblemowej integracji smartfona z komputerem. Możesz wysyłać pliki, adresy URL, sterować odtwarzaniem multimediów, wysyłać zdalne wpisy i oczywiście powiadomienia o dostępie, w tym również od stron trzecich. Ponadto możesz także odpowiadać na wiadomości, co jest niesamowite. Jeśli chodzi o obsługę połączeń, możesz otrzymać powiadomienie, ale nie możesz uzyskać połączenia. Ale najlepszą cechą KDE Connect jest to, że jeśli grasz utwór na swoim laptopie, możesz zmienić utwór, zatrzymać utwór i wyciszyć odtwarzanie bezpośrednio ze smartfona. Podobnie jak Pushbullet, również KDE Connect szyfrowanie całościowe więc to świetnie. Powiedziałbym tylko, że KDE Connect jest potężnym narzędziem w Linuksie i zdecydowanie powinieneś go używać zamiast Pushbulleta.

  8. KDE Connect

  Dostępność: Linux

  Pobierz KDE Connect(Darmowe)

  9. Bridge

  Bridge to kolejna alternatywa, która ma bardzo podobne podejście do Pushbullet. Nie ma wszystkich funkcji, takich jak udostępnianie plików i obsługa połączeń, ale odbiera powiadomienia, odpowiada na wiadomości, a także uzyskuje dostęp do schowka z innych urządzeń. W przeciwieństwie do rozszerzeń Ma portal internetowy, w którym wszystkie powiadomienia są zapisywane do czytania. Jeśli używasz programu Bridge na wielu urządzeniach, tutaj zbierane są powiadomienia ze wszystkich urządzeń. A co najlepsze, jeśli odpowiesz na powiadomienie, zostanie ono również usunięte ze smartfona. Ponieważ Bridge ma portal internetowy, ważne jest, aby bezpieczeństwo pozostało na najwyższym poziomie. Z tego powodu Bridge w pełni obsługuje szyfrowanie typu end-to-end, więc jest całkiem fajny. Powodem, dla którego polecam Bridge, jest to, że jest dość przystępny cenowo w porównaniu do Pusbullet. Wystarczy uiścić jednorazową opłatę w wysokości $3.99, a otrzymasz dożywotnią subskrypcję aplikacji. Więc idź i daj szansę Bridgeowi.

  9. Bridge

  Dostępność: Android, sieć

  Pobierz Bridge(Bezpłatny okres próbny dla 7 dniPełna wersja dostępna za jednorazową opłatą w wysokości $3.99)

  10. Pushover

  Chociaż Pushbullet jest ogólnie znany z obsługi powiadomień na komputerach i wymiany linków, istnieje druga strona tej aplikacji, która zajmuje się IFTTT i innymi aplikacjami automatyzacji. W tym celu Pushbullet oferuje token darmowego dostępu do korzystania z interfejsów API, ale z pewnymi ograniczeniami w ramach bezpłatnego planu. Więc jeśli szukasz Alternatywa dla Pushbullet dla dostępu do tokena chmurowego więc Pushover jest najlepszy na tej liście. Możesz zintegrować swoją usługę z IFTTT, Tasker i użyć klucza użytkownika Pushover do sterowania komputerem za pomocą Google Assistant i wiele więcej Ale to nie wszystko. Najlepsze w Pushover jest to, że kosztuje tylko jednorazową opłatę w wysokości $4.99, w porównaniu z 39,99 $ rocznej opłaty subskrypcyjnej Pushbullet. Więc na co czekasz? Po prostu skorzystaj z Pushover dla wszystkich potrzeb automatyzacji bez ograniczeń i za ułamek kosztów.

  10. Pushover

  Dostępność: Android, iOS, Windows, macOS, Linux, sieć

  Pobierz Pushover(Bezpłatny okres próbny dla 7 dni, jednorazowo $4.99 nieograniczona opłata za użytkowanie)

  Są to najlepsze dostępne alternatywy Pushbullet

  Pushbullet to świetna aplikacja, ale jeśli nie możesz sobie pozwolić na jej wersję Pro, istnieje kilka zdolnych aplikacji, których możesz użyć, aby ją zastąpić. Oczywiście nie wszystkie z tych alternatyw są tak bogate w funkcje jak Pushbullet, są wystarczające dla większości użytkowników. I podczas gdy większość z nich otrzymuje wynagrodzenie, oferuje szanowany bezpłatny plan, który jest znacznie lepszy niż to, co oferuje Pushbullet. Spójrz na nie i opowiedz nam o swoich doświadczeniach w komentarzach poniżej.