10 aplikacji dla najlepszych i darmowych kobiet w ciąży z Androidem, wybierz który?

Ciąża to szczególny czas dla kobiet. W tej chwili oczekuje się, że kobiety w ciąży zwracają większą uwagę i dbają o zdrowie i płód w miarę możliwości. Możesz monitorować rozwój swojego płodu poprzez smartfon.

Obecnie dostępne są różne aplikacje dla kobiet w ciąży, które oferują wiele interesujących funkcji, które towarzyszą ci przez ciążę. Oto niektóre aplikacje dla kobiet w ciąży z systemem Android.

1. Amila Ciąża

Ciąża tydzień po tygodniu

Amila Ciąża to aplikacja dla kobiet w ciąży, którą można uzyskać za darmo. Ta aplikacja jest bardzo popularna i używana przez setki tysięcy użytkowników Androida. Amila Ciąża oferuje funkcje, które mogą śledzić ciążę z tygodnia na tydzień.

Ponadto możesz również uzyskać informacje o swoim płodzie, obliczyć tydzień ciąży, aby śledzić kopnięcie płodu. Oprócz tego ta aplikacja zapewnia funkcje do robienia notatek na temat objawów ciąży, a także do śledzenia masy ciała.

2. BabyCenter

Tracker ciąży + odliczanie do terminu porodu

Jeśli chcesz obliczyć ciążę, zobaczyć jej rozwój z dnia na dzień, a nawet z tygodnia na tydzień, ta aplikacja BabyCenter może być twoją opcją. BabyCenter dostarczy ci wskazówek dotyczących ciąży i filmów na temat rozwoju płodu na każdym etapie ciąży.

Z tej aplikacji będziesz otrzymywać informacje związane z tym, co jest potrzebne w czasie ciąży przez określony czas w kalendarzu ciąży. Nie musisz się martwić, wszystkie informacje zdrowotne dostarczone przez BabyCenter zostały sprawdzone i zatwierdzone przez ich doradców medycznych. Będziesz także otrzymywać codzienne wiadomości dotyczące ciąży, pomysły na jedzenie i odżywianie oraz różne porady dotyczące zdrowia i ćwiczeń, które możesz zrobić. Aplikacja BabyCenter zapewnia również funkcje przypominania i cotygodniowe kontrole wskazówek dotyczących radzenia sobie z nudnościami i innymi objawami ciąży.

Przeczytaj także: 10 najlepszych aplikacji aparatu na Androida

Zabawny może być Bumpie Photo Diary, który jest funkcją, która pozwala nagrać film ciążowy, który zawiera kolekcję zdjęć przedstawiających rozwój kobiety w ciąży z tygodnia na tydzień. Istnieją również inne ciekawe funkcje, takie jak licznik uderzeń bati, licznik skurczów i wyszukiwarka imion dla dzieci. W aplikacji BabyCenter istnieją również funkcje w pierwszym roku życia dziecka, które mogą ułatwić i poprowadzić cię do kontrolowania wzrostu dziecka w pierwszym roku życia.

3. Ciąża +

Ciąża +

Ciąża + to aplikacja dla kolejnej przyszłej matki, która jest popularna w interaktywnym modelu 3D, który pokazuje rozwój i wzrost płodu. Ta aplikacja pokaże wizualizację wielkości płodu wraz z wytycznymi dotyczącymi ciąży przez tydzień po tygodniu. Ciąża + zapewnia również spersonalizowaną funkcję śledzenia ciąży, dzięki czemu osoby najbliższe mogą również poznać przebieg ciąży.

Dzięki tej aplikacji będziesz otrzymywać codzienne informacje o ciąży, czy to sport, jedzenie i styl życia sugerowane dla przyszłych matek. Dostępne są również funkcje licznika kopnięć i skurczów oraz kalendarz ciąży. Możesz również przesłać zdjęcia swojego ciężarnego brzucha do pamiętnika ciążowego dostarczonego przez Pregnancy +.

4. Ciąża Ovia

Darmowa aplikacja na Androida dla kobiet w ciąży

Podobnie jak aplikacja dla innych kobiet w ciąży, Ovia Ciąża oferuje również wiele interesujących funkcji. Wśród nich jest realistyczna wizualizacja rozwoju płodu z tygodnia na tydzień do porównania rozmiarów dłoni i stóp płodu z szacowanym rozmiarem po urodzeniu. Ta aplikacja zawiera także listę imion dzieci, które mogą być później odniesieniem do imienia dziecka.

Ovia Ciąża zapewnia również kalkulator ciąży, który jest przydatny do obliczania okresu porodu dziecka. Otrzymasz także codzienne artykuły i narzędzia wyszukiwania, aby dowiedzieć się więcej o objawach, jedzeniu i leczeniu w czasie ciąży. Ta aplikacja zapewnia narzędzia do monitorowania zdrowia związane z objawami, nastrojem, snem, aktywnością, wagą, ciśnieniem krwi i odżywianiem. Brak opóźnień w postaci kalkulatora skurczów i kalendarza ciąży.

5. theAsianParent

theAsianParent: opieka nad dzieckiem i rozwój ciąży

theAsianParent oferuje funkcję śledzenia od ciąży do narodzin aż do wieku dziecka 7 rok. Zwłaszcza dla kobiet w ciąży cały rozwój ciąży można zarejestrować w kalendarzu ciąży oferowanym przez tę aplikację.

theAsianParent zapewnia różne wskazówki dotyczące bezpiecznego spożycia żywności dla kobiet w ciąży. Kilka innych funkcji jest dostępnych dla tych z was, którzy przeszli przez ciążę. Ta aplikacja pomoże ci w opiece nad dzieckiem w jego wzroście i rozwoju.

6. Ciąża i Baby Tracker

Ciąża i Baby Tracker

Ciąża i Baby Tracker rozpieszczą Cię tysiącami artykułów na temat ciąży. Różne rodzaje artykułów, takie jak codzienne porady, najnowsze wiadomości na temat zdrowia dla rodziców, mogą wzbogacić informacje. Będziesz także otrzymywać informacje o rozwoju ciąży z tygodnia na tydzień, aby dowiedzieć się, czego potrzebujesz.

Zalecenia dotyczące niektórych najlepszych produktów dla niemowląt, które można uzyskać w aplikacji Pregnancy & Baby Tracker. Ta aplikacja naprawdę pozwala znaleźć dokładne odpowiedzi na pytania dotyczące ciąży.

Przeczytaj także: 10 najlepszych aplikacji antywirusowych na Androida do zapobiegania wirusom

Oprócz tego, aplikacja Pregnancy & Baby Tracker jest również wyposażona w przewodnik egzaminacyjny zapewniający zdrowie twojej ciąży, którego treść będzie stale sprawdzana przez komisję lekarską oraz ekspertów ds. Ciąży i zdrowia dziecka.

7. Tracker ciąży: Kalkulator terminu porodu

najlepsza aplikacja dla kobiet w ciąży Android

Niewiele różni się od aplikacji dla innych kobiet w ciąży, Pragnancy Tracker zapewnia również funkcję śledzenia ciąży, która może obliczyć tydzień ciąży.

Będziesz co tydzień otrzymywać informacje o wielkości płodu i zmianach w ciele. Ta aplikacja pozwala również ustalić idealną wagę w czasie ciąży, co z pewnością opiera się na wytycznych klinicznych. Możesz śledzić kopnięcie dziecka w brzuch oraz występujące skurcze.

Dostępne funkcje do rejestrowania objawów występujących w czasie ciąży, aby ułatwić sobie zapamiętanie podczas badania. Dzięki aplikacji Pregnancy Tracker możesz także udostępniać informacje kilku platformom społecznościowym.

8. 280 dni: dziennik ciąży

280 dniowy dziennik ciąży

Dziennik ciążowy oferuje codzienne uchwycenie momentu ciąży w formie notatek, które możesz udostępnić swojemu partnerowi.

Ta aplikacja zapewnia nie tylko pamiętnik, ale także wizualizację dziecka podczas ciąży ze śmiesznymi ilustracjami. Ilustracja może się również zmieniać i zmieniać, zapewniając jednocześnie informacje o rozwoju ciąży. Za pomocą Dziennika ciążowego możesz także rejestrować swoją kondycję fizyczną i wyniki badań lekarskich oraz zapisywać zdjęcia wspomnień z ciąży lub momentów porodu.

Co tydzień istnieją różne zalecenia i sugestie, które pomagają Tobie i Twojemu partnerowi poznać i dowiedzieć się o rozwoju płodu i stanie kobiet w ciąży. Nie można zapomnieć o niektórych funkcjach, które wspierają ciążę, takich jak obliczanie czasu ciąży i wykresów rozwoju masy ciała.

9. Aplikacja Tydzień po tygodniu Ciąża. Zegar skurczu

Aplikacja Tydzień po tygodniu Ciąża. Zegar skurczu

Aplikacja Tydzień po tygodniu Ciąża. Timer skurczów to aplikacja do śledzenia ciąży, którą można uzyskać za darmo. Dzięki tej aplikacji otrzymasz w dowolnym momencie opis rozwoju płodu, rzeczy, które należy rozważyć co tydzień, rozwój ciąży, testy wiedzy o pracy, aby sprawdzić, jak jesteś gotowy, aby poradzić sobie z tym, oraz dietę ciążową.

Ta aplikacja zawiera również różne listy dotyczące przygotowania do porodu i tego, co zrobić wcześniej. Tydzień po tygodniu Ciąża ułatwi ci obliczenie wieku ciążowego.

10. Przyjaciel w ciąży

Aplikacja na Androida dla kobiet w ciąży

Dla tych z was, którzy są zmuszeni do korzystania z niektórych wcześniejszych aplikacji opartych na języku angielskim, aplikacja Friends Bumil jest tutaj, aby zapewnić rozwiązanie. Ta aplikacja została opracowana zgodnie z kulturą i warunkami w Indonezji.

Funkcje oferowane w tej aplikacji nie są gorsze od innych aplikacji. Ciężarni przyjaciele mają wiele podstawowych funkcji, które są zarówno interesujące, jak i przydatne.

Należą do nich funkcja listy kontrolnej (która zapewni listę czynności, które należy zrobić w czasie ciąży), funkcja agendy (która odpowiada za prowadzenie notatek i przypomina o niektórych programach aktywności), funkcja płodu 360 (wizualizacja płodu w macicy wraz z rozwojem jego narządów), oraz dane dotyczące mamy i płodu (które mogą otrzymywać lekarzowi dane konsultacyjne co miesiąc).

Jeszcze bardziej interesujące, Ibu Bumil zrobi album ze wszystkimi zdjęciami, które zebrałeś podczas ciąży. Nie zapomnij o wielu interesujących i zaufanych artykułach oraz innych informacjach w języku indonezyjskim. Ta aplikacja będzie Twoim asystentem, który przypomni Ci o jedzeniu, utrzymaniu kondycji ciała i regularnym monitorowaniu zdrowia Ciebie i Twojego płodu.

Jak to jest, mamo? Czy znalazłeś wybraną aplikację? Mam nadzieję, że powyższe funkcje aplikacji są pomocne i korzystne dla ciąży, tak.