10 aplikacji do pobierania filmów i opowiadań Instagram

Często możesz korzystać z telefonu komórkowego Instagram i obejrzyj wideo, które chcesz zapisać lub historię, którą zawsze chcesz zobaczyć ponownie. Niestety platforma nie pozwala użytkownikowi łatwo wykonywać żadnego z tych zadań i konieczne jest używanie innych aplikacji do pobierania filmów i opowiadań.

Jeśli już to zrobiłeś i chcesz móc pobrać wszystko po prostu, bez konieczności proszenia znajomych o indywidualne przesyłanie filmów, Twoje problemy się skończyły. Oto lista 10 najlepszych aplikacji, które umożliwiają pobranie danych treści. A jeśli podoba ci się ten temat Instagram, sprawdź więcej artykułów, w których o tym rozmawiamy:

1. Repost dla Instagram – Regrann

Pierwszą aplikacją do pobierania filmów i historii jest Regrann, jedna z najstarszych tego rodzaju, a także jedna z najpopularniejszych, właśnie ze względu na ogromną liczbę wspaniałych funkcji.

Jego główną funkcją jest uproszczenie ponownego publikowania zdjęć i filmów z platformy, ale w jej obrębie można również dość łatwo pobrać media.

Aby to zrobić, po prostu udostępnij link do multimediów aplikacji i kliknij ikonę zapisywania. Umożliwi to przechowywanie treści na smartfonie z Androidem. Jeśli chcesz zobaczyć więcej, przejdź do oficjalna strona internetowa.

Regrann

2. Repost – Repost zdjęć i filmów

Ta aplikacja to znacznie więcej niż sposób na odświeżanie zdjęć i filmów Instagram, umożliwiając nie tylko ich pobieranie, ale także przeglądanie Instagram w samej aplikacji. Możesz także dokonywać dowolnych edycji pobranych multimediów.

Jako jedna z aplikacji do pobierania filmów i opowiadań, nie grzeszy, nie tylko oferuje funkcjonalność, ale w bardzo intuicyjny sposób. Wszystko, co jest wymagane, to otworzyć obraz za pomocą przycisku repost i kliknąć przycisk pobierania. Aby dowiedzieć się więcej o tej aplikacji, przejdź do grać w sklepie.

3. Aplikacja Story Saver

Inną aplikacją do pobierania filmów i historii jest ta, która oferuje funkcje ponownego publikowania treści, a także główną funkcję umożliwiającą użytkownikowi pobieranie dowolnych multimediów.

Działa również jako zamiennik oficjalnej aplikacji Instagram, ponieważ pozwala zalogować się do konta, połącz się z nim Facebook i w pełni korzystać z platformy dla aplikacji, a także może tworzyć własne historie. Aby go pobrać, kliknij link.

aplikacje do oszczędzania historii do pobierania filmów i opowiadań

4. Story Ghost

Kolejną taką aplikacją jest Story Ghost, który jest dostępny tylko na urządzenia z systemem iOS, co pozwala użytkownikowi przeglądać wszystkie historie profilu publicznego bez pozostawiania śladu, aby nie zostały zidentyfikowane.

Pozwala po prostu pobrać, bez konieczności logowania, wszystkie historie tych, którzy nie opuścili twojego konta prywatnie, co może być negatywnym punktem, ale pozwala również użytkownikowi łatwo zaplanować przyszłe reposty. Aby zobaczyć więcej, przejdź do oficjalnej strony internetowej.

5. Wygaszacz historii

Nazwy często powtarzają się w aplikacjach do pobierania filmów i opowiadań, ale są to różne aplikacje. Jest to kolejna z aplikacji do pobierania filmów i opowieści, która pozwala użytkownikowi zapisać wszystkie multimedia Instagram chcesz w bardzo prosty sposób i w dowolnym formacie.

Możesz także łatwo udostępniać (ponownie publikować) pobrane pliki. Ponadto możesz dodawać zakładki do kont, aby zawsze były na górze tego, co publikują ulubione profile. Podobnie jak poprzedni na liście, możesz zrobić wszystko anonimowo, jeśli chcesz. Aby zobaczyć więcej, przejdź do Sklepu Play.

aplikacje do oszczędzania historii do pobierania filmów i historii

6. Story Saver

Mamy jeszcze jedną aplikację o dokładnie tej samej nazwie, ale różni się ona od innych aplikacji do pobierania filmów i historii. Jest to jeden z najbardziej kompletnych na liście, nie tylko umożliwiający pobranie wszystkich potrzebnych treści, ale także zapewniający większą łatwość korzystania z IGTV.

Oprócz umożliwienia użytkownikowi zapisywania dowolnej zawartości platformy, którą chce, oferuje także możliwość pobrania wszystkiego, co określone profile opublikowały za pomocą jednego kliknięcia. Ta aplikacja jest dostępna tylko na Sklep Play dla urządzeń z Androidem.

7. FastSave

Kolejną aplikacją do pobierania filmów i opowieści jest FastSave, która pozwala użytkownikowi pobierać wiele plików multimedialnych jednocześnie. Aby to zrobić, kliknij przycisk udostępniania adresu URL w Instagram rozpocznie się pobieranie.

W tej aplikacji możesz przygotować pokazy slajdów wszystkich pobranych przez nią plików, a także uporządkować je z poziomu menu głównego. Umożliwia także pobieranie filmów z IGTV. Aby zobaczyć więcej tej wspaniałej aplikacji, przejdź do oficjalnej strony internetowej, z którego można pobierać aplikacje na Androida lub iOS.

8. Historia repost dla Instagram

Przeszliśmy przez wiele „Repost za Instagram”I„ Story Saver ”, a teraz przechodzimy do Repost Story dla Instagram, który ma podstawową funkcję repostingowania lub ponownego publikowania mediów z innych profili Instagram w twoim.

Pozwala jednak także pobierać wszelkie zdjęcia i filmy zamieszczone na platformie, a także sprawdzać historię postów, wiedzieć, które posty Ci się podobają i przeglądać anonimowo. Jest dostępny dla obu iOS w App Store ile za Android w Sklepie Play.

Wskazówka: Jak wstawiać teksty Instagram Historie

Opublikuj historię aplikacji Instagram, aby pobierać filmy i historie

9. W grabber

Jedną z najlepszych opcji aplikacji do pobierania filmów i historii jest ta, która oferuje użytkownikom możliwość pobierania takich treści, a także zapisywania ich z kanału i IGTV.

Ułatwia to funkcję ponownego publikowania treści w Internecie Instagram jak w innych sieciach społecznościowych, takich jak Facebook i w przeciwieństwie do większości aplikacji na liście, pozwala pobierać transmisje na żywo. Jest dostępny Tylko sklep Play, bez wersji dla smartphones iPhone

10. Natychmiastowa oszczędność

Wreszcie dochodzimy do ostatniej z aplikacji, aby pobierać filmy i historie z naszej listy, Instant Saver, która umożliwia użytkownikom ponowne publikowanie treści Instagram nieoznaczony, jak niektórzy na liście, będąc naprawdę wolnym.

Pozwala także kategoryzować wszystko pobrane przez aplikację, dzięki czemu można łatwo wyszukiwać później, gdy chcesz ponownie opublikować. Umożliwia także zapisywanie multimediów jako ulubionych w celu jeszcze łatwiejszego dostępu. Jest dostępny iOS tylko w App Store.

Co sądzisz o naszej liście aplikacji do pobierania filmów i opowiadań Instagram?

Możesz użyć tych aplikacji, aby lepiej kontrolować swoje przyszłe posty na platformie, a także możesz z łatwością samodzielnie przesyłać stare treści. Pamiętaj, że aby publikować media innych osób, musisz poprosić ich o zgodę.

Powiedz nam, co myślisz w komentarzach i nie zapomnij sprawdzić naszych najlepszych wskazówek dotyczących aplikacji Instagram i jak zdobyć popularność na platformie.