Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

10 aplikacji egzaminacyjnych, które pomogą Ci szybciej się uczyć (iOS, Android i BlackBerry)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 aplikacji egzaminacyjnych, które pomogą Ci szybciej się uczyć (iOS, Android i BlackBerry)

Niezależnie od tego, czy jesteś na studiach, robisz magisterkę, czy po prostu uczestniczysz w dodatkowych zajęciach w pracy, aby być lepiej przygotowanym pracownikiem, przygotowanie do egzaminów zawsze może być nieco trudne. Mówią, że najpierw musisz nauczyć się uczyć, zanim będziesz mógł nauczyć się na pamięć i korzystać z któregokolwiek z kursów. Dzięki postępowi technologicznemu życie studenckie jest obecnie znacznie łatwiejsze, ponieważ istnieje wiele aplikacji, które obiecują pomóc przygotować się do egzaminów i poradzić sobie z codziennymi zadaniami. W ten sposób, zamiast skupiać się na najlepszej metodzie szybszej i lepszej nauki, możesz po prostu skupić się na nauce.

W tym artykule przedstawiono wybór najlepszych aplikacji, które mogą Ci pomóc przygotować się do egzaminów. Nawet najlepsi uczniowie od czasu do czasu potrzebują niewielkiej pomocy, aby ulepszyć swoje metody nauki. Tutaj z pomocą przychodzą aplikacje takie jak iStudiez Pro, Evernote, Dictionary.com Mobile, Study Buddy od Blackberry i inne.

iStudiez Pro

The iStudiez Pro to bardzo łatwa w użyciu aplikacja, która ułatwia naukę, pomagając tworzyć przypomnienia i powiadomienia o przyszłych egzaminach, a jednocześnie udoskonalając metodę nauki. Działa na komputerach Mac, iPad, iPhone i iPod Touch i pozwala tworzyć kolorowe harmonogramy pracy i przechowywać wszystkie informacje, na których musisz się skupić.

Aplikacja śledząca Twoje terminy i oceny jest dostępna na iOS za jedyne $2.99, natomiast wersja darmowa – iStudiez Lite – to opcja ograniczająca liczbę zajęć, którymi będziesz mógł zarządzać. Aby skorzystać z iStudiez wystarczy, że podłączysz swój plan zajęć do aplikacji. Następnie zostaniesz poprowadzony przez wszystkie niezbędne kroki, aby korzystać z aplikacji.

Dyktando smoka

Dyktando smoka znacznie ułatwia robienie notatek, ponieważ rozpoznaje i transkrybuje Twoje słowa. Jeśli kiedykolwiek chciałeś pisać szybciej lub miałeś wrażenie, że profesorowie mówią zbyt szybko, ta aplikacja bardzo Ci pomoże — wykorzystuje oprogramowanie do rozpoznawania głosu, aby umożliwić Ci mówienie i natychmiastowe zamienianie słów na tekst. Może to być również bardzo przydatne, jeśli spóźniasz się z ukończeniem eseju lub pracy na studia – zamiast tracić czas na pisanie, możesz po prostu podyktować to swojej aplikacji.

Aplikacja dostępna bezpłatnie na iOS jest bardzo wszechstronna i umożliwia kopiowanie wszystkich notatek oraz udostępnianie ich innym – w mediach społecznościowych lub poprzez SMS. Aby rozpocząć korzystanie z Dragon Dictate, wystarczy pobrać i zainstalować aplikację, postępować zgodnie z instrukcjami i rozpocząć nagrywanie głosu – wykonaj kilka testów z mniejszą liczbą słów, aby zobaczyć, jak to działa.

Gdy staniesz się profesjonalistą, możesz także połączyć z nim swoje konta w mediach społecznościowych, aby automatycznie aktualizować swoje Twitter Lub Facebook status z miejscem, w którym się znajdujesz. Samouczki prowadzące Cię przez korzystanie z aplikacji są również dostępne na stronie YouTubejak na poniższym filmie.

Evernote

Evernote to jedna z tych aplikacji, których można używać do wielu różnych celów, ponieważ synchronizuje wszystkie potrzebne informacje – wideo, zdjęcia, dźwięk i tekst. Jeśli zdecydujesz się używać go do nauki, aplikacja może znacznie ułatwić Ci życie studenckie, przechowując wszystkie notatki i materiały do ​​nauki w jednym miejscu. Jeśli uczestniczysz w wykładzie i chcesz zrobić notatki, możesz zapisać je bezpośrednio w Evernote, a następnie zsynchronizować je z komputerem, gdy tylko chcesz je wydrukować. Ta sama aplikacja umożliwia także zapisywanie wszystkich ważnych artykułów i przydatnych stron internetowych, które znajdziesz w Internecie, aby je przestudiować lub wykorzystać później w swoich esejach.

Dzięki temu, że przechowujesz wszystko, czego potrzebujesz do nauki w jednym miejscu, możesz z łatwością uczyć się, gdziekolwiek jesteś, ponieważ zawsze masz dostęp do zasobów potrzebnych do nauki. Aby rozpocząć korzystanie z Evernote, wystarczy pobrać aplikację i założyć konto online, dzięki czemu w dowolnym momencie będziesz mógł korzystać z jego funkcji.

Evernote jest dostępny bezpłatnie na wszystkich urządzeniach z systemem iOS i Android urządzenia, natomiast wersja premium kosztuje $5 miesięcznie lub 45 dolarów rocznie. Aby uzyskać więcej informacji na temat korzystania z niego, możesz zapoznać się z przewodnikiem dla początkujących lub zapoznać się z dowolnym YouTube dostępne filmy, takie jak ten poniżej.

Dictionary.com Komórka

Kiedy się uczysz, zawsze warto mieć pod ręką słownik – i to nie tylko wtedy, gdy jesteś w domu, przygotowując się do kolejnego egzaminu, ale także w podróży. Dzięki aplikacji Dictionary.com Mobile możesz korzystać z ponad dwóch milionów definicji, a także synonimów i antonimów w dowolnym czasie i miejscu. Wystarczy, że zainstalujesz aplikację na swoim telefonie, aby rozszyfrować zagmatwane notatki z ostatniego wykładu.

Aplikacja dostępna jest za darmo na każdym iOS Lub Android urządzenie i jest bardzo łatwe w użyciu – zawiera mnóstwo informacji o tym, jak rozpocząć pracę, a także filmy na jego temat są dostępne na stronie YouTube lub inne strony internetowe.

Babilon

Niektórzy z nas potrzebują nie tylko słownika języka angielskiego, ale także słowników języków obcych. Jeśli uczysz się hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego lub innego języka na studiach i potrzebujesz wszechstronnego słownika, który ułatwi Ci naukę, Babilon może być właśnie dla Ciebie.

Aplikacja zawiera więcej niż 1500 glosariuszy w 75 językach, umożliwiających tłumaczenie i dostęp do definicji wszystkich słów i zwrotów, których możesz nie rozumieć. Nadaje się do iOSBabilon jest również dostępny Android – oba są bezpłatne i wymagają jedynie pobrania i zainstalowania aplikacji.

Korzystanie z Babylon może pomóc Ci rozwiązać większość problemów, jakie napotykasz ze słownictwem kluczowym na egzaminach, a jednocześnie możesz z łatwością przełożyć swoje pomysły na najlepszy esej napisany w języku, którego się uczysz. Aby uzyskać więcej informacji, możesz obejrzeć niektóre filmy dostępne w Internecie.

Study Kumpel – Blackberry

Firma Blackberry nie mogła zignorować rzeszy uczniów korzystających z jej usług, dlatego też stworzyła kilka aplikacji ułatwiających naukę. Za pomocą Studiuj kolego firmy Blackberry to doskonały sposób na pomoc w nauce i zapamiętywaniu, podczas gdy można tworzyć własną talię, fiszki itp. Dwustronne karty mogą stanowić kombinację list, obrazów i tekstu, które można nawet wysłać bezpośrednio z telefonu kamera.

The bezpłatna aplikacja może z niego korzystać każdy, kto posiada telefon Blackberry i jest bezpłatny – idealny dla biednych studentów, którzy chcą jednocześnie oszczędzać pieniądze i uczyć się szybciej. Wystarczy, że zainstalujesz aplikację na swoim urządzeniu i będziesz postępować zgodnie z instrukcjami.

Czas egzaminu

Czas egzaminu to przydatna aplikacja, która umożliwia tworzenie online map myśli, a także fiszek i quizów, podczas gdy przechowujesz wszystkie niezbędne notatki. To tylko niektóre z narzędzi, które zostały zaprojektowane, aby pomóc Ci ulepszyć metody uczenia się i dotrzymać terminów związanych z pracami pisemnymi i egzaminami.

Aplikacja jest odpowiednia dla wszystkich typów urządzeń dotykowych – niezależnie od tego, czy posiadasz urządzenie mobilne, tablet czy iPada, możesz z niej skorzystać, po prostu pobierając i instalując aplikację. Przygotowywanie się do egzaminów w drodze nigdy nie było łatwiejsze, będąc na bieżąco z grupami do nauki, kalendarzem online, planistą nauki i wieloma innymi funkcjami.

Układ Okresowy – Jeżyna

Kontynuując listę aplikacji Blackberry dostępnych dla studentów, Tabela okresów aplikacja jest interaktywna i umożliwia dostęp do wszystkich podstawowych danych elementów. Zawiera krótki opis każdego pierwiastka i pokazuje właściwości – zarówno fizyczne, jak i atomowe – a jednocześnie jest przyjazny dla użytkownika i prowadzi Cię przez wszystkie niezbędne kroki.

Układ okresowy okresowy jest taki sam, jak wszystkie inne aplikacje edukacyjne firmy Blackberry dostępne za darmo i można je łatwo pobrać ze sklepu i zainstalować na swoim telefonie. Wszystko czego potrzebujesz to telefon Blackberry i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Zakładka Czas

Zakładka Czas to kolejna aplikacja firmy Blackberry, która skupia się bardziej na pomocy w planowaniu harmonogramu wykładów i egzaminów. Wiedząc, że życie studenckie może być pełne zajęć, a umiejętności zarządzania czasem są zawsze koniecznością, Blackberry ułatwia planowanie i spełnia wysokie wymagania w zakresie elastyczności harmonogramu, typowej dla studentów.

Bezpłatna aplikacja została specjalnie zaprojektowana, aby pomóc uczniom w planowaniu codziennych zajęć i można z niej korzystać na dowolnym telefonie Blackberry. Wszystko co musisz zrobić to pobierz aplikacjęzainstaluj go i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Tablica szkolna

I wreszcie, aplikacja Blackboard jest jedną z najczęściej używanych aplikacji na wielu uniwersytetach na całym świecie – wielu profesorów i szkół poleca ją swoim studentom. Chociaż jest to bardzo przydatna aplikacja, dostępna na Androida, Blackberry i Apple urządzeń, może być użyteczny tylko wtedy, gdy korzysta z niego również nauczyciel na Twojej uczelni.

Dzięki temu aplikacja umożliwia dostęp do wszystkich zajęć, ocen i rozkładów zajęć zamieszczanych przez wykładowcę – a wszystko to w Twojej aplikacji, do której masz dostęp gdziekolwiek jesteś, o każdej porze. Gdy już przekonasz szkołę do korzystania z tej aplikacji, wystarczy, że zainstalujesz aplikację na swoim urządzeniu elektronicznym i zaczniesz z niej korzystać, postępując zgodnie z dołączoną do niej przyjazną dla użytkownika instrukcją.