Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

10 bardziej popularnych rozszerzeń Google Chrome

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 bardziej popularnych rozszerzeń Google Chrome

Zanim będziesz kontynuować czytanie postu, upewnij się, że przeczytałeś ten artykuł.

Ten post jest rozwinięciem tego, do którego link znajduje się powyżej. Niektóre z tych rozszerzeń do Chrome zostały zasugerowane przez Was, czytelników, i jestem pewien, że uznacie je za równie pomocne jak poprzednie.

10 bardziej popularnych i przydatnych rozszerzeń Google Chrome

1. Kontroler Czytnika Google

Google Reader Checker jest bardzo podobny do Czytnik TPGoogle, o czym pisaliśmy w poprzednim poście. Pochodzi od tego samego programisty, który opracował Sprawdzanie Gmaila rozszerzenie dla przeglądarki internetowej Chrome. Wyświetli nowy przycisk na pasku menu Chrome, który pokazuje liczbę nieprzeczytanych wiadomości w Czytniku Google.

Pobierz rozszerzenie Google Reader Checker dla przeglądarki Google Chrome

2. AdBlock+

Prawdopodobnie jedno z najbardziej przydatnych rozszerzeń przeglądarki Google Chrome. Na poprzedniej liście widzieliśmy rozszerzenie AdSweep i możesz uznać AdBlock+ za alternatywę dla tego.

Pobierz rozszerzenie AdBlock+ dla przeglądarki Google Chrome

3. FlashBlock

Osobiście nienawidzę animacji flashowych na stronach internetowych, które znacznie spowalniają czas ładowania strony. Dodaj FlashBlock, a elementy Flash nie będą odtwarzane, chyba że je klikniesz.

4. Zadania Google

Dodatek Google Tasks integruje Google Tasks z Google Chrome, umożliwiając użytkownikowi dostęp do zadań bezpośrednio z poziomu przeglądarki internetowej, bez konieczności otwierania strony Google Tasks. Proste i łatwe w użyciu rozszerzenie.

Pobierz rozszerzenie Zadania Google dla przeglądarki Google Chrome

5. Kontroler Google Wave

Proste rozszerzenie, które wyświetli nieprzeczytane wiadomości Google Wave na pasku stanu przeglądarki Google Chrome.

Pobierz rozszerzenie Google Wave Checker dla przeglądarki Google Chrome

6. LastPass

Niewielu czytelników skarżyło się, że ChromePass (który znajdował się na poprzedniej liście) został oznaczony przez Avira AV jako wirus. W takim przypadku możesz wypróbować LastPass. Jest to jeden z najlepszych dostępnych na rynku bezpiecznych menedżerów i generatorów haseł.

Pobierz rozszerzenie LastPass dla przeglądarki Google Chrome

7. Xmarks

Xmarks to popularne narzędzie do synchronizacji zakładek. Jest to od dawna ulubieniec użytkowników Firefoksa, a wersja dla Chrome – choć tylko w fazie testów alfa – wygląda na to, że będzie równie dobra. Możesz szyfrować i automatycznie synchronizować swoje zakładki.

Pobierz rozszerzenie Xmarks dla przeglądarki Google Chrome

8. Zegar Vince’a

Zegar Vince’a dodaje zegar do paska narzędzi zakładek. Jest to również przydatne, jeśli ustawiłeś pasek zadań na automatyczne ukrywanie, ale nadal chcesz, aby czas był wyświetlany w widocznym miejscu. Najedź kursorem na zegar analogowy, a rozszerzenie wyświetli także aktualną datę.

Pobierz rozszerzenie Vince’s Clock dla przeglądarki Google Chrome

9. gPDF

To rozszerzenie umożliwia użytkownikowi otwieranie dokumentów PDF bezpośrednio w Dokumentach Google. Oznacza to, że w systemie komputerowym nie trzeba instalować czytnika plików PDF, aby czytać dokumenty PDF. Zmniejszy to również ryzyko, że dokument wykorzysta luki w zabezpieczeniach zainstalowanego na komputerze czytnika plików PDF.

Pobierz rozszerzenie gPDF dla przeglądarki Google Chrome

10. Gorący środek czyszczący

HotCleaner zapewnia dodatki do przeglądarek Firefox, IE, a teraz Chrome, które dodają 1-kliknij opcję czyszczenia plików cookie, przeglądania i historii. Click & Clean oferuje kilka opcji, w tym możliwość uruchomienia zewnętrznej aplikacji po kliknięciu ikony rolki TP.

Pobierz rozszerzenie Click & Clean od HotCleaner dla przeglądarki Google Chrome

Table of Contents