Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

10 duchowych karier w pracy w domu

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 duchowych karier w pracy w domu

Czy kiedykolwiek intrygowało Cię życie pracowników duchowych? Wielu ludzi uważa, że ​​trzeba urodzić się z wrodzonym poczuciem zdolności parapsychicznych do pracy na polu duchowym. Jednak nic nie może być mniej prawdziwe.

Jak każdy inny zawód, pracownicy duchowi muszą ćwiczyć swoje umiejętności, aby zostać uznanymi za wystarczająco dobrych, aby pobierać pieniądze za swoje usługi. Tak więc, chociaż niektórzy ludzie twierdzą, że urodzili się z naturalnymi zdolnościami, oni również muszą ćwiczyć, aby przyciągnąć i zatrzymać klientów.

Ta wyjątkowa dziedzina jest nie tylko fascynująca, ale także stwarza kobietom szeroką gamę możliwości prowadzenia biznesu w domu.

Oto 10 duchowych karier związanych z pracą w domu do rozważenia:

1. Czytnik kart tarota

Czy wiesz, że nie trzeba być jasnowidzem, aby czytać komuś karty tarota? Tarot jest uważany za grę, która była używana już w 1440 roku.

Wielu wróżbitów używa kart tarota w swoich odczytach. Istnieje jednak błędne przekonanie, że musisz być medium, aby zapewnić czytanie tarota dla siebie lub kogoś innego.

Gdy zdobędziesz doświadczenie w czytaniu kart tarota, w Internecie jest kilka platform, które cię zatrudnią. Lub możesz założyć własną firmę jako profesjonalny wróżbita tarota.

2. Czytnik dłoni

Tak jak czytanie tarota, każdy może czytać z dłoni. Nie ma metafizycznej, „darowanej” mocy, z którą trzeba się urodzić, aby czytać z czyichś dłoni. Istnieje wiele książek o tym, jak czytać z dłoni, aby przewidzieć czyjąś przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.

3. Bloger porad duchowych

Blogowanie to jeden z najszybszych sposobów na przyspieszenie kariery w duchowym zawodzie. Możliwości są nieograniczone, jeśli chodzi o tematy do pisania i sposoby zarabiania. Posiadanie własnego bloga może być jedną z najlepszych prac, jakie kiedykolwiek miałeś ze względu na swobodę tworzenia i inspirowania.

Rekommenderad:  5 godziny pracy smartfonówGalaxy S22 powinien powtórzyć agresywne ceny Galaxy S21

Nie sądzisz, że istnieje zapotrzebowanie na duchowe porady blogerów?

Leo Babauta, bloger z tyłu Nawyki Zenoraz Lori Deschene, blogerki stojącej za nią Mały Budda obaj odnieśli niesamowity sukces online. Właściwie wg Wartość sieciZen Habits i Tiny Buddha są warte 2 milion dolarów każdy – nieźle!

4. Instruktor jogi

Jedną z rzeczy, które kocham w jodze, jest to, że prawie każdy może ją uprawiać. Nie musisz mieć określonego kształtu ani rozmiaru, aby ćwiczyć jogę. Jedną z opcji nauczania jogi jest prowadzenie zajęć online za pośrednictwem YouTubeUscreen lub Popexpert.

5. Mistrz Reiki

Mistrzowie Reiki to duchowi uzdrowiciele, którzy promują uzdrawianie poprzez kierowanie swojej energii do klienta. Wiele osób, które wykonują Reiki, może to robić z własnych domów lub na zewnątrz.

6. Masażysta

Poprowadź swoje sesje masażu w duchowej podróży, aby zapewnić swojej firmie wyjątkową jakość, która się wyróżnia.

Wielu masażystów stosuje:

  • Gorące kamienie na rozluźnienie obolałych mięśni
  • Lecznicze kamienie szlachetne do równoważenia czakr
  • Terapia dźwiękiem dla relaksu i naprawy mentalnej

7. Artysta duchowy

Czy potrafisz tworzyć piękne mandale lub masz smykałkę do tkania łapaczy snów? Rozważ połączenie swojej miłości do ducha z umiejętnościami twórczymi, aby otworzyć własną firmę rzemieślniczą związaną z duchowością. A sprzedaż rękodzieła online nigdy nie była łatwiejsza dzięki platformom takim jak Etsy.

8. Aromaterapeuta

Aromaterapia to jeden z najnowszych trendów w duchowej atmosferze. Jest również bardzo terapeutyczny i korzystny dla różnych problemów. Aromaterapeuci przeważnie pracują jako sami szefowie, co jest największym marzeniem, prawda?!

9. Hipnotyzer

Hipnozę można uznać zarówno za terapeutyczną, jak i duchową. Niemal za każdym razem, gdy przechodzicie do innej rzeczywistości, macie doświadczenie duchowe.

Większość hipnotyzerów potrzebuje jedynie certyfikatu, aby wykonywać zawód. Istnieją jednak inne poziomy hipnozy, które obejmują hipnoterapię, która wymaga regularnych intensywnych szkoleń i określonych godzin kredytowych.

Rekommenderad:  6 Wskazówki, jak założyć firmę w Australii w 2023 r

Wiele osób szuka hipnotyzerów z różnych powodów, w tym:

  • Rzuć palenie
  • Wyparte wspomnienia
  • Schudnąć
  • Obgryzać paznokcie
  • Ból
  • Fobie

10. Astrolog

Astrologia to nauka o ruchu planet i gwiazd oraz o wpływie, jaki wywiera on na życie człowieka. Jeśli kiedykolwiek czytałeś swój horoskop, to przeczytałeś coś, co zostało stworzone przez astrologię! Ponieważ jest bardzo niewiele miejsc, które zatrudniają astrologów, większość pracy można znaleźć jako przedsiębiorca lub właściciel firmy.