Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

10 fajnych rzeczy, które możesz zrobić z tabletem

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 fajnych rzeczy, które możesz zrobić z tabletem

Większość z nas używa tabletów do ograniczonej liczby zadań, takich jak przeglądanie Internetu, sprawdzanie poczty e-mail, czytanie książek, granie w gry i oglądanie filmów. Tak, to właściwie tyle. Ponieważ większość aplikacji na Androida nie działa na kartach samodzielnie, sensowne jest, jeśli ludzie nie uznają za wygodne obracanie na nich wielu aplikacji.

To powiedziawszy, nadal istnieje wiele rzeczy, które Twój tablet może zrobić, a których nie jesteś świadomy. Poniżej wymieniliśmy niektóre z najbardziej przydatnych, których poznanie może pomóc w wielu momentach życia.

Graj w gry retro

W Windowsmamy aplikację o nazwie DOSbox co pozwala nam uruchamiać stare programy. To świetna aplikacja, jeśli jesteś fanem starych gier DOS lub chcesz symulować 16-bitowe gry telewizyjne na swoim komputerze. Niedawno aplikacja pojawiła się również w ekosystemie mobilnym.

The Wersja na Androida pozwala także emulować mysz, klawiaturę, joystick i wiele innych rzeczy, aby wrażenia wydawały się bardziej realistyczne. Alternatywnie możesz także użyć DOSBox dla Androida, który w zasadzie wykonuje to samo zadanie.

Zdalny dostęp do komputera

TeamViewerdostępne jest również narzędzie do udostępniania pulpitu, które umożliwia zdalny dostęp do innych komputerów AndroidiOS i Windows 8 (RT). Narzędzie to nie jest jednak tak potężne jak jego odpowiednik na PC, ale nadal zawiera wiele niesamowitych funkcji.

Używaj tabletu jako drugiego monitora

Jeśli lubisz wielozadaniowość, zamiast przełączać się między aplikacjami, możesz skorzystać z dodatkowego ekranu, aby mieć wszystko na oku. W tym celu należy zainstalować dowolne z poniższych programów. Pokaz lotniczy działa zarówno z systemem Android, jak i iOS, aplikacja umożliwia także robienie wszystkiego bezprzewodowo. Alternatywnie możesz również użyć REDFLY ScreenSlider I Wyświetlacz typu Splashtop XD.

Wykonuj bezpłatne połączenia

W przypadku użytkowników iOS sytuacja jest dość niepewna FaceTime dzięki czemu mogą bezpłatnie rozmawiać z innymi użytkownikami iPada/iPhone’a/iPoda Touch. Ale niestety (i oczywiście) nie jest dostępny dla Androida i Windows 8Użytkownicy /RT. Alternatywnym i jeszcze lepszym dla nich rozwiązaniem jest skorzystanie z tzw Skype aplikacja. Dzięki wieloplatformowej aplikacji możesz wykonywać bezpłatne połączenia z innymi osobami Skype użytkownicy. Inną alternatywą dla użytkowników Androida są Hangouts, w których możesz zapraszać znajomych do dołączenia i interakcji. Dostępne zarówno na Androida, jak i iOS, ooo pozwala rozmawiać z maksymalnie 12 znajomymi jednocześnie.

Przesyłaj strumieniowo telewizję na żywo

Wiele aplikacji umożliwia oglądanie telewizji na tablecie, ale czy wiesz, że możesz także przesyłać strumieniowo telewizję na żywo? TVCatchup, Android, iPad i Windows 8 Aplikacja OS umożliwia strumieniowe przesyłanie telewizji na żywo z wielu popularnych kanałów telewizyjnych. Alternatywnie możesz również użyć Aplikacja telewizyjna i radiowa w USA który wykonuje to samo zadanie za darmo.

Chroń swój dom

Jeśli opiekujesz się dzieckiem lub musisz nadzorować swój dom lub biuro, istnieje wiele aplikacji, które mogą Ci w tym pomóc. Jeśli masz w domu zainstalowaną kamerę internetową, to tak EyeSpyFX może pomóc Ci w oglądaniu transmisji na żywo na Twojej karcie. Poza tym możesz również użyć TinyCam Monitor za darmo dla Androida I Kamera domowa który jest dostępny dla obu Android i iOS.

Uzyskaj dostęp do swoich plików z dowolnego miejsca

Wiele flagowych urządzeń nie obsługuje zewnętrznych kart pamięci. Można z nim pracować na wiele sposobów, a nawet uzyskać dostęp do pamięci innych urządzeń. Wielu producentów dysków twardych, w tym firma Western Digital, udostępnia aplikacje umożliwiające dostęp do danych na dysku twardym WD za pomocą tabletu. W ten sposób możesz przesyłać strumieniowo filmy z dysku twardego, przeglądać zdjęcia, a nawet zapisywać na nim dokumenty.

Drukuj bezprzewodowo

Jeśli przeczytałeś bardzo fajny artykuł w przeglądarce Chrome lub skończyłeś pisać dokument na tablecie i chcesz mieć jego wersję papierową, nie musisz koniecznie znajdować do tego komputera. Google Cloud Print pozwala wydrukować dokumenty, nawet jeśli fizycznie dzieli Cię wiele kilometrów od urządzenia. Chociaż usługa nie jest jeszcze dostępna dla użytkowników iPadów, istnieje alternatywa. Możesz użyć PrintCentral Pro.

Użyj go jako Kindle

Jeśli jesteś zazdrosny o ludzi, którzy posiadają Kindle urządzeniu i dzięki temu masz dostęp do milionów książek, naprawdę czegoś Ci brakuje. Właściwie nie potrzebujesz Kindle urządzeniu, aby korzystać z ich usług, przejdź do sklepu z aplikacjami i poszukaj Kindle aplikacja, jest bezpłatna i można z niej korzystać na wielu urządzeniach, w tym na komputerze. Kolejną przyzwoitą rzeczą jest to, że aplikacja synchronizuje się ze wszystkimi Twoimi urządzeniami i zapamiętuje nawet utworzone przez Ciebie zakładki i notatki. Oznacza to również, że każdy tytuł kupiony na tablecie z Androidem można przeczytać na swoim Apple urządzenie również.

Użyj tabletu, aby uzyskać wskazówki

Wiele pojazdów ma wbudowane usługi nawigacji GPS, które wskazują trasę, pogodę i inne szczegóły. Jeśli Twój samochód nie jest wyposażony w taki fajny gadżet, zawsze możesz skorzystać z Androida i iPada. M8 Bezpłatna nawigacja satelitarna jest dostępna zarówno na Androida, jak i iOS. Aplikacja szczegółowo wyznacza trasę trasy, a także na bieżąco informuje Cię o ruchu drogowym. W zależności od Twojej lokalizacji geograficznej powinieneś być w stanie znaleźć lokalną aplikację, która zawiera bardziej szczegółowe informacje o pobliskich miejscach. I nie zapomnieć o mapy Google samo.

Inne godne uwagi wzmianki

Nasza lista niestety kończy się w tym miejscu, ale zakres tego, co jeszcze możesz zrobić ze swoim tabletem, jest po prostu nieograniczony. Za pomocą tej aplikacji możesz sterować telewizorem, odtwarzaczem DVD i prawie każdym urządzeniem elektronicznym wyposażonym w pilota. Kiedy to aplikacja monitoruje tętno, co pomoże Ci śledzić liczbę przebiegniętych mil. Dbający o zdrowie? Ten aplikacja nauczy Cię ćwiczeń na różne partie ciała. Jeśli jesteś ćpunem kodowania, możesz spróbować Kod dietetycznyaplikacja ucząca kodów internetowych, lub tekstowyminimalistyczny edytor kodu.