Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

10 filmów z wakacji, które możesz obejrzeć w serwisie Netflix

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 filmów z wakacji, które możesz obejrzeć w serwisie Netflix

Z pewnością nie ma nic lepszego niż leniuchowanie na słońcu podczas wakacji, oglądanie filmu, który zawiera klimat lata. To jasne, słoneczne dni, świat bez poważnych konsekwencji i poczucie, że choć raz masz swój czas.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Netflix ma wiele filmów, które zaspokoją to wrażenie, pozwalając ci zbudować wygodny mały kokon, gdy świat przemija i robi swoje. Jeśli masz problemy z rozpoczęciem, możesz potrzebować naszego najlepszego przewodnika po serwisie Netflix, ale w rzeczywistości jest to całkiem proste.

Wszystkie filmy z tej listy są dostępne w serwisie Netflix w USA. Po niedawnej rozprawie Netflix z VPNami osoby niebędące Amerykanami mogą nie zobaczyć tego wszystkiego, ale niektóre VPN nadal współpracują z Netflix. Więc odpal popularną usługę przesyłania strumieniowego, usiądź wygodnie i pozwól, aby dobre czasy się potoczyły.

Niekończące się lato (1966) [No Longer Available]

Ocena IMDb: 7.8 | Zgniłe pomidory: 100%

Rozpoczęcie listy filmów „letni klimat” od filmu dokumentalnego może wydawać się dziwne, ale nie jest to typowy dokument. Doskonale oddaje to letnie poczucie wolności i odkrywania, łącząc je z inną niezbędną letnią aktywnością: surfowaniem.

Dokument śledzi dwóch surferów, Mike’a Hynsona i Roberta Augusta, w poszukiwaniu idealnej fali. Duet podróżuje po całym świecie, spotykając miejscowych, których łączy pasja do surfowania i zamiłowanie do życia na plaży. Reżyser Bruce Brown filmuje i opowiada ich przygody od Ghany po Tahiti, jednocześnie wyjaśniając sport surfingowy oraz jego liczne wyzwania i podboje.

To naprawdę nie ma znaczenia, czy lubisz surfować, czy nie. To prawdziwa przygoda w kłusowaniu po świecie i zapraszamy do surfowania.

Wolny dzień Ferrisa Buellera (1986) [No Longer Available]

Ocena IMDb: 7.9 | Zgniłe pomidory: 81%

Żadnemu innemu reżyserowi nie udało się tak skutecznie dotrzeć do umysłów dzieci, nastolatków i młodych dorosłych, jak Johnowi Hughesowi. Wiele jego filmów mogłoby zmieścić się na tej liście, ale niestety obecnie dostępne są tylko w serwisie Netflix USA.

Film przedstawia jeden dzień z życia Ferrisa Buellera. Każdy spotkał Buellera w latach szkolnych. Jest fajnym i zabawnym facetem, który jako pierwszy wykonuje wyczyn kaskaderski i jakimś cudem uchodzi mu to na sucho. Tego dnia Bueller postanowił opuścić szkołę ze swoim najlepszym przyjacielem i dziewczyną i pojechać do Chicago. Ale dyrektor jego szkoły jest zdeterminowany, by złapać go na gorącym uczynku i zrobić z niego przykład.

To najlepsza opowieść przygodowa dla nastolatków i fantazja, którą każde młode serce chce przeżyć. Opowieść o nieskończonych możliwościach, szybkim pociągnięciu za sobą autorytetu i stworzeniu wspomnienia, które będzie żyło wiecznie.

Rekommenderad:  Twoje stare metody marketingowe już nie działają. Oto, co należy zrobić

Stań przy mnie (1986)

Ocena IMDb: 8.1 | Zgniłe pomidory: 91%

Autor Stephen King jest bardziej znany ze swoich horrorów, ale ta zachorowalność pochodzi z incydentu we wczesnym dzieciństwie. jest oparty na prawdziwych doświadczeniach Kinga jako dziecka, kiedy był świadkiem przerażającej tragedii.

pokazuje, jak to jest być dzieckiem w małym miasteczku w Ameryce, gdzie miejskie mity stają się ważniejsze niż życie, a przyjaźnie stają się najważniejszą rzeczą na świecie. Latem 1959 roku czterech 12-letnich chłopców wyrusza na poszukiwanie zwłok, które podobno widziało kilku innych. Ta podróż to opowieść o dojrzewaniu, która pozbawia zwykłej sacharyny i poprawiających samopoczucie czynników filmów dla dzieci i pokazuje, jak dzieci mogą szybko dorosnąć.

Nie tylko otrzymujesz cztery solidne występy chłopców, ale reżyser Rob Reiner jest w tym absolutnie najlepszy.

Ocena IMDb: 6.7 | Zgniłe pomidory: 32%

Kiedy po raz pierwszy został wydany w 2001 roku, nie spotkał się z dużym zainteresowaniem. W rzeczywistości krytycy byli wobec niego surowi. Ale z biegiem lat stał się kultowy, a nawet stworzył oryginalny serial telewizyjny Netflix.

to najlepsza satyra na wszystkie te filmy z obozów letnich. Film przenosi nas do roku 1981, ostatniego dnia letniego obozu. Jak w przypadku każdego filmu obozowego, jest tu duży zbiór zwariowanych postaci, młodzieńczych uczuć i związków, chwytających za serce chwil, łaskoczącego żebra humoru i dobrych, ale wprowadzonych w błąd doradców. Wszystko zmierza do pokazu talentów na koniec dnia, który najlepiej można podsumować jako głupią zabawę.

Obsada filmu nie była wtedy sławna, ale jeśli spojrzysz teraz na nazwiska, będziesz zaskoczony. W rolach głównych Bradley Cooper, Amy Poehler, David Hyde Pierce, Paul Ruud, Janeane Garofalo, Michael Ian Black i kilku innych rozpoznawalnych aktorów.

50 pierwszych randek (2004) [No Longer Available]

Ocena IMDb: 6.8 | Zgniłe pomidory: 44%

Kiedy widzisz nazwisko Adama Sandlera, spodziewasz się idiotycznych wygłupów i humoru bractwa. Ale jest wyjątkiem i jednym z niewielu filmów Sandlera, który ma dużo serca. To drugi film z jego parowania z Drew Barrymore, a obaj aktorzy mają magiczną chemię na ekranie.

Sandler gra Casanovę na Hawajach, przeskakując z jednego miejsca na drugie z turystami. Spotyka Barrymore i zakochuje się w niej, ale szybko dowiaduje się, że ma poważną utratę pamięci krótkotrwałej. Za każdym razem, gdy śpi, zapomina o tym, co wydarzyło się poprzedniego dnia. Niezrażony Sandler postanawia ją zdobyć, codziennie umawiając się na nową randkę.

Jest dziwaczny, zabawny i chociaż założenie brzmi głupio, to sposób potraktowania filmu błyszczy. Orzeźwiające lokalizacje na Hawajach, ciągła pogoń za możliwościami i chęć „nie” powinny trzymać cię w napięciu aż do pięknego, nieoczekiwanego punktu kulminacyjnego.

Rekommenderad:  22 nowe i zaktualizowane poprawki, które sprawią, że będziesz zajęty w ten weekend

W dziczy (2007) [No Longer Available]

Ocena IMDb: 8.2 | Zgniłe pomidory: 82%

Reżyserskie przedsięwzięcie Seana Penna oparte jest na prawdziwej historii Christophera McCandlessa, który dokonał czegoś, o czym wielu z nas tylko marzy. Po ukończeniu studiów McCandless rozdał wszystkie swoje pieniądze i dobytek i pożegnał się ze swoim prostym życiem na przedmieściach, wyruszając tam, dokąd zaprowadził go świat.

Film grany przez Emile’a Hirscha opowiada historię McCandlessa w całej Ameryce, ludzi, których spotkał i relacje, które zbudował. Zdjęcia są oszałamiające iw jakiś sposób oddaje wolność letniego ducha lepiej niż wiele filmów „wakacyjnych”. Eddie Vedder z Pearl Jam skomponował niestandardową ścieżkę dźwiękową do filmu, a jego głos doskonale uzupełniał długie sceny pozbawione dialogów.

Historia McCandlessa, znanego również jako Alexander Supertramp, to jeden z tych szalenie dziwnych artykułów w Wikipedii, ale możesz wstrzymać się z czytaniem, dopóki nie skończysz filmu.

Kraina przygód (2009)

Ocena IMDb: 6.8 | Zgniłe pomidory: 89%

jest prawdopodobnie najlepszym filmem o „letnich wakacjach” na tej liście i tak naprawdę nigdy nie doczekał się należnej mu kwoty. To komedia romantyczna przedstawiająca wycinek życia, w której występują Jesse Eisenberg, Kristen Stewart, Kristen Wiig, Bill Hader i Ryan Reynolds.

Eisenberg podejmuje wakacyjną pracę w lokalnym parku rozrywki Adventureland, aby sfinansować swoje plany podróżnicze. Film opowiada o ludziach, którzy pracują w parku i go odwiedzają, jak współpracownik i ukochana grana przez Stewarta. Z historią miłosną w tle, film przedstawia różnych ludzi, których spotyka Eisenberg, oraz życiowe lekcje, których uczy się po drodze.

nie zaskoczy Cię, to sprawdzona formuła. Ale jest to zrobione tak dobrze, że pozostaniesz z uśmiechem na twarzy.

Super 8 [No Longer Available] (2011)

Ocena IMDb: 7.1 | Zgniłe pomidory: 82%

Geek kochany JJ Abrams jest jednym z największych współczesnych reżyserów w Hollywood, co z nim kręci nowy film. jest hołdem dla innej legendy reżyserii, Stevena Spielberga. Sam Abrams powiedział, że chciał uchwycić ducha klasyków, takich jak , i prawdopodobnie pomogło Spielbergowi jako producentowi filmu.

Grupa dzieciaków kręci film o zombie na klasycznym Super Kodaku 8 aparat na konkurs. Podczas kręcenia filmu widzą poważną katastrofę kolejową i zdają sobie sprawę, że jest w tym coś podejrzanego. Wkrótce do ich małego miasteczka wkracza wojsko, a jednocześnie zaczynają mieć miejsce dziwne wydarzenia. Co przewożono w pociągu i dlaczego wojsko jest tak zainteresowane?

Jest w tym coś „klasycznego”, czego nie da się wytłumaczyć. Nie chodzi tylko o fabułę rozgrywającą się w 1979 roku, ale jest tu niewinność i powaga, z którymi każdy, kto dorastał, natychmiast się utożsami.

Rekommenderad:  Sky, po Netflix i DAZN dostępna jest kolejna bezpłatna usługa dla wszystkich klientów

Królestwo wschodu księżyca (2012)

Ocena IMDb: 7.8 | Zgniłe pomidory: 94%

Reżyser Wes Anderson ma charakterystyczny styl i ponury, czarny humor. Możesz zrozumieć, dlaczego jest kochany, jeśli śledzisz filmy wyjaśniające YouTube, ale nie dla każdego. Niemniej jednak spróbuj, ponieważ różni się to trochę od jego zwykłej taryfy.

Fabuła jest dość prosta. Chłopiec i dziewczyna w wiejskim angielskim miasteczku zakochują się i uciekają na wyspę. Całe miasteczko, podzielone na różne grupy i kierujące się różnymi motywami, postanawia ich wyśledzić. Chociaż występują w nim wielkie nazwiska, takie jak Bill Murray, Bruce Willis i Ed Norton, jest on wprost o dzieciach.

Opowiada o dwójce 12-latków, którzy uciekają, by wspólnie ułożyć sobie idylliczne życie. Chodzi o harcerzy, którzy walczą z nimi i pomagają im. Chodzi o to, jak wszyscy dorośli traktują dzieci. Chodzi o to, aby cały świat był otwarty przed tobą jako dzieci i jak świat konspiruje, abyś dorósł w taki sposób, że nie naruszasz status quo.

Obóz Takota (2014)

Ocena IMDb: 7.0 | Rotten Tomatoes: Nie ma jeszcze punktów

Wiemy to YouTube gwiazdy piszą niesamowite książki, ale potrafią YouTube gwiazdy też robią dobre filmy? Dowiedz się, korzystając z , powrotu do wszystkich filmów obozowych, na których dorastałeś.

YouTube gwiazda i autorka Grace Helbig prowadzi film jako dorosła osoba, która jest zmuszona podjąć pracę jako doradca na swoim starym letnim obozie, po implozji jej życia osobistego i zawodowego. W obozie spotyka dwóch starych przyjaciół i razem muszą ocalić obóz przed likwidacją. Brzmi jak fabuła „ta sama stara, ta sama stara”, prawda?

No cóż, tak jest. Nie ma tu nic niezwykłego, ale czasami wszystko, czego potrzebujesz, to odrobina znajomości, prawda?

Które letnie filmy przegapiliśmy?

Dzięki tej liście każdy będzie miał coś do obejrzenia, co nasyci ducha letnich wakacji. Jeśli jesteś poza Stanami Zjednoczonymi lub oglądasz wszystko w serwisie Netflix bez względu na to, gdzie mieszkasz, obejrzyj The Great Outdoors (1988), The Sandlot (1993) i/lub The Breakfast Club (1985) [No Longer Available].

Czy są jakieś inne ważne letnie filmy, które przegapiliśmy na tej liście? Powiedz nam swoje rekomendacje w komentarzach poniżej!

Table of Contents