Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

10 genialnych hacków, które przyspieszą ładowanie!

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 genialnych hacków, które przyspieszą ładowanie!

Powolne ładowanie może być niezwykle frustrujące, zwłaszcza gdy ładowanie do zaledwie 25% zajmuje godzinę. Nie martw się jednak, ponieważ mam dla Ciebie najlepsze rozwiązania, które przyspieszą ładowanie Twojego Androida lub iPhone’a.

Doładuj szybkość ładowania swojego telefonu: Wszyscy tam byliśmy, pędząc z prawie wyczerpaną baterią, desperacko tęskniąc za szybkim ładowaniem. Ale jak możesz zwiększyć szybkość ładowania telefonu? Właśnie to dzisiaj ujawnię.

Liczny Użytkownicy Androida przetestowali już te techniki i byli świadkami zdumiewającego 27% wzrostu szybkości ładowania smartfona. Ty też możesz osiągnąć te same wyniki. W tym artykule poprowadzę Cię, jak przyspieszyć proces ładowania telefonu i błyskawicznie naładować baterię.

Jak ładować telefon szybciej niż kiedykolwiek wcześniej!

Wskazówki i sztuczki, których nauczę Cię w tym artykule, doprowadzą Cię do szybkiego ładowania. Metody te są łatwe do wdrożenia. Do poprawienia szybkości ładowania nie jest wymagana wiedza techniczna.

Zacznijmy od numeru kroku 1czyli usuwanie skórek.

1. Usuń je, aby zwiększyć prędkość ładowania

Zwykle kupujemy etui / pokrowiec na telefon komórkowy, aby chronić go przed upadkiem itp. Ale smartphones są jak nasze ciała. Jeśli nosisz za dużo ubrań, twoje ciało się rozgrzeje. Z tym też się dzieje smartphones.

Jeśli Twój smartfon jest zawsze przykryty etui na telefon komórkowy, a nawet podczas ładowania smartfona, to prawdopodobnie to jest to problem z ograniczeniem szybkości ładowania telefonu.

Spróbuj więc zdjąć osłonę smartfona. A to może prowadzić do szybkiego ładowania na Androidzie.

2. Żadnych dodatkowych rzeczy

Jako użytkownik smartfona masz do dyspozycji wiele opcji i ustawień telefonu. Wszyscy używamy ich prawidłowo, takich jak lokalizacja, Wi-Fi, automatyczne obracanie NFC, automatyczna jasność itp.

Wyłącz je, aby szybko się naładować

A włączenie ich generalnie szybciej wyczerpuje baterie. Gdy te usługi są włączone i ładujesz telefon, telefon będzie ładował się z małą prędkością, ponieważ smartphones przyzwyczajają się smartphones w tle, co zużywa baterię.

Rekommenderad:  Jak zaktualizować kamee na Snapchacie

Więc za każdym razem, gdy ładujesz telefon, wyłącz go wszystkie dodatkowe usługi, takie jak Wi-Fi, lokalizacja, automatyczne obracanie i automatyczna jasność. Oto główne przyczyny powolnego ładowania smartfona.

3. Przejdź do trybu awaryjnego, aby szybko ładować

Prawdopodobnie jesteś użytkownikiem Androida. Cały Android smartphones mieć Google Play Store z którego możemy łatwo pobierać i instalować wiele aplikacji i gier.

Android w trybie awaryjnym

Z tego powodu instalujemy je na smartfonie, a oni pobierają od nas określone uprawnienia do wykonywania kilku zadań. The bateria zużywa się zbyt dużo, gdy jej nie używasz. Aplikacje działają w tle, o czym nie wiedziałeś.

Aby szybko ładować Androida, przejdź do trybu awaryjnego na swoim urządzeniu z Androidem. Następnie naładuj smartfon. Ponieważ w trybie awaryjnym wszystkie aplikacje zostały automatycznie wyłączone. Nie możesz ich używać, nawet jeśli aplikacje nie mogą działać automatycznie, co może oszczędzać baterię smartfona. I pamiętaj, że nadal możesz wykonywać połączenia telefoniczne, ponieważ domyślne aplikacje systemowe nadal działają.

Dowodzi to zatem, że w trybie awaryjnym smartfon ładuje się szybciej niż w trybie normalnym.

4. Wykonaj wyłączenie

Jest to jedna z rzeczywistych technik lub metod pracy, która nadal działa. Wiele smartphones zużywać baterie. Dlaczego? Ponieważ Android nie jest zoptymalizowany, aby ładować je szybciej podczas korzystania z niego.

prędkościomierz niebieski

Jeden z rzeczy, które odkryłem, kiedy kupiłem swoje pierwsze urządzenie z Androidem jest po prostu wyłączenie smartfona lub wyłącz smartfon, aby szybko naładować telefon. To działa.

W związku z tym przejdźmy do czwartego kroku, który należy wykonać, aby zapewnić prawidłowy przepływ prądu do telefonu.

5. Nowy kabel

Jeśli kupiłeś smartfon w 2023 roku, prawdopodobnie nie dostałeś do niego żadnej ładowarki. I pomyśl o dzisiejszej chwili, kiedy smartphones nie dostaję żadnej ładowarki w pudełku. Dlaczego to się dzieje? Prawdopodobnie dlatego, że obniżyli koszty na smartfonie.

Rekommenderad:  Jak zobaczyć lokalizacje, które akceptują Apple Pay w Apple Mapy
Uszkodzony kabel ładujący

W każdym razie, jeśli Twój smartfon ładuje się powoli, prawdopodobnie tak jest problem z kablem ładującym ponieważ to są rzeczy, których nigdy nie zmieniamy, dopóki się nie zepsują. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój telefon ładuje się szybko, idź do sklepu lub zamów nowy kabel ładujący, ponieważ czasami, jeśli nic nie działa, kabel ładujący działa.

To są podstawowe kroki Poleciłbym każdemu, nawet członkom mojej rodziny, szybsze ładowanie ich, a nawet telefonu. Ale wiele kroków jest nadal ukrytych. To są małe kroki, które nie wymagały żadnego wyjaśnienia. O nich również wspomnę.

Wcześniej wspomniałem niektóre błędy, które wszyscy popełniliśmy podczas ładowania smartfonów. Myślę, że każdy z nas powinien je znać.

2 Główne błędy podczas ładowania smartfona

Więc pomyśl o nich. Ogólnie rzecz biorąc, kilka błędów podczas ładowania smartfona powoduje powolne błędy ładowania na większości super urządzeń.

Oto lista wszystkich popełnianych przez nas błędów, które powodują powolne ładowanie.

1. Ładowanie smartphones za pomocą laptopa lub komputera stacjonarnego

Kiedy jesteśmy zajęci, podłączamy kabel USB do laptopa i komputera stacjonarnego, a następnie ładujemy smartfon. I dzięki temu uzyskujemy powolną prędkość ładowania. Jest nawet 2x wolniejsze niż zwykłe ładowanie.

Dlaczego mój smartfon ładuje się powoli, gdy ładuję go z laptopa lub komputera stacjonarnego? To jeden z problemów, z którym spotykam się, gdy spotykam jednego ze znajomych, który ładuje swój smartfon, podłączając kabel USB do swojego laptopa.

Wtedy powiedziałem mu, że to dlatego, że kiedy ładujesz z gniazdka, dostaniesz 1 AMP, a ładowanie urządzenia za pomocą laptopa lub dowolnego komputera stacjonarnego potrwa 2x dłużej, ponieważ w tym czasie uzyskasz tylko 0.5 AMP.

 • Jak wyłączyć autofokus na dowolnym smartfonie > Dowiedz się tutaj.
 • 4 Powody, dla których YouTube nie działa; Z rozwiązaniami > Dowiedz się więcej.

Mam nadzieję, że mój przyjaciel nauczył cię czegoś wyjątkowego.

Rekommenderad:  Jak sprawić, by system Windows 8 tymczasowo wyświetlał hasło, które właśnie wpisałeś?

2. Ładowanie telefonów podczas używania

Każdy z nas gdzieś w życiu popełnił ten błąd. Korzystanie ze smartfona podczas ładowania jest jednym z ogromnych błędów, które wszyscy popełniamy. A na dłuższą metę, jeśli używasz smartfona podczas ładowania, nie może to zniszczyć baterii.

Twoja bateria zacznie rozładowywać się szybciej niż zwykle. Stopniowo ładowanie baterii smartfonów zajmuje więcej czasu 0 do 100%.

Zobaczmy więc kroki, które możesz wykonać, aby przyspieszyć ładowanie telefonu. To może pomóc, gdy kończy ci się czas i spieszysz. Chcesz gdzieś iść, ale rozładowuje Ci się bateria w telefonie.

11 sposobów na szybsze ładowanie telefonów

Nie biorąc więcej, zobaczmy szalone techniki szarży smartphones szybciej. Wypełnij Listę sposobów na szybsze ładowanie telefonu.

 1. Aktywuj tryb samolotowy.
 2. Wyłącz telefon.
 3. Zdejmij obudowę telefonu.
 4. Użyj odpowiedniej ładowarki.
 5. Podłącz do gniazdka ściennego.
 6. Unikaj ładowania z laptopa.
 7. Zamknij niepotrzebne aplikacje.
 8. Włącz tryb oszczędzania baterii.
 9. Ładuj w chłodnym otoczeniu.
 10. Unikaj używania telefonu podczas ładowania.
 11. Użyj kabla szybkiego ładowania.

Wniosek

I mam nadzieję, że telefon będzie ładował się szybciej bez żadnych problemów, jeśli wykonasz wszystkie zalecane kroki przez backdroid.com. I pamiętaj, że backdroid.com jest naturalnym źródłem wszystkich najlepszych aplikacji na Androida, których prawdopodobnie szukasz.

To tyle w samouczku. Dzisiaj wspomniałem o pięciu technikach, które możesz zastosować, aby szybciej naładować swój smartfon. Wspominam też o dziesięciu szalonych metodach szybszego ładowania telefonów.

Table of Contents