Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

10 legalnych stron internetowych do kupowania obserwujących TikTok

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 legalnych stron internetowych do kupowania obserwujących TikTok

TikTok to platforma mediów społecznościowych, która umożliwia użytkownikom tworzenie i udostępnianie krótkich filmów.

Jest znany ze swoich kreatywnych i rozrywkowych treści, które obejmują filmy z synchronizacją ust, układy taneczne, skecze komediowe i nie tylko.

Pierwotnie wprowadzony na rynek w 2016 roku jako Douyin, stał się popularną platformą dla twórców, którzy mogą zdobywać zwolenników i budować swoje marki.

W dzisiejszych czasach zarabianie na koncie TikTok jest opcją. Aby jednak z tego skorzystać, musisz publikować wysokiej jakości treści i mieć zaangażowanych obserwujących.

Zwiększenie obecności w mediach społecznościowych wymaga dużo czasu i poświęcenia, ale jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby ułatwić sobie drogę do sławy w mediach społecznościowych.

Na przykład możesz kupić obserwujących TikTok na wielu stronach internetowych. Pokażemy Ci, jak to zrobić!

Dlaczego potrzebujesz więcej obserwujących?

Im więcej obserwujących masz na platformie mediów społecznościowych, tym większy będzie Twój zasięg. Algorytm TikTok uwzględnia liczbę obserwujących.

Ponieważ jest to bardzo konkurencyjna platforma z milionami aktywnych użytkowników, nowym użytkownikom może być trudno wyróżnić się na tle innych.

Potrzeba niesamowitego poświęcenia i długiego czasu, aby zbudować dużą liczbę obserwujących i stać się wirusowym influencerem na TikTok.

Dzięki zaangażowanym odbiorcom Twoje treści będą łatwo widoczne, a Twój wpływ ogólnie wzrośnie.

Ponadto konta z dużą liczbą obserwujących mają większe szanse na zarabianie na swoich treściach i rosną wykładniczo, przyciągając jeszcze więcej obserwujących.

Sponsorzy, podmioty stowarzyszone i reklamodawcy będą starali się wykorzystywać Twoje konto jako sposób na marketing swoich usług, a nagrody, które możesz zdobyć, mogą być bardzo kuszące.

A jeśli pracujesz nad marką osobistą, posiadanie stałych odbiorców, którym możesz sprzedawać swoje towary, zawsze pomaga.

Co więcej, jeśli konsekwentnie tworzysz wysokiej jakości treści, Twoi obserwatorzy mogą nawet przekazywać Ci darowizny za pośrednictwem aplikacji.

Czy kupowanie obserwujących TikTok jest ryzykowne?

Tak długo, jak polegasz na legalnej stronie internetowej, z której kupujesz obserwujących, kupowanie obserwujących dla TikTok jest całkowicie wolne od ryzyka.

W rzeczywistości TikTok nie ma ustalonych wytycznych dotyczących kont, które kupują obserwujących.

Twoje konto nie zostanie zawieszone ani zbanowane, jeśli wyjdzie na jaw, że Twoi obserwatorzy pochodzą ze strony internetowej i nie są „legalni”.

I jak wspomniano, TikTok to bardzo konkurencyjna strona internetowa. Przy milionach użytkowników dziennie i niezliczonych influencerach, którzy zajęli już pierwsze miejsca w rekomendacjach, droga do sławy na TikTok może być zniechęcająca dla nowego twórcy treści.

Jeśli nie poświęcisz dużo czasu i konsekwentnie nie będziesz tworzyć wysokiej jakości treści, Twoje konto może nie wyróżniać się na tle innych.

Większość początkujących TikTok zaczyna od kupowania obserwujących, aby zwiększyć swoją początkową obecność, a następnie pracuje nad tworzeniem zabawnych filmów TikTok.

Gdy masz już bazę odbiorców, możesz przyciągnąć aktywnych użytkowników TikTok.

Pamiętaj, że nie wszystkie strony internetowe są sobie równe, a w sieci jest wielu oszustów, którzy chcą żerować na nowicjuszach.

Przeprowadź badania przed zakupem pakietów i pamiętaj, że te usługi nie wymagają poświadczeń ani danych osobowych!

Najlepsze strony do kupowania obserwujących TikTok

Kupowanie obserwujących to łatwy sposób na początkowy wzrost popularności. Zobaczmy niektóre z najpopularniejszych witryn, z których możesz to zrobić.

1. BoostHill: Nasz najlepszy wybór

Dlaczego to sugerujemy

Możesz kupić prawdziwych obserwujących TikTok i inne usługi od BoostHill. Obserwatorzy, których kupujesz, są aktywni i angażujący, a BoostHill zapewnia wiele pakietów, aby zaspokoić Twój budżet.

 • Najlepszy dla: Każdy zainteresowany zwiększeniem liczby obserwujących TikTok

BoostHill to internetowa witryna marketingu cyfrowego, która zapewnia usługi dla kilku platform mediów społecznościowych, w tym TikTok i Facebookgdzie możesz kupić prawdziwych obserwujących TikTok i inne usługi.

Świadczy usługi dla swoich klientów w zaciszu łatwego w obsłudze interfejsu użytkownika.

Oprócz kupowania obserwujących TikTok, możesz także kupować polubienia, udostępnienia, komentarze i wyświetlenia.

Obserwatorzy, których kupujesz, są aktywni i angażujący, a BoostHill zapewnia wiele pakietów, aby zaspokoić Twój budżet.

Ponadto witryna obiecuje szybką dostawę, najwyższą jakość i zaangażowanie bez ryzyka. Tak więc poleganie na nim jest skrótem do natychmiastowej sławy na TikTok.

Zalety

 • Natychmiastowa dostawa
 • Wysokiej jakości obserwujący TikTok
 • Bardziej przystępne cenowo w porównaniu do innych konkurentów

Cons

cennik

Zakup 100 obserwujących kosztuje $30,99; istnieją jednak opcje dla maksymalnie 30 000 obserwujących za 30,99 USD.

Dlaczego warto wybrać boosthill?

BoostHill to ogólnie fantastyczna strona internetowa, jeśli chcesz hurtowo kupować obserwujących TikTok. Chociaż nie ma planu próbnego, zapewnia niedrogie usługi.

2. TikRoyal: Drugie miejsce

Dlaczego to sugerujemy

TikRoyal jest prawdopodobnie jedną z najtańszych obecnie dostępnych witryn marketingowych w mediach społecznościowych. Zapewnia aktualność, zapewnia bardzo przystępne pakiety i oferuje bezpieczne opcje płatności.

 • Najlepszy dla: Firmy lub osoby zainteresowane kupnem obserwujących TikTok

Oprócz tego, że jest przyjazny dla użytkownika i wysokiej jakości, TikRoyal oferuje obserwujących w cenie początkowej $2 całkowicie wyeliminować większość konkurencji z gry.

Koncentruje się tylko na TikTok; jako takie, jego zrozumienie algorytmu i jakość jego usług dorównuje niewielu.

Strona jest prosta, przyjazna dla użytkownika i intuicyjna.

Jest suwak, który pozwala wybrać dokładnie, ilu obserwujących potrzebujesz, a także pokazuje koszt i ile oszczędzasz.

TikRoyal jest również jedną z niewielu stron internetowych, które oferują kupowanie podglądów na żywo, co jest doskonałym sposobem, aby Twoje konto TikTok wyglądało na bardziej godne algorytmu.

Ponadto oferuje hojne zwroty pieniędzy w przypadku utraty obserwujących lub niezadowolenia z jej działalności.

Witryna zawiera również obszerną sekcję FAQ, która wyjaśnia proces krok po kroku i akceptuje większość metod płatności.

Gdy kupisz pakiet, będziesz na bieżąco informowany e-mailem. Wreszcie, TikRoyal ma kompetentny zespół pomocy, do którego można się zwrócić za pośrednictwem poczty elektronicznej lub czatu na żywo.

Rekommenderad:  TikTok: wyzwanie zaciemnienia spowodowałoby śmierć ponad 7 dzieci

Zalety

 • Bardzo przystępne ceny pakietów
 • Pomocny zespół pomocy
 • Wiele niezawodnych metod płatności
 • Hojne zwroty
 • Intuicyjny interfejs użytkownika

Cons

cennik

Możesz kupić 100 obserwujących za $2. Maksymalnie możesz kupić 7500 za 90 dolarów.

Im większa liczba obserwujących, których kupisz, tym bardziej hojna zniżka, maksymalnie 30% w stosunku do zakupów 3800 obserwujących lub więcej.

dlaczego wybrać tikroyal?

TikRoyal jest prawdopodobnie jedną z najtańszych obecnie dostępnych witryn marketingowych w mediach społecznościowych. Dzięki niemu jesteś na bieżąco, zapewnia bardzo przystępne pakiety i bezpieczne opcje płatności, a także idzie o krok dalej, gwarantując hojną politykę zwrotów.

3. Płaskie dopasowanie: Wybór budżetu

Dlaczego to sugerujemy

Flatfitty zapewnia najlepsze ceny startowe. za $0.48, możesz kupić 50 obserwujących. Jest to więc najlepszy wybór, jeśli nie masz pewności co do zasadności kupowania obserwujących lub masz napięty budżet.

 • Najlepszy dla: Ci, którzy mają napięty budżet

Flatfitty to jedna z najlepszych stron, jeśli chcesz kupić obserwujących TikTok za najbardziej przystępną cenę na rynku.

Ponieważ ma również stronę zwrotu pieniędzy i uwzględnia okoliczności łagodzące w przypadku, gdy użytkownik nie jest zadowolony z jej usług, wyróżnia się spośród wielu witryn.

Flatfitty świadczy usługi zaręczynowe po najniższych kosztach na rynku.

Podobnie jak w przypadku innych witryn, jesteś proszony tylko o podanie nazwy użytkownika TikTok, a wzrost ruchu zauważysz tak szybko, jak to możliwe, ponieważ Flatfitty gwarantuje natychmiastową dostawę.

Masz również opcje kupowania wyświetleń i polubień TikTok, które Flatfitty zaleca, jeśli szukasz bardziej organicznego sposobu na przyspieszenie rozwoju dzięki filmom.

Ma również dedykowaną obsługę klienta i niezawodną sekcję FAQ, dzięki czemu możesz dokładnie zrozumieć, co otrzymujesz, kupując pakiet.

Ta strona jest jednak bardzo nieintuicyjna. W przeciwieństwie do swoich konkurentów jest zagracony tekstem i informacjami, więc być może będziesz musiał trochę poczytać, zanim znajdziesz dokładnie to, czego szukasz.

Zalety

 • Najbardziej przystępny koszt na rynku dla prawdziwych obserwujących TikTok
 • Dedykowana obsługa klienta
 • Polityka zwrotów

Cons

 • Nieintuicyjne i zagmatwane
 • Brak opinii klientów

cennik

Możesz kupić 50 obserwujących za $0.48, czyli najniższa cena na rynku.

Maksymalna liczba obserwujących, których możesz kupić, to 20 000 za 148,48 $!

Dlaczego warto wybrać flatfitty?

Flatfitty zapewnia najlepsze ceny startowe. za $0.48, możesz kupić 50 obserwujących. Jest to więc najlepszy wybór, jeśli nie masz pewności co do zasadności kupowania obserwujących lub masz napięty budżet.

4. Społeczno-wirusowe: Najlepsze do dostosowywania obserwujących

Dlaczego to sugerujemy

Chociaż jest nieco droższy niż konkurencja, Social-Viral oferuje opcję wyboru typu obserwujących, których chcesz kupić.

 • Najlepszy dla: Osoby zainteresowane kupnem obserwujących TikTok

Social-Viral to witryna marketingu społecznościowego, która ma niezrównane zrozumienie algorytmów TikTok, w której można znaleźć wiele usług zwiększających zaangażowanie, od kupowania wyświetleń po organicznych obserwujących.

Social-Viral jest dumny ze swojego bezproblemowego procesu zwiększania popularności.

Wybierasz pakiet, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, podajesz swoją nazwę użytkownika TikTok i pozwalasz mu działać magicznie, gdy obserwujesz eksplozję ruchu.

Zapewnia 24/7 wsparcie i błyskawiczną dostawę, a także masz wybór między obserwującymi wysokiej jakości i premium.

Niezależnie od tego, którą usługę kupisz, jest ona również stała; po pewnym czasie nie zauważysz spadku liczby obserwujących.

Zalety

 • Łatwy w użyciu, nowoczesny interfejs użytkownika
 • Bezproblemowy, szybki proces
 • Błyskawiczna dostawa
 • Niezliczone plany dostosowane do Twojego budżetu

Cons

 • Ograniczone możliwości zaangażowania
 • Droższy w porównaniu do konkurentów

cennik

Wysokiej jakości obserwatorzy zaczynają się od $1.69 za 50. Maksymalnie możesz kupić 5000 za 75 dolarów.

Z drugiej strony obserwujący premium zaczynają się od $6 za 250 i przejdź do 167 $ za 10 000.

Większe pakiety mają lepsze rabaty. Na przykład kupując zaoszczędzisz 25%. 5000 obserwujących wysokiej jakości, a kupując 10 000 obserwujących premium, zaoszczędzisz 50%.

Dlaczego warto wybrać Social-Viral?

Chociaż jest nieco droższy niż konkurencja, Social-Viral oferuje opcję wyboru typu obserwujących, których chcesz kupić. Polecamy obserwujących premium, ponieważ są bardziej zaangażowani i aktywni, co ułatwia Twoją podróż do sławy TikTok.

5. TokMatik: Najlepsze w bezpłatnych wersjach próbnych

Dlaczego to sugerujemy

okMatik oferuje swoim klientom bezpłatną wersję próbną, aby mogli przetestować niezawodność swoich usług, a następnie oferuje im wiele niedrogich pakietów, aby zaspokoić ich potrzeby.

 • Najlepszy dla: Ci, którzy szukają niedrogich pakietów

TokMatik koncentruje się wyłącznie na usługach TikTok, oferując wysokiej jakości obserwujących TikTok w konkurencyjnych cenach i doskonały bezpłatny plan próbny.

W przeciwieństwie do innych stron internetowych, które koncentrują się na innych platformach mediów społecznościowych, usługi TokMatik obracają się wyłącznie wokół TikTok.

Pozwala to podnieść jakość swoich ofert i zapewnić doskonałe opcje pakietów. Polegając na tym, masz gwarancję legalnych obserwujących TikTok, którzy pomogą Ci wykładniczo rozwinąć swoje konto.

Interfejs użytkownika serwisu jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Zamiast ruchliwej strony docelowej, jesteś bezpośrednio kierowany do opcji pakietu, sekcji często zadawanych pytań i recenzji użytkowników.

TokMatik wyróżnia się również na tle konkurencji tym, że jest jedną z niewielu stron internetowych oferujących bezpłatny okres próbny.

Możesz zdobyć 100 polubień lub obserwujących za darmo, dzięki czemu możesz mieć pewność, że jego usługa jest autentyczna.

Zalety

 • Intuicyjny interfejs użytkownika
 • Bardzo przystępne ceny
 • Bezpłatna opcja próbna
 • Natychmiastowa dostawa

Cons

cennik

Możesz kupić obserwujących już od $499 za 100.

Maksymalnie możesz kupić 10 000 obserwujących za 99,99 $.

Bezpłatna wersja próbna zapewnia wybór 100 polubień lub 100 wyświetleń, dzięki czemu możesz ocenić usługi witryny!

Dlaczego warto wybrać TokMatik?

TokMatik robi to, co robi niewiele stron internetowych. Oferuje swoim klientom bezpłatną wersję próbną, aby mogli przetestować niezawodność swoich usług, a następnie oferuje im wiele niedrogich pakietów, aby zaspokoić ich potrzeby. Jeśli nie masz pewności co do kupowania obserwujących, TokMatik jest dla Ciebie.

Rekommenderad:  Slack vs. Facebook Grupy — szybkie porównanie

6. TikFuel: Najlepsze ze zniżkami

Dlaczego to sugerujemy

TikFuel często oferuje zniżki, więc zawsze możesz mieć szansę na tani zakup obserwujących. Dzięki usługom masowym Twoje konto może odnotować niesamowity wzrost w przystępnych cenach.

 • Najlepszy dla: Osoby zainteresowane kupnem obserwujących TikTok

TikFuel dostarcza prawdziwych, wysokiej jakości fanów TikTok w przystępnych cenach, aby uruchomić algorytm faworyzujący Twoje konto TikTok i uczynić je bardziej widocznym.

Wykorzystuje aktywnych obserwatorów TikTok, aby zapewnić szybkie uruchomienie konta na stronie dla Ciebie.

Dzięki niesamowitemu zrozumieniu algorytmu Twoja sława na TikTok jest tylko o kilka kroków. TikFuel oferuje również usługi tylko dla TikTok, dzięki czemu jego pakiety są przystępne cenowo, a usługi bardzo niezawodne.

Zespół obsługi klienta jest kompetentny w przypadku popełnienia błędu w nazwie użytkownika. Usługi są dostarczane w ciągu pięciu minut, ale nie ma bezpłatnego okresu próbnego.

Zalety

 • Pomocny zespół obsługi klienta
 • Prawdziwi użytkownicy TikTok, więc Twój rozwój jest gwarantowany
 • Usługi masowe dla opłacalnych opcji
 • Szybka dostawa

Cons

cennik

Normalne pakiety zaczynają się od $2,47 za 100 obserwujących, z planami kosztującymi do 35,47 USD za 2500.

Jednak usługi masowe są znacznie tańsze! 10 000 obserwujących kosztuje 95 USD, a do 50 000 można kupić za 275 USD!

Dlaczego warto wybrać TikFuel?

TikFuel często oferuje zniżki, więc zawsze możesz mieć szansę na tani zakup obserwujących. Dzięki usługom masowym Twoje konto może odnotować niesamowity wzrost w przystępnych cenach.

7. burzowe: Najlepsze dla wzrostu organicznego

Dlaczego to sugerujemy

Stormlikes wyróżnia się na tle konkurencji tym, że jest jedną z niewielu witryn, które pozwalają dostosować szybkość rozwoju. Możesz opóźnić pojawienie się kupionych obserwujących, aby wyglądać bardziej legalnie.

 • Najlepszy dla: Ci, którzy chcą kontrolować wzrost liczby obserwujących TikTok, kupili

Stormlikes umożliwia kupowanie usług dla różnych platform mediów społecznościowych, w tym TikTok. Wyróżnia się na tle konkurencji, umożliwiając dostosowanie szybkości wzrostu.

Natychmiastowy wzrost liczby obserwujących może nie być idealny w niektórych sytuacjach, a Stormlikes dobrze to rozumie.

W związku z tym, chociaż możesz natychmiast kupować obserwujących TikTok, możesz również spowolnić tempo wzrostu.

W ten sposób Twoje konto TikTok zostanie faworyzowane przez algorytm i masz większe szanse wyróżnić się spośród innych użytkowników TikTok.

W Stormlikes możesz kupić legalnych obserwujących, wyświetlenia i polubienia TikTok. Dostępne są jednak dwa rodzaje wentylatorów.

Wysokiej jakości obserwujący kosztują mniej, ale są mniej aktywni, podczas gdy obserwatorzy premium zwiększają zaangażowanie na Twoim koncie za dodatkową opłatą.

Stormlikes jest również przezroczysty. Sekcja często zadawanych pytań zawiera wiele zapytań związanych z oszustwem i legalnością.

Zapewnia również aktualizację przez cały proces i oferuje wiele opcji płatności.

Zalety

 • Wysokiej jakości obserwujący
 • Wiele opcji płatności
 • Natychmiastowa dostawa
 • Intuicyjny interfejs użytkownika

Cons

 • Brak bezpłatnego planu próbnego
 • Nieco drogie w porównaniu do konkurentów

cennik

100 wysokiej jakości obserwujących kosztuje $20,99 i możesz kupić do 10 000 za 199,99 USD.

Obserwatorzy premium zaczynają się od $40,49 za 100. Maksimum to 10 000 za 299,99 USD.

Masz również opcję dzielenia obserwujących między kontami!

Dlaczego warto wybrać Stormlikes?

Stormlikes wyróżnia się na tle konkurencji tym, że jest jedną z niewielu witryn, które pozwalają dostosować szybkość rozwoju. Aby dodatkowo kontrolować algorytm, możesz opóźnić pojawienie się kupionych obserwujących, aby wyglądać na bardziej uzasadnionych i dłużej utrzymywać się w trendach.

8. FeedPixels: Najlepsze dla pakietów pakietowych

Dlaczego to sugerujemy

Na FeedPixels możesz zwiększyć zaangażowanie obserwujących TikTok, kupując obserwujących wysokiej jakości. Ponadto strona oferuje opcje kupowania polubień i wyświetleń, jeśli szukasz bardziej organicznego sposobu na podniesienie swojego profilu TikTok.

 • Najlepszy dla: Ci, którzy szukają pakietów pakietowych

FeedPixels to kompleksowe miejsce do obsługi zaangażowania w mediach społecznościowych. Jest to również jedna z najlepszych witryn z pakietami zaręczynowymi.

Na FeedPixels możesz zwiększyć zaangażowanie obserwujących TikTok, kupując obserwujących wysokiej jakości.

Ponadto strona oferuje opcje kupowania polubień i wyświetleń, jeśli szukasz bardziej organicznego sposobu na podniesienie swojego profilu TikTok.

Uważamy jednak, że najlepszą usługą TikTok, jaką oferuje ta strona, jest możliwość zakupu pakietów.

Jednak strona internetowa nie podaje liczb, które podaje, ponieważ można kupić tylko maksimum 1000 obserwujących poza pakietem.

FeedPixels oferuje również inne usługi, w szczególności kalkulator przychodów TikTok, blog i program partnerski, jeśli jesteś zainteresowany.

Note że w przeciwieństwie do innych witryn, FeedPixels nie dostarcza natychmiast Twoich obserwujących. Minie do 48 godzin, zanim zauważysz wzrost na swoim koncie TikTok.

Zalety

 • Pakiety pakietów dla wielu usług jednocześnie
 • Pomocny zespół wsparcia
 • Wiele usług, w tym kalkulator przychodów i program partnerski
 • Prawdziwi obserwatorzy TikTok

Cons

 • Powolny czas dostawy
 • Ograniczona liczba obserwujących poza pakietami
 • Bardzo zajęta i zaśmiecona strona internetowa

cennik

Poza pakietami maksymalna liczba obserwujących, których możesz kupić, wynosi 1000 za 39,99 USD. Zaczynają od 100 za $599, przy okazji.

Pakiety są jednak opłacalną opcją. Możesz jednocześnie kupować polubienia, fanów i wyświetlenia.

Najtańszy pakiet kosztuje 12,99 USD i zawiera 100 obserwujących oraz polubienia i 2000 wyświetleń. Najdroższy, za 219,99 USD, zapewnia 5000 obserwujących i polubień oraz 20 000 wyświetleń.

Dlaczego warto wybrać FeedPixels?

FeedPixels oferuje najlepsze pakiety pakietów. Za niskie ceny możesz jednocześnie kupować obserwujących TikTok, polubienia i komentarze, aby mieć pewność, że algorytm zauważy Twoje konto i sprawi, że będzie ono bardziej widoczne.

9. Buzzvoice: Najbardziej przyjazny dla użytkownika

Dlaczego to sugerujemy

Rekommenderad:  Bikaji: Jak robią jedną z ulubionych indyjskich przekąsek i innych potraw?

Możesz precyzyjnie dostosować sposób, w jaki rozwija się Twoje konto, ponieważ strona zapewnia każdą możliwą usługę zaangażowania, od obserwujących po komentarze do postów.

 • Najlepszy dla: Ci, którzy szukają przyjaznych dla użytkownika stron internetowych, aby kupić TikTok

Buzzvoice to jedna z najlepszych witryn marketingowych w mediach społecznościowych, ponieważ obejmuje wiele platform mediów społecznościowych za pośrednictwem schludnego, minimalistycznego interfejsu użytkownika.

Możesz precyzyjnie dostosować sposób, w jaki rozwija się Twoje konto, ponieważ strona zapewnia każdą możliwą usługę zaangażowania, od obserwujących po komentarze do postów. I robi to w przystępnych cenach.

Podobnie jak w przypadku innych witryn, jesteś proszony tylko o podanie nazwy użytkownika konta TikTok.

Buzzvoice akceptuje płatności przez PayPal, karty debetowe/kredytowe i Bitcoin.

Ponadto strona internetowa zawiera obszerną sekcję FAQ, w której znajdują się odpowiedzi na wszystkie pytania.

Ponadto oferuje wskazówki, jak rozwijać swoje konto TikTok na wypadek, gdybyś zdecydował się nie kupować obserwujących.

Jedyną wadą Buzzvoice jest czas dostawy. Po 12 godzinach zaczniesz zauważać wzrost na swoim koncie. Na szczęście wyjaśnia to w sekcji wykupu.

Zalety

 • Wspaniały interfejs użytkownika
 • Wiele opcji profilu, od obserwujących po losowe komentarze
 • Obszerna sekcja często zadawanych pytań i wskazówek
 • Wiele opcji płatności
 • Konkurencyjne ceny

Cons

 • Powolny czas dostawy
 • nr 24/7 wsparcie
 • Bezradna sekcja recenzji

cennik

Jego pakiety obserwujących zaczynają się od $30,97 za 100 obserwujących.

Maksymalnie możesz kupić 5000 obserwujących za 99,97 USD.

Dlaczego warto wybrać Buzzvoice?

Oprócz łatwości obsługi, Buzzvoice sprzedał nam dodatkowe sekcje informacyjne. Zawiera wyczerpujące przewodniki na temat organicznego rozwoju konta i tego, na co należy uważać. Będziesz więc wiedział, od czego zacząć, jeśli zdecydujesz się nie kupować obserwujących.

10. Trollistycznie: najlepsze opcje zaangażowania

Dlaczego to sugerujemy

Trollishly oferuje każdą możliwą opcję profilu. Możesz kupić obserwujących TikTok, wzmianki, udostępnienia, zapisy i polubienia. W związku z tym jego usługi umożliwiają pełną kontrolę nad rozwojem.

 • Najlepszy dla: Zaangażowanie w media społecznościowe

Trollishly zapewnia wiele opcji zaangażowania na wszystkich platformach mediów społecznościowych.

Jego usługi TikTok obejmują każdy aspekt Twojego profilu TikTok, od obserwujących po wzmianki.

Wyróżnia się na tle konkurencji jako jedna z niewielu witryn, które zapewniają wszystko, co jest związane z marketingiem w mediach społecznościowych.

Witryna zawiera również obszerną sekcję FAQ tuż pod pakietami, jeśli chcesz dobrze zrozumieć proces przed zakupem.

Note że oprócz obserwujących strona oferuje wszystkie możliwe usługi TikTok.

Możesz kupić wzmianki, zapisy i udostępnienia, a także przeczytać wyczerpujący przewodnik na temat uproszczenia procesu zdobywania korony TikTok, kupując jej pakiety.

Ta witryna, choć zaśmiecona tekstem, gwarantuje, że rozumiesz, co otrzymujesz, i ma całodobowy7 wsparcie czat gotowy, jeśli masz jakiekolwiek pytania.

Ponadto, jeśli nie jesteś przekonany, zapewnia również opcję bezpłatnego okresu próbnego.

Zalety

 • Wysokiej jakości fani TikTok
 • Wiele opcji profilu TikTok, od obserwujących po wzmianki
 • 24/7 wsparcie czatu
 • Wiarygodne przewodniki i wyjaśnienia procesu
 • Szybka dostawa

Cons

 • Większe pakiety są droższe
 • Bezradna sekcja recenzji

cennik

Możesz kupić fanów TikTok już od $20,59 za 100.

Istnieją pakiety do 30 000, które kosztują 499,59 USD.

Istnieją również oferty specjalne, w których możesz wybrać dokładnie ilu obserwujących chcesz po obniżonych cenach. Na przykład 50 obserwujących kosztuje $00,56. Obniżony pakiet 30 000 obserwujących kosztuje 156,71 USD.

Jeśli chcesz przetestować witrynę, dostępna jest bezpłatna wersja próbna. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać między polubieniami lub obserwującymi oraz podać swój adres e-mail i profil TikTok.

Dlaczego warto wybrać Trollishly?

Trollishly oferuje każdą możliwą opcję profilu. Możesz kupić obserwujących TikTok, wzmianki, udostępnienia, zapisy i polubienia. W związku z tym jej usługi umożliwiają pełną kontrolę nad rozwojem, dzięki czemu możesz kupować dokładnie to, czego potrzebujesz, aby zabłysnąć wśród konkurencji.

Podsumowanie

Kup obserwujących TikTok, jeśli szukasz szybkiego sposobu na zwiększenie swojej obecności w mediach społecznościowych lub pomiń zmagania związane z poświęcaniem niezliczonych godzin na tworzenie treści bezskutecznie.

Chociaż może się to wydawać ryzykowne i sprzeczne z przepisami TikTok, nie ma zasad zabraniających influencerom lub zwykłym użytkownikom kupowania fanów.

W rzeczywistości robi to niezliczona liczba influencerów, ponieważ aplikacja jest już nasycona ze względu na konkurencję i trudno wyróżnić się na tle innych, jeśli nie jest się wyjątkowo oddanym.

Należy jednak pamiętać, że nie wszystkie witryny oferujące usługi marketingu w mediach społecznościowych są legalne.

Zwracaj uwagę na wszelkie wskazówki, zwłaszcza te dotyczące Twoich danych uwierzytelniających i
dane bankowe. Na przykład nigdy nie jesteś proszony o udostępnienie hasła TikTok.

Powodzenia!