Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

10 małych zmian, które mogą mieć duży wpływ na Twoją strategię marketingową

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 małych zmian, które mogą mieć duży wpływ na Twoją strategię marketingową

Poprawa marketingu niekoniecznie wymaga całkowitego przeglądu. Czasami wystarczą małe zmiany, aby wywrzeć duży wpływ. Niektóre z tych zmian mogą pojawić się w nieoczekiwanych miejscach. Oto kilka sugestii członków społeczności małych firm online.Użyj tych wskaźników do oceny sukcesu marketingu treści

Mierzenie sukcesu marketingu treści może pomóc określić, które taktyki są najskuteczniejsze. Jak więc określić, co działa, a co nie? Ten post Content Marketing Institute autorstwa Ann Gynn obejmuje kilka wskaźników do rozważenia przez marketerów.

Zarządzaj swoją strategią marketingową

Jeśli chcesz dostosować marketing do swojej firmy, warto mieć dedykowany zespół. Jednak niektóre firmy decydują się zamiast tego na wyjście na zewnątrz lub „wynajęcie” swojego marketingu. W tym poście dotyczącym marketingu na taśmie klejącej, John Jantsch omawia pomysł posiadania strategii zamiast ich wynajmowania.

Dostać więcej Instagram Obserwujący Organicznie

Instagram może być potężnym narzędziem marketingu firmy. Ale potrzebujesz obserwujących, aby skutecznie przekazać słowo. Jeśli chcesz zwiększyć liczbę obserwujących bez reklam, sprawdź ten post Moss Media autorstwa Raviego Singha. Następnie udaj się do BizSugar, aby zobaczyć, jaka jest społeczność powiedzenie o poście.

Prawidłowo umieszczaj obrazy w postach na blogu

Elementy wizualne, które wybierzesz dla postów na blogu, mogą mieć duży wpływ na skuteczność Twojego bloga. Ale nie chodzi tylko o wybór odpowiednich zdjęć. Ważne jest również to, jak je umieścisz. W tym poście na blogu Brute, Mike Allton przemija jak poprawnie umieścić obrazy w każdym poście.

Twórz lepsze treści za pomocą tych narzędzi

Jakość treści Twojej małej firmy może znacznie wpłynąć na jej wpływ. Jak więc wprowadzać ulepszenia? Na szczęście istnieją narzędzia, które mogą w tym pomóc. Iwan Widżaja Akcje osiem z nich w tym poście na blogu Biz Penguin.

Rekommenderad:  7 Kluczowe wskaźniki e-commerce, które powinieneś teraz śledzić

Zoptymalizuj swoją obecność na Yelp

Yelp to popularna platforma internetowa, dzięki której konsumenci mogą dowiedzieć się o lokalnych firmach. Więc jeśli nie wykorzystujesz go do osiągnięcia swoich celów, możesz stracić. Yelp niedawno dodał kilka nowych funkcji, które mogą pomóc. Grega Sterlinga Detale je w tym poście w wyszukiwarce Land.

Pozycjonuj blogi wysoko w Google

Google to często pierwsze miejsce, do którego trafiają klienci, gdy szukają informacji. Więc jeśli używasz blogowania jako strategii marketingowej, potrzebujesz, aby było łatwe do znalezienia w Google. W tym poście UpCity, Tarek Mohajer oferuje wskazówki dotyczące wyższego rankingu postów na blogu w wynikach wyszukiwania.

Zwiększ ruch za pomocą odpowiednich hashtagów

Hashtagi to podobne narzędzia zwiększające widoczność niektórych postów w mediach społecznościowych. Jak więc wybrać odpowiednie dla swoich treści? W tym poście Pixel Productions Ashley Lipman udostępnia a wybór odpowiednich hashtagów. I członków BizSugar omówione post dalej tutaj.

Korzystaj ze społeczności internetowych

Wiele małych firm korzysta z mediów społecznościowych i blogów w celach marketingowych. Istotą tych platform jest otoczenie Twojej firmy aktywną społecznością potencjalnych klientów. Ale są też inne społeczności internetowe, które warto wziąć pod uwagę. Suhaib Zaheer eksploruje siłę tej taktyki w tym poście Small Biz Daily.

Ustaw standard za pomocą e-maili powitalnych

Gdy dodajesz kogoś do swojej listy e-mailowej, mocny e-mail powitalny może nadać ton. Ale wiele małych firm po prostu wysyła ogólną wiadomość. Jeśli jesteś gotowy, aby w pełni wykorzystać tę okazję, zwróć się do ekspertów. Ten post w GetResponse autorstwa Pam Neely cechy przykłady jakości innych marek.

Jeśli chcesz zasugerować, że Twoja ulubiona zawartość dla małych firm zostanie uwzględniona w nadchodzącym podsumowaniu społeczności, wyślij wskazówki dotyczące wiadomości na adres: sbtips@gmail.com.

Rekommenderad:  11 sposobów, aby naprawić telefon z Androidem, który nie odbiera wiadomości tekstowych