Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

10 miejsc, w których można uzyskać materiały do ​​dmuchania szkła dla Twojej firmy

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 miejsc, w których można uzyskać materiały do ​​dmuchania szkła dla Twojej firmy

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Dmuchanie szkła może być zabawnym i kreatywnym sposobem na zarabianie pieniędzy. Metodę tę można wykorzystać do wytworzenia ogromnej gamy produktów, od łatwych, prostych wyrobów szklanych po skomplikowane dzieła sztuki. Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem tego hobby lub rozwojem firmy wokół niego, oto przewodnik po zaopatrzeniu w materiały eksploatacyjne.Przemysł szklarski w 2022 roku

Przemysł szklarski składa się głównie z dużych firm produkujących tafle szkła dla windows i inne oprawy. Jednak dmuchanie szkła to bardziej wyspecjalizowana dziedzina, w której pracuje wielu niezależnych rzemieślników. Zyskał popularność w ostatnich latach dzięki programom takim jak „Blown Away” na Netflix. Istnieje również stały popyt na wyjątkowe wyroby ze szkła rzemieślniczego.

Najlepsze miejsca do zakupu materiałów do dmuchania szkła dla Twojej firmy

W miarę gromadzenia zapasów szkła, narzędzi i przedmiotów dekoracyjnych możesz wypróbować mnóstwo sklepów internetowych i stacjonarnych. Oto wybór najlepszych sklepów z dmuchawami do szkła materiały do ​​dmuchania szkła.

1. Amazon

Można kupić w zasadzie wszystko na Amazon, w tym szkło, elementy grzejne, rurki i akcesoria. Wiele pozycji, m.in pełne zestawy startowesą dostępne z bezpłatną wysyłką Prime.

2. Etsy

Etsy gości tony wyrobów ze szkła dmuchanego, a także materiały dla twórców. Oprócz narzędzi i surowców potrzebnych do zaopatrzenia nowego przedsięwzięcia, wielu producentów sprzedaje resztki szkła za obniżone stawki. Może to być idealny sposób na ćwiczenie rzemiosła lub niedrogie dodawanie unikalnych elementów do kolekcji.

3. Walmart

Walmart oferuje szeroką gamę produktów, w tym niektóre szklane rurki i akcesoria do palników. Większość produktów jest dostępna online, ale kilka można znaleźć również w sklepach.

4. eBay

eBay oferuje szeroką gamę narzędzi i materiałów do dmuchania szkła od indywidualnych sprzedawców. Na rynku dostępne są pochodnie, prasy, szkło i skrawki. Używanych jest wiele produktów, co może uczynić je bardziej przystępnymi cenowo.

Rekommenderad:  Opanuj sztukę marketingu lokalnego dzięki tym 12 wskazówkom

5. Aparat Wale’a

Aparat Wale’a oferuje pełen asortyment produktów dla przemysłu szklarskiego i kwarcowego. Obejmuje to rury, pręty i sprzęt ochronny. Wytwarzają własne produkty i mogą kierować dmuchaczami szkła do artykułów wysokiej jakości.

6. Sztuka ze szkła górskiego

Sztuka ze szkła górskiego specjalizuje się w sprzęcie dla artystów zajmujących się szkłem. Oferują szklane pręty i rurki, a także większe przedmioty, takie jak elementy grzejne i piece. Mają nawet większe elementy wyposażenia, takie jak tokarki, dostępne na zamówienie.

7. Dostawa szklanych domów

Dostawa szklanych domów oferuje pełen wybór kolorowego szkła i wysokiej jakości narzędzi dla niezależnych rzemieślników. To mała firma z siedzibą w Kalifornii. Możesz więc zamawiać produkty online i znajdować wyjątkowe, wysokiej jakości produkty.

8. Kolor gorącego szkła

Kolor gorącego szkła sprzedaje różne materiały do ​​dmuchania szkła. Ale sklep specjalizuje się w kolorowym szkle. Sklep oferuje ogromną gamę dostępnych odcieni, które pasują do niemal każdego projektu.

9. CENTRUM

CENTRUM specjalizuje się w wytrzymałych urządzeniach do ogrzewania i topienia szkła. Sprzedają duże piece, piekarniki, podgrzewacze do rur i nie tylko. Firma zapewnia również szkolenia i wsparcie dla wszystkich swoich produktów. Może to być więc idealna opcja dla tych, którzy chcą zainwestować w większy sprzęt, którym przydałaby się pomoc w uruchomieniu.

10. Amerykańskie szklane korzenie

Amerykańskie szklane korzenie to specjalistyczny sklep internetowy, który sprzedaje szklane pręty, rurki i narzędzia. Mają wszystko, od rur po pochodnie. Mają nawet zajęcia dla tych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności lub nauczyć się nowych technik.

Niezbędne materiały do ​​dmuchania szkła

Istnieje wiele produktów, których możesz potrzebować, aby zbudować zapas materiałów do dmuchania szkła. Oto kilka bieżących materiałów, które być może będziesz musiał mieć pod ręką.

Jasne szkło

Jasne szkło jest bazą dla wielu przedmioty do dmuchania szkła. Często jest sprzedawany w prętach i tubach.

Rekommenderad:  Co to jest lejek marketingowy i jak działają lejki marketingowe?

Kolorowe szkło

Istnieje również kolorowe pręty i rurki które mogą posłużyć jako baza projektów lub służyć jako akcenty.

Elementy dekoracyjne

Niektórzy dmuchacze szkła mogą łączyć inne materiały, takie jak kwarc lub złoto również w ich sztuce.

Formy

Formy to ogólnie ukształtowane pojemniki, do których dodaje się gorące szkło w celu utwardzenia do określonej postaci.

Znaczki

Znaczki są podobne, ale zazwyczaj zaciskają się na solidnym kawałku szkła, aby dodać projekt.

Paliwo

Jeśli używasz palnika lub elementu grzejnego do formowania szkła, będziesz potrzebować stałego dopływu paliwa, takiego jak propan, aby zapewnić zasilanie.

wiosła

Łopatki to małe narzędzia z rączką i zaokrągloną powierzchnią, za pomocą których dmuchacze szkła mogą kształtować różne produkty. Istnieje również czopiarki gdzie szkło można toczyć po powierzchni.

Sprzęt i narzędzia do dmuchania szkła dla biznesu

Istnieją również większe elementy wyposażenia, które mogą być przydatne do tworzenia unikalnych przedmiotów lub utrzymania bezpieczeństwa.

piece

A piec do wypalania cegły to duży element grzejny, który jest często używany do formowania kawałków szkła.

Pochodnie

Pochodnie może być używany do podgrzewania mniejszych kawałków szkła lub do formowania pojedynczych części większego projektu.

Chwytaki pazurów

Chwytaki do pazurów to długie ramiona używane do chwytania kawałków szkła, zwłaszcza gdy są wyciągane z pieca lub grzejnika.

Wyposażenie ochronne

Dmuchacze szkła zazwyczaj potrzebują rękawiczek, ochrona oczui osłony chroniące przed oparzeniami.

Narzędzia precyzyjne

Szczypce, przecinaki i pinceta może być używany do kształtowania małych przedmiotów lub dodawania skomplikowanych szczegółów do elementów.

Podkładki chłodzące

Koce chłodzące lub podkładki wykonane z materiałów żaroodpornych, takich jak grafit, są często używane do przechowywania produktów szklanych podczas ich stygnięcia.

Wąż do przedmuchiwania

A przedmuchać wąż to rurka, której można użyć do dodania powietrza do stopionego szkła, aby uczynić je pustym lub stworzyć niepowtarzalne projekty.

Rekommenderad:  Samsung wprowadza na rynek wbudowany procesor Exynos 980 8 nm dla telefonów komórkowych

W jaki sposób dmuchanie szkła zarabia pieniądze?

Dmuchanie szkła może być zabawnym hobby lub pełnoetatowym biznesem. Rzemieślnicy po prostu zarabiają pieniądze, znajdując klientów chętnych do zakupu produkowanych przez nich elementów. Mniejsze przedmioty np biżuteria i wyroby szklane są często sprzedawane bezpośrednio konsumentom, podczas gdy większe dzieła sztuki mogą trafiać do galerii.

Ile pieniędzy można zarobić na dmuchaniu szkła?

Dmuchawy szkła mogą zarobić od kilku tysięcy do setek tysięcy dolarów rocznie. Kwota różni się w zależności od twojego zaangażowania w rzemiosło, ceny produktów i twojej zdolności do skutecznego wprowadzania na rynek. Biuro Statystyki Pracy szacuje, że średnia pensja znakomitych artystów, takich jak dmuchacze szkła, wynosi nieco ponad 50 000 USD rocznie.

Zakwalifikuj się do rabatów, ofert specjalnych i nie tylko dzięki kontu Business Prime od Amazon. Możesz załóż DARMOWE konto zacząć już dziś.