Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

10 miejsc, w których można uzyskać materiały eksploatacyjne do drukarek 3D dla Twojej firmy

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 miejsc, w których można uzyskać materiały eksploatacyjne do drukarek 3D dla Twojej firmy

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Druk 3D staje się coraz bardziej popularny zarówno wśród firm, jak i konsumentów. Możesz wyprodukować ogromną gamę obiektów, z zabawki do części urządzenia. Dzięki odpowiedniemu sprzętowi możesz nawet zbudować biznes wokół tej metody. Ale najpierw potrzebujesz odpowiednich materiałów eksploatacyjnych, aby obsłużyć swojego idealnego klienta. Oto przewodnik po pozyskiwaniu materiałów do drukowania 3D.Branża druku 3D w 2022 roku

Druk 3D zyskuje na popularności, ponieważ drukarki i sprzęt stają się bardziej dostępne, a technologia się poprawia. Zapotrzebowanie na drukarki rośnie. Metoda ta ma również wpływ na wiele innych gałęzi przemysłu, ponieważ można ją wykorzystać do produkcji różne przedmioty.

Gdzie można kupić materiały eksploatacyjne do druku 3D?

Zanim będziesz mógł otworzyć własną drukarnię 3D, potrzebujesz właściwa drukarka, dodatkii materiał pomocniczy. Oto kilka miejsc, w których można znaleźć te podstawowe informacje.

1. Amazon

Amazon ma w zasadzie wszystko, czego możesz potrzebować w swojej podróży związanej z drukowaniem 3D, od rzeczywistych drukarek po filament i żywicę. Dzięki członkostwu Prime możesz także znajdować artykuły masowe i otrzymywać produkty szybko i bezpłatnie.

2. Etsy

Etsy jest domem dla wielu towarów drukowanych w 3D od producentów, a także różnych materiałów, takich jak żywice. Wielu sprzedawców oferuje również pliki cyfrowe, których można użyć do stworzenia własnych towarów wydrukowanych w 3D. Po prostu sprawdź uprawnienia do tych plików, zanim sprzedasz cokolwiek, co wyprodukujesz.

3. Hakerzy materii

Hakerzy materii to sklep internetowy tylko z drukarkami 3D i materiałami eksploatacyjnymi. Oferują szeroką gamę maszyn. Możesz też kupować materiały pomocnicze, które są stworzone do pracy z każdą opcją.

Rekommenderad:  Korzystanie z Excela dla SEO: 7 Podstawowe porady i wskazówki, których możesz nie znać

4. Wszechświat 3D

Wszechświat 3D oferuje drukarki, zestawy, filament i zasadniczo wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć. Mają również dostępne materiały edukacyjne, a nawet oferują wsparcie telefoniczne i e-mailowe dla osób z pytaniami.

5. Faceci z dostawami 3D

Faceci z dostawami 3D jest internetowym zasobem dla hobbystów i firm. Oprócz przewodników i ofert społeczności strona zawiera również sklep z drukarkami, filamentem, a nawet częściami zamiennymi.

6. Produkty firmy HartSmart

Produkty firmy HartSmart oferuje usługi drukowania 3D wraz z materiałami eksploatacyjnymi dla tych, którzy chcą samodzielnie drukować. Ich ekwipunek obejmuje drukarki, części, filament i żywicę.

7. Graingera

Graingera jest dostawcą narzędzi i sprzętu, który oferuje szereg materiałów eksploatacyjnych do drukarek 3D, takich jak filament. Możesz łatwo kupować online różne rozmiary i kolory, a dokładne specyfikacje są łatwo dostępne.

8. Najlepsza oferta

Najlepsza oferta to ogromny sprzedawca oferujący kilka drukarek 3D i materiałów eksploatacyjnych do filamentów. Zaletą posiadania drukarki 3D tutaj może być możliwość zobaczenia lub odebrania jej w sklepie fizycznym, podczas gdy większość innych sklepów działa tylko online.

9. MakerBot

MakerBot to marka drukarek 3D. Sprzedają więc własne produkty online i za pośrednictwem innych sprzedawców detalicznych. W sklepie dostępne są również inne materiały eksploatacyjne, takie jak filament i oprogramowanie.

10. eBay

eBay ma ogromną gamę stale zmieniających się produktów od sprzedawców zewnętrznych. Możesz znaleźć wszystko, od filamentu po drukarki i części zamiennew zależności od potrzeb.

Niezbędne materiały eksploatacyjne do drukarek 3D dla firm

Zanim będziesz mógł rozpocząć działalność związaną z drukowaniem 3D, potrzebujesz szeregu materiałów i narzędzi, aby ukończyć ten proces. Oprócz rzeczywistej drukarki, oto kilka Materiały eksploatacyjne do drukarek 3D rozważyć.

Komponenty mechaniczne

Pierwszą inwestycją wielu osób rozpoczynających drukowanie 3D jest faktyczna drukarka. Wiele z nich ma wszystkie niezbędne części. Ale możesz potrzebować dodatków lub elementy zamienne jak wytłaczarki lub hotendy, które dozują materiał.

Rekommenderad:  Jakie prace mogę uzyskać, uzyskując dyplom z administracji opieki zdrowotnej?

Wydrukuj łóżka

A łóżko z nadrukiem to płaska, odporna na ciepło powierzchnia, która służy jako podstawa dla wielu drukarek 3D. Ta część często wymaga wymiany podczas kończenia nowych projektów, aby zapewnić czystą, równą powierzchnię.

Taśma kaptonowa

Taśma kaptonowa to taśma odporna na ciepło, często używana do mocowania materiałów lub części podczas drukowania 3D.

Filament drukarki 3D

Włókno służy jako surowiec dla wielu produktów drukowanych w 3D. Zwykle układa się go na szpuli i można go wprowadzić do drukarki, która następnie topi go i dodaje do konkretnego projektu.

Żywica

Jednak niektóre drukarki zamiast tego współpracują z żywica. Zwykle jest to płyn lub żel, który jest dodawany do drukarki i służy jako surowiec.

Pliki cyfrowe lub oprogramowanie

Drukarki 3D są zwykle dostarczane z oprogramowaniem. Ale są też programy, które można kupić osobno. Możesz nawet kupić gotowe akta od innych projektantów, chociaż niektórych nie można odsprzedać.

Pinceta

Pinceta lub chwytaki są zwykle przydatne do chwytania delikatnych przedmiotów po ich wydrukowaniu lub pracy z małymi elementami drukarki, którymi nie można manipulować ręcznie.

Ile kosztują materiały eksploatacyjne do drukarki 3D?

Ceny materiałów eksploatacyjnych do drukarek 3D różnią się znacznie w zależności od jakości i typu drukarki oraz materiału. Wiele projektów kosztuje od 50 do 300 USD za kilogram użytego materiału.

Jaki jest najtańszy materiał do druku 3D?

Filamenty i żywice do druku 3D są dostępne w różnych materiałach. Wiele z nich to dość niedrogie syntetyki. PLA jest powszechnie uważany za jeden z najtańszych dostępnych filamentów.

Co jest najbardziej opłacalną rzeczą do zrobienia za pomocą drukarki 3D?

Drukarki 3D mogą wytwarzać różne dochodowe przedmioty, od części mechanicznych po zabawki. Niektóre z najbardziej dochodowych to figurki używane w popularnych grach, takich jak Dungeons and Dragons, lub rekwizyty do cosplayu. Jednak niektórzy zarabiają również na tworzeniu prototypów dla marek.

Rekommenderad:  Notoryczny gang ransomware Conti zamyka się, ale nie na dobre

Jak przygotować stół do druku 3D?

Przed rozpoczęciem nowego projektu drukowania 3D potrzebujesz czystego, suchego stołu do drukowania, który będzie w stanie utrzymać dodawany materiał. Jeśli łoża drukujące były wcześniej używane, zeskrob wszelkie elementy plastikowe, a następnie dokładnie wyczyść i wysusz materiał. Jeśli używasz drukarki po raz pierwszy, upewnij się, że na jej podstawie znajduje się mata odporna na wysoką temperaturę.

Czy taniej jest zrobić lub kupić drukarkę 3D?

Koszt drukarki 3D jest bardzo zróżnicowany, od około 150 $ do ponad $3,000. Złożenie własnej drukarki 3D może kosztować zaledwie 100 USD. Jest to zwykle tańsza opcja, o ile masz czas i wiedzę, aby wybrać odpowiednie części i odpowiednio je zmontować.

Zakwalifikuj się do rabatów, ofert specjalnych i nie tylko dzięki kontu Business Prime od Amazon. Możesz załóż DARMOWE konto zacząć już dziś.Table of Contents