Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

10 miejsc, w których można zdobyć materiały do ​​produkcji cukierków dla Twojej firmy

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 miejsc, w których można zdobyć materiały do ​​produkcji cukierków dla Twojej firmy

Jeśli kupisz coś za pośrednictwem naszych linków, możemy zarabiać pieniądze od naszych partnerów stowarzyszonych. Ucz się więcej.

Chcesz założyć własną firmę cukierniczą? Niezależnie od tego, czy planujesz założyć domową firmę cukierniczą, czy założyć lokalny sklep, możesz odnieść sukces w tworzeniu ręcznie robionych czekoladek, twardych cukierków i innych pysznych przysmaków. Oczywiście najpierw musisz zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne zapasy do robienia cukierków. Na szczęście istnieje wiele wspaniałych miejsc, w których można znaleźć wszystko, czego potrzebujesz.Branża cukiernicza i cukiernicza w 2022 roku

Branża cukierków i wyrobów cukierniczych obejmuje tysiące firm, które wytwarzają słodkie smakołyki, w tym czekoladę, ciastka, ciasta, cukierki i mnóstwo innych produktów na bazie cukru, które można znaleźć w Internecie, w specjalistycznych sklepach i sklepie spożywczym.

Wyroby cukiernicze są zwykle podzielone na kategorie czekoladek, cukru i gumy, a produkty często mają niską zawartość składników odżywczych, a jednocześnie są bogate w kalorie i węglowodany. Wiodącą firmą cukierniczą na świecie jest Mars, Inc. z ponad 27% rynku, który w samych Stanach Zjednoczonych jest wyceniany na bilion dolarów.

Najlepsze miejsca do kupowania materiałów do produkcji cukierków dla Twojej firmy

Przedsiębiorcy planujący rozpoczęcie działalności związanej z produkcją słodyczy będą musieli znaleźć zapasy po uczciwej cenie, aby zakupić potrzebne materiały i zmaksymalizować zyski. Podobnie odnoszące sukcesy firmy produkujące słodycze będą czasami musiały uzupełnić swoje zapasy materiałów do produkcji słodyczy. W obu przypadkach warto znać najlepsze miejsca na zakup materiałów eksploatacyjnych dla firmy cukierniczej.

1. Amazon

Kategoria wyrobów do pieczenia giganta handlu elektronicznego zawiera wszelkiego rodzaju przydatne produkty artykuły cukiernicze w przystępnej cenie. Plus, Amazon Członkowie Prime mogą bezpłatnie korzystać z 2-dzienna wysyłka w przypadku większości zakupów.

2. Etsy

Etsy jest popularnym rynkiem internetowym dla właścicieli małych firm w niemal każdej niszy. Witryna zawiera duży wybór materiałów do produkcji cukierków z mnóstwem unikalnych i niestandardowych produktów.

3. Kuchnia Piekarza

Szukasz ogromnego wyboru artykułów cukierniczych w cenie hurtowej? Kuchnia Piekarza produkuje i dystrybuuje składniki do produkcji cukierków, gotowania i pieczenia, w tym trudno dostępne składniki specjalne, czekoladę, nadzienia do cukierków, aromaty i foremki.

4. Sklep internetowy

Największy internetowy sklep z artykułami dla restauracji sprzedaje również duży wybór artykułów do produkcji cukierków w cenie hurtowej. Sklep internetowy klienci mogą kupić wszystko, czego potrzebują do przygotowania cukierków, takich jak rzemieślnicze tabliczki czekolady i wiele więcej.

Rekommenderad:  Sprawdź swój portfel pod kątem tych $1 Rachunki — mogą być warte nawet 150 000 USD

5. Dom Cukierniczy

Oferując największy dostępny wybór foremek do czekolady, the Dom Cukierniczy sprzedaje wszelkiego rodzaju artykuły dla piekarzy, cukierników i dekoratorów ciast. Zakupy o wartości co najmniej 75 USD kwalifikują się do bezpłatnej wysyłki.

6. Wiltona

Szukasz akcesoriów do dekorowania cukierków, które sprawią, że Twoje wyroby cukiernicze będą piękne i apetyczne? Wiltona zawiera materiały do ​​dekorowania cukierków i wypieków, które są przeznaczone dla każdego poziomu umiejętności. Uważaj na specjalne promocje świąteczne.

7. SklepPiekarzeNook

SklepPiekarzeNook to sklep z artykułami cukierniczymi i cukierniczymi, specjalizujący się w dostarczaniu niedrogich produktów zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Ten sprzedawca online oferuje wszystko, czego może potrzebować firma cukiernicza, aby zrobić cukierki czekoladowe, nadziewane cukierki lub specjalne cukierki upominkowe.

8. Michaels

Micheals może być przede wszystkim sklepem z wyrobami rzemieślniczymi, ale oferuje wszystko, czego firma produkująca słodycze może potrzebować do wytwarzania i sprzedawania swoich produktów. Klienci mogą robić zakupy Michaelswybór online lub w dowolnym z lokalnych sklepów, dzięki czemu proces uzupełniania zapasów cukierków jest łatwy.

9. Dostawa słodyczy

Dostawa słodyczy zajmuje się sprzedażą najwyższej jakości artykułów cukierniczych w cenach hurtowych. Sklep internetowy oferuje szeroki wybór zarówno twardych, jak i elastycznych foremek do cukierków i czekoladek, a także wszystkie narzędzia i materiały, których może potrzebować firma produkująca słodycze.

10. Kuchnia wiejska Sweetart

Firmy cukiernicze mogą zaopatrzyć się w ciasta, ciastka, słodycze, babeczki, czekoladę i inne artykuły piekarnicze w godz Kuchnia wiejska Sweetart. Klienci korzystają ze struktury cen hurtowych i hurtowych, gdy robią zakupy u sprzedawcy i mogą kupować wszelkiego rodzaju narzędzia do produkcji cukierków, a także składniki.

Niezbędne artykuły cukiernicze

Firmy cukiernicze potrzebują stałych dostaw składników, a sprytni właściciele firm będą dążyć do zakupu tych niezbędnych materiałów hurtowo i po niskich cenach. Jeśli zaczynasz działalność związaną z produkcją cukierków, będziesz potrzebować wielu surowców i innych materiałów, w tym między innymi:

Patyczki do lizaków

Patyczki do lizaków są niezbędnymi materiałami do robienia ręcznie robionych twardych cukierków, ale mogą być również używane do tworzenia ciastek, czekoladek i innych słodkich smakołyków.

Cukier

Jeden z najbardziej podstawowych składników większości cukierków i wyrobów cukierniczych, które mogą kupić małe firmy cukier luzem, aby uzyskać najlepszą cenę.

Syrop kukurydziany

Kolejny kluczowy składnik słodyczy, syrop kukurydziany można kupić w lokalnym sklepie spożywczym na internetowych platformach handlowych po najniższej cenie.

Rekommenderad:  Jak stworzyć strategię mediów społecznościowych: kompletny przewodnik dla początkujących

Papierowe kubki

Kubki z masłem orzechowym są jednymi z najlepiej sprzedających się wyrobów cukierniczych, ale bez ich obfitości trudno stworzyć te pyszne wyroby cukiernicze papierowe kubki.

Opakowania celofanowe

Jakie ręcznie robione cukierki są kompletne bez uroczych opakowań? Właściciele małych firm mogą kupić różne opakowania celofanowe na stronie internetowej np Amazon.

Opakowania foliowe na cukierki

Ludzie uwielbiają czekoladowe pocałunki i inne słodkie smakołyki opakowane w piękne foliowe opakowania po cukierkach. Firmy produkujące cukierki mogą kupować te produkty hurtowo w różnych kolorach.

Roztopione cukierki

Łatwo jest ozdobić ręcznie robione cukierki za pomocą topi się cukierek. Polewami cukierniczymi można ozdobić cukierki, ciasteczkaciasta, precle i nie tylko.

Sprzęt i narzędzia do produkcji cukierków, których potrzebuje każda cukiernia

Właściciele małych firm specjalizujących się w zamówieniach słodyczy mogą znaleźć wszystkie potrzebne narzędzia w sklepach specjalistycznych i u sprzedawców internetowych. Szukasz wysokiej jakości przedmiotów do tworzenia cukierków i innych słodkich smakołyków, a może szukasz praktycznych rozwiązań do przechowywania? Będziesz potrzebować prawa narzędzia do robienia cukierkóww tym między innymi:

Cukierkowy termometr

Jeden z najważniejszych produktów do robienia cukierków, cyfrowy termometr cukierniczy pomaga cukiernikom zapewnić podgrzanie składników do określonej temperatury.

Formy silikonowe

Foremki do cukierków są dostępne w wielu kształtach i rozmiarach, aby tworzyć piękne czekoladki i inne wyroby cukiernicze. Silikon jest popularnym materiałem do form na cukierki, ponieważ jest łatwy do czyszczenia, a mikstury nie przyklejają się do formy.

Patelnia z grubym dnem

Każda firma produkująca cukierki potrzebuje patelnia z grubym dnem do podgrzewania składników do odpowiedniej temperatury. Poszukaj wysokiej jakości naczyń kuchennych w niskiej cenie na stronie internetowej takiej jak Amazon.

tygiel

Firmy cukiernicze mogą korzystać z tygiel aby w łatwy sposób podgrzać swoje roztopione cukierki i udekorować swoje produkty. Ten ważny sprzęt do produkcji cukierków pomaga cukierniom w produkcji truskawek w czekoladzie, precli w czekoladzie, ciastek i nie tylko.

Marmurowa Deska do Ciasta

Firmy cukiernicze chcą mieć pewność, że ich produkty pozostaną nienaruszone podczas przygotowywania. A marmurowa deska do ciasta to świetne rozwiązanie, ponieważ cukierki i składniki nie przyklejają się do powierzchni, a narzędzie jest łatwe do czyszczenia.

Miarki do cieczy

Trudno jest stworzyć idealne cukierki bez odpowiedniego odmierzania składników. Miarki do płynów są niezbędnymi narzędziami dla firm cukierniczych, a przedsiębiorcy mogą je kupować lokalnie lub od różnych sprzedawców internetowych.

Rekommenderad:  Finansowanie społecznościowe dla startupów: rzeczy, o których powinieneś wiedzieć

Narzędzia do zanurzania cukierków

Cukiernie mogą spróbować maczać swoje produkty w czekoladzie przy użyciu standardowych narzędzi, takich jak widelce i łyżki, ale znajdą specjalistyczne narzędzia do zanurzania cukierków zaproponować lepsze rozwiązanie.

Jaki jest najważniejszy sprzęt podczas robienia twardych cukierków?

Podczas gdy różnorodne narzędzia do robienia cukierków ułatwiają tworzenie idealnych ręcznie robionych twardych cukierków, niezawodny termometr do cukierków jest koniecznością. Najlepszym narzędziem jest termometr do cukierków w kształcie łopatki, który przyczepia się do boku patelni. Po umieszczeniu na równi z patelnią cyfry są łatwe do odczytania.

Jakich narzędzi używają czekoladnicy?

Jeśli Twoja mała firma specjalizuje się w produkcji czekolady, będziesz potrzebować różnych specjalnych narzędzi do produkcji cukierków w swoim arsenale. Podczas realizacji zamówień producenci czekolady w dużym stopniu polegają na termometrach cyfrowych, formach silikonowych, workach do wyciskania i szpatułkach.

Jaki jest najczęstszy problem podczas robienia cukierków?

Wytwórnie cukiernicze mogą napotkać różne problemy podczas produkcji cukierków. Jeden z najczęstszych problemów, z jakimi się spotykają, pojawia się, gdy używają niewłaściwych narzędzi. Z niewłaściwą patelnią lub łyżką składniki nie będą się odpowiednio mieszać lub podgrzewać, a uzyskana mieszanina może nie stwardnieć lub uformować pożądane kształty. Rezygnacja z termometru cukierkowego to również dobry znak, że produkty mogą nie spełniać oczekiwań klientów.

CZYTAJ WIĘCEJ:

Zaoszczędź na kosztach wysyłki dla swojego Amazon zakupy. Ponadto ciesz się tysiącami tytułów z biblioteki wideo Amazons dzięki Amazon Najwyższe członkostwo. Dowiedz się więcej i zarejestruj się na bezpłatny okres próbny Dzisiaj.