10+ Najlepsze darmowe oprogramowanie do tworzenia rytmów Windows Komputery PC i Mac w 2019 roku

Dawno minęły czasy, kiedy wytwórnie płytowe były wszystkie i kończyły wszystko, o ile chodzi o produkcję muzyczną. Z nagłym skokiem liczby „Producenci sypialni”, tworzenie chorych rytmów zawodowych w domowych domach stało się nagle świetnym pomysłem. Co spowodowało to przesunięcie tektoniczne? Proste – pojawienie się darmowe DAW lub oprogramowanie do tworzenia beatów. Prawie wszyscy najwięksi artyści hip-hopu i pułapek, tacy jak Post Malone i Lil Pump, nie byli zależni od dużej wytwórni, która produkuje mieszane taśmy. Po prostu polegali na niektórych najlepsze darmowe oprogramowanie do tworzenia beatów na rynku, aby upuścić te rytmy.

Jeśli także jesteś zapalonym entuzjastą muzyki bez wystarczających środków do wydania, możesz spełnić swoje marzenie za pomocą jednego z najlepszych darmowych programów do tworzenia beatów dla Windows PC i Mac na naszej liście. Dzięki tym wewnętrznie darmowym programom do dyspozycji możesz w mgnieniu oka tworzyć świetne rytmy i melodie. Co więcej, wiele z nich twórcy beatów dostarczać próbki, które mogą być przydatne w poznawaniu tajników produkcji beatów.

Jak wybrać najlepsze darmowe oprogramowanie do tworzenia beatów na PC i Mac?

najlepsze darmowe oprogramowanie do tworzenia beatów

Starannie wybraliśmy wszystkich twórców beatów z tej listy na podstawie kilku testów porównawczych. Kryterium numero uno było zdecydowanie bogate funkcje tego oprogramowania, a następnie łatwość użycia i integracja VST innych firm.

Wreszcie, interfejs użytkownika został również rozważony w celu zamknięcia najlepszego twórcy darmowych beatów, który mógłby zainspirować muzyków do komponowania smacznych, basowych rytmów i chorych barów. Czy jesteś gotowy, aby dowiedzieć się najlepsze darmowe oprogramowanie do robienia beatów Windows PC i Mac? Bez zbędnych ceregieli, zacznijmy.

10 Najlepsze darmowe oprogramowanie do tworzenia rytmów Windows Lista komputerów PC i Mac: edycja 2019

1) Fruity Loops Studio (FL Studio) (Mac i Windows)

najlepsze darmowe oprogramowanie do tworzenia beatów

Dostępne na obu Windows i Mac OS X, Fl Studio ewoluowało w płodnego twórcę beatów, który z każdą minutą może wydobywać polirytmy i funkowe rytmy EDM. Kompletni nowicjusze mogą nauczyć się sztuki tworzenia beatów i łatwo tworzyć, edytować, miksować i doskonalić ścieżki na mega gładkim FL Studio, skalowalny i wielodotykowy interfejs.

Chociaż FL Studio jest pełne pętli perkusyjnych, wolny syntezatory i Wtyczki VST, użytkownicy mogą nadal bezproblemowo włączać wtyczki innych firm. Co jeszcze sprawia, że ​​FL Studio jest jednym z najlepszych darmowych programów do tworzenia beatów dla początkujących? Jest wyposażony w wiele ciekawych funkcji, takich jak kontroler klawiatury, i narzędzie do rozciągania w czasie rzeczywistym do ulepszania zmian wysokości i tempa.

W rzeczywistości pozwala na to najnowsza wersja FL Studio 12 odłącz wszystkie windows w programie do szybszej edycji audio i tworzenia beatów. Ogólnie rzecz biorąc, nawet doświadczeni miłośnicy beatu z przyjemnością będą tworzyć muzykę na tym DAW.

2) GarageBand (Prochowiec)

najlepsze darmowe oprogramowanie do tworzenia beatów

GarageBand to wszechstronny Mac DAW, znany ze swojej bogatej kolekcji pętle bębna, próbki rytmów, pętle gitarowe, pady syntezatorów i przebiegły wirtualny perkusista sesji, dzięki czemu jest to jedno z najlepszych darmowych programów do tworzenia beatów dla użytkowników komputerów Mac.

Dla profesjonalistów GarageBand jest nadal spójnym DAW, dobrze wyposażonym do komponowania uderzeń typu kickass w locie z obsługą do 255 utworów, które są idealne do nakładania warstw. Nawet początkujący byliby uzależnieni od płynnego interfejsu GarageBand od samego początku. Ponadto z funkcjami takimi jak Czas na rozciąganie możesz łatwo zmienić synchronizację ścieżki dźwiękowej.

Bezprzewodowa gra na dowolnym wirtualnym instrumencie GarageBand na komputerze Mac jest teraz możliwa za pomocą gestów wielodotykowych na iPadzie. Całkiem gładko!

3) LMMS (Windows i Mac)

najlepsze darmowe oprogramowanie do tworzenia beatów

Jeśli szukasz potężnego twórcy beatów z prostym i intuicyjnym GUI, nie szukaj dalej niż LMMS, który jest open-source DAW z wbudowany edytor piosenek do tworzenia melodii kickass. LMMS oferuje również kompletne automatyzacja ścieżek zdefiniowana przez użytkownika a także sterowana komputerowo automatyzacja, dzięki czemu początkujący mogą korzystać z obu możliwości.

Ale prawdziwym czynnikiem nowości, który wprowadza LMMS na naszą listę najlepszych darmowych programów do tworzenia beatów jest jego edytor beat + bassline który łączy ciężkie linie basu i bije w twoim miksie. Możesz także tworzyć melodie za pomocą Piano Roll i dodawać setki efektów za pomocą Mikser FX z 64 kanałami. Ponadto LMMS jest kompatybilny z gamą wtyczek VST i efektów obsługiwanych przez LADSPA, MIDI, SoundFont2, VST (i) i łatki GUS.

Co więcej, możesz nawet importować pliki projektów MIDI i FL Studio ® do LMMS, a także eksportować ścieżki w formatach WAV lub OGG.

4) Cakewalk (Windows)

najlepsze darmowe oprogramowanie do tworzenia beatów

Zapaleni fani sekwencerów perkusyjnych będą zachwyceni Cakewalk od BandLab, który może wykuć trochę wysublimowanego basu łaty na bębny i kontroluj ilość informacji zwrotnych i opóźnień w swoich miksach. Ten DAW z 64-bitowy bestia z silnik audio, jest wyposażony w liczne próbki dźwięku, elastyczne moduły pro-channel i a super gładkie GUI świetlików.

Co sprawia, że ​​jest to jedno z najlepszych darmowych programów do tworzenia beatów, pytasz? Cakewalk może automatycznie rozciągać dźwięki do dokładnej długości taktu za jego pośrednictwem Zplane Elastique Pro V3 narzędzie, a także naprawić liczbę uderzeń na minutę dzięki sprytnemu Suwak BMP. Oczywiście możesz także dostosować tempo ścieżki.

Ponadto Cakewalk jest kompatybilny z wieloma wtyczkami VST, VST3 innych firm dla korekta wysokości dźwięku, regulacja tempai pozycja panoramy. Do cholery, możesz nawet współpracować z innymi użytkownikami BandLab, aby pracować nad swoimi utworami.

5) Zapał (Mac i Windows)

najlepsze darmowe oprogramowanie do robienia beatów

Zaprojektowany na wzór Pro Tools i Logic Pro, Ardor jest pełnoprawną cyfrową stacją roboczą typu open source, która oferuje audio i Wielościeżkowe nagrywanie / edycja MIDI. Na początek Ardor oferuje obszerną bibliotekę wtyczek AU i integrację VST innych firm z wbudowana kontrola wtyczek plus pełna automatyzacja próbek.

Nie wspominając, Ardor zręcznie zastępuje analogowe lub cyfrowe systemy taśmowe i oferuje styl osi czasu nieliniowy redagowanie przydatne do zręcznych edycji wielościeżkowych. Dlatego początkujący mogą łatwo zmieniać swoje zmiany. Ponadto Ardor obsługuje również kilka dobrych edytowanie wideo z boku dla ścieżek dźwiękowych i jest kompatybilny z wieloma interfejsami audio.

6) DrumFlow (Windows i Mac)

najlepsze darmowe oprogramowanie do tworzenia beatów

Jeśli chcesz stworzyć niestandardowe pętle perkusyjne i części perkusyjne, DrumFlow to potężny sekwencer perkusyjny, który zawiera szereg przykładowych plików (powyżej 127 rzędów bębnów które można eksportować do edytora MIDI. Oferuje również 6 Ustawienia MIDI dla: pitch coarse, refren, pogłosi filtruj wartości.

Ale numerem jeden nie jest powodem, dla którego DrumFlow znalazł się na naszej liście najlepszych darmowych programów do tworzenia beatów, to jego zdolność do tworzenia oryginalne brzmiące pętle perkusyjne które służą jako odejście od tych samych, starych cyfrowych pętli perkusyjnych, które wszyscy nienawidzimy.

Dodatkowo, jeśli chcesz dodać więcej „groove” i głębi do swoich wzorów perkusji lub dostosować parametry konfiguracji bębna, DrumFlow może również dostosować wysokość, ton, opóźnienie, panoramowanie stereo oraz dodać pogłos i atak EG.

7) MuseScore (Prochowiec)

najlepsze darmowe oprogramowanie do tworzenia beatów

Dzięki pełnej obsłudze znormalizowanych formatów wtyczek, takich jak VST, LADSPA i DSSI, MuseScore jest intuicyjną kompozycją beatów i oprogramowanie do notacji to oznacza poważny interes. Dla początkujących jego oszałamiający interfejs będzie łatwy w nawigacji, aby tworzyć ogniste beaty. Co więcej, możesz także przeciągać i upuszczać pliki VST, ustawienia wstępne wtyczek, pliki MIDI, wyjścia AUX i oczywiście pliki audio.

W rzeczywistości MuseScore również ma się dobrze nagrywanie / odtwarzanie w czasie rzeczywistym referencje do jego nazwy i podwaja się jako solidny Sekwencer MIDI / Audio. Możesz więc natychmiast edytować niechciane części mono / stereo. A jeśli możesz także czytać lub pisać muzykę, MuseScore zapewnia tworzenie tabulatury do instrumentów wirtualnych. Woot woot!

8) Wodór (Windows i Mac)

najlepsze darmowe oprogramowanie do tworzenia beatów

Na otwarte źródło automat perkusyjny, Hydrogen jest kompatybilny z obydwoma Windows i Mac. Intuicyjny interfejs Hydrogen ma modułowy układ, który oferuje wielowarstwowe wsparcie dla szeregu instrumentów (do 16 próbek dla każdego instrumentu).

Dzięki solidnym funkcjom, takim jak korektor skoku, rozciągnięcie w czasie, i przykładowy edytor, użytkownicy wodoru mogą łatwo komponować, edytować, zapętlać, miksować i doskonalić swoje bity. Ponadto wodór pakuje się również w Sekwencer oparty na wzorach które można powiązać z dowolnym utworem.

Śmieszny fakt: możesz również edytować do 192 tyknięć na wzór o zmiennej długości wzoru, a także importować próbki dźwięku w wielu formatach, takich jak WAV, AU i AIFF.

9) Ordrumbox (Windows i Mac)

najlepsze darmowe oprogramowanie do tworzenia beatów

Czy chcesz płynnie nakładać na siebie rytmy w rytmach perkusyjnych? Nie szukaj dalej niż Ordrumbox, który może się przydać do tworzenia zorientowany na wzór utwory. W rzeczywistości Ordrumbox zbiera różne wzory i określa liczbę uderzeń w każdy wzór (16, 32, 48 itd.).

Inne dobre aspekty Ordrumbox to sprytne arpeggiator, automatyczne przypisywanie dźwięku, i ekspansywny zestawy perkusyjne które można edytować lub usuwać zgodnie z wyborem. Ponadto jest również wyposażony w Soft Synth (z modulacją FM i filtrami górnoprzepustowymi / dolnoprzepustowymi) do generowania dźwięków poprzez emulację syntezatora analogowego.

10) MAGIX (Windows)

10+ Najlepsze darmowe oprogramowanie do tworzenia rytmów Windows Komputery PC i Mac w 2019 roku 1

Jeśli dopiero co się dostałeś produkcja muzyczna, MAGIX Music Maker to świetny program do tworzenia beatów, który jest bardzo łatwy w użyciu i zawiera wszystkie dzwonki i gwizdy. Sportowy tysiące różnych ustawień wstępnych, początkujący znajdą twórcę muzyki MAGIX po prostu odpowiednie narzędzie do tworzenia chorych rytmów.

Wystarczy kilka kliknięć, aby skomponować muzykę w MAGIX Music Maker prosty i odszyfrowany interfejs GUI. A jeśli utkniesz, jest ich mnóstwo samouczki online na MAGIX, aby rozwiązać problemy. Podsumowując, jeśli jesteś początkującym uczącym się produkcji linek, MAGIX jest intratną opcją, którą z pewnością warto sprawdzić.