10 najlepszych 8 Ball Pool Hack, Secrets & Tips

Wśród wszystkich gier o magii, barbarzyńcach, zombie, roślinach i pełzających wężach wielu mobilnych graczy cieszy się bardziej tradycyjnym doświadczeniem w 8 Basen z piłeczkami. Appamatix zawiera 10 najlepszych sekretów, wskazówek i „hacków”, które pomogą Ci podkręcić 8 Ball Pool Experience. Jeśli jesteś fanem gier o wysokich stawkach, konkurencji i najlepszych gier wieloosobowych, jesteś we właściwym miejscu i patrzysz na właściwą grę. Czytaj!

Gry mobilne cieszą się mnóstwem tytułów „oldschoolowych”, które wykorzystują podstawową mechanikę gry, którą można szybko odebrać i zagrać, pozostawiając jednak miejsce na opanowanie. Szczerze mówiąc, to ulga! Gdy pobieramy gry mobilne, niekoniecznie szukamy głębokiego doświadczenia, które można znaleźć na konsoli, ze stromą krzywą uczenia się i godzinami rozwoju postaci i… dokładnie wiesz, o czym mówię.

Przez większość czasu miło jest mieć grę, którą możesz podnieść i zagrać przez kilka rund, nie patrząc na godzinę patrzenia na ekran smartfona. 8 Ball Pool to swobodna gra, do której można łatwo podejść, ale która ma wiele miejsca na doskonalenie umiejętności i rywalizację o nagrody w grze oraz uznanie w tabeli liderów.

8  baner basen z piłeczkami

Na szczycie tego, ma potencjał niezwykle wciągający! To niekoniecznie jest zła rzecz; dobrze jest oglądać proste gry w sklepie z aplikacjami, które zachowują moc, i to nie tak, że oldschoolowe gry o podobnym charakterze nie odniosły sukcesu z powodu ich uzależniających cech. W końcu to basen! Gdyby nie uzależniało Cię to od „jeszcze jednej gry”, robiłoby to coś złego. Dla korzyści graczy oznacza to również, że zawsze będziesz mieć mnóstwo ludzi do gry!

Podstawowe zasady gry 8 Ball Pool nie jest znany wszystkim, którzy dopiero zaczynają grę, więc dodamy kilka wskazówek dla początkujących z poradami dla bardziej zaawansowanych graczy. Postępuj zgodnie z nimi do litery T, a będziesz strzelać w lewo i prawo!

Obejrzyj licznik czasu

Jednym z nowych pułapek 8 Gracze w Ball Pool najczęściej spotykani są faulami; pozwalają zegarowi odmierzać swoją kolej, dopóki nie zdadzą sobie z tego sprawy na zewnątrz czasu! Powoduje to nie tylko utratę twojej tury, ale także umieszcza bilę w ręce przeciwnika.

Ponieważ oba są wyjątkowo złe dla ciebie, ważne jest, aby nie polegać zbytnio na poświęcaniu czasu przy każdym strzale. Jasne, może się wydawać, że jesteś wyjątkowo precyzyjny lub ustawiasz się w jakimś fantastycznym ruchu, ale prawda jest taka, że ​​nic się nie da, jeśli skończy się czas. O wiele bardziej rozsądną strategią jest przyzwyczajenie oczu do skurczu czasu, co zmusza ich do szybkiego znalezienia strzału. Najważniejsza jest prędkość 8 Ball Pool, a jeśli nie możesz nadążyć, ten faul spowoduje, że zostaniesz ukarany.

Unikaj oczywistych faulów

Wchodzimy tutaj w podstawowe zasady dotyczące puli, ale niekoniecznie jest to zła rzecz. Jest całkiem sporo ruchów 8 Pula piłek, która spowoduje faul i, jak wyżej, doprowadzi przeciwnika do posiadania piłki w dłoni. Ponieważ należy tego za wszelką cenę unikać, należy pamiętać o następujących kwestiach każdy czas, w który grasz.

Dokładność jest kluczem

Chociaż nie powinieneś zbyt długo planować swoich ujęć, nadal ważne jest zachowanie dokładności. Jeśli w dowolnym momencie umieścisz kolor przeciwny, z wyjątkiem sytuacji, w której się łamiesz, może on umieścić piłkę wskazującą w ręce przeciwnika. Jeśli kula uderzy w kolor przeciwnika przed twoim, uzyskasz ten sam efekt.

Kontakt kolejowy

Gra zarejestruje faul, jeżeli ani kula bilowa, ani kula dowolnego koloru również nie zetkną się z szynami na stole. To jedna zasada, która zawsze mnie podkrada (i szczerze mówiąc, moi kumple i ja cały czas o tym zapominamy.) Jednak, gdy masz grę wideo śledzącą reguły i każdy twój ruch, nic się nie potknie przez to.

Zwróć uwagę na swoje kolory!

Co prowadzi nas do czegoś, co jest tak oczywiste, ale i tak trzeba o tym wspomnieć. Ponieważ tak wielu graczy robić faktycznie zapominam, czy są to plamki, czy paski, powiem to raz z dodatkowym naciskiem: nie zapomnij, w którym kolorze grasz! Kilka fauli z powodu zapomnienia to wszystko, czego przeciwnik potrzebuje, aby wygrać całą grę.

Przewaga w przerwie

Kiedy nadejdzie Twoja kolej na przełamanie, będziesz miał najwyższy punkt przewagi; wyższy niż w jakimkolwiek innym momencie gry. Przede wszystkim dlatego, że możesz ustawić w linii strzał, który określa, w jaki sposób będzie odtwarzana reszta gry, i również ponieważ przez resztę meczu będziesz mógł wybrać kolor swojej piłki.

Zwróć również uwagę na to, co masz w kieszeni (jeśli w ogóle) podczas przerwy. Bez względu na to, jaki jest kolor, dostaniesz kolejną turę, podczas której zadecydujesz, czy grasz w miejsca czy paski. Pamiętać że nic, co wrzucisz do kieszeni podczas przerwy, nie będzie się liczyło do twojego wyniku, a także nie zapomnij, że jeśli sam włożysz bilę do ręki, liczy się to jako faul!

Szanuj 8 Piłka

Zaskakująco nikogo, musisz mieć pewien szacunek dla 8 piłkę w pozostałej części dowolnego meczu, oraz nie tylko dlatego, że to imiennik tej gry. Po przerwie, niewłaściwe obchodzenie się z 8 piłka jest zwykle źródłem większości fauli, które zarabiają zarówno nowi, jak i starzy gracze.

8  zrzut ekranu z piłką

Jeśli włożysz pulę 8 piłka przed wszystkimi kulkami twojego koloru? To jest faul. Jeśli wrzucisz bilę i 8 piłka razem? Faul. Jeśli włożysz dowolny kolor przed 8 piłka jednym strzałem? Faul.

Tutaj możesz zobaczyć, dokąd zmierzam. Nie bój się 8 piłka, ale praca na około podczas planowania ujęć w trakcie gry.

Kieszenie telefoniczne

Gdy zaczniesz grać 8 Ball Pool na wyższych poziomach trudności natkniesz się na poziomy, na których musisz zacząć sprawdzać swoje kieszenie przed każdym strzałem, aby zwiększyć swój wynik z nich. Z tego powodu warto mieć w zwyczaju nawyk, gdy masz podstawowe zasady gry.

Zaczynając, najprawdopodobniej będziesz musiał sprawdzić tylko przed wejściem do puli 8 piłka. Przy znacznie wyższych trudnościach będziesz musiał sprawdzić każdy strzał.

Kilka strzałów do przodu

Chociaż powinieneś nigdy skończył się czas (wiem, powtarzam się), powinieneś także spróbować zobaczyć każdą klatkę kilka zdjęć przed miejscem, w którym jesteś. Nie reaguj tylko na to, gdzie piłki są na stole podczas danej tury, i nie po prostu strzelaj dziko, mając nadzieję na zakłócenie obecnego stanu stołu (chyba że musisz).

Zamiast tego załóżmy, że kula jest jedyną rzeczą, która będzie się poruszać przez kilka kolejnych strzałów. Gdzie potrzebujesz bili, aby wbić większość swojego koloru? W ten sposób gra w bilard przypomina szachy. Doświadczony gracz poświęci swój czas na naukę laya każdego strzału, ale mistrz znał laya kilka strzałów przed bieżącą turą.

Zakręć, zakręć, zakręć

Ta mała kula w rogu ekranu? Jest tam z jakiegoś powodu. Jeśli chcesz przeszkodzić przeciwnikowi, wykonać trudny strzał lub w inny sposób pokazać (lub poćwiczyć) finezję, dotknij tej piłki wskazującej, obróć ją zgodnie z małym czerwonym wskaźnikiem, który się pojawi, i następnie strzelać.

Zastosuje obrót trajektorii do bili i zapobiegnie poruszaniu się w przewidywalnej, prostej linii. Jeśli oddasz strzał (który zawsze powinien być celem), możesz użyć obrotu, aby ustawić się na strzały, które w innym przypadku nie byłyby możliwe.

Grać offline!

Podczas 8 Ball Pool to przede wszystkim gra online dla wielu graczy. Nadal możesz ćwiczyć, gdy nie masz aktywnego połączenia z Internetem! Wykorzystaj ten czas, aby odświeżyć podstawy, lub wypróbuj niektóre z najbardziej zaawansowanych technik lub nawyków, o których już mówiliśmy.

Jeśli jesteś podobny do mnie, sesja treningowa offline może prawie być formą relaksu, ponieważ została usunięta z presji, konkurencyjnej sfery wieloosobowej gry online.

Spróbuj zagrać na Miniclip.com

Oczywiście gra jest bardzo przydatna 8 Ball Pool, gdy jesteś w podróży, ale pochodzi z witryny Flash, Miniclip. Możesz tam zagrać w pełną grę, i nadal jest tak samo darmowy jak na Androida i iOS. Na szczycie tego, 8 Ball Pool miał być odtwarzany za pomocą klawiatury i myszy, zanim dotknął ekranu smartfona, więc jeśli te dotykowe elementy sterujące i małe ekrany cię rzucają, daj mu wir w zaciszu swojego laptopa lub komputera stacjonarnego.

Masz, czytelnicy Appamatix! 10 najlepszych wskazówek, sztuczek i tajemnic 8 Ball Pool (przepraszam, brak „hacków” do gier online dla wielu graczy!) Jeśli masz jakieś pytania dotyczące tego uzależniającego małego klejnotu gry, posłuchaj nas w komentarzach poniżej i nie zapomnij podzielić się tym artykułem na temat Facebook i Twitter!