10 najlepszych alternatyw FaceApp w 2019 roku

FaceApp to jedna z najpopularniejszych aplikacji fotograficznych na Androida i iOS. Jeśli widziałeś zdjęcia osób z filtrami, które sprawiają, że wyglądają na starsze, młodsze lub nawet z innymi fryzurami, być może użyły do ​​tego FaceApp.

Jest dość kompletny, ale oczywiście nie zawsze jedna aplikacja spełnia wszystkie potrzebne funkcje. Właśnie dlatego przedstawiliśmy dziś listę najlepszych alternatyw FaceApp. Znajdź inne aplikacje o podobnych funkcjach, a nawet narzędzia niedostępne w oryginale.

Wskazówka do artykułu: Idealne aplikacje fotograficzne: 10 najlepszych opcji

1. Photo Lab

Aby rozpocząć naszą listę aplikacji, mamy Photo Lab, który nie oferuje funkcji umożliwiającej starzenie się, ale jest jedną z najlepszych aplikacji do edycji selfie. Jeśli chcesz skorygować niedoskonałości na zdjęciach, zamontuj mocowania twarzy i skorzystaj z różnych dostępnych filtrów.

Aplikacja pozwala użytkownikom udostępniać wszystkie wyniki bezpośrednio w Facebook, Twitter, Instagram lub w innych sieciach społecznościowych, a także oferując możliwość wysyłania ich jako e-mail lub wiadomość. Przejdź do linku i pobierz go za darmo z Android i iOS.

Photo Lab

2. Wypaczenie twarzy

Teraz, jeśli Twoim celem nie jest poprawa jakości zdjęć, ale wprowadzenie zmian w twarzy, na przykład Face Warp jest jedną z najlepszych alternatyw dla FaceApp. Nie ma możliwości starzenia się, ponieważ koncentruje się na umożliwieniu użytkownikom dostosowania ich funkcji.

Tutaj po prostu wybierz zdjęcie lub obraz i pozwól aplikacji automatycznie wykrywać twarze lub ręcznie wybierz obszary, które chcesz edytować. Na tej podstawie możesz wprowadzać zmiany z gotowych szablonów lub ręcznie, jak chcesz. Pobierz za darmo z Android.

3. Aerograf

AirBrush jest jedną z najlepszych aplikacji do edycji zdjęć i nie może być poza naszą listą. Tutaj możesz korygować niedoskonałości skóry, wybielić zęby, wyrzeźbić sylwetkę twarzy, a nawet zmienić wyraz twarzy.

Dzięki wielu profesjonalnym funkcjom edycji możesz ulepszać swoje selfie, a następnie udostępniać je w sieciach społecznościowych bezpośrednio z aplikacji. Jest dostępny za darmo pod adresem Android i w iOS.

4. Oldify

Dla tych, którzy szukają innych aplikacji, które oferują możliwość ich starzenia, Oldify jest jedną z najlepszych alternatyw dla FaceApp. Dzięki niemu będziesz miał kilka opcji starzenia się twarzy.

Oprócz możliwości wieku 10, 20, a nawet 100 lat, aplikacja umożliwia także tworzenie filmów przy użyciu wprowadzonych zmian. Baw się z Oldify za darmo na iOS lub Android.

Alternatywy dla FaceApp - Oldify

5. Baldify

Od tych samych twórców, co Oldify, Baldify to aplikacja, która pozwala łatwo dostosować poziom włosów na zdjęciach. Dzięki niemu można łatwo łysiejąc zobaczyć wyniki i udostępnić je w sieciach społecznościowych.

Podobnie jak inne opcje, możesz tworzyć filmy, korzystając z zastosowanych efektów. Baw się dobrze, sprawiając, że ludzie myślą, że łysiesz lub odkrywasz, że ten styl naprawdę Ci odpowiada. Aplikacja jest dostępna w dniu Android i iOS.

6. Fatify

Jako kolejna aplikacja Apptly, twórca Oldify i Baldify, tym razem zmiana powoduje, że zyskujesz kilka funtów. Aplikacja przeznaczona jest dla tych, którzy chcieliby dowiedzieć się, jak będzie wyglądać na większą wagę.

Dla wielu osób może to wystarczyć na przykład w poszukiwaniu aplikacji fitness. Aplikacja wykorzystuje silnik 3D do wprowadzania zmian w twarzy, dzięki czemu jest jedną z najlepszych alternatyw dla FaceApp dla tych, którzy chcą czegoś zrelaksowanego. Jest również dostępny za darmo na stronie Android i iOS.

7. Kamera twarzy

Face Camera to aplikacja do automatycznego filtrowania i filtrowania w czasie rzeczywistym, która pozwala użytkownikom edytować i nagrywać filmy z wprowadzonymi zmianami. Aplikacja ułatwia także dzielenie się wynikami w sieciach społecznościowych Facebook i Instagramna przykład.

Oferuje również naklejki ze zwierzętami do ozdabiania zdjęć, a także kilka innych funkcji edycji obrazu. Warto to sprawdzić, pobierając go za darmo na Android.

Kamera twarzy

8. Broda

Beard Man jest także jedną z najlepszych alternatyw dla FaceApp. Aplikacja pozwala umieszczać brody i wąsy różnych modeli, a także wybierać różne fryzury, a nawet edycję brwi.

Oprócz tych funkcji ma do wyboru okulary, czapki, turbany, naszyjniki, a także opcję nakładania tatuaży lub nawet dodawania większej ilości mięśni. Aplikacja jest przyjemna, lekka i bezpłatna i jest dostępna na Android.

9. MSQRD

Z nieco inną powierzchnią, MSQRD to aplikacja, która oferuje wiele zabawnych funkcji, takich jak na przykład możliwość przekształcenia się w zwierzę za pomocą masek lub obrazów twarzy. Można w nim nagrywać filmy z zastosowanymi edycjami, nakładać efekty specjalne, w tym akcesoria, takie jak kaski astronautów, okulary, czapki i wiele innych.

Aplikacja jest również jedną z najlepszych funkcji Face Swap i można ją pobrać za darmo. Wystarczy wejść przez link na Android lub iOS i sprawdź to.

10. Zamiana twarzy

Na zakończenie naszej listy mamy Face Swap, aplikację, która daje również możliwość zmiany gatunków podobnych do FaceApp. Tutaj możesz wybrać, które twarze chcesz wymienić na swoje lub inne na zdjęciach.

W Face Swap możesz także używać masek zwierzęcych i częściowo przekształcać się w koty, tygrysy, psy itp. Aplikacja jest bezpłatna i dostępna na Android, sprawdź to.

Co sądzisz o alternatywach dla FaceApp?

Czy możesz znaleźć inne aplikacje z funkcjami dostępnymi w FaceApp, których szukałeś? Powiedz nam w komentarzach, który z nich zwrócił Twoją uwagę lub jeśli znasz inną alternatywę, którą powinniśmy umieścić na liście!