10 najlepszych alternatyw Snapchat z niesamowitymi filtrami

Snapchat jest dość popularny wśród ludzi na całym świecie z wielu powodów. Jest bardziej popularny wśród młodych ludzi, którzy używają go głównie do zdjęć „wiesz co”. Ale jedno jest pewne, że należy do najlepszych aplikacji do komunikacji błyskawicznej. Jeśli znudzi Ci się to w tym artykule, omówimy jedne z najlepszych alternatyw Snapchata.

Wszyscy wiemy, że Snapchat jest dość popularny, ale jaki jest tego powód? Dlaczego przyciąga to wszystkich młodych ludzi lub więcej nastolatków?

Jeśli nie znasz przyczyny – to z powodu filtrów obecnych w Snapchacie, które sprawiają, że jest tak wyjątkowy. Podczas gdy wiele firm skopiowało pomysły Snapchata, takie jak historie, animowanie twarzy w Snapchacie jest znacznie łatwiejsze. Możesz nawet zapisać przefiltrowane obrazy w telefonie komórkowym, aby przesłać je na inne witryny społecznościowe.

Chociaż Snapchat to świetna usługa czatu, nie jest jedyną oferującą te funkcje. Oto niektóre z najlepszych alternatyw Snapchata, których możesz użyć, jeśli nie lubisz Snapchata. Zaczynajmy…

Najlepsze alternatywy dla Snapchata

SnapChat Alternatywy

Wickr

Stronie internetowej: Wickr

W Internecie można znaleźć wiele alternatyw Snapchata. Ale wszystkie te internetowe aplikacje społecznościowe mają problem z bezpieczeństwem. Podczas korzystania z takich aplikacji mogą wystąpić problemy z prywatnością. Na szczęście nie jest tak w przypadku Wickr. Jest to jedna z najbezpieczniejszych i najbezpieczniejszych opcji przedstawionych w tym artykule.

Wynika to z faktu, że chodzi o szyfrowanie end-to-end. W tej aplikacji masz również opcję samozniszczenia. Zgodnie z nazwą ta funkcja po prostu usuwa wybraną wiadomość po określonym czasie. Możesz anonimowo kontaktować się z innymi w tej aplikacji bez żadnych problemów. Może to być bardzo przydatne dla wielu użytkowników Snapchata.

Instagram

Stronie internetowej: Instagram

Instagram jest obecnie jedną z najpopularniejszych aplikacji społecznościowych. Chociaż ta aplikacja jest przeznaczona głównie do przesyłania zdjęć i pokazywania stylów fotograficznych, teraz obsługuje nawet historie. W rezultacie może być świetną opcją, jeśli szukasz alternatyw dla Snapchata.

Instagram jest obecnie własnością Facebook co oznacza, że ​​oferuje doskonałe aplikacje na smartfony. Jedna z najlepszych rzeczy na temat Instagram jest to, że wygląda całkiem nowocześnie i elegancko. Możesz łatwo korzystać z tej aplikacji, nawet jeśli dopiero zaczynasz przygodę z aplikacjami takimi jak Snapchat. I Instagram jest w stanie to wszystko zaoferować, a jednocześnie jest całkowicie darmowy.

Gwizd!

Stronie internetowej: Gwizd

Boo jest jedną z najbardziej unikalnych alternatyw Snapchata wymienionych w tym artykule. Jest to lekka aplikacja, która oferuje różne funkcje i opcje. Jedną z najlepszych rzeczy w tej aplikacji jest możliwość nawiązywania połączeń wideo AR. Innymi słowy, możesz używać zabawnych masek na twarz podczas rozmów wideo z innymi. Możesz nawet nawiązywać połączenia wideo w grupie za pomocą aplikacji Boo.

Wspaniałą rzeczą w tej aplikacji jest to, że jest ona dostępna zarówno na Androidzie, jak i iOS. W rezultacie możesz łatwo pobrać i zainstalować go na dowolnym smartfonie bez żadnych problemów. Pozwala to również wszystkim znajomym i rodzinie łatwo zainstalować tę aplikację na smartfonie. Możesz także używać tej aplikacji do nagrywania i edycji filmów. Pozwala dodawać naklejki wideo i efekty 3D do swoich filmów. Po edycji wideo możesz łatwo udostępnić go znajomym. Możesz nawet wysyłać zdjęcia do znajomych w aplikacji Boo.

Kik

Stronie internetowej: Kik

Kik to bardzo popularna aplikacja do przesyłania wiadomości, z której korzysta wielu użytkowników. Ale ta aplikacja oferuje również różne przydatne i przyjemne w użyciu opcje sieci społecznościowych. W rezultacie jest to świetna opcja, jeśli szukasz alternatyw dla Snapchata. Podobnie jak Snapchat, możesz używać Kik do publikowania opowiadań dla znajomych i rodzin.

Wspaniałą rzeczą w tych historiach jest to, że automatycznie znikają po 24 godzinach. Historie te mogą być obrazami lub filmami zgodnie z życzeniem. Jedną z najbardziej przydatnych funkcji Kik jest to, że pozwala łatwo dodawać znajomych do konta Kik. Można to łatwo zrobić, po prostu skanując kod QR lub wysyłając swoją nazwę użytkownika do znajomych. Ale jeśli nie chcesz rozmawiać z przyjaciółmi, Kik pozwala również łatwo rozmawiać z nieznajomymi.

ClipChat

Stronie internetowej: ClipChat

Zgodnie z nazwą tej aplikacji, ClipChat to aplikacja, która pozwala rozmawiać z innymi za pomocą klipów wideo. Możesz po prostu nagrywać małe klipy wideo i wysyłać je znajomym i rodzinie. Z tego powodu jest to świetna opcja, jeśli szukasz alternatyw dla Snapchata. Jedną z najlepszych rzeczy w tej aplikacji jest to, że oferuje świetny interfejs użytkownika. W tej aplikacji masz różne funkcje i opcje nawigacji i przeglądania. W rezultacie nawet jeśli jesteś nowym użytkownikiem takich aplikacji, jak Snapchat, możesz używać ClipChat bez żadnych problemów. Pozwala na szybkie wysyłanie i odbieranie wiadomości podczas rozmowy z przyjaciółmi i rodziną w tej aplikacji.

Youcam Perfect

Stronie internetowej: Youcam Perfect

Wielu użytkowników używa Snapchata do robienia selfie. Wynika to z różnych filtrów twarzy oferowanych przez Snapchat. A Youcam Perfect to kolejna aplikacja, która oferuje różne takie filtry twarzy. Możesz ich użyć do robienia świetnie wyglądających selfie i zdjęć bezpośrednio ze swojego smartfona. Z tego powodu Youcam Perfect jest świetną opcją, jeśli szukasz alternatywnych Snapchatów.

Oferuje wiele filtrów i efektów, które są przyjemne w użyciu. W rezultacie możesz łatwo robić świetnie wyglądające selfie za pomocą aplikacji Youcam Perfect. Ale najlepszą częścią aplikacji Youcam Perfect jest to, że korzystanie z niej jest całkowicie bezpłatne. Nie ma żadnych ukrytych opłat w postaci płatnych subskrypcji lub zakupów w aplikacji. Chociaż ta aplikacja wyświetla użytkownikom reklamy, wcale nie są uciążliwe. W rezultacie możesz używać tej aplikacji do robienia selfie bez żadnych zakłóceń.

Proca

Stronie internetowej: Proca

Proca jest jedną z najnowszych opcji, jeśli szukasz alternatyw dla Snapchata. Ponieważ jest to nowo wydana aplikacja, możesz oczekiwać wielu nowych funkcji od tej aplikacji. Jedną z najlepszych funkcji oferowanych przez Slingshot jest opcja samozniszczenia obrazu. Jak można się spodziewać, ta opcja umożliwia łatwe udostępnianie zdjęć innym osobom, które są automatycznie usuwane po określonym czasie. W tej aplikacji możesz nawet wysyłać ankiety do znajomych. Oferuje nawet codzienne pytania dotyczące ciekawostek, co sprawia, że ​​korzystanie z tej aplikacji na smartfonie jest całkiem przyjemne. Mimo że ta aplikacja oferuje tak wiele funkcji i opcji. możesz łatwo uzyskać do nich dostęp. Jest to możliwe, ponieważ oferuje bardzo łatwy w użyciu interfejs użytkownika. Nawet jeśli dopiero zaczynasz korzystać z takich aplikacji, możesz używać Slingshot bez żadnych problemów.

Kurz

Stronie internetowej: Kurz

Pył jest jedną z najbardziej unikalnych alternatyw Snapchat dostępnych na rynku. Oferuje bardzo nowoczesny i elegancki interfejs użytkownika. W rezultacie wygląda znacznie lepiej niż większość innych opcji przedstawionych w tym artykule. W tej aplikacji można nawet znaleźć wiele funkcji przeglądania i nawigacji. Umożliwiają one łatwy dostęp do wszystkich opcji oferowanych przez tę aplikację.

Podobnie jak różne inne opcje w tym artykule, Pył oferuje również wiadomości autodestrukcyjne. W rezultacie możesz wysyłać wiadomości tekstowe lub obrazy do znajomych, które są automatycznie usuwane. Możesz także przypiąć wiadomość w dowolnej rozmowie. I podobnie jak Snapchat, Dust nie pozwala użytkownikom na robienie zrzutów ekranu w tej aplikacji. Jeśli ktoś spróbuje zrobić zrzut ekranu z czatu, zostaniesz o tym powiadomiony.

MSQRD

Stronie internetowej: MSQRD

MSQRD to kolejna świetna aplikacja, jeśli szukasz alternatywnych Snapchatów z różnymi efektami. Oferuje swoim użytkownikom wiele obrazów na żywo i efektów wideo. W tej aplikacji można znaleźć różne rzeczy, takie jak maski na twarz i efekty. Dzięki temu możesz robić wyjątkowe zdjęcia i nagrywać filmy za pomocą aplikacji MSQRD.

Ponieważ jednak jest to aplikacja społecznościowa, możesz łatwo udostępniać te filmy wideo znajomym i rodzinie. Wszystkie efekty oferowane przez tę aplikację są łatwo dostępne. Wynika to z powodu tego, że MSQRD ma wszystkie swoje efekty podzielone na wiele sekcji. Możesz go użyć, aby łatwo wybrać dowolny efekt do wykorzystania na zdjęciach i filmach.

Śnieg

Stronie internetowej: Śnieg

Snow to bardzo popularna aplikacja społecznościowa, która oferuje różne przydatne funkcje i opcje. Jest to świetna opcja, jeśli szukasz alternatyw dla Snapchata, ponieważ korzysta z niej ponad 100 milionów użytkowników na całym świecie. Jedną z najlepszych rzeczy w tej aplikacji jest to, że pozwala ona łatwo udostępniać naklejki znajomym i rodzinie.

To świetny kreatywny i interaktywny sposób komunikowania się ze znajomymi w tej aplikacji. I podobnie jak Snapchat, możesz także publikować artykuły w tej aplikacji. Wszystkie publikowane historie znikają automatycznie po 24 godzinach. Historie te mogą być obrazami lub filmami zgodnie z Twoim życzeniem. Możesz łatwo uzyskać dostęp do wszystkich tych funkcji w aplikacji Snow, ponieważ jest ona dość łatwa w użyciu.

Końcowe przemyślenia…

Mamy nadzieję, że podoba Ci się nasza lista najlepszych aplikacji, takich jak Snapchat, które mają świetne filtry. Te aplikacje sprawiają, że Twoje zdjęcia są bardziej wyjątkowe i są przyjemne w użyciu. Wypróbuj każdą z nich i użyj tej, którą znajdziesz najlepiej. To wszystko.

Które z tych aplikacji podobały Ci się najbardziej? Używasz Snapchata czy nie? Jeśli nie to dlaczego? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej…