10 najlepszych alternatywnych torrentów w 2019 roku

Najlepsza alternatywa dla torrentów Kickass

Nowe witryny Kickass Torrents – najlepsze witryny Kickass Proxy na rok 2019

KickAss Torrents (KAT), prawdopodobnie najlepsza strona z torrentami, która została w wielu krajach zbanowana z powodu problemów prawnych. To prowadzi starych użytkowników KAT do znalezienia alternatyw KAT. W tym artykule zapewnimy ci najlepszą nową stronę kickass, która będzie działać jako idealna alternatywa dla kickass.

Torrent to najlepsze miejsce w Internecie do bezpłatnego pobierania ulubionych filmów, gier, muzyki, oprogramowania itp. KickAss Torrents (KAT) zawsze wyprzedzał swoich konkurentów, zapewniając swoim użytkownikom dokładnie to, czego chcą. Możesz łatwo pobrać swoje pliki z KAT za pomocą linków magnetycznych.

Ponieważ ta strona internetowa została zablokowana w wielu krajach, a użytkownicy nie mogą uzyskać do niej dostępu, szukają nowej witryny kickass lub alternatywnych rozwiązań dla kickass torrentów. Znalezienie alternatywy dla KAT w Internecie nigdy nie jest łatwe, ponieważ uzyskasz mnóstwo wyników i będzie Ci trudno dokonać wyboru, ale nie martw się, zapewniamy najlepsze alternatywy dla kickass torrentów.

Dla wszystkich miłośników KAT jest dobra wiadomość, że KAT powraca z nową domeną. Możesz uzyskać dostęp do nowej strony kickass pod adresem http://kickasstorrents.pw. Chociaż nigdy nie wiemy, jak długo ta nowa strona kickass będzie utrzymywać się w Internecie, dlatego najlepiej jest, jeśli będziemy gotowi na nową stronę z torassami kickass, która będzie idealną alternatywą dla KAT. Bez opóźnień zacznijmy od pierwszego –

Kickass Torrents Alternatives 2019

1. Zatoka Piratów

Jest to niewątpliwie jedna z najlepszych alternatywnych stron New KickAss Torrents, do których można uzyskać dostęp, aby uzyskać ogromną kolekcję filmów, gier i innych rzeczy. Od czasu zamknięcia KAT ta strona stała się najczęściej używaną witryną torrentów.

Możesz polegać na tej platformie, ponieważ zapewni ci taką samą ilość danych, jaką masz w KAT.

2. RarBG

RarBG znajduje się na drugim miejscu na tej liście i zasługuje na to. Pełen ogromnej kolekcji filmów, piosenek, gier i czegokolwiek innego, tutaj możesz uzyskać wszystko, czego szukasz. Jeśli nowa strona kickass jakoś przestanie działać, będzie to jedna z najlepszych alternatyw dla KAT.

Zaufana przez miliony użytkowników witryna ta cieszy się dużym zainteresowaniem fanów, a ruch w witrynie jest wystarczająco dobry. Choć jest to nowość w tej dziedzinie, bardzo szybko zyskał popularność.

3. RuTracker

Ta strona internetowa została również zablokowana w początkowych dniach przez rosyjskich operatorów, ale z powodu kroków podjętych przez administratora tej strony w celu jej publicznego udostępnienia, obserwujemy ją jako alternatywę dla KAT. Jeśli szukasz najlepszych stron z torrentami, takich jak kickass, ta strona z pewnością znajdzie się na twojej liście.

Ta strona internetowa pozwala na wszelkiego rodzaju torrenty i możesz uzyskać wszystko na tej platformie, o której marzysz. Jedynym problemem jest to, że strona jest dostępna w języku rosyjskim, ale możesz to przetłumaczyć. Ta platforma ma ogromną kolekcję filmów, gier itp. Ze względu na zawartość, ta strona internetowa należy do najpopularniejszych stron z torrentami.

4. YTS

Szukasz nowej strony kickass? Sprawdźmy YTS, ta strona ma wszystko, czego oczekujesz od alternatywy KAT. Czy naprawdę podobała Ci się zawartość KAT? Z pewnością przyciągniesz tę platformę, ponieważ ma ona prawie ten sam typ treści, co na KAT.

Pobierz filmy i wideo w jakości HD (720p, 1080p) i jakości 3D bez żadnych komplikacji. Ta strona jest często mylona jako oficjalny dom filmów YIFY, choć YIFY temu zaprzecza. Jeśli jesteś czystym miłośnikiem filmów, na pewno zakochasz się w tej platformie.

5. ExtraTorrent

Mówiąc o stronach z torrentami, nigdy nie możesz przegapić ExtraTorrenta, ponieważ jest to jedna z największych stron z torrentami w Internecie. Zawsze możesz sprawdzić tę stronę jako ciekawą alternatywę, ponieważ ma ogromną zawartość.

Niezależnie od tego, czy są to filmy, programy telewizyjne, gry, muzyka, a co nie, na tej stronie z torrentami znajdziesz wszystko. Najlepszą rzeczą w tej platformie jest to, że programiści pracują nad tą witryną, dlatego ulepszają ją z dnia na dzień.

6. Limetorrents

Ta strona z torrentami działa w nieco inny sposób, ponieważ łączy torrenty przechowywane na innej stronie, ale bez zastanowienia można umieścić ją na liście alternatyw KAT. Zasadniczo dostajesz tutaj katalog, w którym wybierasz, co chcesz.

Możesz pobrać swoje ulubione filmy, piosenki, programy telewizyjne itp. Na tej stronie. Jedyną wadą jest to, że Limetorrents nie posiada społeczności, dlatego jeśli chcesz przekazać coś, czego nie możesz.

7. Isohunt

Kolejna strona, która została kiedyś zbanowana, ale jakoś dotarła do tego miejsca. Czy szukasz nowej strony kickass? Możesz odwiedzić tę platformę, ponieważ jest ona jedną z najlepszych alternatyw dla KAT. Należy do kategorii najczęściej odwiedzanych stron, dlatego ma duży własny ruch.

Możesz dołączyć do społeczności IsoHunt, rejestrując się na tej platformie. Isohunt nigdy Cię nie zawiedzie pod względem gromadzonych treści.

8. 1337x

Będąc miłośnikiem torrentów i użytkownikiem KAT, musisz szukać alternatywy, która może zapewnić ci podobne dane, jakie masz w KAT, tutaj przynieśliśmy Ci 1337x. Ta strona jest wypełniona najwyżej ocenianymi filmami, programami telewizyjnymi, grami i nie tylko. Dostaniesz wszystko, czego szukasz na stronie z torrentami.

Witryna otwiera się z paskiem wyszukiwania na stronie głównej, na którym możesz wyszukiwać swoje ulubione. Od momentu założenia w 2007 r. Stale służyła temu celowi i była jedną z najlepszych stron z torrentami.

9. TorrentHound

Szukasz stron pobierania z kickass torrent? Dlaczego nie sprawdzić tego? TorrentHound jest jednym z tych stron, które zostały niedocenione, ale mają treści godne uznania. Ponieważ w wodzie są inne duże ryby, ta witryna nie zyskała uznania, na które zawsze zasługiwała, ale użytkownicy są zawsze zadowoleni z zawartości tej platformy.

Możesz uzyskać najnowsze filmy, programy telewizyjne i co nie na tej platformie bez żadnych komplikacji. Na tej stronie możesz również wyświetlić statystyki na żywo pobrań.

10. uTorrent

Wreszcie, ta strona internetowa jest jedną z doskonałych alternatyw dla KAT. Bardzo popularna wśród użytkowników torrentów, ta strona znana jest z kolekcji treści. Jest to znana i renomowana strona internetowa służąca do pobierania plików torrent.

Nie będzie błędem stwierdzenie, że inne strony, takie jak PB, YTS i tak dalej, są znacznie lepsze niż to, ale nadal udaje się stać wśród najlepszych stron z torrentami. Wyszukaj swoje ulubione filmy, programy telewizyjne, gry itp. Na tej stronie i pobierz je za darmo.

Najnowsza lista witryn proxy KickAss 2019

Jeśli szukasz witryn Kickass Proxy do odblokowywania torrentów KAT. Możesz skorzystać z listy stron proxy i stron lustrzanych 2019.

KickAss Proxy / Mirror Sites Status
https://kickasstorrents.to/ online
https://katcr.co online
https://kickass.cd/ online
https://kat.sx/ online
http://kickasstorrent.cr/ online

Ostatnie słowa

To były jedne z najlepszych alternatyw dla KAT. Możesz polegać na tych witrynach, ponieważ są one wypróbowane i przetestowane przez miliony użytkowników. Pobierz żądane treści z tych alternatyw KAT za darmo.