Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

10 najlepszych animowanych tapet na Androida

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 najlepszych animowanych tapet na Androida

Urządzenie z Androidem oferuje wiele różnych ustawień, jeśli chodzi o personalizację. Jedną z największych zalet Androida jest obecność Animowane tapety który może zastąpić nudne, statyczne tło ekranu głównego interaktywnym i dynamicznym.

Niestety tapety na żywo mają również pewne wady, ponieważ jeśli z nich skorzystasz, tak się stanie rozładować akumulator szybciej. Ponadto telefon musi mieć dobrą wydajność, aby móc płynnie uruchamiać animowane tapety. Podsumowując, ta funkcja jest wielką zaletą dla wszystkich fanów Androida, więc czytaj dalej, ponieważ dzisiaj zaprezentujemy niektóre z nich najlepsze tapety na żywo dla systemu operacyjnego Android. Powinieneś także zapoznać się z naszym przewodnikiem szybkiego dostosowywania programu uruchamiającego.

10 najlepszych animowanych tapet na Androida

Animowana tapeta to w zasadzie aplikacja działająca na urządzeniach z Androidem jako tapeta w tle dla ekranu głównego. Zmienia się dynamicznie, gdy użytkownik wchodzi w interakcję z ekranem dotykowym i uzyskuje w tle dostęp do oprogramowania i sprzętu urządzenia, takiego jak GPS lub mobilna transmisja danych.

Aby ustawić animowaną tapetę, po prostu połóż palec na ekranie dotykowym i naciśnij go długo, aż pojawi się menu. Z nowo wyświetlonego menu wybierz „Tapety na żywo”, które znajdziesz w sekcji „Tapety”. Wybierz żądany i zastosuj go. Żeby było jasne, poniższa lista nie jest ułożona w określonej kolejności.

Informacje o urządzeniu Np

Informacje o urządzeniu Np to jedna z najbardziej funkcjonalnych animowanych tapet na rynku, która pokazuje prawie wszystkie możliwe dane o Twoim urządzeniu. Zawiera dużą liczbę statystyk dotyczących Twojego telefonu, na przykład zużycie procesora/RAM, temperaturę, czas, a nawet kompas i wiele więcej.

Informacje o urządzeniu można dostosować na różne sposoby, od zmiany koloru tła, poprzez dopasowanie różnych motywów, po przenoszenie i wybieranie, jakie informacje mają być wyświetlane. Podsumowując, ta aplikacja jest jedną z najlepszych i może być pobrane za darmo, ale bez wszystkich funkcji. Pełna wersja jest dostępna w sprzedaży detalicznej $1.03.

Koi Animowana Tapeta

Koi Live Wallpaper to jedna z najpiękniejszych tapet tego typu. Zasadniczo jest to mały staw z pływającą grupą ryb Koi. Jest bardzo konfigurowalny, pozwala użytkownikowi wybrać liczbę ryb, ich kolor (ponad 20 możliwości), tło, a nawet dodać płatki lilii na powierzchni wody.

Aby wejść w interakcję z rybą, wystarczy raz dotknąć jednej z nich, a ona się przestraszy i odpłynie. Jeśli dotkniesz dwa razy, do wody wpadną niebieskie płatki, aby nakarmić ryby Koi, a jeśli dotkniesz tylko raz na ekranie, woda będzie falować.

Koi jest dostępny jako bezpłatny animowaną tapetę, ale w przypadku niektórych funkcji użytkownicy będą musieli wybrać pełną wersję, np $00,99.

Burza na żywo Tapety

Burza na żywo Tapety jest jednym z pionierów tego typu tapet przedstawiających burzę na urządzeniach użytkowników. Kontroluje zachowanie deszczu, chmur i uderzeń piorunów. W przypadku takiej tapety na żywo ma ona wiele różnych ustawień, które można zmienić.

Jedną z najciekawszych funkcji jest ta, która pozwala na uruchomienie błyskawicy na ekranie urządzenia po dotknięciu go przez użytkownika. Umożliwia także zmianę koloru nieba, błyskawic oraz kontrolowanie prędkości wiatru, częstotliwości uderzeń czy ilości chmur.

Tapeta dostępna jest w dwóch wersjach: bezpłatny I płatny ($00,99). Różnica między nimi polega oczywiście na liczbie zawartych funkcji.

Złote tapety na żywo z interfejsem przyszłości

Złoty interfejs przyszłości na żywo Tapety to jedna z najprostszych aplikacji zapewniających świetną animowaną tapetę poprawiającą wygląd Twojego urządzenia. Jak sama nazwa wskazuje, ma złotą kolorystykę, która obejmuje zegar, którego położenie można zmieniać zgodnie z własnymi preferencjami. Istnieje również kilka rodzajów zegarów, które można dowolnie zmieniać.

Ta aplikacja nie ma wielu opcji dostosowywania, ale będziesz mógł zmienić prędkość animacji i położenie innych grafik. Niestety, kolorystyki tej animowanej tapety nie można zmienić, więc jeśli złoty nie jest Twoim ulubionym kolorem, powinieneś się lepiej zastanowić przed zakupem.

Tę aplikację można pobrać bezpłatnie, jednak należy pamiętać, że niektóre funkcje nie są dostępne. Istnieje również wersja płatna, która zawiera wszystkie funkcje, które można kupić za $00,99.

Wschód Słońca Animowana Tapeta

Animowana tapeta Wschód Słońca to piękny zamiennik tła dla urządzenia z systemem Android, który sprawi, że każdy poranek będzie lepszy. W praktyce składa się z sylwetki drzewa usytuowanego w pięknym porannym otoczeniu, poruszających się chmur i ptaków. Ponadto ma ciekawą możliwość ustawienia tęczy wyświetlanej po otrzymaniu wiadomości SMS.

Możliwości dostosowywania są ograniczone i pozwalają zmieniać jedynie prędkość lub kierunek wiatru oraz sposób, w jaki ptaki lecą, aby utworzyć wiadomość na dzień dobry.

Aplikacja dostępna jest w formie bezpłatny I płatny wersja ($00,79)

Panda Kleń Animowana Tapeta

Animowana tapeta Panda Chub to najlepszy wybór dla miłośników zwierząt z całego świata. Czyje serce nie rozpłynie się na widok ciekawskiej małej pandy? Niestety to wszystko, co otrzymasz, ponieważ możliwości dostosowywania są bardzo niewielkie, będziesz mógł wybierać tylko pomiędzy pięcioma różnymi tełami.

Dotykając ekranu Twojego urządzenia, oczy małej pandy poruszą się po Twoim dotyku. Jest dostępny jako bezpłatna aplikacjabez możliwości zmiany tła, oraz jako a wersja płatna za $00,99.

Animowana tapeta GyroSpace 3D

Animowana tapeta GyroSpace 3D to jedna z najlepszych animacji 3D, którą również polecają redaktorzy z Google Play Store. Przedstawia kosmiczną scenę z piękną kolorową mgławicą i bardzo szczegółowymi planetami, co dodatkowo tworzy bardzo ładny efekt głębi 3D. Ta animowana tapeta na Androida ma wiele motywów i kilka ciekawych ustawień dostosowywania.

W GyroSpace 3D Live Wallpaper można także ustawić poziom wydajności, czy planeta jest otoczona pierścieniem, czy też mają być wyświetlane asteroidy. Note że aplikacja działa tylko z urządzeniami posiadającymi żyroskop, takimi jak Nexus 7 lub Samsunga Galaxy S3. Tę animowaną tapetę można pobrać bezpłatny a jeśli Ci się podoba i chcesz mieć wszystkie funkcje, kup wersję płatną $10,59.

Edycja Deluxe Earth HD

Earth HD Deluxe Edition zapewnia najciekawszy i najbardziej niesamowity widok naszej planety. To, co od razu rzuca się w oczy, to fakt, że położenie Ziemi i Słońca zależy od aktualnej daty na Twoim urządzeniu. Ma także piękne tekstury HD tła, gwiazd, planet i każdy szczegół jest bardzo dokładny, co czyni tę aplikację jedną z najlepszych.

Ta animowana tapeta na Androida ma pięć różnych motywów Ziemi (klasyczny, realistyczny, zamarznięta Ziemia, przyszłość i postapokaliptyczna) oraz dziesięć różnych typów animowanych kamer. Umożliwia ustawienie prędkości obrotu Ziemi, odległości kamery, a nawet liczby FPS w celu oszczędzania baterii.

Można za to kupić $1.00a jednocześnie można go pobrać jako plik bezpłatny wersji, ale bez niektórych najważniejszych funkcji i tekstur HD.

Androidy Pro! Animowane tapety

Androidy Pro! Animowana tapeta to jedna z najprostszych, ale dających największe możliwości dostosowania tapet. W praktyce musisz stworzyć własną animowaną tapetę, wybierając spośród podstawowych opcji, takich jak różne kształty i tła czy wzór kolorów. Następnie zmień rozmiar, prędkość, liczbę klatek na sekundę i fizykę obiektów, aż poczujesz się z nich zadowolony i zapisz swoje ustawienia.

Ma wiele różnych kombinacji, z którymi możesz grać, aby uzyskać unikalne animowane tapety. Wersje darmowa i płatna są takie same, z tą różnicą, że w przypadku pierwszej niektóre opcje są zablokowane. Note że wersja płatna kosztuje $10,49.

Sezon Zen HD

Season Zen HD ożywi Twoje urządzenie z Androidem niesamowitymi tapetami natury. To scena parkowa, która składa się z gałązki z ptasim gniazdem, motyli, ławki i kwiatów. To piękna tapeta 3D z czterema motywami na każdą porę roku: wiosna, lato, jesień i zima.

Jest bardzo konfigurowalny, co pozwala ustawić wszystko z obrazu. Możesz zmienić rodzaj ławki, kwiatów, a nawet jajek, a jeśli któryś z obiektów nie przypadnie Ci do gustu, nie stanowi to problemu, ponieważ aplikacja umożliwia ukrycie lub pokazanie ich z poziomu menu ustawień. Jest dostępny tylko w wersji płatnej i kosztuje $10,99.