Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

10 najlepszych anulowanych oryginałów Netflix, które wciąż warto obejrzeć

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 najlepszych anulowanych oryginałów Netflix, które wciąż warto obejrzeć

Wydaje się, że lekcją, której uczy nas Netflix, jest: nie przywiązuj się zbytnio do niczego. Aby zrobić miejsce na nowe produkcje, usługa przesyłania strumieniowego stała się znana z wycofywania niektórych swoich najlepszych seriali.

Czy więc powinieneś zainwestować swój czas w któryś z tych anulowanych oryginałów Netflix? Przeszukaliśmy podwórko i znaleźliśmy programy, które nadal warto oglądać, mimo że nie powstają już żadne odcinki.

WYKORZYSTAJ WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

Szukasz dobrego strachu? Następnie wejdź do upiornego miasteczka Hemlock Grove w Pensylwanii.

Zamordowano dwie nastolatki. Ale to nie jest jeden z tych typowych dramatów kryminalnych. Podejrzanym jest chłopiec, który może być wilkołakiem. Z pomocą członka najbogatszej rodziny w mieście likantrop musi odkryć sekrety w sercu Hemlock Grove.

Program, emitowany przez trzy sezony w latach 2013-2015, otrzymał mieszane recenzje, ale zyskał oddaną rzeszę fanów, podobną do tej z Twin Peaks. Famke Janssen (Czarna lista), Bill Skarsgård (Deadpool 2) i Dougray Scott (Mission: Impossible 2) kieruje imponującą obsadą.

Niestety ten dramat trwał tylko jeden sezon. Na szczęście wydaje się, że taki był plan przez cały czas, co oznacza, że ​​​​jego 11 odcinków przedstawia pełną historię.

The Get Down to nostalgiczna propozycja dla tych, którzy chcą przypomnieć sobie narodziny hip-hopu i muzyki disco; w szczególności jest to widziane oczami grupy nastolatków z Bronxu w Nowym Jorku. Skok w czasie dzieli sezon na dwie części, przy czym druga połowa dogania nastolatków rok po odcinku szóstym.

Baz Luhrmann współtworzył serial, więc fani Moulin Rouge! i Wielki Gatsby będą wiedzieć, w co się pakują. Spodziewaj się oszałamiających zdjęć, melodramatycznego romansu i świetnej ścieżki dźwiękowej. Luhrmann planował tę historię przez jakieś 10 lat, więc to naprawdę praca pełna miłości.

Rekommenderad:  5 rzeczy, które w niej kocham!

Oto kolejna narracja zrobiona w ciągu jednego sezonu, choć bardziej uderzająca. Seven Seconds to prawdziwy tour-de-force.

Peter Jablonkski (Beau Knapp), biały policjant, przypadkowo potrąca samochodem Brentona Butlera (Daykwon Gaines), 15-letniego Afroamerykanina. Ale kiedy jego koledzy przybywają na miejsce zdarzenia, zakładają, że ma to podłoże rasistowskie i inicjują tuszowanie.

Seven Seconds nie jest oparty na prawdziwym incydencie, ale twórca, Veena Sud, inspirował się bieżącymi wydarzeniami. Obejmuje to opowieść o prawdziwym Brentonie Butlerze, który został aresztowany za morderstwo, którego nie popełnił i którego przyznanie się było podobno wynikiem fizycznego znęcania się.

Było ogromne zamieszanie, kiedy Netflix położył kres tej serii science fiction – tak bardzo, że zlecono finał Sense8, aby uspokoić fanów i doprowadzić narrację do właściwego zakończenia.

Sense8 bada nagłą więź psychiczną i emocjonalną między ośmioma nieznajomymi na całym świecie.

Serial tworzą gwiazdy science fiction, Lana i Lilly Wachowscy (Matrix; Atlas chmur) oraz J. Michael Straczyński (Babylon 5; komiks Niesamowity Spider-Man). Jak wszystkie najlepsze science-fiction, seria opiera się na prostych przesłankach, aby spojrzeć na globalne problemy: politykę, religię i miłość. Jako taki był chwalony w szczególności za reprezentację związków LGBTQ.

Jeśli chodzi o dramaty historyczne Netflix, Korona jest klejnotem w… cóż, masz pomysł. Niemniej jednak usługa przesyłania strumieniowego zapewnia dalszą przygodę każdemu, kto uważa, że ​​przeszłość jest światem wartym odkrywania.

Netflix wydał dużo pieniędzy na Marco Polo, ale trwał tylko dwa sezony, zanim spadł topór. Być może jego powolne tempo zniechęciło niektórych widzów. Mimo to zbudował kult i eksploruje epokę, którą często pomija.

Poznasz podróż tytułowego bohatera po Jedwabnym Szlaku; ta seria przedstawia jego czas na dworze Kubilaj-chana (świetnie grany przez Benedicta Wonga z Doktora Strange’a).

Rekommenderad:  O4S: Platforma automatyzacji łańcucha dostaw dla firm produkcyjnych

Szukasz dobrej zabawy? Doceniona przez krytyków Niezniszczalna Kimmy Schmidt to prawdopodobnie najbardziej popularna komedia Netflixa – ale jej założenia są wyjątkowo ponure.

Ellie Kemper wciela się w Schmidta, 29-latka, który musi przystosować się do życia po 15 latach przetrzymywania w niewoli przez kultystę, wielebnego Richarda Wayne’a Gary’ego Wayne’a (Jon Hamm). Mimo to jej wesoła osobowość w połączeniu z bystrym dowcipem serialu zapewnia radosne przeżycie.

Jeśli obejrzysz wszystkie cztery sezony, twoje policzki będą boleć od śmiechu, jeden z tych programów Netflix, które warto obejrzeć.

Przechodzimy od chwytliwej komedii do programu, który w dużej mierze pozostaje poza zasięgiem radaru. Wszystko jest do bani! nie zyskała masowych zwolenników, ale jej urok z pewnością przyciągnie każdego, kto dorastał w latach 90.

Ta historia o dojrzewaniu nie może pochwalić się najbardziej oryginalnym konceptem. Grupa nastolatków uczęszczających do Boring High School (fikcyjnej instytucji znajdującej się w prawdziwym mieście Boring w stanie Oregon) kręci film o swoim życiu. Następują komplikacje.

Niemniej jednak sympatyczna obsada sprawia, że ​​oglądanie jest łatwe, a wkrótce zostaniesz porwany przez ich wybryki miłości do szczeniąt.

Podobnie jak w przypadku Unbreakable Kimmy Schmidt, podstawa Lady Dynamite jest poważna. Oparty na życiu Marii Bamford, która gra fabularyzowaną wersję siebie, serial przedstawia komika, który został aktorem, odbudowując swoje życie po cierpieniu na chorobę afektywną dwubiegunową.

Zamiast tego sytuacja jest wydobywana pod kątem wartości komediowej w sposób podobny do najlepszych brytyjskich komedii. Daje to dobry surrealistyczny program, który pozostaje solidnym katalizatorem dyskusji na temat zdrowia psychicznego.

To był szok, gdy Netflix anulował Lady Dynamite po zaledwie dwóch sezonach. Z drugiej strony zawsze najlepiej jest zostawić ludzi, którzy chcą więcej.

To nie jest konwencjonalny Netflix Original. W rzeczywistości zaczął się na AMC, ale został dwukrotnie odwołany w ramach sieci.

Rekommenderad:  5 Darmowe edytory wideo online dla początkujących i twórców treści

Pokazuje to jednak, że Netflix docenia swoją publiczność, ponieważ firma wybrała The Killing na ostatni czwarty sezon, aby właściwie zakończyć historię.

Brutalny dramat kryminalny oparty na duńskim serialu, ale akcja przenosi się do Seattle. Tutaj ciało dziewczyny zostaje znalezione w samochodzie zarejestrowanym przez komitet wyborczy kandydata na burmistrza, Darrena Richmonda (Billy Campbell).

Jeszcze raz, to nie jest typowy Netflix Original. To świetne połączenie dramatu kryminalnego i czarnej komedii. Lilyhammer miał swoją premierę na głównej stacji Norwegian Broadcasting Corporation, NRK1. Jego pierwszy odcinek obejrzała jedna piąta populacji kraju i szybko został dodany do serwisu Netflix, dając widzom w Ameryce Północnej wyłączny dostęp do programu.

Lilyhammer to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto tęskni za Rodziną Soprano.

Steven Van Zandt gra Franka Tagliano, szefa amerykańskiej mafii, który zeznaje przeciwko swoim rówieśnikom, a następnie zostaje przeniesiony do Lillehammer w Norwegii. W ciągu trzech sezonów jego przeszłe wykroczenia doganiają go, a jego relacje się rozpadają – wszystko w chwalebnie śmiertelnie poważny sposób!

Zagłęb się w katalog wsteczny Netflix

Możesz być przerażony tym, ile seriali jest usuwanych przez Netflix, zwłaszcza gdy wykazują tak duży potencjał na więcej.

Chociaż tak naprawdę nie narzekamy. Niektórzy powiedzieliby, że Netflix ma rację, anulując programy, które nie zyskały znacznej liczby fanów. Lepsze to niż szukanie historii, dopóki nie umrą. Niezależnie od tego, Netflix nadal jest wart swojej ceny.