10 najlepszych aplikacji dietetycznych na Androida i aplikacji żywieniowych na Androida!

Najlepsze aplikacje dietetyczne FatSecret i aplikacje żywieniowe dla Androida Jednym z trudniejszych zadań w utrzymaniu zdrowia jest utrzymanie dobrej diety. Ćwiczenie jest również zdecydowanie ważne. Jeśli jednak jesz najgorsze rzeczy, to na nic. Jest tam po prostu zbyt wiele niesamowitych potraw, które również są dla ciebie okropne. W tym podsumowaniu omówimy najlepsze aplikacje dietetyczne na Androida i aplikacje żywieniowe na Androida, abyś mógł znaleźć aplikację, która pomoże ci utrzymać zdrową dietę. Mamy kilka dodatkowych aplikacji związanych ze zdrowiem połączonych tuż poniżej i w całym artykule!

Licznik kalorii FatSecret

Darmowy / $60,49 miesięcznie / 38,99 USD rocznie

Licznik kalorii FatSecret jest bardziej podstawowy niż wiele innych aplikacji. Zawiera dziennik diety, dzięki czemu możesz prowadzić rejestr spożywanych posiłków i kalorii, które spalasz. Jest również wyposażony w skaner kodów kreskowych, urządzenie do śledzenia masy ciała, kalendarz diety i przewodnik referencyjny, aby znaleźć żywność i restauracje, aby zobaczyć wartość odżywczą ich żywności. Jest również wyposażony w widżet, jeśli go potrzebujesz, a także pomysły na przepisy. Jest również całkowicie bezpłatny z opcjonalną subskrypcją, która zawiera więcej funkcji, jeśli chcesz. Aplikacja jest również wyposażona w jedno i drugie Facebook i możliwości logowania do Google.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Fooducate

Darmowy / $40,99 miesięcznie / 29,99 USD rocznie / 74,99 USD jedenaście

Fooducate to coś nieco innego. Na powierzchni jest to aplikacja do odchudzania i diety, która wykonuje podstawowe czynności, takie jak liczenie kalorii, śledzenie utraty wagi i śledzenie ćwiczeń. Tym, co wyróżnia Fooducate, jest to, że stara się nie tylko liczyć kalorie, ale pomaga analizować wartość spożywanych kalorii. Zakłada się, że pomaga on spożywać lepsze kalorie, prowadząc do większej utraty wagi i zdrowszej diety. Ma również bazę danych produktów zawierającą ponad 250 000 produktów, a forum społeczności zapewnia dalszą pomoc. Aplikacja ma kilka bezpłatnych funkcji. Istnieje kilka opcjonalnych dodatków za kilka dolarów lub subskrypcja wszystkich funkcji. Możesz też zapłacić jednorazowo 74,99 USD za dożywotnie członkostwo.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Fooducate - najlepsze aplikacje zdrowotne dla Androida

Strać to!

Bezpłatnie / 39,99 USD rocznie

Strać to! to kolejna popularna aplikacja, która robi prawie wszystko, czego potrzebujesz do liczenia kalorii. Zawiera bazę danych żywności, plany dietetyczne oparte na twoich potrzebach, skaner kodów kreskowych, a jest więcej, jeśli kupisz wersję premium. Istnieje ponadprzeciętna obsługa sprzętu, która pozwala podłączyć do aplikacji elementy takie jak Fitbit i Jawbone, aby analizować dodatkowe statystyki, a aplikacja może połączyć się z MyFitnessPal, RunKeeper, a nawet Google Fit, aby uzyskać więcej danych. To przyzwoita, prostsza, wszechstronna aplikacja do fitnessu i zdrowia. Jest to jedna z tych aplikacji dietetycznych i odżywczych, które warto spróbować.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Schudnij bez diety

Bezpłatnie / Do $5.99

Schudnij bez diety i szybko rozwijającej się aplikacji do odżywiania i diety, która zapewnia prostotę i usprawnienie. Istnieje baza danych żywności, do której można dodać, co jest wprawdzie trudne, ale reszta aplikacji wydaje się działać dobrze. Masz urządzenia do śledzenia kalorii i kondycji, plany odchudzania, urządzenie do monitorowania masy ciała i inne dane, które pomogą uzupełnić i tak już pozytywne doświadczenia. Unikalną częścią tej aplikacji jest to, że zarabiasz nagrody za faktyczne korzystanie z aplikacji w sposób spójny. Jeśli zdobędziesz wystarczająco dużo, możesz uzyskać wersję aplikacji bez reklam bez płacenia. To całkiem niezła motywacja. Jedyną złą częścią tej aplikacji jest nazwa, ale wszystko inne wydaje się dość solidne.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

najlepsze aplikacje dietetyczne i żywieniowe

Lifesum

Darmowy / $80,99 miesięcznie / 44,99 USD rocznie

Lifesum jest dość popularne. Aplikacja ma wiele funkcji, w tym plany posiłków, zliczanie kalorii poprzez skanowanie kodów kreskowych, śledzenie postępów, śledzenie makr, przepisy kulinarne, porady dotyczące zdrowego trybu życia i wiele innych. Istnieje również kilka obsługiwanych diet, takich jak keto, 5:2, niskowęglowodanowe i inne. Aplikacja integruje się z Google Fit i S Health 1-2 cios, a Material Design jest całkiem piękny. Ceny subskrypcji są nieco wyższe niż zwykle. Jednak darmowa wersja jest doskonale użyteczna.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Zrzut ekranu Lifesum 2020

Mój trener dietetyczny

Darmowy / $5.49 / $30,99 miesięcznie / 19,99 USD rocznie

My Diet Coach to jedna z najpopularniejszych aplikacji dietetycznych i dietetycznych. Koncentruje się bardziej na chęci jedzenia niż na zmianie tego, co jesz. Aplikacja oferuje wyznaczanie celów, śledzenie postępów, przypomnienia, motywacyjne cytaty i porady i wiele innych. Przypomina nawet o jedzeniu zdrowych przekąsek, piciu wody i innych ważnych rzeczach. Wersja pro ma jeszcze więcej funkcji. Istnieje opcja pojedynczego zakupu lub subskrypcji. Subskrypcja ma więcej funkcji, ale wersja z jedną ceną jest zdecydowanie całkiem dobra. Wybór należy do ciebie. Ten jest również głównie dla kobiet. Oczywiście nie ma w tym nic złego, ale pomyśleliśmy, że chcesz wiedzieć.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

najlepsze aplikacje dietetyczne

MyFitnessPal

Darmowy / $90,99 miesięcznie / 49,99 USD rocznie

MyFitnessPal znajduje się na wszystkich listach aplikacji dietetycznych i żywieniowych, a to dlatego, że jest najbardziej popularny. Obecnie jest to ponad 10 milionów pobrań i ponad 4.6 ocena w Sklepie Play. Zawiera wszystkie funkcje, w tym bazę danych z ponad pięcioma milionami produktów spożywczych, pełną synchronizację z serwisem internetowym, dzięki czemu można liczyć kalorie na różnych platformach, kalkulator przepisów, dzięki któremu można zobaczyć, ile składników odżywczych będzie gotowany posiłek w domu, oraz możliwość aby dodać wiele elementów jednocześnie. Jest też całkiem niezły monitor fitness z 350 ćwiczeniami, które obejmują zarówno trening cardio, jak i trening siłowy. Chodzi o najlepsze kompleksowe rozwiązanie, które można znaleźć zarówno pod względem kondycji, jak i żywienia.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Zrzut ekranu MyFitnessPal jednej z najlepszych aplikacji treningowych dla Androida

MyNetDiary

Darmowy / $9 miesięcznie / 60 $ rocznie

MyNetDiary to jedna z bardziej przyzwoitych aplikacji żywieniowych i dietetycznych. Ma również kilka przyzwoitych funkcji. Wykonuje standardowe czynności, takie jak śledzenie tego, co jesz, przy użyciu co najmniej 600 000 produktów spożywczych (prawdopodobnie więcej) z jego bazy danych. Otrzymasz również podstawowy monitor fitness, obsługę różnych podłączonych urządzeń, takich jak Fitbit, Jawbone UP, Garmin i inne. Za pomocą tej aplikacji możesz również śledzić takie rzeczy, jak poziom glukozy we krwi, tętno, stężenie HbA1c, cholesterol i inne. MyNetDiary zapewnia bardzo pozytywne wrażenia z tej aplikacji i jest wsparcie dla wielu platform za pośrednictwem ich strony internetowej.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

MyNetDiary - najlepsze aplikacje dietetyczne dla Androida

MyPlate Calorie Tracker

Darmowy / $90,99 miesięcznie / 29,99 USD rocznie

MyPlate Calorie Tracker to jedna z nowszych aplikacji dietetycznych i odżywczych. Obejmuje podstawowe informacje, takie jak liczenie kalorii, rejestrowanie żywności i inne. Dostępna jest również sekcja fitness, w której można planować ćwiczenia, integrować dane Google Fit i śledzić pobór wody. Aplikacja ma świetny zestaw odpowiednich funkcji, nie przeszkadzając przy tym. Oferuje także obsługę Android Wear, obsługę wielu platform z komputerami oraz skaner kodów kreskowych. Niektóre funkcje wymagają subskrypcji, ale i tak warto sprawdzić aplikację.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Licznik kalorii SparkPeople

Darmowy / $40,99 miesięcznie / 29,99 USD rocznie

Aplikacje licznika kalorii SparkPeople to jedna z bardziej popularnych aplikacji dietetycznych i żywieniowych. Pomaga śledzić dietę, przechowując bazę danych ponad trzy i pół miliona artykułów spożywczych i przez cały czas dodawanych jest więcej. Jest również wyposażony we wbudowany skaner kodów kreskowych, dzięki czemu możesz skanować żywność w sklepie spożywczym i wyświetlać informacje o wartości odżywczej online, jeśli tak wybierzesz. Aplikacja zawiera również podstawowy monitor fitness, dodatkowe funkcje zliczania kalorii, artykuły informacyjne, które pomogą ci, oraz wsparcie dla wielu platform, dzięki czemu możesz przeglądać statystyki na smartfonie lub komputerze. Wersja pro to subskrypcja i to zagrywka. Ma jednak więcej funkcji.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

SparkPeople - najlepsze aplikacje żywieniowe dla Androida

Jeśli przegapiliśmy jakieś świetne aplikacje na Androida lub aplikacje na Androida, powiedz nam o nich w komentarzach! Możesz także kliknąć tutaj, aby sprawdzić naszą najnowszą aplikację na Androida i listy gier!