10 najlepszych aplikacji dla Apple Watch

Poręczna technologia może zajmować miejsce bardziej ekscytujących, odkrywczych wiadomości z takich rzeczy, jak rzeczywistość wirtualna, rzeczywistość rozszerzona i och, mój Boże, Pokemon-Go, ale to nie mniej ekscytujący czas, aby być właścicielem Apple Watch. Po wydaniu urządzenie do noszenia sprzedawało się jak ciepłe bułeczki i było szeroko rozpowszechnione krytyczne pochwały od użytkowników i dziennikarzy technicznych. Dlatego najwyższy czas, aby Appamatix wszedł na pokład i dostarczył Ci listę 10 najlepszych aplikacji dla Ciebie Apple Watch uważamy, że powinieneś spróbować. Niektóre służą poprawie wydajności, niektóre służą poprawie stylu życia, a inne są po prostu dla zabawy. Wszystkie 10 najlepiej jednak reprezentują to, co Apple Watch jest w stanie i sprawi, że będziesz zadowolony z posiadania jednego.

The Apple Watch jest jednym z najbardziej dostosowywalnych elementów noszonej na rynku technologii, które można znaleźć na rynku, i chociaż nie było na czele pakietu pod względem daty premiery, pozostaje jednym z najbardziej owocnych urządzeń, które można przypiąć na nadgarstku. (Nie przepraszam za kalambury.) Mimo że w projekcie są jeszcze pewne ograniczenia, które omówimy później, ogólnie jest to niezwykle kompetentna technologia, która może bardzo pomagają poprawić codzienne czynności dzięki niezliczonym funkcjom.

Przekonasz się, że istnieją setki aplikacji, które mają Apple Watch funkcjonalność, ale według naszych szacunków najlepsze z tych aplikacji są tymi, które poprawiają i tak już doskonałe funkcje Apple Watch, wykorzystując to, co urządzenie już wykonuje gwiezdną robotę.

Apple Watch

Wino

Daję Vine najwyższą stawkę na tej liście, wyłącznie ze względu na to, jak dobrze aplikacja multimedialna nadaje się do wyświetlania na Apple Watch. Większość bogatych w media aplikacji i platform mediów społecznościowych po prostu nie ma wystarczającej liczby nieruchomości na ekranie, aby cieszyć się nimi w Internecie Apple Watch, ale krótkie, ciasno skonstruowane klipy, które składają się na filmy Vine, są doskonale pasuje do urządzenia.

Rozległy, niewielki rozmiar mediów, który sprawia, że ​​Vine jest świetny, oznacza, że ​​nie będziesz musiał tracić mnóstwo czasu, wpatrując się w mały ekran swojego Apple Watch cieszyć się tym. Krótkie spojrzenie jest wszystkim, czego potrzebujesz, a krótkie spojrzenia są tym, na czym zbudowana jest Vine!

Pilot aparatu

Jeśli pakujesz smartfona, masz wszystko, czego potrzebujesz, aby zostać fotografem amatorem. Czy to znaczy, że jesteś dobry fotograf? Do diabła, nie – zajmie to sporo praktyki, ale jeśli masz Apple Watch, masz jeszcze jedno narzędzie, które ci pomoże zostać dobry fotograf.

Aplikacja Camera Remote pozwala używać Apple Watch jako zdalna migawka i wizjer, co oznacza, że ​​możesz celować i ustawiać aparat w telefonie na wiele interesujących i kreatywnych sposobów, nie tracąc przy tym możliwości zrobienia zdjęcia. Ta aplikacja naprawdę pokazuje przydatność połączenia z telefonem, a także wyjątkową jakość małego ekranu zegarka.

Facebook Posłaniec

Wiele aplikacji do przesyłania wiadomości ma Apple Watch funkcjonalność, ale żaden z nich nie jest tak dobry Facebook Posłaniec. Jako ktoś, kto lubi zarówno Messenger więcej niż aplikacja wypiekana w iOS Messages i WhatsApp, wyobraź sobie moją radość, kiedy Facebook w końcu dostałem to do Watch OS.

Apple Watch Messenger

Z tej niewielkiej aplikacji możesz korzystać Apple WatchMikrofon do dyktowania odpowiedzi na wiadomość, informowania ludzi o Twojej lokalizacji za pomocą zaledwie kilku dotknięć lub korzystania z błyskawicznych odpowiedzi emoji, które pozwalają odpowiadać symbolami, a nie słowami, gdy jest mało czasu. Aplikacja wygląda świetnie Apple Watch, i jest prawdziwą wizytówką tego, co urządzenie może zrobić w życiu związanym z przesyłaniem wiadomości w połączeniu z telefonem.

Przypomnienia Nano

Przypomnienia Nano może nie mieć miejsca na tej liście, gdy we wrześniu otrzymamy nowy Watch OS, ale na razie jest to jeden z najbardziej przydatnych wariantów tego gatunku aplikacji, który możesz znaleźć dla swojego Apple Watch.

Odpowiednia aplikacja na iPhone to miejsce, w którym odbędzie się większość ciężkich prac, ale tak właśnie jest sposób na stworzenie listy rzeczy do zrobienia dla codziennych czynności. Od spłacania rachunków na czas, poprzez ustalanie rutynowych ćwiczeń, po zapamiętywanie dzieci po ich wydarzeniach, Przypomnienia Nano pozwolą Ci zgiąć urządzenie do swojego stylu życia. The Apple Watch część aplikacji umożliwia sprawdzanie wpisów z listy, wprowadzanie nowych wpisów oraz łączenie się z listami utworzonymi na telefonie iPhone.

Luźny

Ten wpis na naszej liście będzie miał zastosowanie tylko do ograniczonej liczby z was, ale jeśli środowisko zawodowe lub zawodowe korzysta ze Slacka jako sposobu utrzymywania stałego kontaktu w czasie kryzysu i rozwoju projektu, Apple Watch może bardzo łatwo zostać twoim nowym najlepszym przyjacielem (wiesz, jeśli jeszcze nie było).

Jeśli korzystałeś z czatów grupowych w Slacku lub innych aplikacjach, wiesz, jak niewygodne może być przewijanie całego kanału podczas próby wyszukania przydatnych informacji. Jest to prawdą nawet w przypadku duży ekran komputera stacjonarnego, nie mówiąc już o urządzeniu tak małym jak telefon. Na szczęście Slack za Apple Watch nie dotyczy wszystkich drobiazgów wypowiadanych w rozmowach Slack. Pokazuje bezpośrednie wzmianki i wiadomości, ostrzegając o najważniejszych momentach, gdy projekt zespołu wymaga Twojej uwagi.

Evernote

Kontynuując trend gwiezdnych opcji wydajności, trudno zignorować potęgę, jaką jest Evernote. To była niesamowita usługa, zanim dotarła do Apple Watch, ale ta dodatkowa dostępność tylko to sprawia lepszy. Nagle ten cudowny kawałek techniki przymocowany do nadgarstka jest zupełnie nowym sposobem na radzenie sobie ze wszystkimi notatkami i nagraniami.

Mikrofon włączony Apple Watch pozwala dyktować i nagrywać dla siebie wiadomości, które po prostu nie mogą się doczekać, a jeśli desperacko potrzebujesz znaleźć informacje w swoich zapisach Evernote, możesz użyć funkcji głosowej, aby wyszukać wszystko, co masz. Po sparowaniu z aplikacją Evernote na iPhone'a przekonasz się, że nie ma dużej konkurencji, która mogłaby przyczynić się do zwiększenia dostępności Evernote.

Sleep ++

Ten był trudny wybór, przede wszystkim dlatego, że chciałbym Apple Watch miał nawet lepiej sposób monitorowania twojego snu. To powiedziawszy, może po prostu być tak, że urządzenie nigdy nie będzie pasowało do innych technologii, które zostały zaprojektowane od podstaw w tym celu.

Sleep ++ jest jednak dobrą alternatywą dla korzystania z zupełnie innego urządzenia. Po poinformowaniu aplikacji, że idziesz spać, rejestruje ona Twoją aktywność przez całą noc, określając głęboki i lżejszy sen na podstawie takich rzeczy, jak tętno i ogólna aktywność. Pojedynczy słowo ostrzeżenia: będziesz chciał naładować Apple Watch kiedy się budzisz, ponieważ ta aplikacja może w szczególności zużywać baterię podczas śledzenia twojego snu!

HeadSpace

Bez względu na to, skąd się bierze, stres jest trudny do uniknięcia podczas codziennego zgiełku. Nawet jeśli pracujesz w domu, praca ta może w końcu uzyskać lepsze wyniki. Jeśli to nie twoja praca, to rodzina. Jeśli to nie jest rodzina, kot ponownie rzygał na dywaniku. Widzisz co mam na myśli?

Jeśli narasta stres i czujesz zbliżające się załamanie, aplikacja HeadSpace może zapewnić dokładnie to, co sugeruje jego nazwa – przestrzeń do myślenia i oddychania! Możesz odblokować więcej lekcji w aplikacji dzięki zakupom, ale wersja podstawowa zapewnia dwuminutową lekcję oddechu, która, jeśli zostanie zastosowana, uspokoi twoje myśli i zapewni ci spokój.

MyFitnessPal

Jeden z Apple WatchNajważniejsze zalety to jego zdolność do pozostawania aktywnym przez cały dzień. Pomiędzy śledzeniem ruchów, spalonych kalorii a czasem spędzonym w pozycji siedzącej lub stojącej urządzenie ma być Twoim towarzyszem we wszystkich codziennych czynnościach. Aplikacja MyFitnessPal dla Apple Watch tylko związki tej użyteczności.

Korzystając z aplikacji na iPhone'a, możesz ustawić docelową docelową utratę masy ciała w oparciu o różne czynniki osobiste, a następnie użyć Apple Watch aby je śledzić. Nagrywaj każdy posiłek bez konieczności nawigacji w telefonie i obserwuj jak Apple Watch równoważy wszystkie ćwiczenia z liczbą kalorii spożywanych w ciągu dnia.

To najlepszy kumpel odpowiedzialny i doskonale współpracuje ze wszystkimi funkcjami zdrowotnymi iOS.

Uber

Zastanówmy się, jak szybko Uber zyskał na znaczeniu w naszej kulturze i na całym świecie. Czy pamiętasz dzień i wiek, kiedy usługi taksówkowe były ograniczone do wyznaczonych taksówek i kierowców taksówek w obszarach metropolitalnych? Trudno mi to sobie przypomnieć, a rosnąca popularność Ubera sprawia, że ​​aplikacja zasługuje na miejsce na twoim urządzeniu Apple Watch.

zegarek Apple Uber

Wygląda na to, że został zaprojektowany z myślą o ludziach w podróży, ponieważ interfejs Uber jest włączony Apple Watch jest szybki, intuicyjny i ma na celu jak najszybsze wezwanie najbliższego sterownika Uber do własnych potrzeb. Zobaczysz ETA kierowcy oraz zdjęcie samochodu, którym jeździ, co jest ważne, gdy zamierzasz przewieźć wiele osób! Następnym razem, gdy spóźnisz się do pracy, spóźnisz do szkoły lub spóźnisz się na lotnisko, spróbuj zwrócić się do Ubera w Internecie Apple Watch dla szybkiego rozwiązania.

Masz to! Lista 10 najlepszych aplikacji, które można pobrać na Appamatix Apple Watch, dzisiaj. Krajobraz może się nieco zmienić, gdy nowy Watch OS wyląduje we wrześniu, ale do tego czasu są to najlepsze z najlepszych – niezbędne elementy, Apple Watch zasługuje!