10 najlepszych aplikacji do odtwarzania wideo na Androida!

Odtwarzacz wideo najlepsze aplikacje odtwarzacza wideo dla Androida Strumieniowe przesyłanie wideo przeszło na dużą skalę. Wiele osób ma Netflix, Hulu, VRV, a nawet YouTube subskrypcje jako podstawowe usługi przesyłania strumieniowego wideo. Jednak wciąż jest nas wielu z plikami wideo w naszych telefonach. Oglądanie filmów nie jest już tak trudne, jak kiedyś. Większość aplikacji odtwarzaczy wideo może bezproblemowo odtwarzać najpopularniejsze kodeki wideo. To znaczy, chyba że użyjesz jakiegoś dziwnego kodeka. Nawet jeśli tak, nadal masz wiele opcji, aby je wyświetlić. Zobaczmy najlepsze aplikacje odtwarzacza wideo dla Androida! Kodi to dobra opcja, której nie wymieniliśmy na tej liście, ponieważ działa bardziej jak odtwarzacz multimedialny. Mamy tę listę połączoną na dole tego artykułu.

AllCast

Darmowy / $4.99

AllCast to odtwarzacz wideo, który specjalizuje się w wysyłaniu lokalnie przechowywanych treści na Chromecasta, Roku, Apple TV, Xbox 360 / One i inne urządzenia zgodne z DLNA. Oprócz filmów obsługuje także inne rodzaje mediów. To trochę trudny początek, ale szybko stał się jedną z najbardziej stabilnych aplikacji do przesyłania. Darmowa wersja ma pięciominutowy limit zawartości, podczas gdy wersja pro nie ma żadnych ograniczeń. Możesz także zmienić urządzenie z Androidem w odbiornik AllCast (do którego można go rzutować) dzięki aplikacji AllCast Receiver.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Archos Video Player

Darmowy / $0.99

Archos to jedna z bardziej popularnych aplikacji do odtwarzania wideo na Androida. Obsługuje większość typów plików wideo, w tym MKV, MP4, AVI, WMV, FLV itp., A także różne typy plików napisów, takie jak SRT, SUB, ASS (tak, dla prawdziwych), SMI i inne. Oczywiście istnieją również inne funkcje, takie jak obsługa serwerów i NAS, obsługa zewnętrznych pamięci USB i inne. Aplikacja zawiera również stosunkowo nowoczesny interfejs, proste elementy sterujące oraz informacje z witryn takich jak IMDb, themoviedb.org i inne. W praktyce nie znaleźliśmy żadnych prawdziwych problemów, chociaż niektórzy recenzenci Google Play tak. W każdym razie jest to solidna opcja z tanią wersją pro.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

To jest zrzut ekranu dla Archos, jednej z lepszych aplikacji na Android TV

BSPlayer

Darmowy / $5.99

BSPlayer działa już dłużej niż większość aplikacji do odtwarzania wideo i nadal jest jednym z najlepszych w tym czasie. Oferuje wielordzeniowe dekodowanie sprzętowe, sprzętowe przyspieszone odtwarzanie oraz obsługę przesyłania strumieniowego z urządzeń sieciowych (DLNA). Ponadto istnieje obsługa napisów, możliwość odtwarzania plików ze skompresowanych formatów, a nawet możesz mieć okno podręczne, jeśli chcesz. Darmowa wersja jest obsługiwana przez reklamy, ale ma wszystkie funkcje. Istnieją również dodatkowe wtyczki dla jeszcze lepszego wsparcia. Pełna wersja działa za $5.99.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

bsplayer najlepsze odtwarzacze wideo dla Androida

LocalCast

Bezpłatnie z zakupami w aplikacji

LocalCast jest konkurentem dla AllCast i wykonuje wiele takich samych funkcji. Obejmuje to przesyłanie strumieniowe multimediów z urządzenia na Chromecast, Xbox 360 / One, Roku, Fire Stick lub Apple TV Wraz z AllCast umożliwia przesyłanie strumieniowe z miejsca w chmurze (Dysk Google, Dropbox) i powinien działać na większości urządzeń zgodnych z DLNA. Ma tylko kodeki obsługiwane przez Chromecasta. W dzisiejszych czasach powinny to być najważniejsze kodeki. Mimo to jest to jedna z niewielu szanowanych aplikacji do odtwarzania wideo, które wykonują tę funkcję.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

MX Player

Darmowy / $5.99

MX Player od dawna jest jedną z najpopularniejszych aplikacji do odtwarzania wideo. Obsługiwał on wiele formatów na długo przedtem, gdy inne aplikacje odtwarzacza wideo o tym pomyślały, a także był jednym z pierwszych, które obejmowały dekodowanie sprzętu, sprzętowe przyspieszone odtwarzanie i inne tego typu funkcje. Nadal ma wszystkie te funkcje, a także sterowanie gestami (w tym powiększanie, powiększanie), obsługę napisów, blokadę dla dzieci, aby utrzymać dzieci w aplikacji, oglądając ich filmy Disneya, i obsługuje praktycznie każdy kodek. Podobnie jak MoboPlayer, zawiera dodatkowe wtyczki, aby dodać więcej funkcji, jeśli ich potrzebujesz.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Plex i Plex VR

Darmowy / $4.99 / $4.99 na miesiąc

Plex jest obecnie najlepszą odpowiedzią na pytanie, co zrobić, jeśli masz dużo filmów i tylko 32 GB pamięci w telefonie. Plex pozwala skonfigurować serwer na komputerze, a następnie przesyłać strumieniowo zawartość z komputera do smartfona. Jest to nieco unikatowe w stosunku do innych aplikacji odtwarzacza wideo, ale nie wymaga również przechowywania plików na urządzeniu. To zwalnia cenne miejsce do przechowywania innych rzeczy. Usługa jest bezpłatna, aplikacja mobilna kosztuje $4.99, a otrzymasz opcjonalne $4Subskrypcja 0,99 miesięcznie, aby odblokować wszystkie funkcje Plex Pass. Plex VR bierze wszystko powyżej i pozwala używać go również na urządzeniach VR Google Daydream.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Plex - najlepsze aplikacje na Androida dla Androida

VLC

Darmowe

VLC szybko zyskało sobie miano jednej z niezbędnych aplikacji do odtwarzania wideo. Ma mnóstwo unikalnych funkcji, w tym możliwość strumieniowego przesyłania filmów, jeśli masz adres URL. Może także odtwarzać niektóre niejasne formaty wideo, takie jak ISO ISO. W przeciwieństwie do większości, ma także wbudowane wszystkie kodeki bez potrzeby pobierania dodatkowych wtyczek. Inne funkcje obejmują obsługę napisów, pełną obsługę multimediów (w tym audio), audio z wieloma ścieżkami i wiele innych. Istnieje również wersja beta na wypadek, gdybyś chciał wypróbować najnowsze funkcje.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

VLC to jedna z najlepszych aplikacji tekturowych Google i aplikacji VR dla Androida

Odtwarzacz wideo we wszystkich formatach

Darmowy / $3.99

Odtwarzacz wideo Wszystkie formaty to podstawowa aplikacja odtwarzacza wideo. To też trochę nieoszlifowany diament. Obejmuje obsługę większości kodeków wideo. Niektóre inne funkcje obejmują obsługę Chromecasta, tryb nocny, folder prywatności i elementy sterujące odtwarzaniem o zmiennej prędkości. Podczas testów wydaje się zaznaczać wszystkie właściwe pola. Ponadto nie wyświetla żadnych banerów reklamowych, chociaż są one w innych miejscach. Możesz odblokować wersję bez reklam za $3.99. To zdecydowanie jeden z najsłabszych typów w naszej pierwszej dziesiątce, ale nadal jest wystarczająco dobry, aby tu być.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Zrzut ekranowy odtwarzacza wideo w formacie 2019

Xender

Darmowe

Xender to połączenie aplikacji do przesyłania plików i odtwarzacza wideo. Możesz udostępniać muzykę i filmy osobom w pobliżu, bez korzystania z danych mobilnych. Ponadto aplikacja może odtwarzać większość filmów i plików muzycznych bez większych trudności. To sprawia, że ​​jest to przyzwoita opcja do tego rodzaju rzeczy, chociaż nie ma żadnych zaawansowanych funkcji przeglądania lub odtwarzania, takich jak wiele dedykowanych aplikacji do odtwarzania wideo. To dobry atak dwa-dwa dla tych, którzy muszą dzielić się mediami ze znajomymi, a następnie oglądać lub słuchać tych mediów. Jest bezpłatny i zaskakująco popularny.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Akcyjny odtwarzacz wideo Twojego urządzenia

Darmowe

Akcyjny odtwarzacz wideo Twojego urządzenia poczynił wielkie postępy od dawnych czasów. W dzisiejszych czasach będą grać prawie wszystko. Masz go już w szufladzie aplikacji. To już zajmuje miejsce i zwykle nie można się go pozbyć. Równie dobrze możesz spróbować starej uczelni. Ogólnie rzecz biorąc, system Android otrzymuje coraz lepszą obsługę kodeków wideo, w tym HDR VP9 od wersji Android Pie. Producenci OEM zazwyczaj obsługują wszystkie te funkcje w odtwarzaczu wideo. Niektóre z nich mogą nawet odtwarzać strumienie takie jak VLC. W każdym razie daj sobie szansę, zanim przejdziesz do czegoś innego. Zazwyczaj jest to ścieżka najmniejszego oporu.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Najlepsze aplikacje do odtwarzaczy wideo - Samsung

Jeśli przegapiliśmy jedną z najlepszych aplikacji do odtwarzania wideo na Androida, opowiedz nam o nich w komentarzach! Możesz także kliknąć tutaj, aby sprawdzić naszą najnowszą aplikację na Androida i listy gier!