10 najlepszych aplikacji do oglądania kanałów telewizyjnych na Androida

Wiele starszych telefonów zainwestowało w opcję oglądania telewizji na Androidzie, ale to tylko zwiększyło koszt urządzenia i nie wszystkim podobała się ta funkcja. Mimo to wielu użytkowników lubi tę możliwość, ale ze znacznie większą swobodą i mniejszymi ograniczeniami. Na szczęście dzisiaj jest jak wybrać, co i kiedy chcesz oglądać smartphones.

Wiele kanałów i abonamentów oferuje te same treści, co w telewizji. Istnieją również aplikacje, które pozwalają oglądać telewizję na Androidzie na żywo. Aby sprawdzić najlepsze aplikacje do tego wszystkiego, po prostu sprawdź nasze wskazówki poniżej!

1. Sky online

oglądać telewizję na Androidzie

Naszą pierwszą rekomendacją są abonenci Sky, jedna z najpopularniejszych usług płatnej telewizji w Brazylii. Zasadniczo ta aplikacja pozwala śledzić harmonogramy kanałów planu i korzystać z Sky Club Online.

Służy do oglądania filmów i programów telewizyjnych na Androida po opłaceniu czynszu. To bardzo interesująca alternatywa dla tych, którzy mają plan i zwykle nie widzą wszystkiego w telewizji. Możesz sprawdzić więcej przez link.

2. Justwatch

JustWatch to nieco inna opcja. W końcu pozwala wybrać dostawcę lub kanał telewizyjny, aby oglądać treści, które chcesz i tam dostępne.

Dotyczy to serwisów Netflix, Crackle i innych kanałów telewizyjnych, które mogą być dostępne w Twojej okolicy. Jeśli wolisz, możesz nawet wyszukać konkretny film lub program, który daje możliwość oglądania. Możesz pobrać aplikację. przez link.

3. Telecine Play

Telecine Play to bardzo interesujący sposób na przeglądanie treści kanałów Telecine na smartfonie. Jak można sobie wyobrazić, jest to jeden z najlepszych filmów, które można oglądać w ostatnim czasie, ponieważ jest to jedna ze specjalności kanału.

Warto wspomnieć, że filmy mają opcje audio i napisów i nadal można je oglądać w jakości HD. Układ i interfejs aplikacji są nadal bardzo intuicyjne i łatwe w użyciu. Możesz sprawdzić więcej przez link.

4. NET teraz

NET Now jest bardzo podobny do tego, co widzieliśmy w aplikacji Sky Online. Możesz zobaczyć programowanie kanałów NET, informacje o abonamencie i więcej.

Zgodnie z oczekiwaniami można również uzyskać dostęp do filmów, seriali i programów telewizyjnych, które są częścią pakietu. Warto wspomnieć, że można również wypożyczyć filmy tuż poza kinem. Sprawdź więcej przez link.

5. HBO Go

aplikacje do oglądania filmów i seriali hbo go

HBO Go, jak sama nazwa wskazuje, to usługa, która pozwala oglądać filmy i programy telewizyjne na Androidzie. Oczywiście za samą usługę zapłacono, ale dobrą wiadomością jest to, że nie musisz mieć drogiego abonamentu.

Musisz tylko zasubskrybować samą aplikację, która kosztuje tylko 30 reali miesięcznie. Mimo to możesz korzystać z aplikacji za darmo przez miesiąc. Możesz sprawdź więcej poprzez link.

6. Graj w glob

Jeśli lubisz programy Globo i telenowele, zarówno nowsze, jak i starsze, musisz mieć aplikację Globo Play. Dzięki niemu masz pełny dostęp do programowania otwartych kanałów przez Internet.

Możesz oglądać poprzednie odcinki, ekskluzywne filmy i seriale serwisowe, a nawet zakradać się i oglądać ulubiony rozdział opery mydlanej, zanim jeszcze nada. Sprawdź więcej o Globo Play przez link.

7. Vivo Graj

Podobnie jak wielu operatorów, Vivo Masz także wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych na Androida. The Vivo Play ma około 50 kanałów, które można oglądać na żywo.

Ponadto aplikacja ma również własny katalog filmów i seriali, które można śledzić w dowolnym momencie. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz to sprawdzić i pobrać aplikację. przez link.

8. Tubi tv

Możemy również polecić Tubi TV na Androida. Co tydzień dodaje nowe filmy i seriale, dzięki czemu zawsze będziesz mieć nowe treści do oglądania, kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz.

Warto wspomnieć, że filmy, niezależnie od tego, czy filmy, seriale czy programy są zawsze dostępne w jakości Full HD i za darmo. Jeśli chcesz, aplikacja może nawet zasugerować opcje tego, co chcesz zobaczyć zgodnie z twoimi preferencjami. Możesz sprawdzić i pobrać aplikację. przez link.

9. Live TIM

Inną alternatywą jest korzystanie z usługi Live Tim i usługi subskrypcji. Umożliwi to oglądanie niekodowanych kanałów i niektórych kanałów telewizji płatnej bezpośrednio na smartfonie z Androidem.

Fajne jest to, że dostęp do tych kanałów można uzyskać z telewizora Smart TV, komputera lub urządzenia mobilnego, jeśli wolisz. Możesz sprawdzić więcej przez link..

10. SBT TV

Telewizja na Android SBT

Ponieważ przedstawiamy opcję przeglądania zawartości Globo, nie możemy nie polecić również jednego z SBT. TV SBT to oficjalna aplikacja kanału dla systemu Android, która umożliwia pełne oglądanie programów.

Możesz także sprawdzić harmonogram siatki kanałów i ustawić przypomnienia o tym, co chcesz oglądać. Możesz pobrać aplikacja przez link.

Wskazówka dotycząca artykułu: 8 najlepsze aplikacje do oglądania anime

Podobały Ci się opcje oglądania telewizji na Androida?

Czy możesz skorzystać z naszej listy, aby znaleźć dobre opcje oglądania kanałów telewizyjnych na Androidzie? Zostaw więc komentarz, który mówi nam, co myślisz, a jeśli masz inną sugestię, która powinna znaleźć się na liście.