Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

10 najlepszych aplikacji do oglądania telewizji na Androidzie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 najlepszych aplikacji do oglądania telewizji na Androidzie

Telewizja strumieniowa przez telefon komórkowy nie jest niczym nowym. Tę technologię widzieliśmy już w poprzednich modelach, takich jak Nokia 6230 i 6230i. Obecnie zalety współczesnych telefonów komórkowych sprawiają, że strumieniowe przesyłanie telewizji jest lepsze niż kiedykolwiek. Dzięki coraz większym ekranom o wysokiej rozdzielczości i większym połączeniom szerokopasmowym możemy teraz nosić programy telewizyjne/filmy w kieszeni lub oglądać je na tabletach. Osobiście nie jestem wielkim fanem strumieniowe przesyłanie telewizji mobilnejLubię oglądać telewizję na znacznie większym ekranie (kiedy już ją oglądam), ale jest mnóstwo ludzi, którzy lubią oglądać telewizję przez Internet.

Android jest tak elastyczną platformą, więc nie jest zaskoczeniem, że można znaleźć wiele aplikacji dla telewizji, chociaż zazwyczaj wymagają one dużej ilości danych, ale są dobrym sposobem na zabicie czasu. W większości przypadków nie musisz szukać w Android Market konkretnych aplikacji telewizyjnych, możesz po prostu przejść do trybu online i wpisać adres URL swojej sieci, a najprawdopodobniej, jeśli masz wystarczająco wydajny telefon lub smartfon, przekieruje Cię do ich własnej aplikacji. Jeśli jednak chcesz oglądać programy, które są za granicą lub są poza Twoim zasięgiem, powinieneś spróbować skorzystać z aplikacji z poniższej listy.

10 najlepszych aplikacji na Androida TV

1. Telewizja Blue Media

Telewizja od Blue Media to aplikacja na Androida, która pozwala oglądać ponad 40 pełnoekranowych kanałów z całego świata. Chociaż nie ma wielu funkcji i wymaga jednorazowej płatności w wysokości $, będziesz mieć wiele kanałów na wyciągnięcie ręki, a to musi się o coś liczyć, prawda? Przejdź więc do Android Market i wypróbuj. Lepiej zapłacić za coś profesjonalnego, niż tracić czas na szukanie czegoś taniego i niezawodnego.

2. Telewizja SPB

Wygląda na to, że w SPB TV wszystko jest w porządku Aplikacja do strumieniowego przesyłania telewizji powinien mieć: opcje wysokiej i niskiej rozdzielczości, przewodnik telewizyjny, szybki podgląd kanałów i wiele innych. Może działać w sieciach Wi-Fi lub 3G, co zapewnia szybsze ładowanie. Widziałem skargi na tę aplikację, ale przetestowałem ją i mogę powiedzieć, że działa świetnie. Z konkretnego powodu przypomina mi Sopcast, szkoda, że ​​nie mają jeszcze aplikacji na Androida.

3. HBOGO

Wszyscy słyszeli HBOi dlatego od czasu do czasu oglądałeś z nich film lub serial. Teraz możesz oglądać swoje ulubione programy bezpośrednio na telefonie, w wysokiej rozdzielczości. Aby korzystać z tej aplikacji, potrzebujesz połączenia 4G lub naprawdę mocnej sieci Wi-Fi. HBO jest siecią „elitarną”, więc jestem pewien, że się nie zawiedziecie.

4. Kanał

Możesz teraz pobrać tę aplikację bezpłatnie w Android Market. Przesyła strumieniowo telewizję szybko i z naprawdę dobrą rozdzielczością. Jeśli szukasz czegoś dla zabicia czasu, ta aplikacja jest idealna dla Ciebie. Chociaż do płynnego przesyłania strumieniowego wideo potrzebujesz solidnej sieci Wi-Fi lub 3G, jest ona ładna głodny danych.

5. Oglądać telewizję

Ta miła, mała aplikacja pozwala użytkownikom oglądać telewizję internetową z dobrą wiernością i jest to dobre rozwiązanie dla tych, którzy nie mają możliwości flashowania w swoich telefonach. Jeśli jesteś w takiej sytuacji, możesz użyć Skyfire do oglądania. Mam nadzieję, że w przyszłości zobaczę więcej kanałów, ale do tego czasu spełnia swoje zadanie, a co najważniejsze, jest bezpłatny w Android Market.

6. Dostęp zdalny DISH

DISH to aplikacja na Androida, która w 50% jest iPhonem! Zdezorientowany? Cóż, pozwól, że ci to wyjaśnię, tak jak możesz używać iPhone’a jako pilot, możesz używać aplikacji DISH i urządzenia z systemem Android jako pilota do rejestratora DVR, możesz przeszukiwać przewodnik telewizyjny, a także podstawowy cel tej aplikacji: strumieniowe przesyłanie telewizji do telefonu. Naprawdę fajna aplikacja. Jeśli lubisz telewizję mobilną, koniecznie wypróbuj ją!

7. Oglądaj telewizję za darmo

Jak sama nazwa wskazuje, ta aplikacja umożliwia oglądanie telewizji online całkowicie za darmo (bez abonamentu i ceny aplikacji). Nazwa nie sugeruje, że działa w wysokiej rozdzielczości. The odtwarzacz Flash(wymagane) zapewnia doskonałą wierność i umożliwia oglądanie całkiem sporo kanałów. Jedyną rzeczą, którą można uznać za wadę tej aplikacji, jest brak informacji o każdym kanale. Ta aplikacja jest również bezpłatna w Android Market.

8. Telewizja PALIWOWA

Wszyscy fani sportu, uważajcie! FUEL TV to Aplikacja na Androida co pozwala oglądać 9 kanały sportowe, czytaj wiadomości, pobieraj dzwonki i tapety, a wszystko to za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji z Android Market. Dla wszystkich fanów jazdy na deskorolce, snowboardzie, motocrossie, surfingu, BMX i samochodów rajdowych FUEL TV będzie ulubionym kanałem!

9. Sporty internetowe

Ta aplikacja to dosłownie program do strumieniowego przesyłania telewizji. To raczej medium, w którym można zobaczyć informacje o meczach sportowych i aktualnościach oraz gdzie można znaleźć linki do kanałów, na których można oglądać transmisję na żywo. Uważam, że ta metoda jest bardziej niezawodna niż zwykłe metody, dlatego polecam tę aplikację. Możesz pobrać tę aplikację bezpłatnie w sklepie Android Market.

10. Telewizja Dopool

Jedna z największych kolekcji internetowych kanałów telewizyjnych, jakie możesz znaleźć, ponad 300 (tak, 300). Jaki jest haczyk, pytasz? Haczyk jest taki, że pochodzą z Chin, więc być może zainteresuje Cię wzięcie udziału w niektórych kursach, zanim zaczniesz je oglądać. Być może w przyszłości wprowadzą wersję angielską i wygląda na to, że wkrótce to zrobią. Jednak wielu chińskich użytkowników Androida doceni istnienie tej aplikacji.

To byłyby moje zdjęcia do strumieniowego przesyłania telewizji online na Androidzie. Pamiętaj, że ta lista nie zawiera wszystkich najlepszych aplikacji na Androida do strumieniowego przesyłania telewizji, a jedynie niektóre aplikacje, z których możesz korzystać. Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda Twoja ulubiona opera mydlana na ekranie telewizora 4”, powinieneś spróbować. Ale bądź ostrożny, jeśli chcesz wypróbować te aplikacje, uważnie obserwuj ruch internetowy, ponieważ zazwyczaj zużywają one bardzo dużo danych. Jeśli masz więcej interesujących aplikacji na Android TV, którymi możesz się z nami podzielić, zrób to w sekcji komentarzy.