10 najlepszych aplikacji do pisania zdjęć

Edycja zdjęć i zdjęć, dodawanie filtrów, umieszczanie w nich tekstu i interesujących fraz to duży trend w sieciach społecznościowych, szczególnie w Instagram. Aby zwiększyć popularność swojej strony, musisz użyć dowolnej z tych aplikacji do pisania zdjęć.

Jeśli chcesz, aby Twoje zdjęcia były jeszcze bardziej eleganckie, możesz użyć dowolnego z wielu narzędzi do edycji i edycji zdjęć. Wiele z nich obejmuje możliwość dodawania tekstu i wyrażeń, co pozwala tworzyć piękne i proste kartki z życzeniami, które możesz wysłać każdemu, kogo chcesz.

Zastanawiasz się nad stworzeniem wirtualnych kart do dystrybucji w grupach WhatsApp lub sprzedażą niestandardowych kart? Poznaj najlepsze aplikacje do tego!

1. Canva

Jest to jedna z najlepszych opcji aplikacji do pisania zdjęć, oferująca wiele funkcji edycji i tworzenia banerów, plakatów, ulotek i innych dzieł sztuki oraz oczywiście pozwalająca użytkownikowi umieszczać tekst na swoich obrazach.

Tutaj możesz tworzyć stylizowane posty, prawie profesjonalnie, używając ponad 100 różnych czcionek i setek układów zdjęć, a wszystko to w bezpłatnej wersji. Oferuje również wersję premium z możliwością zrobienia znacznie więcej! Zainteresowany? Zacznij korzystać z Canva już teraz na oficjalnej stronie internetowej.

Canva

2. PicsArt

Inną aplikacją do pisania zdjęć jest PicsArt. Aplikacja pozwala usuwać lub zmieniać tło, dodawać efekt rysowania, kontrolować ekspozycję kolorów, dostosowywać odcienie i dodawać tekst do zdjęć.

Aby to zrobić, wystarczy otworzyć aplikację, wybrać zdjęcie i kliknąć „Tekst”. Następnie możesz wybrać rozmiar, czcionkę, kolor, cień i inne, aby stworzyć idealny tekst dla danego obrazu. Idź do oficjalna strona internetowa poznać aplikację, w której można edytować w przeglądarkach lub pobrać aplikację na iOS, Androida lub Windows.

3. Snapseed

Ta alternatywa jest jedną z najlepszych wśród aplikacji do pisania zdjęć. Opracowany przez Google, który ma dziesiątki opcji edycji obrazu, dzięki czemu idealnie nadają się do publikowania w Internecie.

Oferuje gotowe szablony tekstowe do łatwej edycji, a także możesz wybierać balony, kształty, linie, banery, czcionki, kolory i więcej. Wszystko po to, aby kreatywność użytkownika mogła robić to, czego chce. Oferuje opcje dla iOS w App Store i Android w Sklepie Play.

Zaskakujące aplikacje do pisania na zdjęciach

4. Phonto

Ma ponad 400 czcionek, co pozwala użytkownikowi zainstalować jeszcze więcej. Phonto oferuje kontrolę rozmiaru tekstu i zawiera kolekcję efektów, takich jak balony, prostokąty, gwiazdy i serca.

Masz również kontrolę nad wszystkimi szczegółowymi opcjami tekstu, między innymi. Aby lepiej poznać Phonto, po prostu odwiedź twoja oficjalna strona.

5. Piczoo

Inną opcją aplikacji, które pełnią funkcję pisania w tekście, jest Piczoo. Aplikacja pozwala użytkownikowi edytować zdjęcia na niezliczoną liczbę sposobów. Możesz je wycinać, tworzyć kafelki, dodawać ramki lub filtry oraz wklejać przy użyciu predefiniowanych układów.

Posiada również unikalne narzędzie do edycji zdjęć, na którym można publikować posty Instagram. W ten sposób edytowane obrazy zostaną zapisane w optymalnym rozmiarze dla sieci społecznościowej. Oprócz niezbędnego narzędzia do dodawania tekstu, umożliwiającego wybór koloru, czcionek, rozmiaru i wielu innych opcji. Aby zobaczyć więcej, przejdź do sklepu z aplikacjami lub do Sklepu Play.

6. Piclab

Kolejną z najlepszych opcji aplikacji do pisania zdjęć jest PicLab, który działa jako wielofunkcyjny edytor zdjęć. Pozwala dodawać filtry, zmieniać rozmiar zdjęć, stosować kadrowanie, efekty, tekstury i wiele innych funkcji.

Dodawanie i edytowanie tekstów zdjęć umożliwia między innymi opcje takie jak obrót, rozmiar, krycie, wiele warstw tekstu, liczne czcionki, wybór emotikonów i naklejek do tego, co zostało napisane. Ta aplikacja jest dostępna zarówno dla Androida ile na iOS.

Aplikacje do pisania zdjęć PicLab

7. Photo2Text

Ta opcja jest dostępna tylko dla urządzeń mobilnych od Apple, iPhone'y i iPady. Kolejna oferuje tylko możliwość dodawania tekstu do obrazów, bez możliwości wprowadzania innych zmian.

Jeśli to jest twój cel, Photo2Text może być świetną opcją. Ma wiele opcji tekstowych, takich jak dodawanie licznych etykiet, określone sterowanie wyglądem tego, co zostało napisane, tworzenie pocztówek i wiele innych. Jeśli jesteś zainteresowany tą aplikacją, możesz przejść do App Store do pobrania.

8. Projekty Rhonna

Jest to jedna z najlepszych alternatyw aplikacji do pisania na zdjęciach. Ma tylko płatną wersję, ale pozostaje jednym z najczęściej wskazywanych na liście.

W tej aplikacji możesz dodawać czcionki i dostosowywać je według własnego uznania, dodając więcej niż jedną czcionkę do tego samego tekstu – w ramach dużego wyboru – dodając naklejki i nakładając między innymi obrazy i efekty. Idź na oficjalnej stronie aby pobrać aplikację na wybrany smartfon.

9. DesignLab – Kreatywne projektowanie

Inną aplikacją do pisania zdjęć jest DesignLab, opcja skoncentrowana na sieciach społecznościowych, szczególnie w Historiach Instagram. Ma ogromną różnorodność narzędzi, dzięki czemu użytkownik może rozpocząć swoją sztukę od zera lub edytować za pomocą jednego z tysięcy oferowanych szablonów.

DesignLab pozwala wybierać spośród dziesiątek czcionek, zmieniać ich kolor, rozmiar i krycie, obracać napisane teksty oraz dodawać różne rodzaje efektów. Jeśli jesteś zainteresowany tą bezpłatną aplikacją, kliknij link do sklepu z aplikacjami.

10. Ponad Edytuj i dodaj tekst do zdjęć

To ostatnia alternatywa na naszej liście, ale nie popełnij błędu, myśląc, że to nie jest dobre. Aplikacja oferuje wiele funkcji, umożliwiając tworzenie grafiki na plakaty, karty, e-maile, ulotki i inne.

Ma ponad 25 000 różnych efektów, między innymi ramki, tła, kształty i ilustracje. W przypadku tekstu pozwala dodawać i kontrolować cień, kolor i czcionkę. Możesz wybierać spośród setek różnych czcionek. Dostęp do App Store, aby pobrać na iOS lub Play Store na Androida.

Ponad aplikacje do pisania na zdjęciach

Co sądzisz o naszej liście aplikacji do pisania zdjęć?

Pozostaw w komentarzach, jeśli znasz już jedną z wymienionych przez nas opcji lub jeśli znasz jakąś, którą uważasz za lepszą. Powiedz nam również, czy pomożemy Ci wybrać odpowiednią aplikację do pisania na zdjęciach!