10 najlepszych aplikacji do robienia notatek na Androida!

Google Keep najlepiej notuje aplikacje na Androida
Jedną z wielu wspaniałych cech posiadania smartfona jest możliwość robienia notatek. Praktycznie cały czas masz przy sobie smartfona. To sprawia, że ​​jest to najlepsze miejsce, aby zainspirować się chwilami. Lub dobre miejsce, w którym musisz kupić mleko w sklepie. Tak czy inaczej, jest to świetne miejsce do robienia notatek. Oczywiście potrzebujesz odpowiedniej aplikacji do tego zadania, więc spójrzmy na najlepsze aplikacje do notatek na Androida! My także zalecamy sprawdzenie Notatek Mozilli przez Firefox jeśli nie masz nic przeciwko oprogramowaniu w wersji beta. Mamy również osobną listę dla aplikacji do listy sklepów spożywczych, jeśli chcesz coś tylko do tego.

Czarna nuta

Darmowy / $2.99

BlackNote to prosta, minimalna aplikacja do robienia notatek. Działa jak większość aplikacji do notatek z wieloma standardowymi funkcjami, takimi jak organizacja, możliwość sporządzania notatek z list, opcji widżetów i tym podobnych. Jednak ten pakuje wszystko w elegancki, łatwy do odczytania interfejs użytkownika. Możesz także wyszukiwać notatki, ulubione notatki, aby łatwiej je przywołać później, a także blokować aplikację, aby oderwać wzrok od ciekawskich. Darmowa wersja zawiera reklamy i $2Zakup w aplikacji .99 usuwa je. Jest to solidny ogólny notatnik.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Zrzut ekranu BlackNote 2020

ColorNote

Wolny

ColorNote to jedna z najpopularniejszych aplikacji do robienia notatek. Pozwala tworzyć notatki tekstowe, listy i wiele innych. Jego imiennikiem jest możliwość zmiany koloru tła notatek, aby pomóc Ci zachować porządek. Jest to funkcja, którą wiele innych aplikacji do notatek pożyczyło od tej. Niektóre inne funkcje obejmują obsługę kalendarza, obsługę kopii zapasowych zarówno w pamięci wewnętrznej, jak i w chmurze i wiele innych. ColorNote ma również funkcje listy rzeczy do zrobienia. Najlepsze jest to, że jest całkowicie darmowy.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

ColorNote to jedna z najlepszych aplikacji do notatek dla Androida

Evernote

Darmowy / $70,99– 14,99 USD miesięcznie

Evernote to jedna z najpotężniejszych aplikacji do robienia notatek. To jest dżem pełen funkcji. Obejmuje to możliwość robienia różnych notatek. Ponadto możesz synchronizować między wszystkimi urządzeniami, Evernote jest jedną z najczystszych i najbardziej dopracowanych aplikacji do robienia notatek. To także ogromne imię w tej przestrzeni. Darmowa wersja była o wiele lepsza, ale nadal jest dość funkcjonalna. Wersje subskrypcji zawierają kilka bardziej zaawansowanych funkcji, takich jak sugestie sztucznej inteligencji, funkcje prezentacji, więcej funkcji chmury i więcej funkcji współpracy. Jest to zdecydowanie jeden z najlepszych, jeśli nie przeszkadza ci cena.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Zrzut ekranu Evernote 2020

FairNote

Darmowy / $0.99

FairNote to jedna z nowszych aplikacji do robienia notatek. Posiada prosty interfejs, Material Design i system tagów dla łatwiejszej organizacji. Aplikacja stara się bardziej skupić na bezpieczeństwie. Note szyfrowanie jest opcjonalne i wykorzystuje szyfrowanie AES-256. Ponadto profesjonalni użytkownicy mogą skonfigurować odcisk palca, aby szyfrować i deszyfrować notatki w razie potrzeby. Poza tym ma większość funkcji, których będziesz potrzebować. Darmowa wersja zawiera większość funkcji. Możesz odblokować wszystko w wersji premium. Na szczęście jest w rozsądnej cenie.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Zrzut ekranu FairNote 2020

Fii Uwaga

Wolny

FiiNote (i FiiWrite) pochodzą od programistów, którzy odnieśli sukces w gatunku aplikacji do robienia notatek. FiiNote to fajna aplikacja do robienia notatek, która zapewnia bardziej autentyczne wrażenia. Pochodzi z tła siatki wraz z obsługą rysika / rysowania. Oznacza to, że możesz pisać notatki, pisać je lub rysować, jeśli chcesz. Do notatek możesz także dodawać obrazy, wideo i wiadomości głosowe. Dzięki temu idealnie nadaje się do przechowywania wszelkiego rodzaju notatek, doodli, szkiców i innych rodzajów notatek. Jest również całkowicie darmowy.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Notatki Google Keep

Wolny

Google Keep Notes jest obecnie prawdopodobnie najpopularniejszą aplikacją do robienia notatek. Wykorzystuje bardzo kolorowy, inspirowany materiałem interfejs, który zarówno wygląda świetnie, jak i jest bardzo funkcjonalny. Notatki są wyświetlane jako karty, które można szybko przewijać i wybierać. Aplikacja ma integrację z Dyskiem Google, dzięki czemu możesz uzyskać do niej dostęp online, jeśli zajdzie taka potrzeba. Ponadto ma notatki głosowe, notatki do zrobienia, a także możesz ustawiać przypomnienia i udostępniać notatki innym osobom. Wystarczy, aby być bardzo użytecznym, bez wzdęć. Ma także obsługę Android Wear, jeśli jej potrzebujesz. Microsoft OneNote ma wiele takich samych funkcji w tej samej cenie. Możesz współpracować z firmą Microsoft, jeśli nie chcesz mieć Notatek Google Keep.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Google Keep - najlepsze aplikacje do notatek na Androida

Wykład Uwagi

Bezpłatny okres próbny / $3.89

LectureNotes to jedna z pierwszych naprawdę dobrych aplikacji do robienia notatek dla studentów i nauczycieli akademickich. Była to jedna z pierwszych aplikacji, które zawierały obsługę rysika i nadal jest jedną z najlepszych dzięki tej funkcji. Obsługiwane są programy OneNote i Evernote, a także obsługa plików PDF, możliwości nagrywania audio i wideo (do nagrywania wykładów lub spotkań) i wiele innych. Wykorzystuje otwarty układ, który świetnie nadaje się do pisania notatek lub pisania ich w razie potrzeby. Istnieje wystarczająco dużo narzędzi dla prawie każdego studenta lub każdego, kto musi robić szczegółowe notatki. Przed zakupem zalecamy sprawdzenie bezpłatnego okresu próbnego. Nie nadaje się do ogólnego użytku, ale zdecydowanie jest świetny dla środowisk akademickich.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Omni Notes

Wolny

Omni Notes to kolejna bardzo prosta aplikacja do robienia notatek z interfejsem Material Design. Ten wykorzystuje pionowy układ kart, który jest zarówno łatwy do przewijania, jak i łatwy do śledzenia. Ma również możliwość łączenia, sortowania i przeszukiwania notatek w celu lepszej organizacji i odkrywania. Ponadto aplikacja obsługuje DashClock, widżety i tryb szkicowania, w którym możesz rysować i rysować, jeśli chcesz. Ma wystarczającą liczbę funkcji, aby być konkurencyjnym, nie zagłębiając się. Jest to jedna z najlepszych aplikacji do robienia notatek dla osób z ograniczonym budżetem.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

notatki omni najlepsze aplikacje do robienia notatek dla Androida

Microsoft OneNote

Darmowy / $6.99- $9.99

Microsoft OneNote to wyprawa firmy Microsoft do gatunku aplikacji do robienia notatek. Jest zintegrowany z OneDrive, podobnie jak Google Keep jest zintegrowany z Dyskiem Google. Aplikacja ma wiele funkcji, w tym funkcje organizacyjne, obsługę wielu platform, widżety, obsługę Android Wear, funkcje współpracy oraz obsługę dodawania głosu, tekstu i zdjęć do notatek. Jest to dość potężna i niezbędna aplikacja, jeśli już używasz innych aplikacji Microsoft. Jest także kompatybilny z produktami Microsoft Office i Office 365. Zdecydowanie zalecamy korzystanie z niego, jeśli korzystasz z tych innych usług.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Microsoft OneNote to jedna z najlepszych aplikacji do notatek na Androida

SomNote

Darmowy / $30,99 miesięcznie / 39,99 USD rocznie

SomNote jest trochę symbolem wieloznacznym w notatniku miejsca na aplikacje. Bardziej odpowiada długiemu stylowi robienia notatek. To sprawia, że ​​świetnie nadaje się do takich rzeczy, jak czasopisma, pamiętniki, notatki z badań, pisanie opowiadań i inne. Ma system folderów dla łatwej organizacji, mechanizm blokujący, aby zapewnić bezpieczeństwo i opcje tematyczne. Dostępna jest również funkcja synchronizacji, dzięki czemu można przechodzić między urządzeniami. Darmowa wersja ma reklamy i ograniczone wsparcie dla chmury. Subskrypcja premium zapewnia 30 GB miejsca w chmurze, brak reklam i więcej. Musisz się subskrybować, aby pozbyć się reklam, ale to jedyny minus. Nie ma jednej opcji płatności.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

SomNote najlepsze aplikacje do robienia notatek dla Androida

Simple Notes Pro

$1.19

Simple Notes Pro to prosta aplikacja do robienia notatek. Ma bez dodatków, minimalny układ i zestaw funkcji. Aplikacja zawiera podstawowe notatki tekstowe, listy, lekkie motywy oraz dostosowywany i zmieniany rozmiar widgetu. To w zasadzie to. Nie łączy się z Internetem i nie ma niepotrzebnych uprawnień. To nawet open source. Jest to ten, który polecamy osobom, które chcą tylko czegoś łatwego i prostego robić notatki. Aplikacja kosztuje $1.19 bez dalszych zakupów w aplikacji. Jest darmowy wariant, ale tak naprawdę nie jest już tak bardzo wspierany przez aktualizacje.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Zrzut ekranu Simple Notes Pro 2020

Jeśli przegapiliśmy jedną z najlepszych aplikacji do notatek na Androida, opowiedz nam o nich w komentarzach! Sprawdź wszystkie nasze listy aplikacji, klikając tutaj!