10 najlepszych aplikacji do zarabiania pieniędzy

W tej chwili powstaje wiele innowacyjnych aplikacji. I dzieje się to w tak dużym stopniu, że użytkownicy nie czują już szczypty wydawania kilku dolarów na wysokiej jakości płatne aplikacje. Czy zastanawiałeś się kiedyś, czy możesz otrzymać zapłatę za używanie 10 najlepszych aplikacji do zarabiania pieniędzy? Tak, dobrze słyszałeś! Możliwe jest zarabianie online za pomocą różnych aplikacji, angażując się w zadania takie jak pobieranie gier, robienie zdjęć, ćwiczenia, instalowanie aplikacji i wiele więcej!

aplikacje do zarabiania pieniędzy

  1. Whaff Rewards (bezpłatny)

Whaff jest koniecznością dla swoich nagród wśród użytkowników Androida, którzy chcą konsekwentnie zarabiać w Internecie. Może istnieć wiele aplikacji, które wynagradzają użytkowników za korzystanie z nich lub ich wprowadzanie, jednak żadna z nich nie płaci tyle co Whaff. Ogromna liczba użytkowników aplikacji Whaff Rewards bezbłędnie wskazuje, że kwota do zdobycia jest dość wysoka. Można przeglądać różne obsługiwane aplikacje i zarabiać po zakończeniu znaczących ofert aplikacji. Najlepszą rzeczą w tej aplikacji jest technika „Premium Picks”, która pozwala użytkownikom zawsze zyskać dzięki przyjęciu oferty. Ta oferta może polegać na pobieraniu innej aplikacji, konsekwentnym korzystaniu z niej lub utrzymywaniu aplikacji otwartej codziennie na urządzeniu z Androidem.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Whaff, możesz Kliknij tutaj!

Możesz wygrać kilka dolców, instalując aplikację Whaff Rewards za pomocą kodu powitalnego na swoim Androidzie. Aby rozpocząć wykonywanie alternatywnych zleceń opartych na nagrodach, wystarczy zalogować się do Whaff przy użyciu swojego Facebook dane logowania. Gdy Twój dochód z nagrody osiągnie minimalny poziom 10 USD, możesz odzyskać prawdziwe pieniądze poprzez wypłatę Paypal lub otrzymać karty upominkowe od Amazon, Facebook, Xbox, Playstation, Steam, Google Play i tak dalej.

  1. ESPN Streak for the Cash (bezpłatny)

Jeśli chcesz wygrać łatwe pieniądze, spróbuj poeksperymentować z aplikacją opartą na grach. Tak czy inaczej, ta aplikacja stanowi główną inspirację dla każdego chętnego wielbiciela gier, aby zarobić duże pieniądze na sportach takich jak (piłka nożna, koszykówka, baseball itp.) Na całym świecie. Osoba, która przewiduje właściwe wyniki w nowych meczach, ma szansę wygrać ogromną nagrodę z miesiąca na miesiąc. Ta aplikacja rozdaje około $1.2 milion nagród każdego roku. W każdym razie powinieneś mieć szczęście, aby uzyskać więcej pieniędzy i trafień w porównaniu z innymi graczami. Można również śledzić prognozy z dnia na dzień poprzez poszczególne szczegóły i analizować je pod kątem najdłuższej serii.

Aby uzyskać lepszy smak aplikacji, możesz Kliknij tutaj.

  1. Przyczepy do aplikacji (bezpłatne)

Ta aplikacja jest wymieniona w kategorii rozrywki w sklepie Google Play. Jaką metodą przedstawilibyście aplikację, która pozwala w łatwy sposób oglądać nagrania i zdobywać nagrody lub pieniądze !?

App Trailers Aplikacja na Androida daje możliwość sprawdzenia recenzji wideo (zwiastunów) nowych aplikacji, o których być może jeszcze nie wiesz. Dzięki tej aplikacji w Google Play możesz oglądać zwiastuny różnych filmów. Możesz otrzymać wyższe zarobki za eksperymentowanie z wersją demonstracyjną aplikacji. Użytkownicy mogą odzyskać te zarobki, aby otrzymać depozyty Paypal lub nagrody w postaci kuponów kart zakupowych Amazon i inni.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, Kliknij tutaj!

Aby dowiedzieć się więcej o sposobach wygrywania pieniędzy, kliknij tutaj!

  1. Scoopshot (bezpłatny)

Jeśli uwielbiasz robić zdjęcia lub nagrywać i wydałeś dodatkowe pieniądze, aby uzyskać przyzwoity aparat w telefonie, ta aplikacja może być dla Ciebie! Aplikacja fotograficzna Scoopshot dla gadżetów na Androida umożliwia użytkownikom wygrywanie przesłanych zdjęć lub nagrań. Musisz zrobić zdjęcia / nagrania z wydarzeń wokół ciebie, dowolnego wydarzenia w okolicy i tak dalej. Następnie przeniesiesz je do sklepu Scoopshot z wartością zależną od jego wartości na rynku. Aplikacja oferuje okazję do zainteresowania się codziennymi wyzwaniami fotograficznymi opracowanymi przez marki lub dystrybutorów (mogą być wspólne tematy fotograficzne, takie jak #selfiesundays, #shopaholic, # Thanksgiving itp.)

Zawsze możesz wypróbować tę aplikację, jeśli chcesz kliknij tutaj.

  1. Viggle (bezpłatny)

Kto by pomyślał, że regularne zajęcia rekreacyjne, takie jak wpatrywanie się w telewizję lub słuchanie muzyki, również mogą dać ci wynagrodzenie? Jeśli zastanawiasz się, jak to możliwe, po prostu eksperymentuj z aplikacją Viggle na Androida. Wystarczy sprawdzić dołączony telewizor lub utwory i upewnić się, że Viggle jest włączony. Dzięki elementowi Viggle Live można zyskać dodatkowe zarobki, grając w ciągłe ciekawostki lub testując, kiedy program jest włączony. Następnie możesz odzyskać te kredyty z oficjalnej strony Viggle.com i zdobyć swoją ulubioną muzykę, filmy, książki, nagrania książek, karty błogosławieństwa i jeszcze więcej jako nagrody.

Jeśli zdecydujesz się na tę aplikację, możesz ją znaleźć tutaj.

Jeśli chcesz zostać milionerem, nie wahaj się kliknąć tutaj!

  1. Toluna (bezpłatny)

Jednym z idealnych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie za pośrednictwem witryn jest recenzowanie lub przeprowadzanie ankiet. Dzięki aplikacji Toluna na Androida możesz wziąć udział w ankietach najlepszych marek. W rezultacie zyskujesz zarobki, które można odzyskać za prawdziwe pieniądze, kupony lub przedmioty.

Dodatkowo otrzymasz wprowadzenie do światowej grupy użytkowników Toluna liczącej więcej niż 4 milion osób, których przypuszczenia można uzyskać na telefony komórkowe z najlepszym planem wydatków, niezbadane miejsca na ucieczkę, najlepsze buty do biegania i tak dalej. Następnie, gdy zdobędziesz nagrody, a także możesz zdobyć cenne kupony na zakupy. Aby skorzystać z tych składników, możesz po prostu pobrać tę aplikację za darmo z interfejsu sklepu Google Play.

Możesz znaleźć tę aplikację dostępny w iPhone App Store.

  1. Rozliczenie (bezpłatny)

Wszechstronni projektanci aplikacji z grupy Pact znaleźli odpowiedź na pytanie o niskie zarobki. Stworzyli aplikację Pact na Androida, która jest specjalną aplikacją dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Opłaca się, gdy przestrzegasz celów standardowego treningu. Jednak dodatkowo pobiera od ciebie karę, gdy pominiesz trening. W ten sposób musisz konsekwentnie ustawiać swoje działania zdrowotne i cele dźwiękowe, codziennie śledzić swoje treningi wraz z celami redukcji masy ciała i zdobywać pieniądze na bycie dynamicznym przez większość czasu. Oczywiście możesz zdecydować, ile pieniędzy chcesz wypracować. Aplikacja zasadniczo wymienia gotówkę od zarejestrowanych użytkowników, którzy zaniedbują realizację celów praktyki, na użytkowników, którzy skutecznie je realizują. Prosty.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej aplikacji, Kliknij tutaj.

Tutaj znajdziesz inne aplikacje do ćwiczeń, które pomogą Ci zwiększyć efektywność!

  1. MintCoins (bezpłatny)

To kolejna aplikacja, która umożliwia użytkownikom Androida czerpanie zysków z telefonów komórkowych lub tabletów. Po prostu zarejestruj się za darmo i zaloguj się na konto MintCoins za pomocą swojego identyfikatora e-mail. Rozpocznij wykańczanie ofert i witaj towarzyszy, aby przekształcić je w aplikację do drukowania gotówki dla Ciebie / nich. Za oferty lub zlecenia do załatwienia płacisz, oglądając reklamy wideo, rejestrując się w bezpłatnych i płatnych witrynach (płatność za rejestrację w płatnych witrynach jest oczywiście wysoka), kończąc recenzje, pobierając darmowe i płatne aplikacje (opłata za pobieranie aplikacji płatnych jest znacznie wyższa ), i tak dalej.

Jeśli wyobrażasz sobie, że rekrutacja towarzyszy do aplikacji MintCoins na Androida nie przyniesie Ci wielkich pieniędzy, może być konieczne ponowne sprawdzenie rzeczy, ponieważ aplikacja płaci Ci $0.25 za każdego towarzysza, który dołącza i płaci $0.10 również towarzyszowi. Czy zarabianie pieniędzy może być mniej wymagające niż to? Możesz zdobyć tę aplikację ze sklepu Android.

Możesz znaleźć aplikację w Google Play Store.

  1. Ibotta (bezpłatny)

Jest to niezwykła opcja na zdobycie kuponów, kodów kuponów, kart podarunkowych i tak dalej. Możesz wygrać wspaniałe cashbacki na zakupy swoich ulubionych produktów w sklepie lub w Internecie. Aplikacja oferuje restrykcyjne rabaty dla Twoich ulubionych rynków lub sprzedawców detalicznych, takich jak Cosco, Target, Walmart, Express, Best Buy, Aero i tak dalej. Zwroty te można otworzyć i wykorzystać podczas zakupów w sklepie lub w Internecie z domu. Kupujesz prawdziwe pieniądze podczas zakupów i w ten sposób ograniczasz swoje koszty, ponieważ każdy zaoszczędzony grosz to zarobiony grosz. Możesz otrzymać wypłatę za pośrednictwem Venmo lub Paypal. Z drugiej strony możesz je odzyskać jako karty upominkowe z iTunes, Amazon.com, Best Buy, Starbucks i tak dalej.

Aby dowiedzieć się więcej na ten temat odwiedź ibotta.com

  1. Google Opinion Rewards (bezpłatny)

Dzięki Ankietom konsumenckim Google stworzono tę aplikację, która generuje ankiety dla użytkowników, którzy będą ich brać. Możesz pobrać tę aplikację Google Opinion Rewards ze sklepu Google Play w dowolnym momencie. Aby rozpocząć, musisz zasadniczo odpowiedzieć na kilka pytań i ukończyć własny profil. W tym momencie aplikacja będzie nadal wysyłać Ci nowe przeglądy, konsekwentnie opierając się na Twoich zainteresowaniach. Z każdym zakończonym przeglądem dochód może wzrosnąć o kilka groszy do 1-2 dolary

Możesz zawsze pobierz tę aplikację ze Sklepu Play.

Masz 10 najlepszych aplikacji do zarabiania pieniędzy. Najbardziej energetyzującą częścią tych aplikacji jest ich niezawodność i różnorodność różnych podejść.

W związku z tym aplikacje te mogą pomóc Ci zwiększać swoje zarobki z miesiąca na miesiąc, wykonując trochę pracy każdego dnia, nie poświęcając zbyt wiele czasu ani wysiłku. Zasadniczo są one naprawdę proste i łatwe dla każdego.

Nie trać czasu i zacznij próbować, dzieli Cię tylko kilka dotknięć!