10 najlepszych aplikacji e-mail na smartfony [Ranked!]

Nie można zaprzeczyć, że e-mail jest ważną częścią komunikacji online. Jest nie tylko jednym z najważniejszych, ale także najstarszym. To było 4 dziesięciolecia odkąd używamy e-maili, bez nich rzeczy nie będą takie, jakie są. Możesz ich używać zarówno do użytku osobistego, jak i profesjonalnego.

Wszyscy używamy e-maili na co dzień. Teraz jest mnóstwo usług e-mail i aplikacji, których możesz użyć, aby uzyskać dostęp do swoich e-maili. Tak, oprócz Gmaila istnieje wiele innych aplikacji e-mail. (W przypadku, gdy nie wiesz.)

W tym artykule omówimy jedne z najlepszych aplikacji e-mail, z których możesz korzystać na smartfonie lub tablecie. Większość tych aplikacji e-mail działa ze wszystkimi dostawcami kont e-mail. Zaczynajmy…

10 najlepszych aplikacji e-mail na telefon komórkowy

Najlepsze aplikacje e-mail

Gmail

Stronie internetowej: Gmail

Jeśli masz smartfon z Androidem, prawdopodobnie masz już zainstalowanego Gmaila na swoim smartfonie. Gmail to usługa e-mail oferowana przez Google, która oferuje wspaniałe wrażenia. Aplikacja Gmail jest dostępna zarówno na Androida, jak i iOS. Podobnie jak wiele innych usług Google, Gmail jest całkowicie darmowy. Aplikacja Gmail na smartfony oferuje całkiem podobne wrażenia jak w wersji komputerowej. A jeśli używasz Gmaila jako podstawowego konta e-mail, zdecydowanie powinieneś go używać. Ale oprócz korzystania z kont Gmaila możesz także używać innych kont e-mail w aplikacji Gmail. Obsługuje konta e-mail IMAP i POP i działa bezbłędnie.

Wysyłka

Stronie internetowej: Wysyłka

Dispatch to bogata w funkcje aplikacja poczty dostępna tylko na urządzenia z systemem iOS. Dodaje wiele zautomatyzowanych funkcji, które świetnie są mieć w aplikacji pocztowej. Jedną z najlepszych rzeczy w aplikacji Dispatch jest to, że oferuje wiele opcji sortowania. I, jak można się spodziewać, pozwala to szybko przeglądać wiadomości e-mail. Nie tylko to, ale opcja wyszukiwania ma również wiele opcji filtrowania. W rezultacie możesz łatwo znaleźć dowolny e-mail, którego szukasz w aplikacji Dispatch. Oprócz tego Dispatch oferuje również integrację z innymi aplikacjami zwiększającymi produktywność w smartfonie. Działa z Evernote, Pocket, Fantastical i innymi aplikacjami w celu zwiększenia wydajności. Niestety, funkcja Dispatch nie jest obecnie dostępna na urządzenia z Androidem.

Microsoft Outlook

Stronie internetowej: Microsoft Outlook

Microsoft Outlook to klient poczty e-mail używany przez wiele osób Windows użytkownicy. Ten klient poczty e-mail został pierwotnie stworzony dla komputerów. Ale teraz Microsoft uruchomił nawet mobilną wersję programu Outlook. W rezultacie możesz zainstalować Microsoft Outlook na dowolnym smartfonie, w tym zarówno na Androidzie, jak i na iOS. Po zainstalowaniu program Outlook oferuje bardzo podobne wrażenia do wersji komputerowej. Z tego powodu, jeśli kiedykolwiek korzystałeś z wersji PC, poczujesz się jak w domu, korzystając z tego klienta poczty e-mail w telefonie. Oprócz tego oferuje również wiele funkcji, które mogą być przydatne w smartfonie. Microsoft Outlook obsługuje konta e-mail większości głównych usług e-mail. W rezultacie możesz z niego korzystać, nawet jeśli nie masz konta e-mail programu Outlook.

Blue Mail

Stronie internetowej: Blue Mail

Blue Mail to świetna aplikacja do wysyłania wiadomości e-mail smartphones który oferuje wiele przydatnych funkcji. Ta aplikacja jest dostępna zarówno na urządzenia z Androidem, jak i iOS. Ale najlepsze jest to, że ta aplikacja jest całkowicie darmowa. Nie tylko, ale nie zobaczysz żadnych reklam podczas korzystania z aplikacji Blue Mail. Po zainstalowaniu Blue Mail na smartfonie możesz dodać do niego różnego rodzaju konta e-mail. Blue Mail obsługuje protokoły IMAP, POP3 i MS Exchange do dodawania kont e-mail. Nie tylko to, ale możesz również zalogować się przy użyciu konta Google, Yahoo, iCloud, Office 365 lub Outlook w tej aplikacji. Gdy to zrobisz, użytkownicy Blue Mail mogą sprawdzić wszystkie swoje wiadomości e-mail bezpośrednio na smartfonie wraz z wieloma przydatnymi funkcjami.

Tutanota

Stronie internetowej: Tutanota

Tutanota to wysoce bezpieczna aplikacja e-mail dostępna zarówno na Androida, jak i iOS. I ta aplikacja działa smartphones a także tablety ze względu na dynamiczny interfejs użytkownika. Cały układ i wygląd tej aplikacji zmienia się w zależności od używanego urządzenia. Ale ta aplikacja jest popularna wśród użytkowników smartfonów ze względu na jej funkcje bezpieczeństwa. Obsługę szyfrowania AES 129 i RSA 2048 można znaleźć w tej aplikacji do obsługi poczty e-mail. Nie tylko, ale ma nawet kompleksowe szyfrowanie wraz z uwierzytelnianiem dwuskładnikowym. W rezultacie możesz korzystać z tej aplikacji na urządzeniach mobilnych, nie martwiąc się o jakiekolwiek problemy z bezpieczeństwem. Aby być bardziej bezpiecznym, Tutanota pozwala również utworzyć konto e-mail, które jest dość bezpieczne. Tutanota jest idealna dla użytkowników, którzy muszą wysyłać poufne informacje pocztą e-mail.

Kolec

Stronie internetowej: Kolec

Spike to aplikacja do wysyłania wiadomości e-mail smartphones to jest jak hybryda aplikacji pocztowych i usług czatu. Ta aplikacja umożliwia wysyłanie tradycyjnych e-maili do kontaktów bez żadnych problemów. Jednak unikalną funkcją aplikacji Spike są opcje wątku czatu. Pozwala użytkownikowi czatować z kontaktami, tak jak każda inna aplikacja do czatowania. Ale ponieważ używasz e-maili do wysyłania SMS-ów innym, ta aplikacja działa, nawet jeśli twoje kontakty nie mają zainstalowanego Spike. Nie tylko to, ale możesz nawet wysyłać dokumenty za pomocą tej aplikacji, ponieważ jest to zasadniczo aplikacja do obsługi korespondencji. Możesz dodać prawie każde większe konto e-mail w tej aplikacji bez żadnych problemów. Spike jest dostępny w Internecie Google Play Store a także w sklepie iTunes Store za darmo.

Dziewięć

Stronie internetowej: Dziewięć

Nine to wysoce zaawansowana aplikacja do obsługi korespondencji smartphones które mogą być przydatne do zwiększenia wydajności. W tej aplikacji dziewięciu użytkowników może znaleźć wiele przydatnych funkcji i opcji. Cały interfejs użytkownika aplikacji jest dość podobny na Androida i iOS. W rezultacie, nawet jeśli zmienisz urządzenie, nie będziesz mieć problemów podczas korzystania z aplikacji Nine. Mimo że aplikacja Nine ma wiele funkcji, jest dość łatwa w użyciu. Jest to możliwe dzięki świetnemu interfejsowi użytkownika tej aplikacji. Nie tylko sprawia, że ​​aplikacja wygląda dobrze, ale także sprawia, że ​​Nine jest dość łatwa w użyciu. W rezultacie, nawet jeśli dopiero zaczynasz korzystać z aplikacji do wysyłania wiadomości e-mail, nie przyzwyczaisz się do tej aplikacji. Niestety, nie można pobrać tej aplikacji ze względu na tak wiele funkcji, które oferuje.

mój mail

Stronie internetowej: mój mail

moja poczta to bardzo prosta i prosta aplikacja do wysyłania wiadomości smartphones. Ta aplikacja jest idealna dla tych, którzy chcą tylko podstaw. Innymi słowy, moja poczta po prostu wykonuje pracę bez dodatkowych dzwonków i gwizdków. Dodawanie kont e-mail w tej aplikacji jest dość łatwe i szybkie. Możesz użyć IMAP lub POP3 do dodania konta e-mail w aplikacji my Mail. Ponadto obsługuje nawet logowanie za pomocą usług e-mail, takich jak Gmail, Yahoo, Outlook, iCloud i wiele innych. A gdy tylko zrobią to moi użytkownicy poczty, zaczną otrzymywać e-maile bez żadnych problemów. moja poczta umożliwia także kompresowanie wiadomości e-mail przed ich wysłaniem. Może to zaoszczędzić dużo danych, gdy korzystasz z mobilnego połączenia z Internetem.

Poczta lotnicza

Stronie internetowej: Poczta lotnicza

Airmail to aplikacja do wysyłania wiadomości dostępna wyłącznie dla Apple pomysłowość. Wcześniej ta aplikacja była dostępna tylko na urządzenia z systemem macOS, w tym Mac i MacBook. Ale teraz możesz pobrać go na iPhone'a i iPada. W rezultacie możesz mieć bardzo podobne wrażenia bezpośrednio na urządzeniach mobilnych. Dodanie konta e-mail w aplikacji Airmail jest dość łatwe, ponieważ obsługuje wszystkie protokoły e-mail. Poza tym obsługuje nawet konta e-mail większości usług pocztowych. Jedną z najlepszych funkcji aplikacji Airmail jest integracja z pamięcią masową w chmurze. W dobie Internetu ludzie często przechowują wiele swoich plików w chmurze. A Airmail pozwala dołączać pliki przechowywane na kontach Google Drive, Dropbox, iCloud lub OneDrive.

Newton Mail

Stronie internetowej: Newton Mail

Newton Mail to świetna aplikacja do obsługi poczty dla użytkowników Androida. W rzeczywistości ta aplikacja może być świetnym zamiennikiem aplikacji Gmail dla smartphones. A najlepsze jest to, że Newton Mail jest dostępny na wielu platformach. Obsługuje Android, iOS, Chrome OS, a nawet macOS. W rezultacie możesz mieć taką samą jakość wysyłania na wszystkich swoich urządzeniach. Nie tylko to, ale ponieważ ta aplikacja jest bezpłatna, instalacja jej na wszystkich urządzeniach nie stanowi problemu. Newton Mail oferuje świetny interfejs użytkownika na wszystkich obsługiwanych platformach. To sprawia, że ​​aplikacja jest dość łatwa w użyciu ze względu na wszystkie dostępne opcje nawigacji i funkcje. Nie tylko to sprawia, że ​​aplikacja wygląda całkiem dobrze. Ma konstrukcję materiałową, która wygląda dobrze niezależnie od platformy.

Edison Mail

Stronie internetowej: Edison Mail

Edison Mail, znana również jako Edison przez Edison, to nowo uruchomiona aplikacja do obsługi korespondencji. E-mail od Edisona jest dostępny zarówno na Androida, jak i iOS smartphones. Nie tylko to, ale ta aplikacja jest całkowicie darmowa. I nawet nie zobaczysz żadnych reklam w tej aplikacji do korespondencji na smartfonie. Dodawanie kont e-mail w aplikacji Edison Mail jest dość łatwe. Edison Email poprowadzi Cię przez cały proces z łatwymi do zrozumienia instrukcjami. W rezultacie ta aplikacja jest świetną opcją, jeśli dopiero zaczynasz korzystać z aplikacji do wysyłania wiadomości. I obsługuje wszystkie główne usługi pocztowe. Oznacza to, że najprawdopodobniej będzie działać z Twoim kontem e-mail bez żadnych problemów.

Aqua Mail

Stronie internetowej: Aqua Mail

Jeśli lubisz dostosowywać ekran główny swojego smartfona z Androidem, to jest to aplikacja do korespondencji. Aqua Mail oferuje swoim użytkownikom dużą liczbę widżetów. Możesz je łatwo wykorzystać do dostosowania ekranu głównego telefonu. Nie tylko to, ale użytkownicy Aqua Mail również dodają funkcje do ekranu głównego swojego smartfona za pomocą tych widżetów. Różne widżety Aqua Mail oferują użytkownikowi różne zastosowania, które mogą być przydatne w wielu przypadkach. Chociaż z tej aplikacji można korzystać bezpłatnie, nie wszystkie funkcje są dostępne w bezpłatnej wersji. Zamiast tego musisz kupić wersję Pro, aby cieszyć się wszystkimi zaawansowanymi funkcjami aplikacji Aqua Mail. Ale nawet jeśli korzystasz z darmowej wersji, nadal masz wiele motywów do wyboru. Możesz ich użyć do modyfikacji interfejsu użytkownika aplikacji Aqua Mail.

Aplikacja typu e-mail

Stronie internetowej: Aplikacja typu e-mail

Wielu użytkowników poczty e-mail ma zazwyczaj wiele kont e-mail. Niektóre z tych kont mogą być powiązane z pracą, a niektóre mogą być do użytku osobistego. Ale zarządzanie wieloma kontami e-mail może być dość trudne. Nie tylko to, ale jeśli te konta e-mail mają różne usługi pocztowe, nie możesz nawet uzyskać do nich dostępu w jednej aplikacji. Na szczęście aplikacja typu e-mail nie ma takich problemów. Umożliwia użytkownikowi łatwe dodawanie wielu kont e-mail. Nie tylko to, ale te konta e-mail mogą być różnych dostawców. Po dodaniu tych kont do smartfona dostęp do nich i zarządzanie nimi jest również dość łatwy. Wszystko to jest możliwe w aplikacji typu e-mail ze względu na doskonały interfejs użytkownika tej aplikacji. Aplikacja typu e-mail została zaprojektowana w taki sposób, że dostęp do wielu kont e-mail jednocześnie staje się dość łatwy.

Proton Mail

Stronie internetowej: Proton Mail

Proton Mail to kolejna świetna aplikacja do obsługi korespondencji smartphones jeśli chcesz bezpieczną aplikację. Proton Mail ma wiele przydatnych funkcji, które mogą poprawić bezpieczeństwo twoich e-maili. Oferuje kompleksowe szyfrowanie, co oznacza, że ​​nikt nie może uzyskać dostępu do wiadomości e-mail podczas wysyłania. Oprócz tego otrzymujesz również szyfrowanie AES 128 dla wszystkich wysyłanych lub odbieranych wiadomości e-mail. Z tego powodu Proton Mail jest dość bezpieczny w porównaniu z większością dostępnych aplikacji pocztowych. Jedną z unikalnych cech aplikacji Proton Mail jest opcja samozniszczenia. Jak można się spodziewać, automatycznie usuwa e-maile po upływie określonego czasu. Oprócz tego możesz ustawić hasło do swoich e-maili przed ich wysłaniem.

K-9 Poczta

Stronie internetowej: K-9 Poczta

W ostatnim artykule mailingowym w tym artykule mamy K-9 Poczta. Ta aplikacja do korespondencji dla smartphones może być świetnym wyborem, jeśli masz problemy z dodawaniem konta e-mail. K-9 Mail obsługuje wiele protokołów e-mail, które umożliwiają dodawanie kont e-mail bez żadnych problemów. Za pomocą tej aplikacji możesz dodawać konta IMAP, POP3, Exchange 2003, a nawet Exchange 2007. Niestety K-9 Aplikacja poczty nie jest dostępna na urządzenia z systemem iOS, ponieważ jest dostępna wyłącznie na Androida. Na szczęście ta aplikacja jest całkowicie bezpłatna i nawet nie wyświetla żadnych reklam użytkownikowi. Znajdziesz także wiele zaawansowanych funkcji w K-9 Aplikacja poczty. Funkcje te mogą być przydatne w różnych przypadkach podczas wysyłania i czytania wiadomości e-mail za pomocą smartfona z systemem Android.

Końcowe przemyślenia…

Były to najlepsze aplikacje e-mail, z których możesz korzystać. Choćby smartphones dostarczaj z fabrycznie zainstalowanymi aplikacjami e-mail, teraz możesz przejść na inne alternatywy, jeśli chcesz. Najlepsza aplikacja e-mail zależy od Twoich potrzeb.

Która z nich to twoje ulubione aplikacje do obsługi poczty e-mail? Z którego korzystasz? Czy przegapiliśmy jakieś dobre aplikacje e-mail? Daj nam znać w komentarzach poniżej…