10 najlepszych aplikacji edukacyjnych na Androida!

To jest wyróżniony obraz najlepszych aplikacji edukacyjnych dla Androida Technologia mobilna to niesamowita rzecz. To jedno z najbardziej rewolucyjnych narzędzi wydajności wszechczasów, ale na tym się nie kończy. Możesz użyć swojego smartphones i tablety, aby nauczyć się nowych umiejętności i nauczyć się nowych rzeczy. Istnieje szeroki wybór aplikacji z treściami edukacyjnymi. Możesz nauczyć się podstawowych rzeczy, takich jak matematyka lub historia, a także bardziej zaawansowanych rzeczy, takich jak programowanie komputerowe lub cokolwiek innego, co możesz wymyślić. Oto najlepsze aplikacje edukacyjne dla Androida!

Edx

Darmowe

EdX to jedna z bardziej unikalnych aplikacji edukacyjnych. Zamiast oferować kursy od profesjonalistów, oferuje kursy z rzeczywistych uczelni. Nie uzyskasz od nich legitymacji studenckiej. Istnieją jednak kursy programowania komputerowego, inżynierii, historii, psychologii, żywienia, statystyki i setek innych. Zawiera wykłady wideo online lub offline, ogłoszenia o kursie i materiały informacyjne oraz różne samouczki. Wszystko to jest całkowicie bezpłatne. Każdy, kto szuka wyższego wykształcenia, powinien mieć teraz tę aplikację.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Książki Google Play

Bezpłatne / Zarezerwuj koszty mogą się różnić

Książki Google Play przeszły długą drogę od pierwszego wydania. Teraz jest to jedna z najlepszych dostępnych aplikacji edukacyjnych. Tematyka, którą można kupić, obejmuje zarówno fantasy, jak i fikcję, non-fiction, komiks i praktycznie każdy inny gatunek. Istnieje również szeroki wybór książek edukacyjnych, podręczników, przewodników i innej literatury o wartości edukacyjnej. Ceny są na ogół równe z innymi platformami ebooków. Nie jest to jednak jedyna dostępna platforma ebooków. Ci, którzy nie lubią Książek Google Play, mogą również spróbować Amazon Kindle lub Barnes & Noble Nook.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Zrzut ekranu z Książek Google Play 2019 wersja ostateczna

Khan Academy

Darmowe

Khan Academy to kolejna platforma edukacyjna. Oferuje różnorodne kursy i zajęcia dla ludzi. Obecnie obejmuje ponad 10 000 filmów instruktażowych, zajęć i innych treści. To wszystko jest całkowicie bezpłatne. Khan Academy zajmuje się bardziej typową edukacją, taką jak matematyka, ekonomia, historia, nauka i inne. Mają też aplikację specjalnie dla dzieci, która ma wiele takich samych funkcji. Jest to zdecydowanie jedna z lepszych darmowych aplikacji edukacyjnych. Istnieje również wersja przeznaczona specjalnie dla młodszych dzieci i bardzo ją zalecamy.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Khan Academy - najlepsze aplikacje do nauki

Kalkulator MyScript 2

Darmowe

Kalkulator MyScript 2 to zabawna aplikacja matematyki dla dzieci i dorosłych. Pozwala pisać problemy z palcem lub rysikiem. Następnie aplikacja konwertuje tekst i rozwiązuje problem. Jest to jeden z najbardziej przyjemnych wizualnie kalkulatorów, jakie kiedykolwiek widzieliśmy. Obsługuje wiele operacji, w tym podstawową algebrę, podstawową trygonometrię, podstawową arytmetykę i kilka innych rzeczy. Możesz także napisać niektóre rzeczy, takie jak podział i ułamki, na kilka różnych sposobów. Jest to szczególnie zalecane dla osób w szkole podstawowej, liceum, a nawet w połowie studiów. Aplikacja działa za $2.99 bez zakupów w aplikacji.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Quizlet

Bezpłatnie / 19,99 USD rocznie

Quizlet jest prawdopodobnie najlepszą dostępną aplikacją do słówek. Możesz go używać do praktycznie każdego tematu. Możesz ćwiczyć terminy dla swojej klasy, zapamiętywać terminy słownictwa i nie tylko. Obejmuje także obsługę języków obcych, obrazy i dźwięk, a także możesz udostępniać fiszki znajomym. Darmowa wersja daje ograniczoną liczbę zestawów kart do użycia. Wersja pro usuwa wszystkie ograniczenia. Cram.com to kolejna doskonała aplikacja kartami.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Sokrates

Darmowe

Socratic to doskonała aplikacja edukacyjna. Pozwala robić zdjęcia różnych rzeczy i mówi o nich. Możesz zrobić zdjęcie problemu matematycznego, pytania historii, wzoru chemicznego lub cokolwiek innego. Następnie aplikacja próbuje odpowiedzieć na pytanie, a także pokazać, jak odpowiedzieć na to pytanie w przyszłości. Obejmuje około pół tuzina tematów. Aplikacja jest również całkowicie bezpłatna, bez reklam i zakupów w aplikacji. Polecamy to każdemu, ale szczególnie dzieciom ze szkół średnich i młodszym.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Zrzut ekranu Socratic 2019 to jedna z najlepszych aplikacji edukacyjnych

SoloLearn

Darmowe

SoloLearn jest programistą w Google Play. Mają mnóstwo aplikacji edukacyjnych. Specjalizują się w programowaniu komputerowym. Dlatego wszystkie ich aplikacje uczą języka komputerowego. Dostępnych jest wiele języków, w tym Python, Java, C ++, HTML, CSS, PHP, JavaScript, SQL, a nawet Swift. Wszystkie aplikacje są całkowicie bezpłatne, a każda z nich ma znakomite recenzje użytkowników. Jeśli w ogóle interesujesz się programowaniem komputerowym, powinieneś się tym zająć.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Udemy

Bezpłatne / koszty kursów różnią się

Udemy była jedną z pierwszych aplikacji edukacyjnych na urządzenia mobilne, które oferowały kursy. Obecnie obejmuje ponad 32 000 kursów, od nauki ścisłej i technologii po gotowanie i język obcy. Niektóre inne tematy obejmują biznes, marketing, przedsiębiorczość, projektowanie, zdrowie i kondycję, muzykę, fotografię, a nawet są kursy, które pomogą Ci nauczyć się oprogramowania. Kursy różnią się znacznie pod względem jakości treści. Niektóre z nich nie są takie świetne. Inne są fantastyczne. Dostępne są również kursy bezpłatne i płatne. Aplikacja jest całkiem przyzwoita i przenosi większość funkcji oficjalnej strony internetowej.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Wolfram Alpha

$2.99

Wolfram Alpha jest trochę podobny do Sokratesa, ale nieco mocniejszy z nieco bardziej stromą krzywą uczenia się. Obejmuje dziesiątki kategorii z ponad dwudziestu przedmiotów. Może pomóc w rozwiązywaniu problemów matematycznych, pytań geograficznych, a nawet ludzi w historii. Jest to szczególnie cenny zasób dla każdego w szkole średniej lub na studiach. Jednak każdy może z tego skorzystać. Występuje sporadyczny problem z połączeniem. W przeciwnym razie jest to doskonała aplikacja dookoła. To kosztuje $2.99 bez dodatkowych reklam i zakupów w aplikacji.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Wolfram Alpha to jedna z najlepszych aplikacji do nauki dla Androida

YouTube

Bezpłatnie / 12,99 USD rocznie

YouTube jest prawdopodobnie najlepszą aplikacją edukacyjną do praktycznego uczenia się. Możesz znaleźć samouczki i filmy instruktażowe na praktycznie wszystko. Może obejmować wymianę oleju w samochodzie, rozwiązywanie problemów matematycznych, wykłady z astronomii lub nauczenie się, jak wiązać koszulki z farbowaniem. Większość YouTube kanały nie stosują stylu uczenia się kursu. W związku z tym zazwyczaj musisz przejść tylko jeden lub dwa samouczki przed przejściem dalej. Niektóre kanały mają filmy w stylu kursu. W każdym razie YouTube jest doskonałym wtórnym źródłem nauki. Możesz również zapłacić 12,99 USD miesięcznie za YouTube Premium i unikaj wszystkich irytujących reklam.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

YouTube  Zrzut ekranu Premium dla najlepszej listy magicznych aplikacji

Jeśli przegapiliśmy jedną z najlepszych aplikacji edukacyjnych na Androida, opowiedz nam o nich w komentarzach! Możesz znaleźć nasze najnowsze listy aplikacji, klikając tutaj!