Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

10 najlepszych aplikacji na Androida & Gry w tym tygodniu [2nd Feb]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 najlepszych aplikacji na Androida & Gry w tym tygodniu [2nd Feb]

To był bardzo ważny tydzień dla ekosystemu Androida, ponieważ ogłoszono, że wysłano ich ponad 1 miliardów urządzeń na całym świecie w samym 2014 roku. Dlatego też, dla ogromnej liczby użytkowników Androida, przedstawiamy nasze zwykłe zestawienie najnowszych i najbardziej znanych aplikacji i gier na Androida z ostatniego tygodnia. Sprawdź poprzednią listę, ponieważ jest tam kilka tytułów, które trzeba pobrać. Ale teraz przejdźmy do naszej aktualnej listy.

Podgląd programu Microsoft Outlook (Bezpłatny)

W zeszłym tygodniu firma Microsoft wypuściła bezpłatne aplikacje Word, Excel i PowerPoint na tablety z systemem Android, a także zupełnie nową Perspektywy aplikacja dla właścicieli iPhone’a, iPada i Androida. Jednak aplikacja jest jeszcze w wersji zapoznawczej, co oznacza, że ​​niektóre funkcje są ograniczone. Nowa aplikacja automatycznie sprawdzi Twoją skrzynkę odbiorczą, umożliwiając szybkie usuwanie, archiwizowanie lub planowanie wiadomości za pomocą przesuwania. Możesz także zaplanować powrót wiadomości e-mail do skrzynki odbiorczej, przeglądanie i załączanie dowolnych plików z poczty e-mail, OneDrive, Dropbox i innych kont; i zrobić o wiele, wiele więcej.

Kości krwi ($50,99)

https://www.youtube.com/watch?v=WB2QcrvAgqw

Nowa Kości krwi gra od dewelopera Tin Man Games pozwala na „”. Gra może wydawać się niektórym zbyt droga, ale Tin Man Games jest znane z tworzenia gier, które robią wrażenie wizualnie. Będziesz mógł wybierać między obrazami w pełnym kolorze lub przełączać się między czarno-białymi oryginałami z wydania drukowanego. Dostępna będzie unikalna broń, taka jak noże do rzucania i kule gazowe. Naciśnij przycisk odtwarzania powyżej, aby zobaczyć, jak to wygląda.

Uwaga na spoiler ($00,99)

Uwaga dotycząca spoilera to niezwykły nowy tytuł, w którym musisz anulować grę, odtwarzając ją od tyłu. Zawiera bardzo prostą rozgrywkę za pomocą jednego przycisku, piękną, ręcznie rysowaną grafikę, 4 unikalne i różnorodne światy, oryginalna ścieżka dźwiękowa Rolanda La Goya, epickie walki z bossami, ulepszenia i wielu różnych i unikalnych wrogów. Gra zebrała wiele pozytywnych ocen od witryn z grami, a także od tych, którzy ją pobrali, więc Ty też musisz ją sprawdzić.

Przeglądarka LibreOffice (Bezpłatny)

LibreOffice to najpopularniejsze na świecie narzędzie biurowe typu Open Source, a plotka głosi, że dostępna jest oficjalna aplikacja dla systemu Android. Ale dopóki nie zostanie wydany, możesz z niego korzystać Przeglądarka LibreOffice. Wśród obsługiwanych plików znajdziemy Open Document Format (.odt, .odp, .ods, .ots, .ott, .otp). Microsoft Office 2007/2010/2013 (.docx, .pptx, .xlsx, .dotx, .xltx, .ppsx) i Microsoft Office 97/2000/XP/2003 (.doc, .ppt, .xls, .dot, . xlt, .pps). Naprawdę przydatne narzędzie, gdy masz do czynienia z dużą ilością dokumentów na smartfonie lub tablecie.

Galaxy Ciężarowiec ($40,99)

Galaxy Ciężarowiec to bardzo popularna gra wśród użytkowników iPadów, teraz będzie dostępna także dla graczy z systemem Android. W grę można grać z maksymalnie trzema innymi graczami, zarówno online, jak i na jednym współdzielonym urządzeniu. To turowy system budowania, w którym Twoim zadaniem jest zostać najlepszym kierowcą ciężarówki w galaktyce. Gra oferuje epicką kampanię ciężarówek, tryb szybkiego pojedynku online, grę online asynchroniczną lub w czasie rzeczywistym, grę wieloosobową w trybie pass-and-play na jednym tablecie, 12 osobowości AI do gry solo, budowanie w czasie rzeczywistym lub turowym i wiele, wiele więcej.

Rzeźba 123D+ (bezpłatna)

Nowość Autodesku Rzeźba 123D+ aplikacja na Androida pozwala tworzyć i rzeźbić wszystko. Teksturowanie i malowanie 3D pozwala na nakładanie własnych zdjęć bezpośrednio na powierzchnię modelu, co jest naprawdę przydatną funkcją. Aplikacja zawiera również potężny kreator szkieletów, dzięki któremu tworzenie obiektów 3D jest całkiem proste. Co więcej, aplikacja umożliwia zamawianie wydruków 3D, dzięki czemu możesz zamienić swoją cyfrową rzeźbę w prawdziwy fizyczny obiekt dostarczony pod Twoje drzwi.

Obrońcy Suntorii ($10,49)

Obrońcy Suntorii od Melesta Games, jak sama nazwa wskazuje, to zupełnie nowa gra obrońców na urządzenia z systemem Android. Zawiera 20 misji 3 tryby gry: Pierwsza Bitwa, Jedno Życie i Jedna Fala. Możesz wybrać i poprowadzić swojego bohatera: Czarodzieja, Barbarzyńcę, Łucznika lub Rycerza. Możliwe jest także ulepszanie i wyposażanie najemników w Miecz Zniszczenia, Cisowy Łuk i nie tylko. Wykorzystaj taktykę, aby pokonać bossów, bandytów i łuczników oraz cieszyć się realistycznymi dźwiękami i efektami bitwy.

Gry Dailymotion (bezpłatne)

Dailymotion to dobrze znana witryna do udostępniania wideo, która teraz rozszerzyła się również na transmisję strumieniową gier na żywo. Nowa Gry Dailymotion aplikacja na Androida umożliwia przeglądanie ulubionych gier i optymalizację jakości transmisji strumieniowej według własnych upodobań. Aplikacja zawiera natywny odtwarzacz Dailymotion, jakość źródłową i nieograniczoną liczbę sugerowanych treści. Jeśli więc interesujesz się grami, musisz to sprawdzić.

uCiC (bezpłatny)

uCiC to nowa aplikacja na Androida ze świetnym pomysłem i potencjałem – pozwala użytkownikom publikować prośby o potrzebne zdjęcia i otrzymywać odpowiedzi od społeczności. Możesz wybrać interesujące miejsce na mapie, a następnie anonimowo wyświetlić wszystkich aktywnych użytkowników w wybranym promieniu. Następnie możesz wpisać swoją prośbę, która zostanie wysłana do wszystkich aktywnych użytkowników za pośrednictwem powiadomienia push. Następnie mogą odpowiedzieć na powiadomienie push, robiąc zdjęcie i wysyłając je z powrotem. W ten sposób zdobędą punkty Karmy, które będą mogli następnie wykorzystać do tworzenia nowych próśb.

MakerBot (bezpłatny)

Oficjalna aplikacja na Androida dla właścicieli TwórcaBota drukarki został oficjalnie udostępniony w Sklepie Play. Korzystając z niego, możesz wybrać projekt cyfrowy do pobrania z Thingiverse lub dowolny plik modelu 3D przechowywany w bibliotece MakerBot Cloud, a następnie użyć serwerów w chmurze MakerBot do optymalizacji, skalowania i dzielenia projektu na potrzeby drukowania 3D, warstwa po warstwie. Współpracuje z MakerBot Replicator, MakerBot Replicator Mini i MakerBot Replicator Z18 i wymaga zainstalowania aplikacji MakerBot Thingiverse.