Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

10 najlepszych aplikacji na Androida & Gry w tym tygodniu [May 18th]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 najlepszych aplikacji na Androida & Gry w tym tygodniu [May 18th]

Wiem, że przegapiłeś nasze cotygodniowe podsumowanie najlepszych nowych aplikacji i gier na Androida, więc jak zawsze wracamy, by skompilować tylko najlepsze z najlepszych. Jeżeli przegapiliście poprzednią kolekcję, śmiało zajrzyjcie do niej już teraz, a znajdziecie w niej takie tytuły jak Mortal Kombat X, Plunder Pirates, Yallo i inne. Sprawdź także nasze siostrzane zestawienie najlepszych nowych aplikacji na iPhone’a i iPada. Tym razem my również mamy wiele niesamowitych aplikacji i gier, którymi możemy podzielić się z użytkownikami Androida, więc śmiało zacznij czytać!

Zremasterowany Grim Fandango (14,99 USD)

Grim Fandango to gra przygodowa w stylu czarnej komedii w stylu neo-noir, która została pierwotnie wydana w 1998 roku. Obecnie gra została przerobiona na Zremasterowany Grim Fandango tytuł dla użytkowników Androida, zawierający odmalowane tekstury postaci w wysokiej rozdzielczości, nowe, dynamiczne oświetlenie, klasyczną partyturę nagraną ponownie z pełną orkiestrą na żywo, ponad 2 godziny ekskluzywnych komentarzy programistów, przeglądarki grafik koncepcyjnych i nie tylko. Ta gra, opisywana jako „jedna z najbardziej uznanych gier przygodowych wszechczasów”, jest godnym dodatkiem do Sklepu Play.

Wanderu (Bezpłatny)

Zupełnie nowa aplikacja dla użytkowników Androida. Wanderu przeszukuje setki przewoźników autobusowych i kolejowych, aby znaleźć najlepsze oferty podróży. Aplikacja pobiera oferty z pociągów Amtrak, autobusów Greyhound, Megabus, Boltbus, Peter Pan Bus Lines, Adirondack Trailways of New York, Turimex Grupo Senda, Red Coach i innych. Ma bardzo łatwy w użyciu i dobrze zaprojektowany interfejs użytkownika, ale powinieneś wiedzieć, że aplikacja jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników z USA.

Zarabiaj, aby umrzeć 2 (Bezpłatny)

Zarabiaj, aby umrzeć 2 kontynuacja Not Doppler to nowa gra wyścigowa, w której musisz prowadzić samochód przez apokalipsę zombie. Kontynuując sukces pierwszej części, sequel wprowadza nowy, ogromny tryb fabularny, który jest pięć razy dłuższy niż jego poprzednik. Co więcej, poziomy są teraz wielopoziomowe i możesz przejeżdżać przez zniszczone wiadukty przy autostradach, podziemne tunele lub przebijać się przez wspaniałe fabryki pełne zombie. Możesz także odblokować i ulepszyć 10 różnych pojazdów, w tym samochód sportowy, wóz strażacki, a nawet furgonetkę z lodami.

Bliźniacy biegacze 2 (Bezpłatny)

Kolejna kontynuacja popularnej gry, Bliźniacy biegacze 2 został wydany na Google Play Store jako jeszcze bardziej wymagający tytuł. Twórcy twierdzą, że gra charakteryzuje się „niezwykle uzależniającą, trudną i frustrującą rozgrywką”, co widać w powyższym zwiastunie. Dostępny jest także tryb ćwiczeń A umożliwiający naukę torów, grę offline, rankingi i osiągnięcia.

Jurassic World: Gra (Bezpłatny)

Jurassic World to prawdopodobnie najbardziej oczekiwana gra przyszłego miesiąca, kiedy podobno trafi do kin na całym świecie. A gdy przygotowujesz się do wielkiej premiery, być może zainteresuje Cię oficjalna informacja Jurassic World: Gra Tytuł na Androida również. W grze będziesz mógł zbierać, wykluwać i ewoluować ponad 50 unikalnych dinozaurów; konstruuj i ulepszaj kultowe budynki i bujne krajobrazy; rzucaj wyzwanie przeciwnikom z całego świata, a także wchodź w interakcję z postaciami z filmu. Będziesz także mógł wybierać spośród wielu pakietów kart i zdobywać codzienne nagrody.

Zepsuty wiek (14,99 USD)

Zepsuty wiek to kolejna gra stworzona przez dewelopera Double Fine Productions, tego samego zespołu, który stworzył Grim Fandango Remastered. Opisywana jako „przyjazna rodzinie, ręcznie animowana i wypełniona łamigłówkami gra przygodowa”, w grze występuje gwiazdorska obsada, w tym Elijah Wood, Jack Black i Masasa Moyo. Gra jest reklamowana jako „ponadczasowa opowieść o dojrzewaniu o obrzygających drzewach i gadających łyżkach” i jak widać na powyższym zwiastunie, jest naprawdę dobrze wykonana i ma artystyczny akcent.

Twórca Chrome (Bezpłatny)

https://www.youtube.com/watch?v=aVAwGZw_5Dc

Jeśli korzystasz z przeglądarki Chrome na swoim smartfonie lub tablecie z Androidem i jednocześnie chcesz wypróbować wszystkie najnowsze funkcje, być może Wersja Chrome to aplikacja, którą musisz zainstalować na swoim telefonie. Możesz zainstalować przeglądarkę Chrome Dev wraz z innymi kanałami przeglądarki Chrome na Androida, a następnie wypróbować najnowsze funkcje i skorzystać z aplikacji, aby wcześniej przekazać opinię.

Wyślij gdziekolwiek (Bezpłatny)

Istnieje wiele aplikacji na Androida, które ułatwiają wysyłanie plików, ale tylko kilka z nich może działać jako wieloplatformowe usługi udostępniania plików, dzięki którym użytkownicy mogą bezpośrednio udostępniać treści cyfrowe w czasie rzeczywistym. Jedną z takich aplikacji jest Wyślij gdziekolwiekco pozwala na korzystanie z niego bez konieczności rejestracji lub logowania, ponieważ wymaga jedynie 6-cyfrowy klucz do parowania urządzeń. Aplikacja jest bezpłatna i nieograniczona, więc możesz wysyłać dowolny typ pliku, o dowolnym rozmiarze, tyle razy, ile chcesz. Co więcej, nie ma ograniczeń co do kwoty, którą możesz wysłać, co sprawia, że ​​jest to aplikacja, którą musisz mieć.

Pip (bezpłatny)

https://www.youtube.com/watch?v=Vgc0DlSg6w4

Firma BitTorrent Inc uruchomiła nową aplikację do szyfrowania wiadomości o nazwie Bleep, o której wydaniu pisaliśmy tutaj w Technology Personalized. Możesz korzystać z aplikacji, rejestrując się za pomocą adresu e-mail, numeru telefonu komórkowego, ale możesz także przejść do trybu incognito. Aplikacja umożliwia wysyłanie i odbieranie tekstów i obrazów online i offline, wykonywanie i odbieranie połączeń głosowych przez komórkową transmisję danych lub Wi-Fi z innymi użytkownikami. Pip użytkowników, importuj kontakty z książki adresowej, zapraszaj znajomych przez e-mail, SMS lub udostępniaj swój klucz publiczny. BitTorrent zapewnia, że ​​wiadomości są wysyłane w pełni zaszyfrowane i przechowywane lokalnie.

Podróże marzeń (Bezpłatny)

Założę się, że są na świecie dziesiątki miejsc, które chciałbyś odwiedzić. Wiem na pewno, że na mojej liście znajdują się setki lokalizacji, jednak czasami ciężko jest je wszystkie namierzyć. Właśnie tam znajduje się taka aplikacja jak Wymarzone Podróże nadchodzi. Aplikacja umożliwia utworzenie listy życzeń DreamTrips, udostępnianie ulubionych chwil z DreamTrips i przeglądanie zdjęć z poprzednich DreamTrips. Jeśli dużo podróżujesz, warto sprawdzić tę aplikację.