Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

10 najlepszych aplikacji na Androida & Gry w tym tygodniu [September 7th]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 najlepszych aplikacji na Androida & Gry w tym tygodniu [September 7th]

Najwyższy czas przyjrzeć się najnowszym wpisom na stronie Google Play Store i wybierz jedne z najlepszych nowych aplikacji i gier na Androida, które zostały wydane. Jeśli lubisz gry, masz szczęście, ponieważ w tej edycji znajdziesz mnóstwo nowych tytułów. Jeśli przegapiłeś, możesz także zapoznać się z wydaniem z poprzedniego tygodnia. Przyjrzyjmy się, co tym razem się pojawi.

Moc Ping Ponga ($40,99)

Jeśli lubisz sport, jakim jest ping-pong, znajdziesz coś nowego Moc Ping-ponga gra dla użytkowników Androida jest całkiem zabawna. Nowy tytuł oferuje klasyczną rozgrywkę w tenisa stołowego z akcentami Kung Fu, a także pozwala zmierzyć się z profesjonalistami w ping-ponga w trybie Arcade. W trakcie gry będziesz gromadzić energię POW, aby wykonywać potężne strzały umiejętności, a także możesz rzucić wyzwanie znajomym w lokalnych i internetowych trybach wieloosobowych.

Mirativ (Bezpłatny)

Ostatnio w Google Play pojawiło się mnóstwo aplikacji do transmisji na żywo, a dzisiaj mówimy o kolejnej genialnej aplikacji. ‘Mirrativ: transmisja na żywo w dowolnej aplikacji‘ to nowy wpis firmy DeNA, który jest opisany jako „pierwsza w swoim rodzaju aplikacja do transmisji strumieniowej na żywo, umożliwiająca transmisję dowolnych treści na ekranie smartfona”. Aplikacja jest bardzo łatwa w konfiguracji i umożliwia odbiorcom interakcję z Tobą w czasie rzeczywistym za pomocą naklejek i komentarzy.

Bóg Jeleń ($60,99)

Crescent Moon Games to programista na Androida, który ma mnóstwo niesamowitych gier, a teraz firma je wypuściła Bóg Jeleń gra opisywana jako „zapierająca dech w piersiach przygoda w pikselach 3D, która rzuci wyzwanie twojej religii i umiejętnościom platformowym”. W grze znajdują się różne zwierzęta i postacie, z którymi można wchodzić w interakcję, system Nocy i Dnia, różne zadania i mnóstwo przedmiotów do znalezienia i wykorzystania. Możesz także reinkarnować się w inne zwierzęta, korzystać z mocy posągów i podnosić swoje poroże, znajdować sekrety i rozwiązywać starożytne zagadki oraz robić wiele innych rzeczy.

RybiMózg (Bezpłatny)

https://www.youtube.com/watch?v=ZD3-jeoVoRs

Jeśli lubisz łowić ryby, koniecznie sprawdź tę nowość FishBrain – Prognoza połowów aplikacja. Jak sama nazwa wskazuje, aplikacja jest opisywana jako „największa na świecie społecznościowa aplikacja wędkarska, w której możesz dołączyć do innych wędkarzy w Twojej okolicy i współtworzyć najinteligentniejsze na świecie lokalne prognozy dotyczące połowów”. Aplikacja zawiera inteligentną prognozę FishBrain, która pokazuje, jakie gatunki żerują w Twojej okolicy, a także zawiera algorytmy uczenia maszynowego, które generują prognozy na podstawie rzeczywistych danych o połowach.

Łapanie Poro Blitzcranka (bezpłatne)

Łapanie Poro Blitzcranka jest opisywana jako darmowa minigra typu side-scrolling, stworzona przez tego samego dewelopera, który wydał League of Legends. Gra zawiera ponad 10 unikalnych poziomów, 4 grywalne 8-inspirowani nieco bohaterami League of Legends, 5 przedmioty do odblokowania, które zapewniają supermega doładowania oraz możliwość personalizacji Blitzcranka i jego kumpli za pomocą skórek do odblokowania. Obejrzyj powyższy film, aby zdecydować, czy to bułka z masłem dla Ciebie.

Szef Lochów (Bezpłatny)

Szef Lochów to nowa gra stworzona przez Big Fish Games, firmę mającą na swoim koncie wiele wydań. Twoją misją jest „poprowadzenie drużyny potężnych bohaterów przez ciężko uzbrojone lochy, pokonując wrogich bossów w każdej turze”. Obejmuje to również zbieranie bohaterów, aby przewyższyć wrogów w walce i chronić własne lochy przed najeźdźcami. Gra posiada wiele funkcji, które sprawiają, że warto ją sprawdzić.

Magiczna Rzeka (bezpłatna)

Ketchapp to znany programista na Androida, który wydał do tej pory wiele niesamowitych gier, a my uwzględniamy w naszym podsumowaniu ich najnowsze dzieło – Magiczna rzeka. Twoim zadaniem jest „poruszanie się po rzece bez uderzania w przeszkody i eksplorowanie różnych miejsc podczas dryfowania w dół rzeki”. Będziesz mógł zbierać klejnoty, aby odblokować niesamowite nowe postacie i łodzie.

Chłopiec-pocisk (Bezpłatny)

Mówi się, że to „najfajniejsza gra, w jaką zagrasz w tym roku”, Chłopiec-Pocisk to szybka gra akcji z super dynamiczną mechaniką gry. Wystarczy obejrzeć powyższy film, żeby zrozumieć o czym mówię. Gra zawiera ponad 30 pięknie wykonanych poziomów, uroczą grafikę 3D i niezwykle wciągającą ścieżkę dźwiękową, a także godziny wymagającej i pysznej rozgrywki. Możesz także skorzystać z trzech niesamowitych ulepszeń, a nadchodzące aktualizacje przyniosą więcej poziomów, niesamowite nowe strefy i nie tylko.

Mieszkania (bezpłatne)

Mieszkania to nowa gra akcji od dewelopera Foliage Games, która ma dość unikalną koncepcję. Jak widać na filmie, jest to strzelanka pierwszoosobowa, która oferuje takie tryby rozgrywki jak deathmatch, Team Deathmatch oraz takie funkcje jak terytoria, zdobycie flagi, wysadzenie bazy (bomby). Gra jest dostępna za darmo, więc na pewno warto ją sprawdzić.

Niezabity (Bezpłatny)

Istnieje wiele gier o zombie, ale Niezabity od Madfinger Games jest opisywana jako najlepiej wyglądająca strzelanka zombie w historii. Nowy Jork jest centrum najnowszej na świecie epidemii zombie. Gra oferuje miękkie cienie o wysokiej rozdzielczości, efekty cząsteczkowe symulowane przez procesor graficzny, teksturowane, odblaskowe powierzchnie, renderowanie roślinności w oparciu o SpeedTree, modele postaci o dużej liczbie wielokątów i efekty przetwarzania końcowego, co zapewnia kinowy „wrażenie”.