Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

10 najlepszych aplikacji na Androida w tym tygodniu [16th Sep]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 najlepszych aplikacji na Androida w tym tygodniu [16th Sep]

Po dość długiej przerwie wracamy z naszym zestawieniem najbardziej zauważalnych aplikacji na Androida z ostatniego tygodnia. Wiemy, że tego przegapiliście, dlatego zadbam o to, aby aplikacje z tej listy nadrobiły stracony czas. Chociaż ostatnio skupiono się na Apple wraz z premierą iPhone’a 5s i iPhone’a 5c sprawy w świecie Androida nadal się rozwijają, a ostatnio poznaliśmy pewne szczegóły na temat LG Nexusa 5 w niedawnym zgłoszeniu FCC.

Na tydzień kończący się 15 września przygotowaliśmy dziesięć aplikacji na Androida, które pozwolą Ci robić to, o czym zawsze marzyłeś: oglądać programy telewizyjne za darmo, tworzyć niesamowitą muzykę prosto ze smartfona, łatwo skanować pliki .pdf i porządkować swoje gry w kolekcji. Mamy aplikacje, które wykonują dokładnie te funkcje, a także kilka gier. Zacznijmy to!

Muzyka Xbox (bezpłatna)

Microsoft chce mieć pewność, że dotrze do jak największej liczby klientów, nawet jeśli korzystają oni z produktu swoich rivalów. Aby korzystać z usługi Xbox Music na urządzeniu z Androidem, potrzebujesz subskrypcji Xbox Music Pass, dzięki której będziesz mógł słuchać dziesiątek milionów utworów całkowicie pozbawionych reklam. Bezpośrednio z aplikacji Xbox Music na Androida możesz zarządzać własną kolekcją Xbox Music, dodając utwory, albumy i listy odtwarzania, które są synchronizowane z wieloma urządzeniami i platformami: telefonem, konsolą Xbox 360 (dodana zostanie także konsola Xbox One), komputerem PC, tabletem i Internetem.

Terraria (bezpłatna)

Miłośnicy gier niezależnych prawdopodobnie słyszeli o Terrarii, docenionej przez krytyków i jednej z najlepiej sprzedających się niezależnych gier przygodowych. A teraz pojawiła się na Androidzie i jest kompatybilna także z tabletami. Bezpłatna aplikacja na Androida ma dużą wadę – zwiedzasz jedynie świat samouczków i nie możesz zapisywać swoich postępów.

Pełna wersja kosztuje $4.99 do odblokowania i oferuje wiele atrakcyjnych funkcji:

 • Ponad 200 przepisów rzemieślniczych, które obejmują broń, zbroję i mikstury
 • Ponad 25 typów bloków, dzięki którym możesz zbudować niemal wszystko
 • Ponad 75 potworów i 5 bossów, z którymi trzeba walczyć

Każdy świat, który odkryjesz, będzie wyjątkowy i napotkasz dynamiczne cykle wody i lawy, dnia i nocy. Ponadto gra jest kompatybilna z usługami gier Google Play, co oznacza, że ​​dostępna jest tabela wyników, do której możesz dążyć, a także kilka osiągnięć.

Pokaż pole (bezpłatne)

Jesteśmy Twoim przewodnikiem i pomocą, jeśli chodzi o bezpłatne oglądanie programów telewizyjnych w Internecie i chcemy to kontynuować, umieszczając na naszej liście bezpłatną aplikację Show Box na Androida. Naprawdę nie jesteśmy pewni, jak to jest możliwe, aplikacja Show Box zawiera imponującą liczbę programów telewizyjnych, które możesz teraz oglądać całkowicie za darmo. Powinieneś się pospieszyć, nawet jeśli mamy taką nadzieję, nie wiemy, jak długo ta aplikacja zdoła przetrwać.

Botifier (bezpłatny)

To jedna z aplikacji na Androida, którą z pewnością docenią maniacy i osoby obeznane z technologią. Botifier to jedna z tych niezwykle prostych, a zarazem przydatnych aplikacji na specjalne okazje. Aplikacja Botifier przesyła powiadomienia Androida z Twojej szuflady do dowolnego podłączonego urządzenia Bluetooth obsługującego AVRCP 1.3 (Profil zdalnego sterowania audio/wideo). Oznacza to, że można go używać do następujących celów:

 • Pokazuj powiadomienia w radiu samochodowym
 • Pokaż aplikację jako wykonawcę
 • Pokaż podsumowanie jako album
 • Pokaż pełny tekst powiadomienia jako tytuł
 • Odtwarzaj powiadomienia poprzez zamianę tekstu na mowę
 • Użyj następnego/poprzedniego utworu, aby poruszać się po powiadomieniach
 • Użyj przycisku pauzy/odtwarzania, aby usunąć powiadomienie
 • Użyj przycisku Dalej, aby zamknąć strumień powiadomień, co może pomóc w odzyskaniu skupienia na poprzednim odtwarzaniu dźwięku.

Myślę, że niewiele osób będzie korzystać z tej aplikacji, ale maniacy i miłośnicy technologii na pewno ją wypróbują! W Androidzie 4.3możesz włączyć Botifier przechodząc do Możesz także włączyć Botifier poprzez Dostępność:

Music Maker Jam (bezpłatny)

Jeśli lubisz śpiewać piosenki, prawdopodobnie zainteresują Cię aplikacje do karaoke, ale jeśli chcesz tworzyć piosenki, zwróć wzrok na Music Maker Jam. Jest to jedna z najbardziej kompletnych aplikacji na Androida dla początkujących DJ-ów i tylko tych z Was, którzy czują, że mają talent do tworzenia piosenek. Oto główne cechy tej aplikacji:

 • 4 darmowe style muzyczne i powiązane z nimi pętle: Hip Hop, Dance, Rock i Jazz
 • Ponad 1000 instrumentów
 • 8 płyta miksera kanałów
 • Dostosuj tempo i tonację
 • Efekty dźwiękowe w czasie rzeczywistym można zastosować za pomocą funkcji pochylenia
 • Pętle można wybierać losowo, potrząsając urządzeniem
 • Nagrywaj, a następnie eksportuj utwory, aby przesłać je do kanałów mediów społecznościowych i udostępnić je znajomym

Jeśli chcesz mieć więcej stylów dla swoich utworów, zawsze możesz kupić pętle z Dubstepu, Drum&Bass, Techno, Movie Score, House, Metal i innych.

Żniwiarz (bezpłatny)

Drugą i ostatnią grą na Androida z naszej cotygodniowej listy jest Reaper, naprawdę przygodowa gra RPG. Wcielasz się w Czarnego Szermierza i musisz rozwiązać niezliczone zadania, które Cię czekają. Podobnie jak w prawdziwej grze RPG, możesz rozwijać swoją postać i doskonalić jej umiejętności, a także zdobywać więcej mieczy i lepszą zbroję. Gra jest kompatybilna z osiągnięciami Google Play, rankingami i zapisem w chmurze. • Można w nią grać na konsoli Nvidia Shield, jeśli ją posiadasz.

Pasek boczny Plus (bezpłatny)

Sidebar Plus to kolejna aplikacja na Androida, która chce maksymalnie wykorzystać wielozadaniowość. To, co wyróżnia ją na tle innych, to fakt, że aplikacja jest dość szybka i nie zajmuje zbyt wiele zasobów systemu. Dzięki temu Twoje paski boczne mogą być wypełnione aplikacjami, kontaktami, często zmienianymi ustawieniami, skrótami i innymi różnymi widżetami . Możesz także skonfigurować więcej niż jeden pasek i dostosować go do własnego motywu, kolorów, rozmiaru ikon, a nawet krycia.

Każdy post (bezpłatny)

Ilekroć chcemy udostępnić coś naszym znajomym online, musimy zaktualizować nasze Facebook, Twitter oraz wszelkie inne konta w mediach społecznościowych, które możemy posiadać. Everypost się tym zajmuje, umożliwiając publikowanie postów w tym samym czasie Facebook, TwitterGoogle+, Pinterest, Linkedin, tumblr, Flickr, a nawet za pośrednictwem poczty elektronicznej. Możesz publikować teksty, zdjęcia i filmy, a nawet skracać adresy URL i dodawać hashtagi.

Moja kolekcja gier (bezpłatna)

Jeśli jesteś zagorzałym graczem, prawdopodobnie masz mnóstwo gier, zarówno w formacie fizycznym, jak i cyfrowym. Aplikacja My Game Collection chce Ci w tym pomóc – śledzić wszystkie gry, w które grałeś lub które kupiłeś. Istnieją trzy rozwiązania, za pomocą których możesz dodać gry do swojej aplikacji:

 • Para: dodaj gry, wprowadzając swój niestandardowy identyfikator, identyfikator profilu lub identyfikator Steam
 • podręcznik: po prostu wpisz nazwę gry i wybierz z listy właściwą grę i platformę
 • Kod kreskowy: Aplikacja My Game Collection na Androida znajdzie grę, korzystając z otwartej bazy danych UpcDatabase

W My Game Collection znajdziesz gry z prawie wszystkich głównych platform do gier, więc będzie to prawdziwa pomoc, jeśli jesteś prawdziwym graczem.

Skanowanie Genius (bezpłatne)

Genius Scan to tak naprawdę oprogramowanie, z którego korzystało do tej pory ponad 10 milionów użytkowników na całym świecie. Ale teraz przyszedł do świata Androida, aby przekształcić smartfon w prawdziwy skaner dokumentów w kieszeni. Za pomocą tej aplikacji możesz szybko skanować dokumenty, a następnie wysyłać je pocztą elektroniczną w formacie JPEG lub PDF. Płatna funkcja Genius Scan+ umożliwia także eksportowanie skanów do Box, Dropbox, Evernote lub innych usług w chmurze. To lepsze rozwiązanie niż robienie zdjęć aparatem, ponieważ technologia skanera Genius Scan obejmuje inteligentne wykrywanie stron, korekcję perspektywy i przetwarzanie końcowe obrazu.