Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

10 najlepszych aplikacji na Androida w tym tygodniu [1st Jul]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 najlepszych aplikacji na Androida w tym tygodniu [1st Jul]

Kolejny tydzień dobiegł końca, a technologia nie odpoczywa. Świat Androida kręci się z ogromną prędkością, ale staramy się nadrabiać zaległości i co tydzień znajdować najlepsze, nowe aplikacje na Androida. Poniżej znajdziesz, jak zawsze, wyważoną mieszankę aplikacji zwiększających produktywność, gier i animowanej tapety na Androida, bo wiesz, jak bardzo je kochamy, prawda?

Chcieliśmy również uwzględnić to na tej liście Facebookto aplikacja na Androida, ale jest ona wciąż w fazie beta i nawet w Sklepie Play nie jest dostępna dla wszystkich, więc miejmy nadzieję, że będziemy mieli ją na naszej liście przez najbliższy tydzień. Chłopcy i dziewczęta, przygotujcie swoje urządzenia z Androidem, bo zabawa zaraz się zacznie!

Bumerang (bezpłatny)

Jeśli korzystałeś z aplikacji komputerowej Boomerang dla Gmaila, wydanie aplikacji na Androida będzie bardzo potrzebne. Krótko mówiąc, Boomerang Ci na to pozwala zaplanuj wysłanie e-maila później, czyli funkcja, która może kiedyś w przyszłości zostać oficjalnie obsługiwana przez firmę Google. A może po prostu przejmą Boomerang, kto wie. Obecnie aplikacja działa tylko w Gmailu, ale zostanie dodanych więcej dostawców poczty e-mail. Oprócz podstawowej funkcji podobnej do komputerowej aplikacji Gmail, Boomerang na Androida oferuje również następujące opcje:

  • odłóż wiadomości e-mail
  • śledź odpowiedzi na swoje e-maile
  • korzystaj z zaawansowanych gestów w widoku skrzynki odbiorczej

Bezpieczna przestrzeń do pracy (bezpłatna)

Przemianowany BlackBerry (dawniej RIM) zdecydowanie opiera swój biznes na nowych pomysłach. Agencje rządowe, klienci korporacyjni i właściciele firm z pewnością docenią pojawienie się aplikacji Secure Work Space na Androida. Aplikacja będzie zarządzana za pośrednictwem BlackBerry Enterprise Service (BES) 10. Platforma BES 10 będzie miała dostęp do korporacyjnych aplikacji zwiększających produktywność, takich jak poczta e-mail, kalendarz, kontakty i przeglądanie, za pośrednictwem nowo dostępnej aplikacji na Androida.

Uniwersytet Potworny ($00,99)

Dobrym sposobem, aby znów stać się dzieckiem, jest zagranie w te niesamowite i wciągające gry Disneya. Będziesz mógł wcielić się w swojego ulubionego potwora: Mike’a, Sulleya i Squishy’ego, ścigając Archiego, „piszczącą maskotkę konkurencyjnej szkoły Uniwersytetu Potwornego, Fear Tech”. Więcej zabawy czeka na Ciebie wyzwanie Toxicity Challenge z 30 zabawnymi etapami i wyścigiem, który musisz ukończyć z czasem.

Wielka Św. (bezpłatna)

Pasjonujesz się technologią, a w szczególności gadżetami? W takim razie przekonasz się, że Grant St. stanie się jedną z Twoich najbardziej lubianych aplikacji. Aplikacja zasadniczo działa jak rynek, na którym będziesz mógł to zrobić zakup pomysłowych gadżetów i urządzeń oraz „dobrze zaprojektowany, zachwycający sprzęt”. Dla mnie wygląda to trochę jak witryna ThinkGeek, ale zredukowana do podstawowej formy aplikacji na Androida.

Przygotowujący się do zagłady (bezpłatny)

Czy słyszałeś o Doomsday Preppers, dokumencie National Geographic skupiającym się na zwykłych Amerykanach przygotowujących się na koniec świata? Oglądałem i mogę powiedzieć, że aplikacja na Androida jest równie świetna, że ​​pojawiła się nawet na stronie National Geographic. Twoim zadaniem jest zaprojektowanie bunkra wyposażonego we wszystkie udogodnienia dla tych, którzy przeżyją apokalipsę – siłownie, szklarnie, dyskoteki. Będziesz miał 140 pięter do zbudowania i ponad 315 produktów do przygotowania i przechowywania.

Remiks Scribblenauts ($00,99)

Scribblenauts zostało wydane po raz pierwszy na konsolę do gier Nintendo DS, a później zostało przeniesione na iOS; teraz udostępniono aplikację na Androida. Twoją misją jest pomóc Maxwellowi w zdobyciu Starite poprzez stworzenie przedmiotu, a nawet żywej istoty, a następnie ożywienie go, aby ukończyć każde wyzwanie, przed którym staniesz. Obejrzyj film i zobacz, jakie niezwykłe i zabawne stworzenia możesz ożywić!

XE Currency Pro ($10,99)

Będąc za granicą, z pewnością musisz mieć przy sobie aplikacje podróżne. XE Currency to jedna z najbardziej znanych i niezawodnych stron internetowych, jeśli chodzi o zapewnianie podstawowych operacji finansowych, takich jak kursy wymiany, kalkulatory wydatków i wykresy walut. Aplikacja nie zawodzi i zawiera zestaw potrzebnych funkcji, takich jak aktualne kursy walut i wykresy (wszystkie waluty świata i wszystkie metale szlachetne) i pozwala na zaawansowaną personalizację ustawień.

Might & Magic Clash of Heroes ($40,99)

Might & Magic Clash of Heroes to oficjalna gra na Androida opracowana przez firmę Ubisoft, która została wydana początkowo na Nintendo DS, a później na PlayStation 3Xbox 360 i Windows. Będziesz częścią tej samej epickiej przygody, w której 5 młodzi Bohaterowie kontynuują swoją misję ocalenia świata Might & Magic.

Prawdziwa gra RPG na Androida, która pozwala zbudować odpowiednią strategię, aby pokonać wrogów. Bitwy, które wygrasz, dadzą punkty doświadczenia i zwiększą punkty siły twojego bohatera. Sprawdź grę, aby przeczytać więcej na jej temat.

Animowana tapeta o strukturze plastra miodu ($00,99)

Honeycomb to kolejna animowana tapeta na Androida, dzięki której przyjemnie będzie patrzeć na Twoje urządzenie, nawet jeśli nie używasz go aktywnie. Aby ją aktywować, wykonaj następujące kroki: naciśnij i przytrzymaj ekran główny—>Tapeta—>Tapeta na żywo—>Tapeta na żywo o strukturze plastra miodu za darmo. Obejrzyj go w akcji na filmie i przekonaj się, czy warto upiększać swój ekran Androida.

Gwizdek dla psa (bezpłatny)

Jeśli masz psa i smartfona z Androidem i chcesz go wyszkolić, pozostaje Ci tylko aplikacja Dog Whistle PRO. Jeśli nie masz gwizdka, użyj aplikacji do szkolenia psa za pomocą tej aplikacji. Wybierz swoją ulubioną częstotliwość – 7 kHz, 10 kHz, 15 kHz, 19 kHz i ustaw ją jako widżet. Masz także gwizdek przeciw odstraszaczom psów, jeśli przebywasz w obecności niezbyt „przyjaznego” najlepszego przyjaciela człowieka.

Table of Contents