Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

10 najlepszych aplikacji na Androida w tym tygodniu [21st Jul]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 10 najlepszych aplikacji na Androida w tym tygodniu [21st Jul]

Wracamy do Technology Personalized z podsumowaniem zwykłych aplikacji na Androida, ponieważ wiemy, że bardzo Ci się podobają! Jeśli przegapiliście tę z zeszłego tygodnia, powinniście zajrzeć dalej, bo znajdziecie tam takie tytuły, jak Climatology, pierwszy launcher Android Wear, Sonic Jump Fever i kilka innych. Na ten tydzień mamy dla Ciebie kilka równie interesujących aplikacji i gier na Androida, więc nie marnuj czasu i pobierz je!

ESPN Fantasy Football (Bezpłatny)

Jeśli jesteś fanem piłki nożnej i posiadasz urządzenie z Androidem, musisz pobrać nowo przeprojektowaną aplikację ESPN Fantasy Football aplikacja. Ulepszona wersja zawiera szereg nowych opcji, takich jak alerty powiadamiające o transakcjach, kontuzjach i aktualizacjach wyników. Ponadto masz teraz aukcje na żywo i wersje robocze węży, a także dostęp do lobby próbnych i wersji roboczych na żywo. Teraz możesz zapraszać znajomych do swojej ligi Fantasy Football za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Fortuna Leo ($40,99)

Fortuna Leo to niedawno wydana nowa gra w Sklepie Play, która ma niesamowitą grafikę i piękne grafiki. To wielokrotnie nagradzana platformowa gra przygodowa, w której musisz wytropić przebiegłego i tajemniczego złodzieja, który ukradł Twoje złoto. Podążając szlakiem złota, odkryjesz prawdę o skradzionej fortunie Leo, próbując pokonać okrutne pułapki i rozwiązać zagadki oparte na fizyce.

Smak (bezpłatny)

W Sklepie Play dostępnych jest mnóstwo aplikacji do gotowania i przepisów, ale zawsze można je ulepszyć. Niedawno wydany Flavourit – moja książka kucharska trafia do użytkowników Androida z nienagannym wizualnie interfejsem. Zawiera wiele interesujących funkcji, takich jak możliwość tworzenia wspaniałych kart z przepisami, które można wydrukować, wysłać e-mailem lub udostępnić. Zawiera również sprytną listę zakupów, w której możesz dodać składniki wybranego przepisu wraz z własnymi notatkami.

Krnąbrne dusze ($40,99)

Nowość w Noodlecake Studios Krnąbrne dusze Tytuł na Androida to przygodowa gra akcji inspirowana grami Spelunky, Secret of Mana i Mage Gauntlet. Gra ma unikalny schemat sterowania, który nie ma wirtualnych przycisków ani drążków. W grze będziesz mógł odblokować nowe obszary, wszystkie z różnymi potworami, potencjalnymi pułapkami i rzadkimi spotkaniami. Naprawdę fajne jest to, że każda postać może znaleźć kombinacje wyposażenia, które zmienią jej rozgrywkę. Jeśli grałeś w inne gry studia Noodlecake, z pewnością docenisz nowy tytuł.

Transworld Niekończący się łyżwiarz (Bezpłatny)

Łyżwiarstwo to sport, który nie jest dostępny dla wielu, ale można go używać smartphones, możemy stać się prawdziwymi mistrzami. Z nową grą na Androida Transworld Niekończący się łyżwiarz będziesz mógł wybierać spośród pięciu najlepszych zawodowych skaterów – Danny’ego Waya, Seana Malto, Lyn-Z Pastrana, Christiana Hosoi i Ryana Decenzo, z których każdy ma swoje unikalne umiejętności, listy trików i cele. W grze dostępny jest tryb rozgrywki Score Target, mnóstwo misji, sztuczek i ulepszeń, które z pewnością sprawią, że jazda na deskorolce na urządzeniach z Androidem stanie się świetną zabawą.

Łowca dinozaurów (Bezpłatny)

Nowość Glu Mobile Łowca dinozaurów: Zabójcze brzegi gra dostępna dla użytkowników Androida, w której wyruszasz w podróż na ukrytą, nietkniętą wyspę jurajską. Twoją misją będzie polowanie na bestie jurajskie, od łagodnego stegozaura po przerażającego T-Rexa. W miarę postępów w grze będziesz mógł wybierać spośród szerokiej gamy karabinów, strzelb i karabinów szturmowych. Gra posiada również imponującą grafikę, która pozwala kontemplować dinozaury.

Walka (bezpłatna)

Walka to jedna z najlepszych gier walki dostępnych obecnie w Sklepie Play dla użytkowników Androida. Oferuje ponad 100 poziomów walki na pięści od podłogi do podłogi oraz ulepszone sterowanie, które pozwala uderzać, kopać i wykonywać szeroką gamę kombinacji. W miarę rozwoju rozgrywki będziesz mógł ulepszać swoją postać za pomocą kamizelek, tatuaży, broni i nie tylko. Dostępny jest także tryb Endless, w którym możesz grać tyle, ile chcesz, za dodatkową gotówkę.

PetMatch (bezpłatny)

Z nowym PetMatch Dzięki aplikacji na Androida znajdziesz psy i koty do adopcji w Twojej okolicy. Wystarczy, że zrobisz lub użyjesz zdjęcia zwierzaka, który Ci się podoba, a PetMatch znajdzie podobne zwierzaki w Twojej okolicy, które są w tej chwili do adopcji. Istnieje również duża galeria, z której możesz wybierać. Możesz nawet zrobić „Pelfie” przedstawiające Ciebie i Twojego nowego zwierzaka i opublikować je na naszych profilach społecznościowych.

120 dyscyplin sportowych (Bezpłatny)

Miłośnicy sportu pokochają nowość 120 Sport Aplikacja na Androida z najważniejszymi wydarzeniami w czasie rzeczywistym, analizami ekspertów i ponad 10 godzinami programów na żywo każdego dnia. To, co go wyróżnia, to fakt, że nie wymaga uwierzytelniania kablowego ani subskrypcji. Otrzymasz najważniejsze informacje z MLB, NBA, NHL, PGA Tour, NCAA Football, NCAA Basketball, NASCAR i nie tylko. Użyj aplikacji, aby śledzić popularne tematy, ulubione dyscypliny sportowe, drużyny i sportowców oraz otrzymywać spersonalizowane powiadomienia w postaci najświeższych wiadomości.

Litery (bezpłatne)

Obecnie istnieje wiele nowych sieci społecznościowych litery jest jednym z nich. Wyjątkowość tej platformy mediów społecznościowych polega na tym, że „ma ona na celu przywrócenie sztuki znaczącej komunikacji, pomagając pisarzowi w tworzeniu bardziej przemyślanych i pięknie napisanych tekstów”. Dzięki tej aplikacji możesz pisać i dyktować głosowo listy cyfrowe i pocztowe, dostarczać listy za pośrednictwem aplikacji Lettrs i wzbogacać swoje słowa motywami, załącznikami do zdjęć, tagami i geolokalizacją.