10 najlepszych aplikacji na cyfrowe wagi dla Androida i iOS

W tym artykule przedstawię dziś inną aplikację, która została stworzona przez twórców aplikacji, abyś mógł z niej całkiem dobrze korzystać na urządzeniach z Androidem lub iOS. Aplikacje są najlepszymi aplikacjami w skali cyfrowej. Czy zawsze chciałeś mieć skalę cyfrową? Czy chcesz zaimponować znajomym ważąc małe przedmioty i przedmioty za pomocą swojego inteligentnego urządzenia? Jeśli tak, dam ci listę 10 najlepszych aplikacji w skali cyfrowej, z których możesz teraz korzystać na urządzeniach z Androidem lub iOS.

Zastosowania w skali cyfrowej

10 najlepszych aplikacji na cyfrowe wagi dla Androida i iOS

  1. Waga kuchenna

Waga cyfrowa Zastosowania-Waga kuchenna

10 najlepszych aplikacji na cyfrowe wagi dla Androida i iOS 1

Waga kuchenna jest pierwszą aplikacją na tej liście i została stworzona przez SxSoft. Oferując doskonałą aplikację wagi cyfrowej, której można używać w swoich urządzeniach jako precyzyjna waga cyfrowa. Podczas korzystania z tej aplikacji pozwala zmierzyć wagę takich rzeczy, jak sól, cukier, pieprz, mąka i wiele innych Android urządzenie

  1. Kalkulator wagi ciężarówki

Kalkulator wagi samochodowejKalkulator sprzedaży samochodów ciężarowych to kolejna fantastyczna aplikacja, z której można korzystać całkiem dobrze. Ta aplikacja pozwala ci wiele zrobić i jest jedną z najlepszych aplikacji w skali cyfrowej iOS. Aplikacja została zaprojektowana na platformy, które są 3 zestawy osi lub 4 gry Axel. I wprowadź odczyty skali z krótkiej platformy lub dużej platformy.

  1. Odpowiednia skala obciążenia

Zastosowania w skali cyfrowej: odpowiednia skala obciążenia

Aplikacja ważenia Right Right jest także jedną z aplikacji wagi cyfrowej, które można pobrać na swoje urządzenia. Aplikacja pozwala zrobić wiele, podobnie jak świetna aplikacja w skali cyfrowej. Łatwo jest kontrolować ciężar ładunku w dowolnym momencie w twoim iOS urządzenia Aplikacja jest również idealna do ważenia wszystkiego, czego chcesz. Ma także inne funkcje, których chcesz użyć, takie jak połączenie wagi cyfrowej Bluetooth.

  1. Cyfrowy symulator estymatora masy bez wagi

Cyfrowa waga Aplikacje - Cyfrowa waga Darmowy symulator wagi

Inną aplikacją, z której chcesz wygodnie korzystać, jest ta aplikacja. Pozwala także dużo zrobić w swoim Android urządzenia To kolejna fantastyczna aplikacja stworzona przez Aexol Sp. Z.o.o sp. K. Aplikacja umożliwia ważenie małych rzeczy za pomocą telefonu, tak jak większość innych aplikacji w tym artykule.

  1. Precyzyjna waga cyfrowa

Precyzyjna waga cyfrowa

Precision Digital Scale to jedna z innych aplikacji wagi cyfrowej, które można dobrze wykorzystać w swoim Android urządzenia Aplikacja jest fantastyczną aplikacją stworzoną przez oprogramowanie Rasc. Ta aplikacja zmieni Twoje urządzenie w precyzyjną skalę cyfrową. I skorzystaj z akcelerometru. Dzięki tej aplikacji możesz ważyć dowolny przedmiot. Ale stopień dokładności aplikacji zależy od sposobu korzystania ze skali.

Powiązane: 10 najlepszych aplikacji na przepisy kulinarne na Androida i iOS

  1. Gramowa skala Symulator gramowy

Gramowa skala Symulator gramowy

To kolejna aplikacja, z której możesz korzystać na swoich urządzeniach. Został stworzony przez VizyyGAmes. I przedstawia cyfrowy symulator wagi, który zapewnia jednostki masy przedstawione w gramach i kilogramach. Ponadto pozwala ustawić wartość masy ciała. Aplikacja jest idealna do ważenia tego, co chcesz. Pochodzi z funkcją połączenia wagi cyfrowej Bluetooth w Android urządzenia

  1. Symulator skali cyfrowej

Symulator skali cyfrowej

Symulator wagi cyfrowej to kolejna aplikacja, z której możesz korzystać całkiem dobrze Android urządzenia Ta aplikacja oferuje niesamowitą aplikację do symulacji skali cyfrowej, która pozwala oszacować wagę wszystkich obiektów. Aplikacja służy do ważenia małych rzeczy w gramach za pomocą telefonu.

  1. Darmowe wagi cyfrowe Superscale

Darmowe wagi cyfrowe Superscale

Ta aplikacja jest kolejną aplikacją wagi cyfrowej, której można używać jako aplikacji do ważenia cyfrowego Android urządzenia Aplikacja jest oryginalna i umożliwia ważenie małych przedmiotów. Aplikacja wykorzysta wbudowane centrum pochylenia telefonu do obliczenia masy obiektów. Ponadto aplikacja ma prawidłową kalibrację i wyświetli dokładne wyniki, jeśli zostanie prawidłowo zastosowana.

  1. Symulator skali cyfrowej IQ

Symulator skali cyfrowej IQ

Ta aplikacja to kolejna aplikacja do użycia w Twoim Android urządzenia stworzone przez Sensodroid Ltd. I ma jedną z najlepszych funkcji skali cyfrowej. Ponadto jest to aplikacja do symulacji wagi cyfrowej, której można używać do prezentowania jednostek masy, takich jak Kg, Oz, g, Lb. I pozwala ustawić wartość masy. Aplikacja jest idealna do ważenia wszystkiego, co chcesz, a także zapewnia funkcję połączenia z cyfrową wagą Bluetooth.

  1. Aplikacja gramów na wagę cyfrową i przelicznik masy

Aplikacja gramów na wagę cyfrową i przelicznik masy

To jest najnowsza aplikacja w skali cyfrowej w tym artykule. Możesz ją również pobrać Android urządzenia Aplikacja została stworzona przez RizbiT Apps. Zapewnia najlepszą i najdokładniejszą wagę cyfrową. Aplikacja jest dostarczana z przelicznikiem masy. Ma prawidłową kalibrację i, jeśli jest używana prawidłowo, pokazuje dokładne wyniki.

Wniosek

Te aplikacje są najlepszymi aplikacjami w skali cyfrowej, których można używać na urządzeniach z Androidem i iOS. Ponadto są wyposażone w osobne funkcje, z których można korzystać zgodnie z życzeniem. Pobierz jeden i wypróbuj już dziś.

Powiązany artykuł: