10 najlepszych aplikacji na kamery termowizyjne na podczerwień (Android / iPhone) 2020

Szukasz najlepszej aplikacji do kamery termowizyjnej na Androida / iPhone'a 2020? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu. Obrazowanie termiczne nie jest tak dobrze znaną techniką, ale jest naprawdę skuteczne. Służy do oglądania ciał cieplnych obecnych w ciemności. Obrazy termiczne są rodzajem obrazów, których nie widać w ciemności, ponieważ są widoczne tylko w niektórych kolorach. Istnieje wiele rodzajów kamer IP używanych do obrazowania termicznego, ale teraz aplikacje mają tendencję bardziej niż kamera, ponieważ są bezpłatne. Wymieniliśmy listę 10 najlepszych aplikacji na podczerwień / kamery termowizyjne dla systemu Android / iPhone 2020 dla wszystkich, którzy tego szukają.

sprawdź także najlepsze aplikacje parametrów / najlepsze aplikacje kamer 360

Najlepsze aplikacje na kamery termowizyjne na podczerwień dla systemu Android / iPhone

1. Symulowana komora termiczna: Android / / iPhone

Najlepsza aplikacja kamery termowizyjnej na podczerwień dla Androida

10 najlepszych aplikacji na kamery termowizyjne na podczerwień (Android / iPhone) 2020 1

Kamera termowizyjna symulowana to nowo uruchomiona aplikacja, która ma kilka niezwykłych funkcji. Wydany 16 lutego 2019 r. Jest efektem kamery termowizyjnej w czasie rzeczywistym, symulującym kamerę na podczerwień. Możesz z łatwością grać żart ze znajomymi, mówiąc, że Twój telefon komórkowy wykrywa ciepło. Jakość obrazu tej aplikacji zależy od mobilnego aparatu danej osoby jako obiektywu, obiektywu, matrycy CCD, czułości ISO i rozdzielczości. Występuje tylko w rozmiarze 3.4 MB, ale pokazując wysoki wynik, który sprawia, że ​​jest to najlepsza aplikacja do kamery termowizyjnej 2020. Jest to najlepsza kamera termowizyjna na Androida 2019. Użytkownicy iPhone'a również mogą z niej korzystać.

2. Kamera termowizyjna Fx: Android / / Iphone

Najlepsze aplikacje na kamery termowizyjne na podczerwień dla systemu Android / iPhone

Jedną z najlepszych aplikacji kamery termowizyjnej jest Thermal Camera Fx, która daje użytkownikowi możliwość zapisywania zdjęć z kamery, nagrywania filmów i korzystania z filtrów. W momencie nagrywania efekt można zmienić. Jest to najlepsza kamera termowizyjna z systemem Android 2020. Nie wykrywa żadnej podczerwieni innej niż ta, która daje efekt cienia. Główne cechy tej aplikacji obejmują efekt w czasie rzeczywistym obrazu i wideo, lampę błyskową z przednim aparatem, sprzętowy przycisk aparatu i wiele innych. Kamera termowizyjna Fx jest najlepszą kamerą termiczną z systemem Android 2020.

3. Wyszukaj termiczne: Android / / Iphone

Najlepsze aplikacje kamer termowizyjnych na podczerwień dla systemu Android / iPhone

Najlepszym sposobem na poznanie i wizualizację energii cieplnej jest aplikacja Seek Thermal. Możesz używać tej aplikacji w pracy, zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Oprócz tego pomoże również wykrywać, kontrolować, mierzyć i wizualizować energię cieplną. Cóż, jest przedstawiany jako najlepszy produkt roku przez Popular Science i This Old House. Przedstawił się również jako najlepszy z najlepszych nowych produktów Field & Stream i zapewnił sobie pozycję w ponad 500 artykułach prasowych na całym świecie. To najlepsza aplikacja do kamery termowizyjnej na iPhone'a i Androida 2020.

4. Efekt kamery termowizyjnej HD: Android

Android kamery termowizyjne na podczerwień

Efekt kamery termowizyjnej HD jest uważany za jeden z najlepszych zastosowań termicznych, ponieważ oferuje przekształcenie kamery w symulację urządzenia termicznego. Ponadto utrzymuje transmisję wideo wbudowanej kamery w czasie rzeczywistym i generuje widoki dość podobne do wizji sprzętowej kamery termowizyjnej. Zaawansowany algorytm jest wykorzystywany w luminancji pikseli, która wykrywa metodę mapowania gradientu kolorów. Jest to aplikacja, z której mogą korzystać zarówno użytkownicy Androida, jak i iOS.

5. Kamera termowizyjna VR: Android

Najlepsze aplikacje kamery termowizyjnej na podczerwień dla Androida

Kiedy mówimy o najlepszej aplikacji roku 2020, nazwa kamery termowizyjnej VP jest najważniejsza. Ponieważ jest to aplikacja o podobnym kształcie, wyświetli również podgląd kamery z urządzenia po zastosowaniu gradientu kolorów do intensywności koloru otrzymanego przez kamerę. Użytkownik może dostosować aplikację. Ma ogromne funkcje, takie jak rzeczywistość wirtualna lub rzeczywistość wirtualna, dobre sterowanie aparatem, takie jak zoom, wiele gradientów kolorów, pełny portret i wiele innych. To najlepsza kamera termiczna na Androida 2019.

6. Kamera termowizyjna i latarka: Android

Najlepsza aplikacja kamery termowizyjnej na podczerwień dla systemu Android

Ta aplikacja jest najlepszą aplikacją kamery termowizyjnej, która zapewnia lepszy widok nawet w nocy. Wykorzystuje filtr o wysokim kontraście i niebiesko-pomarańczowy. Ma również wbudowaną jasną latarkę, którą można włączyć za pomocą przycisku. Jest to narzędzie znane z instalacji narzędzi typu „wszystko w jednym”. Najlepszą kamerą termiczną jest Android 2020.

7. Symulowany efekt kamery noktowizyjnej: Android

Zastosowania termicznej kamery na podczerwień dla Androida

Symulował widzenie termiczne przy użyciu filtra kolorów procesora obrazu w każdej klatce i konturze kamery. Ma funkcję naciskania przycisku termowizyjnego urządzenia noktowizyjnego, aby przełączyć się na widzenie termiczne. Jest to najlepsza kamera termowizyjna z systemem Android 2020. Zostanie ulepszona o funkcje nagrywania filmów i zdjęć, aby zapewnić odpowiednie korzyści.

8. Termiczna noktowizor Android

Najlepsza aplikacja kamery termowizyjnej na podczerwień

Najlepsza aplikacja kamery termowizyjnej dla systemu Android / iPhone 2020 to kamera termowizyjna, która wpływa na wydajność okularów termowizyjnych. Spróbuj użyć aparatu w telefonie i zaoferować lepszą jakość obrazu. Aplikacja składa się z algorytmu zwiększania luminancji w celu zwiększenia jasności obrazu. Funkcje tej aplikacji obejmują widok z kamery na żywo, latarkę, regulowaną jasność, czułość światła, obrazy o wysokiej rozdzielczości, a także opcję udostępniania bezpośrednio w sieciach społecznościowych. Jest to najlepsza aplikacja na Androida do kamer termowizyjnych, z której możesz korzystać.

9. Kamera termowizyjna VR i symulowane widzenie w nocy Android

Najlepsza aplikacja kamery termowizyjnej na podczerwień dla Androida

Możesz zobaczyć inny świat za pomocą trybu VR, aby zobaczyć świat. Ta aplikacja symulowała widzenie termiczne i widzenie w nocy przy użyciu bezpośredniego przetwarzania obrazu. Ta aplikacja umożliwia strumieniowe przesyłanie wideo z wbudowanej kamery w czasie rzeczywistym. Jednak wygeneruje również widoki, które są bardzo identyczne z wizją sprzętowej kamery termowizyjnej. Jedną z najlepszych cech tej aplikacji jest to, że możesz żartować z przyjaciółmi i rodziną, ponieważ pomaga uwierzyć, że masz prawdziwe urządzenie termograficzne. Symulowana kamera termowizyjna i noktowizyjna VR jest najlepszą kamerą termiczną z systemem Android 2019.

10. Symulowana kamera termowizyjna VR android

Najlepsze aplikacje kamery termowizyjnej na podczerwień Android 2019

Jest to niezbędna aplikacja, która pomaga użytkownikom odkrywać świat wirtualnej rzeczywistości za pomocą tych efektów termicznych. Ta aplikacja korzysta z mapowania tonalnego, które można symulować dla widma w podczerwieni. Istnieje wiele funkcji, które ma ta aplikacja, takich jak efekty wideo w czasie rzeczywistym, można szybko zapisywać zdjęcia za naciśnięciem jednego przycisku lub przycisku sprzętowego aparatu. Oprócz tego autofokus, lampa błyskowa, przedni aparat, wiele zestawów profili / efektów kamery termowizyjnej. Możesz pobrać tę aplikację na Androida.

konkluzja

To najlepsze aplikacje kamer termowizyjnych na Androida / iOS 2020, które wybraliśmy. Jeśli chcesz kupić kamerę termowizyjną, nie marnuj pieniędzy, ponieważ możesz pobrać bezpłatną aplikację, która daje taki sam efekt jak kamera. Każda aplikacja ma swoje unikalne cechy. Ale to od użytkownika zależy w szczególności. Dlatego wybierz żądaną aplikację i ciesz się najlepszą obsługą.