10 najlepszych aplikacji, takich jak Popcorn Time

Aplikacja na Androida o nazwie Popcorn Time odniosła duży sukces. Łatwo zrozumieć, dlaczego, dzięki setkom seriali telewizyjnych, filmów, popularnych i wysokiej jakości filmów do wyboru, bez potrzeby pobierania czegokolwiek.

czas popcornu

Jest to nawet bardziej przydatne, jeśli połączysz aplikację z tabletem z Androidem lub zsynchronizujesz ją z telewizorem, ale działa ona doskonale na telefonie komórkowym, zapewniając szybki i łatwy dostęp.

Jeśli nie masz telefonu z Androidem lub nie próbowałeś Popcorn Time, istnieje wiele innych fajnych aplikacji, takich jak Popcorn Time, których możesz używać do oglądania telewizji i filmów na wszystkich urządzeniach.

Aby pomóc Ci znaleźć inne aplikacje premium dla wszystkich Twoich potrzeb filmowych i telewizyjnych, które zawsze zapewnią Ci rozrywkę, po prostu czytaj dalej.

Duckie TV

Duckie TV to platforma typu open source, która pozwala pobierać filmy na urządzenia z Androidem i Windows telefony.

Bardzo łatwo jest pobrać całą zawartość, którą chcesz oglądać. I zgadnij co? Jedną z największych cech tej aplikacji jest to, że jest bezpłatna. Obecnie oferuje także wiele programów w innych językach i ma funkcję napisów, która służy do oferowania treści w 15 różnych językach.

MovieTube

Wciąż dość duża ryba w świecie aplikacji do strumieniowego przesyłania filmów, MovieTube ma ogromną bazę danych programów dostępnych w filmach HD i wysokiej jakości, zgodnych z wieloma urządzeniami i jest teraz dostępna zarówno na Androida, jak i iOS.

Z pewnością ma podobieństwa projektowe do Popcorn Time ze wszystkimi standardowymi funkcjami wyszukiwania i więcej. Możesz także z łatwością oglądać filmy z YouTube na MovieTube, w tym filmy pełnometrażowe – prawie całkowicie bez ograniczeń.

Dzięki 32 językom i 16 głównym gatunkom łatwo jest zrozumieć, dlaczego MovieTube jest bardzo chwalony. Aby mieć pewność, że nie przegapisz żadnej z głównych funkcji w ofercie, spójrz na to Poradnik MovieTube.

Showbox

Jako jedna z najszybciej rozwijających się aplikacji, Showbox okazuje się być jedną z 10 najlepszych aplikacji, takich jak Popcorn Time. Oferuje szeroką gamę treści, które trudno będzie przesyłać strumieniowo w jakości HD. Showbox jest teraz uważany za aplikację premium. Nie znajdziesz Showbox w Google Play Store, ale zamiast tego musisz go pobrać jako plik APK. Szczegóły można znaleźć na ich temat stronie internetowej. Aby uzyskać pomoc dotyczącą pobierania Showbox na iPhone'a i iPada, kliknij tutaj.

M.ovieBox

pole filmu

Moviebox to kolejna aplikacja, która szybko zyskuje na popularności. Ma mnóstwo starych programów aż do najnowszych wydań filmowych. Aplikacja ma łatwy w użyciu układ, wszystkie filmy są przyzwoitej jakości, a użytkownicy mają możliwość przełączania ustawień, od 360p do HD. Aplikacja jest obecnie dostępna tylko na iOS.

Moviebox odnosi coraz większe sukcesy, ale jeśli szukasz go w Internecie, przekonasz się, że drugie najczęściej wyszukiwane po pobraniu aplikacji jest pytanie „Czy Moviebox jest nielegalny?” – krótka odpowiedź na to pytanie brzmi „tak”, ale dla bardziej szczegółowego wyjaśnienia i powodu, dla którego ludzie nadal korzystają z aplikacji Przejdź tutaj.

PlayBox

Playbox to jeden z najbliższych rywali Popcorn Time. Chociaż czas Popcorn jest tylko dla Androida, Playbox obejmuje również iOS. Ta aplikacja jest żywym dowodem ewolucji strumieniowania wideo, gdy użytkownicy są zainteresowani listami odtwarzania.

Gdzie Apple Playbox, używany w celu uzyskania większego wpływu na przesyłanie strumieniowe aplikacji i wideo, udowadnia, że ​​jest to jedna z najlepszych aplikacji do pobierania filmów. Dodawanie filmów do list odtwarzania i możliwość ich eksportowania nie jest niczym nowym, ale dodanie dużej biblioteki audio i wideo wypełnionej filmami naprawdę stawia Playbox na mapie.

CinemaBox

CinemaBox jest zbudowany na Androida i można go znaleźć pod Movie Max w Google Play Store. Ta aplikacja pochodzi od twórców Playbox HD, więc wiesz, że ma cały potencjał i funkcje aplikacji takiej jak Popcorn Time.

Niesamowite wrażenia użytkownika zbudowano na podstawie doskonałej funkcji wyszukiwania z wieloma różnymi opcjami dopracowania wyszukiwania. Istnieją również codziennie aktualizowane kategorie, aby zapewnić, że nigdy nie przegapisz swoich ulubionych programów i usłyszysz o ostatnich wydaniach filmów. Ma również duży wybór filmów niezależnych i zagranicznych, dzięki czemu jest to świetna aplikacja dla wszystkich miłośników kina.

Podobnie jak w przypadku większości nowszych aplikacji do przesyłania strumieniowego na Androida, ma wbudowaną funkcję Chromecast, która sprawia, że ​​jest łatwy i szybki w użyciu. Jeśli nie wiesz o opcjach oferowanych przez Chromecasta, jeśli chodzi o sposoby wyświetlania treści, spójrz na ten samouczek aby pomóc Ci zacząć.

Jeśli Chromecast nie jest twoją rzeczą i nadal chcesz jak najszybszego dostępu do filmów i programów, możesz zapisać zawartość w folderze ulubionych, więc nie musisz poświęcać zbyt wiele czasu na szukanie programu, który chcesz obejrzeć, ale zapomniałeś o. Możesz także pobrać swoje filmy za darmo. Po pobraniu nie potrzebujesz połączenia danych, aby oglądać i możesz to wszystko zrobić za darmo.

Hulu Plus

Większość z was prawdopodobnie słyszała wcześniej o Hulu. Aplikacja Hulu Plus nie jest specyficzna dla urządzenia i można ją pobrać z dowolnego urządzenia; jest kompatybilny zarówno z iOS, jak i Androidem.

Hulu Plus to aplikacja płatna – podobnie jak zwykła subskrypcja Hulu. Użytkownicy mają wybór między $7Plan .99 / miesiąc, który zawiera reklamy lub niekomercyjna opcja 11,99 USD / miesiąc. Ceny są rozsądne, ponieważ masz jedną z najszybszych aplikacji do przesyłania strumieniowego wideo.

Hulu ma bogatą kolekcję filmów, ponieważ jest to legalna aplikacja, która współpracuje ze wszystkimi głównymi odtwarzaczami multimedialnymi. Dlatego właśnie filmy i programy są przesyłane niemal natychmiast po ich wydaniu.

Nie zniechęcaj się pomysłem zapłaty Hulu Plus, gdy jest tak wiele innych darmowych aplikacji, oferuje spójne wsparcie techniczne i aktualizacje z możliwością przeglądania treści w ruchu bez nadmiernego buforowania. Nie wspominając o tym, że nie musisz płacić za wszystko, co oglądasz, jest też dużo bezpłatnych treści. Nie zapomnij też, że możesz używać Chromecasta w tej aplikacji.

Jeśli wiesz, gdzie się udać, nadal możesz uzyskać najlepsze darmowe filmy do pobrania bez rejestracji, jeśli Hulu nie brzmi jak Twoja aplikacja.

Trzask

Crackle jest obecnie jedną z najlepszych aplikacji z 25 milionami użytkowników, nowe treści są dodawane przez cały czas i można oglądać starsze programy emitowane na kanałach takich jak TBS. Łatwy do pobrania dla systemu Android i iOS kanał mobilny to rosnąca aplikacja pełna chętnych przeglądających na żądanie.

Dowiedz się więcej o tym, jak Sony Berger 30% użytkowników Crackle nie płaci za telewizję oraz w jaki sposób kanały i aplikacje mobilne zmieniają oblicze priorytetu mobilnego.

Playview

Playview, odpowiedni zarówno dla Androida, jak i iOS, jest jedną z najlepszych aplikacji do strumieniowego przesyłania strumieniowego i oglądania filmów dzięki świetnemu projektowi oraz dlatego, że oferuje zarówno zabawne, jak i przydatne funkcje zwiększające komfort użytkowania.

Playview zyskał swoje miejsce w tym artykule, ponieważ naprawdę wsłuchał się w preferencje odbiorców, szczególnie jeśli chodzi o użyteczność.

Funkcje Playview, których nie znajdziesz w wielu innych aplikacjach do strumieniowego przesyłania wideo:

  • Wybierzmy typ odtwarzacza multimedialnego, na którym chcesz oglądać swoje treści
  • Wszystkie filmy są uporządkowane chronologicznie
  • Tytuły są tworzone według gatunku, a nie nazwy
  • Wystarczy przesunąć palcem, aby przejrzeć kategorie i dokonać wyboru jednym dotknięciem

MovieHD

Dobra alternatywa dla Popcorn Time, pod względem funkcji i różnorodności oferowanych filmów, nazywa się MovieHD. Ten zapewnia również doskonałą opcję natychmiastowego pobierania i bezpośredniego zapisywania.

Pozwala to na natychmiastowe przenoszenie elementów do plików z wyników wyszukiwania lub kategorii treści bez konieczności indywidualnego klikania programu lub filmu. Możesz łatwo przechowywać wszystko, co chcesz obejrzeć w późniejszym terminie lub pobierać wiele filmów jednocześnie. Dzięki MovieHD zawsze masz coś, co zapewni rozrywkę!

Oferuje również filmy 3D, więc nie musisz czekać na aktualizacje filmów 3D Popcorn Time, ponieważ MovieHD dość szybko aktualizuje swoje.

Jeśli te 10 najlepszych aplikacji, takich jak Popcorn Time, nie odpowiadają Twoim potrzebom, zawsze możesz znaleźć inne bezpłatne aplikacje do strumieniowego przesyłania filmów na iPhone'a i Androida, klikając tutaj.

Udostępniliśmy Ci dość obszerny przewodnik po 10 najlepszych aplikacjach, takich jak Popcorn Time, których możesz używać do przesyłania strumieniowego wideo. W przeciwieństwie do innych obszarów oprogramowania, aplikacje wideo naprawdę zyskują popularność, ponieważ coraz większa liczba osób zaczyna oglądać filmy lub programy w ruchu.

Daj nam znać, jeśli masz na myśli inną aplikację, a my umieścimy ją na naszej liście najlepszych aplikacji w przyszłości!