10 najlepszych aplikacji torrentowych i programów do pobierania torrentów na Androida!

najlepsze aplikacje torrentowe i downloadery torrentów zawierały obraz Pomimo ich reputacji istnieje wiele uzasadnionych powodów dla aplikacji torrentowych. Niektóre prawne przyczyny korzystania z torrentów to ogólne udostępnianie plików, ISO systemu Linux i wiele innych rzeczy. Nawet niektórzy artyści chętnie rozprowadzą swoją pracę za pośrednictwem torrentów ponieważ daje im większy zasięg. Na szczęście jest ich mnóstwo na urządzenia mobilne. Jeśli jesteś na rynku, oto najlepsze aplikacje torrentowe i downloadery torrentowe na Androida!

Czytaj dalej: Najlepsze sieci VPN do torrentowania

BitTorrent i uTorrent

Darmowy / $2.99- $3.99 (każdy)

BitTorrent i µTorrent to dwie aplikacje torrentowe tego samego programisty. Działają jednak inaczej. Podstawowy zestaw funkcji jest między nimi taki sam. Obejmuje to tylko pobieranie Wi-Fi, wybór lokalizacji pamięci i obsługę wszystkich tych samych protokołów. Właśnie tam µTorrent zatrzymuje się jako podstawowa, prosta aplikacja torrentowa. BitTorrent kontynuuje promowanie legalnych torrentów muzycznych i wideo przez niezależnych artystów. BitTorrent nadaje się zarówno do odkrywania muzyki, jak i torrentowania. µTorrent jest lepszy dla prostszej aplikacji torrentowej. Oba mają darmowe wersje z reklamami. BitTorrent to $2.99, podczas gdy µTorrent kosztuje $3.99.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

BitTorrent - najlepsze aplikacje torrentowe na Androida

Checketry

Darmowy / $20,99 miesięcznie / 29,99 USD rocznie

Na pierwszy rzut oka Checketry nie jest aplikacją torrentową na Androida. Zamiast tego umożliwia zarządzanie i śledzenie pobrań torrentów na komputerze. Działa z takimi rzeczami, jak Steam, EA Origin, BattleNet, Google Chrome, FireFox i inne. Jednak w przypadku tej listy chcemy założyć, że jesteś bardziej zainteresowany jej obsługą uTorrent i qBitTorrent. Po prostu rozpocznij pobieranie w jednej z tych aplikacji i możesz to monitorować za pomocą tego urządzenia mobilnego. Do wszystkich funkcji wymagana jest usługa subskrypcji, ale dostępna jest bezpłatna wersja.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Checketry to jeden z najlepszych menedżerów pobierania Androida

Flud Torrent Downloader

Darmowy / $1.49

Flud jest jedną z bardziej wydajnych aplikacji torrentowych, ale ze wszystkich właściwych powodów. Oferuje prosty, przejrzysty interfejs. To ułatwia zarządzanie dużymi torrentami. Ponadto aplikacja obsługuje różne protokoły, linki magnetyczne, obsługę kanału RSS, obsługę dużych plików, a nawet kilka tematów. Naprawdę nie ma w tym nic złego. Darmowa wersja zawiera reklamy, podczas gdy wersja pro nie. W przeciwnym razie obie wersje robią to samo.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Flud screenshot 2019 - najlepsze aplikacje torrentowe na Androida

Frostwire

Bezpłatnie / Do 25,00 $

FrostWire to popularny downloader torrentów. Ma nowoczesny, prosty design i kilka dobrych podstawowych funkcji. Obejmuje to obsługę plików .torrent, a także łączy magnetycznych. Ten zawiera również wyszukiwanie torrentów. Nie jest zbyt dobry, ale powinien być potrzebny. Niektóre inne funkcje obejmują odtwarzacz muzyki i przeglądarkę multimediów. Są również zdecydowanie mierne. Na szczęście część, w której pobiera torrenty, działa dobrze w naszych testach. Jest to oprogramowanie typu open source i bezpłatne z reklamami. W razie potrzeby możesz zapłacić, aby je usunąć. Większość skarg związanych z tą sprawą wynika z faktu, że wyszukiwanie torrentów nie jest naprawdę świetne.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

FrostWire - najlepsze aplikacje torrentowe na Androida

LibreTorrent

Darmowe

LibreTorrent to aplikacja torrentowa typu open source ze wszystkimi podstawami. Opiera się na otwartym kodzie libtorrent i możesz znaleźć link do niego w opisie Google Play, jeśli chcesz go przeczytać. Aplikacja ma prosty interfejs użytkownika Material Design z trybem jasnym i ciemnym. Ponadto możesz śledzić wszystkie swoje aktywne torrenty. Spróbowaliśmy i naprawdę nie zauważyliśmy żadnych problemów, chociaż niektóre opinie w Google Play trochę to poprawiają. Jest to doskonały darmowy program do pobierania torrentów, jeśli go potrzebujesz.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

LibreOffice - najlepsze aplikacje torrentowe na Androida

Tornado

Darmowy / $2.90

Torrnado to coś nieco innego. Nie pobiera torrentów samodzielnie. Zamiast tego łączy się z komputerem. W ten sposób widzisz pobierane tam torrenty. To zwalnia miejsce i moc urządzenia, dzięki czemu komputer może przenosić obciążenia. Działa z transmisją, popularną międzyplatformową aplikacją torrentową dla większości systemów operacyjnych dla komputerów stacjonarnych. Aplikacja pozwala dodawać i usuwać torrenty, wyświetlać statystyki sesji i inne funkcje zarządzania. Darmowa wersja jest wersją próbną. Pełna wersja kosztuje $2.90.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

torrnado najlepsze aplikacje torrentowe dla Androida

TorrDroid

Darmowe

TorrDroid to jedna z nowszych aplikacji torrentowych. Zrozumiał wszystkie podstawy. Obejmuje to obsługę plików .torrent, linków magnetycznych, większości protokołów, plików do pobrania tylko przez Wi-Fi i innych. Posiada również wyszukiwanie torrentów. Jednak, jak większość, jest nierówna i niespójna. Konstrukcja jest prosta i łatwa w użyciu. Aplikacja jest również bezpłatna z reklamami. Naszą jedyną grypą jest to, że nie ma opcji zakupu wersji pro, aby usunąć reklamy. W przeciwnym razie jest dobrze.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

TorrDroid - najlepsze aplikacje do pobierania torrentów dla Androida

Transdrome

Darmowe

Transdrone działa bardzo podobnie do Torrnado. To aplikacja do zarządzania torrentami na Twój komputer. Pozwala zarządzać swoim seedboxem lub serwerem domowym ze zdalnej lokalizacji. Aplikacja może uruchamiać i zatrzymywać torrenty, dodawać torrenty, ustawiać priorytety, przeglądać trackery i więcej. Interfejs to trochę stara szkoła dla naszych gustów. Nie możemy jednak argumentować, że aplikacja nie jest funkcjonalna i stabilna. Istnieje inna wersja tej aplikacji o nazwie Transdroid. Jest on jednak dostępny do pobrania tylko przez osoby trzecie z oficjalnej strony internetowej. Ten jest jednak wystarczająco dobry.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Transdrome najlepsze aplikacje torrentowe dla Androida

tTorrent

Darmowy / $1.99

Torrent to jedna z najpopularniejszych aplikacji torrentowych. Ma wiele funkcji, które obejmują większość podstaw. Pobiera torrenty, pozwala zmieniać ustawienia pobierania oraz obsługuje linki magnetyczne i inne protokoły. Aplikacja ma nawet szyfrowanie i interfejs sieciowy z obsługą Transdrone i Transdroid. Interfejs użytkownika jest nowoczesny i prosty. Nawet wersja pro jest tańsza niż średnia w $1.99. Po prostu zaznacza wszystkie pola bez nadmiernego komplikowania rzeczy.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

tTorrent - najlepsze downloadery torrent dla Androida

zetaTorrent

Darmowy / $2.99

zetaTorrent to jedna z najbardziej unikalnych aplikacji do pobierania torrentów. Posiada przeglądarkę internetową, która zawiera również blok reklam, historię, ulubione i wiele innych. Dlatego stara się być miejscem, w którym przeglądasz torrenty, a następnie je pobierasz. Aplikacja obsługuje także zarządzanie torrentami, ustawienia pobierania, obsługę większości protokołów RSS, a nawet transfer plików Wi-Fi między nim a komputerem. To zdecydowanie nie jest proste. Jednak zaznacza wiele pól i dodaje trochę zabawy. Nadal uważamy, że do wyszukiwania najlepiej nadaje się odpowiednia przeglądarka, ale jest to dobra, wszechstronna obsługa torrentów.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

zetaTorrent - najlepsze aplikacje torrentowe na Androida

Jeśli przegapiliśmy jedną z najlepszych aplikacji torrentowych lub downloaderów torrentowych dla Androida, powiedz nam o nich w komentarzach! Możesz także kliknąć tutaj, aby sprawdzić naszą najnowszą aplikację na Androida i listy gier!