10 najlepszych aplikacji z listami zakupów na Androida!

To jest wyróżniony obraz najlepszych aplikacji do listy zakupów na Androida Listy sklepów spożywczych to wyjątkowo dobre wykorzystanie smartfona. Nosisz go cały czas, w tym sklep spożywczy. Nie potrzebujemy dużo rozbudowy do tego. Cały czas nosisz przy sobie telefon. Potrzebujesz także aplikacji, która pomoże Ci zrobić zakupy w sklepie spożywczym we właściwym stanie. Możemy w tym pomóc i dlatego tu jesteś. Oto najlepsze aplikacje do listy zakupów na Androida! Chcielibyśmy również wyróżnić überliste. To nowsza aplikacja do listy zakupów, ale wciąż jest w fazie rozwoju.

Przynieść

Darmowe

Bring to prosta i dobrze wyglądająca aplikacja do listy zakupów. Wymaga to przyziemnego zadania wystawiania list zakupów i dodaje odrobiny elegancji. Możesz utworzyć wiele list dla różnych rzeczy. Na przykład możesz oddzielić swoją listę zakupów na świąteczny obiad od zwykłej listy zakupów. Przedmioty są wyświetlane jako pola do łatwego czytania w sklepie. Możesz nawet dodać zdjęcia produktów, jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda opakowanie. Jest funkcjonalny, zabawny i prosty. Jest również całkowicie darmowy, bez reklam i zakupów w aplikacji.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Kolor Uwaga

Darmowe

ColorNote to prosta i skuteczna aplikacja do robienia notatek. Możesz utworzyć swoje zwykłe notatki tekstowe, jeśli chcesz, lub wymień notatki dotyczące takich rzeczy, jak listy zakupów. Aplikacja jest łatwa w użyciu i ma bardzo mało efektownych funkcji, które usprawnią pracę. Niektóre dodatkowe funkcje obejmują kopię zapasową i synchronizację, przypomnienia oraz funkcję udostępniania notatek. Nie zapewnia pełnej współpracy, takiej jak Google Keep. Jednak udostępnianie notatek działa dobrze w mgnieniu oka. Jest to dobra, prosta, codzienna aplikacja do robienia notatek dla tych, którzy chcą ją uprościć.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

ColorNote to jedna z najlepszych aplikacji do notatek dla Androida

Notatki Google Keep

Darmowe

Google Keep to dość prosta i wydajna aplikacja do robienia notatek. Obsługuje wiele notatek, w tym zwykłe notatki, listy, zdjęcia, a nawet notatki o lokalizacji. Oczywiście te notatki na liście są bardzo przydatne w przypadku list produktów spożywczych. Wystarczy wypełnić listę różnymi artykułami spożywczymi, nadać notatce nazwę i gotowe. Możesz także udostępniać notatki współlokatorom, członkom rodziny itp. W ten sposób każdy może zobaczyć listę, dodać do niej lub w razie potrzeby zaznaczyć elementy. Jest niezwykle przydatny i funkcjonalny. Co więcej, jest całkowicie darmowy, synchronizuje się z różnymi telefonami i jest kilka funkcji organizacyjnych.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Google Keep - najlepsze aplikacje przypominające

Lista zakupów spożywczych Listronic

Darmowe

Listronic ma ponadprzeciętną aplikację do zakupów spożywczych. Działa jak większość aplikacji na listy zakupów. Otwierasz go, wpisujesz listę zakupów, a następnie sprawdzasz przedmioty podczas zakupów. Jednak aplikacja rozpoznaje również silnik rekomendacji. Z czasem zasugerujesz ponowne dodanie rzeczy, za które zwykle kupujesz, aby ułatwić sobie życie i być może przypomnieć Ci o czymś, o czym mogłeś zapomnieć. Istnieją również pomysły na zakupy na wypadek, gdybyś nie chciał ciągle otrzymywać tego samego. W naszych testach sprawdził się dobrze i jest to krok naprzód w stosunku do zwykłych podstawowych aplikacji na listy zakupów.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Zrzut ekranu z listą zakupów spożywczych Listronic

Nasze artykuły spożywcze

Darmowe

Nasze artykuły spożywcze to kolejna dobra aplikacja do list artykułów spożywczych. Pozwala na bardziej szczegółowe wrażenia. Możesz tworzyć listy zakupów, a następnie kategoryzować wszystko. Tak więc, gdy dodajesz coś do aplikacji, możesz powiedzieć jej listę i kategorię. Element pojawi się tam, gdy skończysz. To znacznie ułatwia znalezienie rzeczy. Interfejs użytkownika jest czysty i atrakcyjny. Szczerze mówiąc, nie ma w tym nic złego. Niektóre inne funkcje obejmują obsługę Wear OS, obsługę obrazów, a także możesz udostępniać swoje listy członkom rodziny, współlokatorom itp. Działa również na iPhonie i powinien obejmować wszystkie smartphones w domu. Ta aplikacja jest bezpłatna, bez zakupów w aplikacji, ale mogą być reklamy.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Nasze artykuły spożywcze - najlepsze aplikacje na listy zakupów

Z mleka

Darmowe

Out of Milk to jedna z najpopularniejszych aplikacji do listy zakupów. Jest ku temu powód. Ma wspaniały interfejs użytkownika i jest wyjątkowo łatwy w użyciu. Aplikacja zawiera także wiele list artykułów spożywczych, udostępnianie list innym osobom i wiele więcej. Istnieją również dodatkowe i sprytne małe sztuczki. Zaletą tego jest jego prostota. Jest przydatny do wielu rzeczy, ale nie wymaga ciężkiej pracy, aby się tam dostać. Istnieją również funkcje listy rzeczy do zrobienia i inne rzeczy. To doskonała aplikacja, która również nic nie kosztuje.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Ta lista zakupów

Bezpłatnie / Do $3.89

Ta lista zakupów to kolejna łatwa aplikacja listy zakupów. Robi podstawy całkiem dobrze. Dodajesz elementy do listy jak zwykle i usuwasz je, gdy kupujesz je jak zwykle. Jednak ten zawiera również kategorie, pełne wsparcie offline, funkcję przeciągania i upuszczania oraz pewne automatyczne wykrywanie dodawanych elementów. Wszystko to ułatwia obsługę. Istnieje również kilka funkcji udostępniania listy. Nie potrzebujesz konta ani niczego, aby z niego korzystać. Udostępnianie listy jest również kompatybilne między platformami z urządzeniami IOS. Naprawdę nie ma nic więcej do powiedzenia. Jest dobry w tym, co robi.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Ticktick

Bezpłatnie / 27,99 USD rocznie

TickTick to potężna aplikacja listy rzeczy do zrobienia. Dotyczy to przede wszystkim pamiętania o wyrzucaniu śmieci, pracy, list rzeczy do zrobienia i innych podobnych zadań. Jest jednak skonfigurowany w taki sposób, że listy zakupów są łatwe dzięki TickTick. Po prostu tworzysz nową sekcję, nazywasz ją listą zakupów i dodajesz do niej różne rzeczy. Takie listy można udostępniać każdemu, kogo chcesz. Dodatkowo TickTick ma prosty interfejs użytkownika, przypomnienia i inne funkcje stylu listy rzeczy do zrobienia. Darmowa wersja ma ograniczoną liczbę wszystkich funkcji. Większość ludzi powinna dobrze sobie radzić z darmową wersją. Wersja premium dodaje kilka dodatkowych rzeczy, ale jest naprawdę potrzebna tylko wtedy, gdy potrzebujesz naprawdę hardcorowych funkcji.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

TickTick to jeden z najlepszych widgetów na Androida

Aplikacje w sklepie spożywczym

Bezpłatny (zwykle)

Niektóre aplikacje sklepu spożywczego mają funkcję listy zakupów. Lista jest dość długa i zawiera wiele regionalnych sieci sklepów spożywczych, a także sieci krajowe. W związku z tym być może będziesz musiał trochę poszukać w Google Play najbliższych sklepów. Zwykle aplikacje te zawierają kupony i promocje na przedmioty w całym sklepie, wspomnianą funkcję listy sklepów spożywczych, lokalizator sklepów, a czasem możesz zapłacić niewielką opłatę, aby pracownik zrobił dla ciebie zakupy, a ty po prostu odbierasz, kiedy jest gotowy. Funkcje zwykle mają zasięg, a czasem wcale nie zawierają listy. To jest trochę losowe. Jeśli jednak odwiedzasz to samo miejsce za każdym razem, powinieneś poszukać oficjalnej aplikacji swojego sklepu.

POBIERZ NA GOOGLE PLAY!

Aldi USA - najlepsze aplikacje do listy zakupów

Aplikacje do gotowania i receptur

Bezpłatny (zwykle)

Istnieje wiele aplikacji do gotowania i aplikacji na przepisy. Wiele z nich ma takie podstawy, jak pokazywanie przepisów kulinarnych i pozwala zapisywać przepisy na przyszłość. Niektóre z nich mają filmy, obrazy w wysokiej rozdzielczości i inne podobne funkcje. Wiele z nich ma również funkcję listy zakupów. Możesz spojrzeć na przepis i natychmiast dodać te składniki do listy wraz z tym, czego potrzebujesz. Większość z nich wolałaby raczej aplikację z listą rzeczy do zrobienia lub aplikację do robienia notatek. Jednak ci, którzy naprawdę lubią gotować, mogą zrobić lepiej z aplikacją na przepisy, która również działa jako aplikacja listy zakupów. Możesz sprawdzić naszą listę najlepszych aplikacji do gotowania za pomocą przycisku tuż powyżej.

SPRAWDŹ NASZĄ NAJLEPSZĄ LISTĘ!

Jeśli przegapiliśmy jakieś świetne aplikacje do listy zakupów, opowiedz nam o nich w komentarzach! Możesz także kliknąć tutaj, aby sprawdzić naszą najnowszą aplikację na Androida i listy gier!