10 najlepszych darmowych aplikacji do blokowania folderów na Androida w 2020 roku

Chcesz zablokować foldery na Androidzie? Jeśli tak, sprawdź 10 najlepszych darmowa aplikacja do blokowania folderów na Androida w 2020 r.

Podobnie jak komputer, przechowujemy wiele ważnych plików i folderów na naszym Androidzie smartphones. Ponieważ Android jest obecnie najpopularniejszym mobilnym systemem operacyjnym, jest również głównym celem hakerów. Hakerzy starają się jak najlepiej przebić przez platformę. Właśnie dlatego analitycy bezpieczeństwa zalecają aplikacje bezpieczeństwa.

Kiedy słyszymy o aplikacjach bezpieczeństwa, zawsze myślimy o narzędziach antywirusowych. Aplikacja antywirusowa na Androida jest bardzo potrzebna, ale nie zapewnia pełnej ochrony. Co z plikami i folderami zapisanymi na urządzeniu? Czy podjęto kroki w celu ich ochrony? Zwykle nie dbamy o ważne pliki i foldery, ale to jest pierwsza rzecz, do której dążą hakerzy.

10 najlepszych darmowych aplikacji do blokowania folderów na Androida w 2020 roku

Dlatego w tym artykule udostępnimy jedne z najlepszych szafek i folderów plików dla urządzeń z Androidem. Ta szafka na pliki pozwoli ci zabezpieczyć hasło przed wszelkimi ważnymi plikami lub folderami. Przeanalizujmy 10 najlepszych szafek i folderów plików dla Androida do 2020 roku.

1. Zablokuj folder

Blokada folderu

Jest to jedna z najlepszych aplikacji bezpieczeństwa, z których powinien korzystać każdy użytkownik Androida. Ta aplikacja ma możliwość ochrony haseł niemal każdego rodzaju pliku na smartfonie. Może blokować zdjęcia, filmy, dokumenty, kontakty i wiele innych. Interfejs aplikacji jest czysty i uporządkowany i na pewno będzie najlepszą aplikacją do blokowania folderów na Androida do 2020 roku.

2. Sklepienie

Sklepienie Sklepienie

Cóż, Vault jest jedną z najlepszych aplikacji mobilnych zaprojektowanych do ukrywania osobistych zdjęć, filmów, SMS-ów, dzienników połączeń i kontaktów. Wspaniałą rzeczą w Vault jest to, że jest pobierany ponad 100 milionów razy Google Play Store i jest to zdecydowanie najlepsza szafka na pliki i folder, z której możesz teraz korzystać. Ta aplikacja poprosi Cię o umieszczenie plików osobistych w sejfie chronionym hasłem. Aby uzyskać dostęp do pliku, musisz go otworzyć z sejfu.

3. Oblicz Ukryj Smart

Oblicz Ukryj SmartOblicz Ukryj Smart

To jedno z najlepszych narzędzi bezpieczeństwa, których chcesz użyć. Jest to w zasadzie kompletna aplikacja kalkulatora, która ma kilka odmian. Smart Hide Calculator oferuje sejf, który można otworzyć po wprowadzeniu hasła. W ten sposób każdy pomyślałby, że Smart Hide Calculator to prosta aplikacja kalkulatora. Ta aplikacja nie wymaga zrootowanych urządzeń z Androidem, aby działać i działać poprawnie w wersji na Androida 4.2 i powyżej.

4. Bezpieczny plik

FileSafe Bezpieczny plik

Jest to kompletna aplikacja do zarządzania plikami dostępna pod adresem Google Play Store dla Android smartphones. Dzięki tej aplikacji możesz łatwo ukryć ważne pliki i foldery. Zastępuje to natywną aplikację do zarządzania plikami w telefonie i pozwala zablokować ważne pliki za pomocą hasła lub kodu PIN.

5. Bezpieczny folder

Bezpieczny folderBezpieczny folder

Jest to aplikacja do blokowania folderów firmy Samsung. Ta aplikacja pomaga chronić słowa kluczowe i ważne foldery za pomocą hasła. Wykorzystuje platformę obronną Samsung Knox, aby stworzyć osobisty sejf na twoim urządzeniu. Skarbiec może służyć do przechowywania plików. Jednak aplikacja działa tylko z urządzeniami Samsung.

6. Kalkulator skarbca

Kalkulator skarbcaKalkulator skarbca

Jest to jedna z najlepszych i darmowych aplikacji na Androida, których można używać do ukrywania zdjęć, filmów i aplikacji. Jest to w zasadzie kompletna aplikacja kalkulatora z tajnym sejfem. Skarbiec jest dostępny po wprowadzeniu hasła do Kalkulatora. Dzięki Calculator Vault możesz łatwo ukryć zainstalowane aplikacje, zdjęcia i filmy.

7. Zablokuj sejf aplikacji Vault

Zablokuj sejf aplikacji VaultZablokuj sejf aplikacji Vault

Ta aplikacja jest stosunkowo nowa, przynajmniej w porównaniu do innych wymienionych w tym artykule. Safe Folder Vault to bezpieczna aplikacja dla systemu Android. Oferuje sejf chroniony hasłem, którego można używać do przechowywania ważnych plików i folderów. Ta aplikacja może także służyć do ochrony haseł aplikacji.

8. Szafka na dokumenty

Szafka na dokumentySzafka na dokumenty

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na stworzenie w urządzeniu bezpiecznej lokalizacji do przechowywania i ochrony najważniejszych plików i folderów, szafki na pliki mogą być najlepszą opcją dla Ciebie. Dzięki funkcji File locker możesz chronić swoje pliki osobiste za pomocą haseł, w tym zdjęć, filmów, dokumentów, kontaktów, notatek i nagrań dźwiękowych.

9. Norton Application Lock

Norton Application LockNorton Application Lock

Wspaniałą rzeczą w Norton App Lock jest to, że pozwala użytkownikom dodać PIN, hasło lub zabezpieczenia ekranu blokady wzoru w celu ochrony i blokowania aplikacji. Oprócz blokowania aplikacji Norton App Lock może być również używany do ochrony haseł do folderów. Norton App Lock to najlepsza darmowa aplikacja do blokowania folderów, której można używać na smartfonie z Androidem.

10 Bezpieczny folder

Bezpieczny folderBezpieczny folder

W rzeczywistości nie jest to aplikacja do blokowania folderów, ale może chronić słowa kluczowe przed hasłami. Aplikacja zapewnia użytkownikom osobisty sejf, którego mogą używać do przechowywania zdjęć, filmów, dźwięku itp. Nie tylko to, ale dzięki Safe Folder Vault możesz także blokować wybrane aplikacje. Inne funkcje bezpiecznego folderu folderów obejmują tajne kontakty, bezpieczne notatki, selfie intruza.

Oto 10 najlepszych aplikacji na Androida do blokowania plików i folderów. Ta aplikacja pomoże Ci zabezpieczyć hasło do plików i folderów przechowywanych na twoim urządzeniu. Jeśli znasz inną aplikację tego typu, daj nam znać w polu komentarza poniżej. Mam nadzieję, że ten artykuł ci pomoże! Udostępnij to również swoim znajomym.